Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. júl. 25. 22:27

Ki hogy halad? eredmény van már?

Tornáztok is rendszeresen? Volt csalás?

60. rosanegra (válaszként erre: 58. - Orsiborsi2)
2009. júl. 24. 13:05
ennyit, de biztos, h a magy része víz, ennyire gyorsan zsírból nem lehet fogyni sajna, pedig már nagyon türelmetlen vagyok
59. pomogács (válaszként erre: 58. - Orsiborsi2)
2009. júl. 23. 21:21
imádom sárgaborsót!
58. orsiborsi2 (válaszként erre: 57. - Rosanegra)
2009. júl. 23. 20:57
negy ot nap alatt fogytal ot kilot???? huha az nem semmi. tul vok az elso napon, meg bringaztam is 40 percet meg tornaztam kicsit. probalok majd kijarni futni, az a leghatasosabb sport fogyas szempontjabol szerintem. csak ahhoz annyi kitartas kell. na de majd szepen lassan szoktatom magam. holnap kemenyito nap, sargaborso levest csinalok ebedre, meg vacsi is az lesz. szep estet mindenkinek!
2009. júl. 23. 17:42

19-én kezdtem és már 5 kg ment le, de sztem ennek a java víz.69 kg-ról indultam.Tornával együtt nagyon jó, bár én még nem igazán hangolódtam rá:(( pedig kéne

Neked is szép napot és sok fogyást, kitartást!

56. orsiborsi2 (válaszként erre: 54. - Rosanegra)
2009. júl. 23. 17:13
szia, koszi a biztatast neked is sok sikert! te mikor kezdted?es mennyit fogytal mar tole? ha megkerdezhetem. gondolom attol is fugg mennyi sulyfeleslege van az embernek?... bar a torna melle biztos segit. tovabbi szep napot, udv
2009. júl. 23. 16:47
én még nem
54. rosanegra (válaszként erre: 52. - Orsiborsi2)
2009. júl. 23. 16:38

Szia!

Szerintem elég jó ez a diéta és az első pár nap nehézsége után tartható is. A legkeményebb a gyüminap, de meg lehet szokni, meg hát nyáron azért van annyi friss választék.

Én próbálom pontosan tartani a diétát, tul- képpen kíváncsi is vagyok, h. tényleg lehet-e fogyni tőle.

Az egyik ok, amiért érdemes elkezdeni az az, h. van egy rendszer amit követni kell és ha vki elég elszánt meg nem okoz problémát a diéta, akkor elviekben eredményes és nehezebb átesni a ló másik oldalára, mert nem tudom miért, de hiába eszem változatosan nem kívánom annyira az ételeket.

Kitartást hozzá!Menni fog!

2009. júl. 23. 16:31

Sziasztok, ideértem én is....

A víznap tul képpen csak tea, meg ásványvíz, vagy esetleg lehet egy kis gyümilét is fogyasztani?

Észrevettétek, hogy használ vmit a diéta? Nekem a kilók szépen mennek le, de félek nagy része víz.Mondjuk nemrégiben lemértem magam centire is, de az elején kellett volna..

2009. júl. 22. 21:28
Sziasztok kedves fogyozok! Uj vagyok itt, holnap szeretnem kezdeni a 90 napost:-) 78kg/rol indulok:-( egyelore szeretnek tiz kilotol megszabadulni, aztan ha van kitartas meg kicsit tovabb. . . harom honap alatt mar leadtam 7kg/t sporttal es kenyermegvonassal es sok sok folyadekfogyasztassal, valamint szedem az oxytarmot mert az anyagcserem szornyu volt, de igy sokkal jobb es erzem tisztulok. Csak mostanaban elszaladt velem megint a lo az evessel, es bele akarok vagni valami hosszabb sikeresebb dietaba ami eredmenyes lesz. Ha van valami tanacs kerlek irjatok, es nektek is sok sikert tovabbi szep estet, orsiborsi
2009. júl. 22. 18:24
Észrevetted, hogy párbeszédet folytatunk, talán lemorzsolódtak a többiek?
50. 7c79ff1565 (válaszként erre: 49. - Pomogács)
2009. júl. 22. 17:42

Nekem szülés előtt normális volt 5 napból 3 ami erősebb volt, vagyis az első kettő több volt, a harmadik normális. A negyedik nap kevesebb, és így 5 napra mégkevesebb,ill el is múlt. Mindig ilyen szokott lenni. Nem vagyok stresszes, diétázok, állandó fogyizók közé tartozom, de most már elegem van ebből; úgy kell magamra rángatnom a rucimat is. Farmerban is kilóg a hájam oldalról is. október végéig le kell adnom magamról legalább min.6 kilót. -10,-15kg a célom, ráérek, inkább ez a félév, mint egy egész életen át fogyizzak. Most nagyon elszánt vagyok. Talán a női problémámba közre játszik, h iszom a citromos vizet, de azt se mindig. MEg zöld teát. De lehet ez nem befolyásolja. VAgy csak a diéta. Passzpiros.

Én hónap végén mérem magam, 63,6 voltam diéta előtt, majd elválik. Ja, és igen, centibe is mérem magam. MAdj lehet felteszek egy képet majd magamrl, h milyenből indultam ki.

2009. júl. 22. 17:33

Nekem mindig ilyen a szülés óta a vérzésem, mint te leírtad. Tiéd milyen volt régebben? Tudod valamihez kötni a változást? ( értem ez alatt akár az életmódváltozást, fokozott stresszt, vagy egyéb testi-lelki okokat ) A tabletta jól beállította az enyémet, de sajnos nem szedhetem.

Nagyon irigyellek a tánctudásod miatt!

Valóban nagyon nehéz a gyerek maradékát kiönteni... Emlékszem, tudatosan többet szedtem neki, hogy utána megehessem :( Már nem. Nyomai rajtam vannak viszont, évek óta küzdök magammal!

Más:

ti mikor méritek magatokat? Hetente? Naponta? Esetleg ritkábban? Centiben is méritek, vagy csak kilóban?

reggeli: szilva

ebéd: szilva

vacsora: dinnye

...remélem, kibírom holnapig, most még úgy érzem

48. 7c79ff1565 (válaszként erre: 46. - Pomogács)
2009. júl. 22. 08:53

Szia, hát elvileg péntekre kell megjönnie. Mostanában az utolsó pár hónapban azzal is bajom van, normális esetben 5 napos, de már vagy 4-5 alkalomszor csak az első két nap erősebb, a maradék 3ban meg már alig van:-( De úgy, hogy a legkisebb tampon is majdnem száraz. Ne mtudjátok mitől lehet ez? Már mindent beképzelek, h baba, holott tudom nincs.


Én sport meg mozgás terén nem vagyok lusta; szülés előttig latin és standard táncoltam, de most így másfél éves gyerekkel nemigen tudunk eljárni sehova, max ha nagyszülőknél van a fiúnk, akkor Fallabda szóba jöhet, vagy tollas.

Itthon meg mindig van tenni való - így jobbesetben este érek rá., van egy rezgő masszírozóm, szülés után pár hónappal kaptam férjemtől, de mivel zsinóros, nem használhatom, csak akkor mikor a pici alszik, mert menni kell utána; ha meg szundizik, a rezegtető hangos. Most a szobabiciklit már múlthét csütörtökre vártam, ahhoz képest szépen késik. Remélem a hétre meglesz.Van egy stepperem, csak eltört, így meglett javítva, de az már nem igazán olyan, alig megy fel a taposó része, meg nyikorog is. A szobabicajjal nagyon sokat fogok tekerni. Eddig se voltam lusta, csak lehet nem eleget mozogtam. Én képes vagyok este-éjjel is fent lenni, h tornázzak. Csak hát néha fáradt vagyok én is. De ha nem tornázok, megvan a szaladgálásom, meg a takarítás, az is tud fárasztó lenni. :-)

Viszont a diéta betartása nekem is nagyon nehéz, mivel főzök, kóstólgatom - most ezt se teszem, pedig nehéz. Ha a kisfiam meghagy valamit, azt nem megenni úgyszint. Ráadásul pénteken jönnek sógorék,húslevest csinálok, saslikkal, steakburgonyával zöldséges salátás ágyon pirított lyoni hagymával,dinsztelt káposztával, - abból csak a zöldséget enni nehéz lesz. :-( kitartás mindenkinek. Amúgy éreztek valami változást? Folyadékot isztok sokat? Ebben a nagy melegben meg mégtöbbet kell inni.

2009. júl. 21. 20:57
...mármint a menzeszre értettem az utolsó mondatot:)
2009. júl. 21. 20:55

Köszi a gyors választ, ma már valószínü nemigen jutok géphez, de legalább tanácsot kaptam a holnapi miheztartás végett...köszönöm mégegyszer!

Én kicsit tornáztam, de elszólított a kötelesség, aztán tapostam egy keveset később, sokat nem tudtam bevállalni mára, de ez is több, mintha egyszerűen holnapra toltam volna, semmit nem csinálnék! Szerintem.

Diamond, mikorra várod a szobabicódat? Nem érzel lustaságot, ha mozgásról van szó? Nem nehéz tartani a diétádat? Mert néha nekem nagyon. Mivel könnyíted, oldod ezeket a problémákat? Ti sokat segítetek, úgy érzem. A mai napom biztos kudarcba fulladt volna nélkületek!

Diamond, nem jön meg a napokban esetleg? A puffadás lehet ettől is.

45. 7c79ff1565 (válaszként erre: 44. - Pomogács)
2009. júl. 21. 19:04

szia,ügyi vagy:-) sztem nem érdemes még most az elején víznapozni, ráérsz a vége körül, az tisztító nap, méregtelenít. én hó végén tartok, vagy majd egy hét múlva. Meglátjuk mi lesz. Apropó tornával is haladtok?

Én már teljesen elvagyok kenődve, nemjött ma se meg a szobabiciklim.

Holnap mit főztök? mit esztek gyümin kívül?

Én tutira egy virslit eszek, mellé citromos víz, vacsira meg egy pohár tej.


nemtudom miért, de én olyan puffadtnak érzem ma magam.

2009. júl. 21. 18:41

Sziasztok!

18.30 van és még nem zabáltam ma!

Nagyon ügyesnek hiszem magam!

reggeli: banán

ebéd: banán ( tudom, tudom, ez már sok banánból 1 napra, de örülök, ha kibírom falás nélkül ma! )

vacsora: egy kis szilva, kis nektarin, kevés dinnye


Kérdésem: célszerű az elején víznapot tartani, vagy inkább mégegy gyüminapot tartsak egyelőre?

( mivel tegnap bűnöztem, ezzel szeretném helyrehozni ) Hm...?

Válaszoljatok, kérlek!

2009. júl. 21. 13:10

A férjem nagy sportember, még legénykori szerzeménye a pad, de neki most ideje nincs edzeni, nekem meg...hát nem is tudom..talán elég lusta vagyok hozzá, pedig már kéne..

A magvasokról nem is tudom, néhány helyen olvastam, h. lehet fogyasztani, de én azért nem merem megkockáztatni.Ha már nekiálltam próbálom becsülettel.Hát remélem menni fog!

Kitartást mára!!!!!!!

42. 7c79ff1565 (válaszként erre: 38. - Pomogács)
2009. júl. 20. 20:40
Kitartás, holnap én is veled együtt küzdök, hogy kibírjam csalás nélkül.
2009. júl. 20. 20:39

én örülnék ha lenne futópadom, de se annyi pénzem rá, se helyem. MAjd talán ha lesz munkám, és házam, panelba az már nem férne be. Gyüminap ha jól tudom lehet enni magvas dolgokat, mogyit, szotyit, tökmagot. Csökkenti a gyomorsavat, vagy leköti, nem tudom pontosan. Én a víznapot mindig kibírtam, érdekes, mindig akkor voltam rosszul, és ép kapóra jöttek a tönetek, hányinger, teltségérzet. NEmrég mékeltem egy liter zöld teát, már csak a fele van meg. LEhűtöttem, betettem a hűtőbe, elég fini hidegen.

Holnap gyümizek, almát, barit fogok enni. -

2009. júl. 20. 19:05

A gyüminap tényleg kemény, én nagyon szeretem a gyümölcsöket, de azért ez a nap húzos.Nekem ma volt..és már majdnem este!Szóval gyorsan lefekszem mielött elcsábulnék...a víznap még érlelődik a fejemben.

A szobabicikli nem rossz ötlet tényleg, bár a futópadot pont ma poroltam le, de a biciklin azért csak ülni kell...meggondolandó..

2009. júl. 20. 17:43
Sziasztok. Elvagyok kenődve, még mindig nem jött meg a szobabiciklim. Pedig azzal akartam igazán löketet adni a fogyókúrámnak. ELég aktív mozgást ad, ideális lett volna. De majd máskor, csak mikor. Nagyon remélem a hétem meglesz. Már türelmetlen vagyok. Ebédre 2 szelet párizsit ettem, meg egy pohár tejet ittam. Most vacsira savanyú káposztát eszek, odatettem lábosba, kis pirospaprika rá, meg egy kis víz, összefőztem, úgy üresen megeszem. egy óra múlva meg callanetics.
2009. júl. 20. 16:38

Halihó!

Ma ch napom van, remélem, kibírom a holnapi gyümit is ( általában itt szoktam eltévelyedni-örökre ),tartjátok bennem a lelket, ha ti kibírjátok, én miért ne?

reggeli: banán

ebéd: fél lasagna

vacsi( már túl vagyok rajta ): túrókocka, a la lusta asszony rétese

Kellene tornázni( fogok vajon? ), meg stepper is hasznos ezügyben, de most nagyon leültem...büszke leszek, ha mégis

2009. júl. 20. 13:00
köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
36. 7c79ff1565 (válaszként erre: 35. - Rosanegra)
2009. júl. 20. 12:57
Kitartást, én szorítok!
2009. júl. 20. 12:41
szerintem elég erősen ch függő vagyok és nehéz nélküle, de hát sajna le kell szoknom róla....
34. 7c79ff1565 (válaszként erre: 33. - Rosanegra)
2009. júl. 20. 12:24
szia. Miért, mi történt?
2009. júl. 20. 12:11

Sziasztok!

Azt hiszem a tegnapi nap volt a mélypont, de nem adtam fel, bár gondolom nem ez volt az utolsó hullámvölgy!

2009. júl. 20. 05:50

Sziasztok fogyisok. Kinek hogy megy a diéta, mozgás? nehogy feladjátok, én szorítok nektek. Kitartás, jók vagyunk.

Én felkeltem egy kicsit mozogni, felülés, törzsgyakszik, lábemelések, z ülés meg minden. Jó a reggeli éhgyomri torna. Ma nemfogom túlzásba vinni a kaját,(mivel a ch napokat kiiktattam, és fehérjével helyettesítem) így barackot eszek, ebédre két szelet párizsit, max fél pohár tejet vagy zöld teát. Vacsim meg savanyú káposzta lesz natúran.vagy veszek halat, és azt fogom enni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook