Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. aug. 3. 19:30
én is fogok tornázni, nem is keveset. Leszedtem a rr add önmagados dvd-t, de még nem vitt rá a lélek, h kipróbáljam. a férjem is kiakaszt, nagyon fafejű, és nem is foglalkozik velem:-(
120. 4a6410fffe (válaszként erre: 119. - 7c79ff1565)
2009. aug. 3. 19:00

Kitartás!! Föl a fejjel! :) Valahogy én is így voltam a délután, a fejem is fájt, meg a vércukrom is 4 alá ment, úgyhogy bűnöztem, a bonbonokkal.

Ma reggelre nem változott a súlyom. Kíváncsi vagyok holnapra mi lesz. Én most este még levezetésképp tornázom...

2009. aug. 3. 18:04
vesztek valami változást észre magatokon? én tegnap se ettem sokat, meg ma se, nem is vacsizok, nincs étvágyam nagyon magam alatt vagyok:-( minden csak rossz:-(
2009. aug. 3. 17:53

Sziasztok!

Én mostanáig bírtam édesség nélkül. :( Bár már ez is csodának számít nálam. Ma délután megettem 2 szem bonbont. Igyekszem délután még ledolgozni. Remélem fog menni :)

2009. aug. 3. 10:36

Sziasztok!

Hogy vagytok?

Hogy telt a tegnap?Én délután ettem sütit :-(

viszont este annyit tornáztam, hogy arra keltem, hogy sehogysem jó feküdni mert izomlázam van a hátamban :-)

ma reggel csak 61,5 voltam... :D

116. 4a6410fffe (válaszként erre: 115. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 2. 15:49
Ki fogom próbálni a tejet. A teával már úgy voltam ma is, hogy du. 4-ig megiszom és utána már csak vizet. Hátha akkor jobb lesz. De akkor a lötyit is megiszom addig. Jó lenne már kialudni magam :)
115. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 114. - 4a6410fffe)
2009. aug. 2. 14:28
én estére iszok egy bögre tejet az jót tesz az alvásnak+már este 6 után nem iszom csak vizet, teét sem, a lötyit sem mert az is élénkitő hatású
2009. aug. 2. 11:01

Szép jó reggelt! :)

Én reggel szoktam méricskélni. Ma 97,4 volt. Biztos lépésekkel haladok.

Az anyagcserém nekem is nagyon le szokott lassulni, ezt azzal próbálom serkenteni, hogy sokféle teát iszom. Dm-ben vettem salaktalanító teát, meg zöldteát, és általában ebből naponta megcsinálok 1-1 litert. Plusz a kötelező 1 liter lötyi, így legalább biztosítva van a folyadékbevitel is.

Reggelire 3 vékony szelet marha párizsit, 2 vékony szelet sajttal és egy paradicsommal ettem. Meg persze az elmaradhatatlan tejeskávém, mert anélkül sajnos nem tudok létezni. Ebédre jégsaláta lesz, csípős csirkemell csíkokkal.

Viszont egy valami van amit nem tudok hová tenni, hogy most a teák vagy a lötyi hatása-e, hogy nem tudok aludni. Éjjel még fél 3-kor is fenn voltam, és reggel 8-kor meg már megint. :(

113. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 110. - 4a6410fffe)
2009. aug. 2. 10:57
ja én naponta méregetem magam, azt érem el vele, h egyik nap ennyi, másik nap annyi.viszont ide a mérlegelőbe szoktam feljegyezni a megjegyzéshez meg beírom dekára pontosan mit eszek és mennyi kcal van benne...most már nem látom anyni értelmét, de egyesek szerint jó feljegyezni mert így is kontrollálhatod magad+figyelheted hogy esetleg milyen kaja milyen hatással volt a súlyodra...na majd meglátjuk
112. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 111. - 7c79ff1565)
2009. aug. 2. 10:55

Látom zajlanak az események!

nem voltam itthon, máris milyen sokat írtok :)

Tegnap szerencsére kibackeltem a bolognait, helyette elvitt a párom egy étterembe és ettem görögsalit meg fűszeres-grilles csirkét :D

utána meg túráztunk egyet.

legalább mi is kikapcsolódtunk picit és mást is mozogtam nem csak az örökös bicikli meg esti torna


ma még nem ettem, készül a gomba, megyek is vissza csinálni!

Szép napot mindenkinek!

2009. aug. 2. 09:19

én tegnap este mérlegeltem, 61,9 voltam kajával együtt, de sajnos ma reggelre meg már 62őt mutatott a mérleg:-( nem is mérlegelem magam, az tuti, majd kéthetente. Tegnap este még nagyon sokat ittam, és sajnos nekem mivel lassú az emésztésem, így minden bennem marad:-( már 3 napja nem voltam nagydolgon:-(

Holnap rendelem a 4.3.2.1es lötyit, ha megérkezik, akkor majd rásegít nekem. Tennap csináltam a térdelve kiüléseket, nagyon kifáradtam, de utána még amikor a pici elaludt, tekertem,és 450 kalóriát égettem el. ) Ma reggelim sárgadinnye. Ti hogy vagytok?

110. 4a6410fffe (válaszként erre: 108. - 7c79ff1565)
2009. aug. 1. 22:06

Köszi szépen! :)

Én is szorítok Nektek, hogy bírjátok tartani a diétát, és csak ritkán picit csábuljatok el! :)

Sok helyen olvasom, hogy nem jó ha naponta mérlegel az ember. Ti hogy vagytok ezzel??

109. 7c79ff1565 (válaszként erre: 102. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 1. 19:27
Szió, ettél bolognait? MA én nem vacsiztam, inkább ittam rengeteg vizet. Bár most úgy megtudnék inni egy pohár forró kakajóóót, a kisfiamnak most csináltam nemrég, de hát kitartok:-(
108. 7c79ff1565 (válaszként erre: 107. - 4a6410fffe)
2009. aug. 1. 19:26
TErmészetesen, csakis úgy, h maradj egészséges. Szorítok neked is:-)
2009. aug. 1. 19:11
170 cm vagyok. Tavaly decemberben 104 kg voltam. Ezt sikerült letornázni 96-ra, itt megállt és aztán közbejött egy egészségügyi problémám is, ami miatt ott kellett hagynom a munkahelyem is. Szerencsére újra egészséges vagyok, viszont most 98 kg-ot mutat a mérleg. Így szeretnék tovább fogyni. Nem tűztem ki célt, addig szeretném folytatni a diétát, míg ugyanígy jól érzem magam mint ma. Semmiképp nem szeretném, hogy az egészségem rovására menjen a fogyókúra. :)
2009. aug. 1. 18:58
tényleg mennyiből kell fogynod? milyen magas vagy?
105. 4a6410fffe (válaszként erre: 104. - 7c79ff1565)
2009. aug. 1. 18:27

Köszi! :)

Igen, tornázom is, azt is tegnap kezdtem. Nekem van Leg Magicem és azzal minden nap edzek. Leginkább comb, fenék, lábszár, és ha erősen csinálom akkor has erősítésre jó. Emellett egyszerű tornagyakorlatokat csinálok, mint felülés, lábemelés, kitörés, és valahol olvastam, hogy a guggolás is jól égeti a zsír popsitájon, így aztán még ezt szoktam csinálgatni.

104. 7c79ff1565 (válaszként erre: 103. - 4a6410fffe)
2009. aug. 1. 18:15

Szió,légy üdvözölve:-) sok sikert és kitartást kívánunk neked. Tornázol is majd?

Lényeg, h sok gyümi, zöldség, meg fehérje. Szénhidrát nagyon kevés mennyiségben v semmi. A napi mozgás is fontos.

2009. aug. 1. 17:46

Sziasztok!

Köszönöm a meghívás lédig! :)

Élek a lehetőséggel, mert valóban könnyebb ha van kivel megosztani a sikerélményt! :) (problémákkal szándékosan nem foglalkozom) Elhatároztam, hogy az egész diétát sikerként fogom megélni, így nincs esélye annak, hogy elmegy tőle a kedvem.

A tegnapi nap után, a mai sokkal könnyebben ment, egyáltalán nem éreztem éhesnek magam egész nap.

Sajnos édesszájú vagyok nagyon, így a legnagyobb problémám, hogy mivel pótoljam a finom csokikákat és sütikéket. Eddig működik, hogy eszem egy light joghurtot, vagy egy valamilyen gyümölcsöt, remélem a továbbiakban is menni fog. :)

102. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 101. - 7c79ff1565)
2009. aug. 1. 10:20

hát nem fontos címeket keresni, elég ha beírod h pl. Rubint Réka


Ja, nálunk is bolognai lesz az ebéd ;) valamennyit muszáj lesz ma már ennem mert kikapok :D

Holnap viszont én főzök gombapörköltet olívaolajon :)

101. 7c79ff1565 (válaszként erre: 100. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 1. 09:23

nekem is kéne valami dvd-re tornáznom, de nem tudom hol lehet megszerezni őket(bár vannak torioldalaim csak nem tok c ímeket, h mit keressek:-))

ma dinnyét reggeliztem,most főzöm a családnak az ebédet, zöldborsóleves, meg bolognai tészta, ez utóbbiból sajna kimaradok :-)

100. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 99. - 7c79ff1565)
2009. júl. 31. 21:05

ott van a honlapon hogy a jelszó:Kyara


Ma csak dinnyét+ őszibarackot ettem-ezek elég lédúsak.+ annyi folyadékot ittam amennyi belém fért hogy csillapítsa az éhségemet.Ilyenkor ált. 100% paradicsomlevet, ananászlevet vagy almalevet iszok ezeknek mindnek van kis zsírégető hatása is elvileg.


Nálam az esti torna:Mikor hogy!Megvan Rubint Réka, Norbi, Alexandra összes DVD-je (nyugi nem vagyok olyan pénzes, máshonnan ;))))

néha azokra laptop előtt, vagy tvzés közben sima felülés 3x20 ezt a 3 sorozatot ált. megszakítom kutyapózban térdelős kirúgásokkal,(farizom) majd 90° hajlított kar oldalra majd mell előtt összezár (mellizom) majd oldalfekvés támasz és lábemelés (mint régen a csokireklámban) ebből 3x10

majd sima hasonfekvés, kéz összekulcsolva a nyakon hátizom emelgetés ebből mind amennyit úgy érzek hogy elég.nagyon nem erőltetem meg magam viszon van egy pár csuklóra/bokára tépőzárazható "súlyzóm" 1-1 kg ezzel nehezítem.kb fél óra szokott elnni a torna így, de nekem hatásos, és jobb mintha ágyban fekve tv-znék

2009. júl. 31. 13:56
előbb félrenéztem, csak a cikket néztem meg, letöltöttem de elkeveredett a könyv, és valami hibát írt ki, h kér vmi jelszót hozzá:-(
98. 7c79ff1565 (válaszként erre: 97. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 31. 13:51

Szia,

igen, köszönöm megnéztem a könyvet, igyekszem én is sok gyümit, zöldséget enni

Milyen felüléseket csinálsz? Pontosan mik azok az elemek amiket csinálsz? Szimpla felülés, vagy csak hasprés? Mennyit csinálsz?

Tegnap tekerés után én is felüléseztem, de azt nem bírtam nagyon sokat csinálni, mert előtte sok vízet ittam és lötyögött a pocakban:-)

Ma zöldborsófőzeléket ettem két evőkanállal. Reggelim meg dinnye volt. vacsim valószínűleg 3körül lesz, nem akarok később enni már - egy paradicsom, +fejessaláta. Tudom nem sok, de ez elég lesz. Majd ma is iszok citromos vizet.

Te minden nap méred magad? Mivel tisztítókúrázol ma?

97. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 94. - 7c79ff1565)
2009. júl. 31. 10:59

Milyen napod volt tegnap?Megnézted a könyvet?Remélem segít valamit, és azt is, hogy nem vetted rossz néven, de rögtön ez jutott eszembe a Te esetedről.

Nekem elég mozgalmas napom volt szerencsére, voltunk kerékpározni is, este a "szokásos" felülések Tv közben...jól esett.

Viszont a kelleténél többet is bűnöztem, este 8kor még megettem egy teljes kiőrlésű zsemlét joghurttal :-(

nem is mertem ma reggel ráállni a mérlegre...ma megtisztítom szervezetem a tegnapi bűnöktől :-D

2009. júl. 30. 13:19

[link]


vagy itt is megtalálható

95. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 94. - 7c79ff1565)
2009. júl. 30. 13:15

Franziska Schenk egykori jégkorcsolyázóról hallottál már?

Neki voltak egykoron ilyen problémái, hogy az élsport abbahagyásával ugyanannyit evett, mint előtte, viszont már nem mozogta le és szépen rakódtak a kilók...és ha az izom elkezd átalakulni zsírrá az bizony nem szép látvány.

mikor észrevette hogy baj van, kifejlesztett egy diétát.Nekem megvan pdf-ben a könyv, ha gondolod, priviben elküldöm!


Viszont

Kicsit átnyúlt párbeszéddé ez a fórum! :-(

Többiek, akik elkezdték???

94. 7c79ff1565 (válaszként erre: 93. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 30. 12:04

én 168 cm vagyok, sajna nekem a lábaim erősek, világéletembe mozogtam, tipikus latin táncos lábaim vannak, amik sajna tényleg nem vékonyak, hanem az az erősebb féle:-(izom és némi zsír mostanra:-(

FElülést én is fogok, meg oldalhajlításokat, nyújtást, z ülést, meg azt a térdelős oldalra kiülős gyakszikat.

Van egy rezegtető övem, azt is bevetem ismét:-)

93. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 92. - 7c79ff1565)
2009. júl. 30. 08:58

Tegnap este már én is csináltam pár felülést, fekvőtámaszt, tornáztam kb fél órácskát DR HOUSE közben :)

Te hány cm magas vagy?

Én sajna csak 160 :(

viszont sosem voltam vékony

92. 7c79ff1565 (válaszként erre: 91. - 6a98b3b9fa)
2009. júl. 30. 08:47

akkor nagyon közel jársz hozzám, én 62,2 voltam ma reggel. :-)

de nem voltam wc-n még.

már alig várom h meglegyen a lötyim is. TEgnap tekertem majdnem egy órát. :-) ma is fogok, meg már tornázok is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook