Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
211. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 210. - 7c79ff1565)
2009. aug. 12. 13:05

és hogy sikerült a közös kajálás?mit főztél?

ne hagyjon alább a lelkesedés!!!!ha már ennyit "szenvedtél" legyen értelme, a kitűzött célt el kell érni!Szobabiciklizel még?Nem baj, ha néha "vétkezel" senki sem tökéletes, úgymond!Ne adjátok fel!Nem szabad!Ez csak a gyengeség jele, ti meg nem vagytok gyengék!én tudom, érzem!

210. 7c79ff1565 (válaszként erre: 209. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 11. 20:27

SZia lédig,

hát nekem mostanába alábbhagyott al elkesedés, am meg ettem egy csomó mindent, mivel tönkrement a hűtönk, ki kellett enni, muszály volt:-(


Az ital nálam még nem hat nagyon, de még nem is mértem magam.


SZerencsére a kisfiam jól van, már aznap jól volt.


Múltkor én 61 felett voltam egy kicsit, de még nagyon ingadozom, de a farmer már nem szorít.


Htévégén voltak anyósomék, én azért nem tudtam írni, tegnap meg nem értem rá.


Ti remélem jól vagytok. Sok kitartást.

2009. aug. 11. 12:22
sziasztok!Alakultok?Hatásos nektek az ital?Írjon már valaki!!!Alábbhagyott a lelkesedés, vagy mi?Elértem 7végére a 60 kg-ot már nem sok kell!Légyszi írjatok már!Mi történt???
2009. aug. 10. 19:40
diamond!remélem jól van a kisfiad és nem azért nem írsz nekünk napok óta...
2009. aug. 10. 19:31
sziasztok!milyen napotok volt ma?mi lecsót ettünk
2009. aug. 9. 21:04
találtam teszkóban egy tökjó kiflit-szójás, és napraforgó magos kívülről...nem túl olcsó és nem tudom mennyire diétás-belülről barna :) és legalább nem fehér kenyér...fincsi...nyamm
2009. aug. 9. 18:30

A lazac finom. :) bár egy kis tejszínes újhagymás mártással lenne az, csak úgy már kevésbé diétás. :)

Ma nagyon előjött a kenyér utáni vágyam, úgyhogy pár szem Bake Rolls-t ropogtattam el.

2009. aug. 9. 16:55

tuléltem!lazacot és grill zöldségeket fogyasztottunk!

még nem mérlegeltem de rem sikerült tartani a 60 kg-t :)

ilyen diétás módosításokat már én is müveltem csak én zabpehelylyel.

2009. aug. 9. 14:35

Sziasztok! :)

Súlyom, változatlan. De sokkal jobban érzem magam mióta nem eszem egyfolytában mindenfélét. Tudom, hogy nem lehet 10-15 nap alatt elérni, hogy amit évek alatt fölszedtem most leadjam. De már az sokat lendít az önbizalmamon, hogy képes vagyok tenni azért hogy elérjem a célom.

Tegnap a torna kimaradt, mert sikerült megerőltetni a csuklóm, és úgy éreztem egy nap pihenő szükséges neki.

Mai menü diétás paradicsomos húsgombóc, rizs helyett nagyon kevés kukoricadarával, mert annak alacsonyabb a szénhidráttartalma. Finom lett. :)

Remélem Nektek is jól telik a hétvégétek! :)

2009. aug. 8. 09:25

sziasztok!

Sehol senki?

Csak gondoltam beköszönök és kérek egy kis virtuális energiát, mert elutazunk a hétvégére párommal kikapcsolódni, gondoljatok rám, hogy tudjam tartani a mértékletességet!

:D

szép hétvégét nektek!

2009. aug. 7. 17:59

van egy jó mit egyek ma? salátám, saját találmány a koleszos éveimből, ha finomakat akartok enn... :)

receptjeim közé feltöltöttem

2009. aug. 7. 17:50

sziasztok!

ujra vagyok :)

látom zajlanak az események, remélem, diamond jobban van a kisfiad!

ma én is csirkét ettem, nyuszika és 12 óra óta még mindig kipukkadva érze magam pedig csak 1 combot ettem barnarizszsel...ez már csak ilyen.

2009. aug. 7. 12:24
Megvolt az ebéd! Nagyon finom lett. Sütés előtt lecsöpögtettem a csirkemell csíkokat és teflon edényben csináltam így kb 1 evőkanálni olaj volt amit végül felhasználtam. Alig ettem, és most úgy érzem magam, hogy mindjárt kipukkadok. :)
2009. aug. 7. 11:51
Én most tettem föl a husit sülni, és addig gondoltam ebéd előtti tornázok egy kicsit. Ma még csak a tejeskávémat ittam meg reggel meg déleőtt ettem két őszibarackot. :)
197. 7c79ff1565 (válaszként erre: 196. - 4a6410fffe)
2009. aug. 7. 09:32

Igen jól van, már tegnap estére nem volt semmi baja, elmentünk a sürgősségire, azt hittünk kiment a válla, mert feljebb állt neki a másiknál, MAjd kiderült, h nemis a válla ment ki, hanem könyökficam. De mára már kutya baja hál'égnek.

Én tegnap délután 5 előtt még ettem eggy sajtos sonkás rúdat, de mást nem ettem. viszont nem is tornáztam ,az idegesség meg a mászkálás, rohanás mozgatott rendesen. Inkább tanultam, és a férjemmel hajnalig kint ültünk a teraszon, néztrük az eget, meg ittunk egy kis kölyökpezsgőt(mivel nem iszunk alkoholt :)De csak egy kicsit, mert édes is volt, meg soksokbubis.

Ma almát reggeliztem, meg lötyit ittam.

Ti alakultok? Nekem már nem ér össze a combom, és valahogy kisebb lettem :-)

196. 4a6410fffe (válaszként erre: 195. - 7c79ff1565)
2009. aug. 7. 09:26

Szép jó reggelt!

Jajj szegény csöppség! Remélem gyorsan meggyógyul! :) Én tegnap kicsit szomorkás voltam délután, úgyhogy fagyiztam, aztán 2-szer annyit tornáztam mint szoktam. Most hogy süt a nap reggel, már egy kicsit a kedvem is jobb. :)

2009. aug. 7. 06:54
Sziasztok. Hogy ébredtetek? TEgnap nem tornáztam, kihagytam. Nagyon sokat sétáltunk, mászkáltunk; sajnos este meg rohantunk a sürgősségire a picivel:-( Kificamodott a könyöke, szerencsére már jól van, visszatette ügyesen a doki:-) :-( Szegénykémet annyira sajnáltam, nagyon rossz volt nézni, h fáj neki:-(
2009. aug. 6. 12:33
Én pont most módosítottam a mai menüt. Találtam 3 őszibarackot a hűtőben és már elég puhák voltak így, őket tálaltam föl mai ebédre. :)
2009. aug. 6. 12:26

milyen finiket esztek, nekem mai ebédem két selet baromfi párizsi volt, meg egy 0,1%os light joghurt.

A slai finom lehetett. Próbáljátok ki majd úgy is, hogy kockáztok fel ubit, paprikát, parit, és főztök hozzá kemény tojást, azt is felvágni, összekeverni mindent, nagyon fini, és laktató.

2009. aug. 6. 11:50

Én holnapra pácolom fokhagymás olivaolajba a csirkemellcsíkokat. Már alig várom a holnapi ebédet. :) Czaczikit csinálok hozzá. (persze a párom sültkrumplit is kér, mert az úgy az igazi) :)

Ha kész leszek a konyhai teendőkkel, akkor jön egy óra torna, hogy a zsírpárnácskáim eltünjenek. :)

191. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 188. - 7c79ff1565)
2009. aug. 6. 11:41

nekem ma hal evős napom lesz, gyümölcslevessel :D

szerencsére anyám is nekikezdett diétázni akkor meg azt teszi az egész család mert ő főz, ő dirigál :)

190. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 189. - 4a6410fffe)
2009. aug. 6. 11:38
mi tegnap pont ilyen salit csináltunk:uborka, paradicsom, lilahagyma, meg egy kis mozzaralla, leöntve olíva olajjal isteni
2009. aug. 6. 11:14

Szép jó reggelt! :)

Súlyom változatlan, viszont izomlázam van. Meg egy kicsit a derekam is fáj, lehet meghúztam, ma majd próbálom kímélni. Ma nyers zöldség napot tartok. Uborka, paradicsom. Lehet délután csinálok valami egyszerű salátácskát is.

2009. aug. 6. 10:33

én szülés után pár hónapra rá kaptam, akkor volt izomlázam tőle, de mostanában nem volt, igaz nem sokat használtam, mert kisfiam után mászkálni kell, mikor meg alszik, akkor meg mindig van más dolog, vagy mostanában tekerek - de tekerés közben is felteszem.


MA ittam először a lötyiből, tényleg olyan extrán felhigított szörpi íze van, de iható.

Reggelire ettem egy fél zöldalmát, meg egy fél mandarint.

Hogy vagytok? Mijen napotok van/lesz?

187. 6a98b3b9fa (válaszként erre: 183. - 7c79ff1565)
2009. aug. 6. 09:52
Nem tudom, hogy használ-e, nekem nem régóta van meg.szaunás is meg masszázsos is, tegnap torna után tettem fel közvetlenül akkor jól megizzasztott, egyébként nem nagyon érzem hatását...
2009. aug. 6. 09:50
jA még annyi a lötyihez h nem egyszerre kell inni hanem egész nap, egyenlő részletekben.Én ált felkelés után, ebéd előtt és után iszom, meg délután, ha megszomjazom, felváltva egyik alkalommal a lötyiből iszok, majd az ásványvízből, így iszok kb napi 1,5-2l folyadékot
2009. aug. 5. 21:36
Diamond, a lötyit én is csapvízben iszom. Amit egyébként ugyancsak nem fogyasztok, maximum jégkocka formájában. :)
2009. aug. 5. 21:25
Hát, nem tudom hogy mennyit használ, de én szeretem azt hinni, hogy segít a zsírsejtek mozgatásában. :)
2009. aug. 5. 21:15
van rezegtető övetek? nektek használ valamit? nekem is van, de én állok, vagy fekszek mikor rezgek.
182. 4a6410fffe (válaszként erre: 181. - 6a98b3b9fa)
2009. aug. 5. 21:06
Hát az dög dolog. Az enyémre nincs ráírva. Az van rajta, hogy ülhetsz, fekhetsz, bármit csinálhatsz, csak ugye árammal működik, szóval konektor kötött.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook