Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? fórum

Zsírbontó keménymag - 90 nap mozgással és diétával július 18-tól. Ki akar velem tartani? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2009. júl. 16. 15:06

Sziasztok. Én még új vagyok. Nyitottam a sok közül egy "újabb" témát fogyival kapcsolatban. Célom fogyni. Fogyni egy lelkes csapat segítségével, mivel együtt könyebb átvészelni a diéta nehezebb napjait...


MAgamról röviden 63 kg tömör gyönyör vagyok:-(( A súlyom nem is olyan vészes, viszont nagyon aránytalan vagyok, széles csípő, nagy mellek, összeért combocskák. A régi álomalakomat szeretném újra visszanyerni, olyat, amilyen szülés előtt voltam. Utálom, hogy alig kapk valami jó rucit magamra, és mindenből csak a hájam lóg ki. KEzdetben a 90 napos diétát alkalmazom. Emellett nagyon fontos a sok mozgás(régen latin és standard táncoltam, de pici gyerekkel nem lehet megoldani.) Most rendeltem egy szobabicajt, van stepperem, uh-s masszírozóm, mindenféle kencém. A diéta szigorú betartása mellett mindennapos testedzésem között szerepel majd a callanetics, a min.1 órás közepes tekerés a bicón, az uh-s masszírozás, na meg a gyerekkel rohangálás. Remélem sikerül fogynom, többet mint eddig. SZeretném, ha nem lennék egyedül, jó lenne egy kis bíztatás, bátorítás, na meg persze lelkes csapattársak, akik szintén fogyni szeretnének.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook