Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik sporttal, mozgással(és persze diétával) tudok a leghamarabb változást elérni? fórum

Melyik sporttal, mozgással(és persze diétával) tudok a leghamarabb változást elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
68. Mia 74
2009. szept. 11. 09:33
Nem olvastam végig a fórumot, de nekem a futás jött be, amit ugyan nem szeretek annyira, mint aerobikozni, de hatásosabb. A hozzáértők mindenképp valami aerob mozgást javasolnak (esetleg az erősítő gyakorlatok mellé, de sztem anélkül is pont elég), amitől nem csak fogy az ember, hanem a kondija is jobb lesz. (pl. amikor el kezdtem futni, nem lábbal, hanem szusszal nem bírtam. Gondolom sok mindenkinek ismerős.) Kellett kb. 4 hónap, hogy 6 kilót ledobjak, de a legjobb az volt, hogy jobban éreztem magam tőle, és hiányzott. Most is hiányzik, de megvárom, míg kisfiam nagyobb lesz... :)
67. Catie
2009. júl. 30. 22:04

sziasztok!

szerintetek egy óra aerobikos ugrabugra kb hány kalóriát éget el?köszi szépen:)

2009. jún. 22. 06:22
Egyetertek szeptemberrel99el, az a lenyeg, hogy tenyleg kezdj vegre el valamit csinalni es meglatod, sokkal jobban fogod erezni magad utana! Tudom, hogy elkezdeni a legnehezebb, de amig csak gondolkodsz, hogy mit is tornazz, addig ertekes napokat veszitesz el, amikor zsirt egethettel volna, fogyhattal volna mar par kg-t.. Amugy meg valoban nem 1-2 alkalomtol fog megvastagodni a labad. Ha futni akarsz, akkor kezdd el egyenes talajon (nem hegymenet), kocogos tempoban, attol tuti nem fogsz vastagodni. Amig nem futsz le gyors tempoban hegynek fol maratoni tavokat, szerintem ne izgulj a labvastagodas miatt...
2009. jún. 11. 10:36
Ha foliat tekerek a hasamra es a labaimra erek vele valamit, vagy csak jol megizzadok? A hasamrol sehogy sem akar lemenni a felesleg. :(
64. szeptember99 (válaszként erre: 63. - Lexi018)
2009. jún. 5. 16:40

szerintem ezen nem kéne ennyit filozófálni,megpróbálod és kész,vagy tetszik vagy nem,ha nem ,akkor is van még ezer lehetőség, másrészt nyugodtan elkezdheted,mert 1-2 alkalomtól biztos nem fogsz vastagodni se.

amúgy én is diák vagyok,'a szüleimen élek',hát nem tudom,ami a testedzést illeti, a dvd-ket letöltöttem,ami azt illeti elég sokat,vanmiből válogatnom,jógázni szoktam,ide is csak 1 (!) könyv kellett,amiben benne voltak a gyakorlatok, szoktam menni futni,igaz,jobb szeretek nem egyedül,mert akkor nem néznek annyian,de azért ha otthon tornázol,akkor nem tudom minek kell a társaság.

úgy látom az első és legfontosabb lépést nem tudod megtenni,azaz h elkezd...

2009. jún. 5. 14:54
és pl ha futok meg tornázok,akkor ugy már nem vastagodni fog,hanem fogyni,és formálódni,nem?
62. zsófyc (válaszként erre: 60. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 5. 13:59

ez így igaz:)

Am sztem keress fel egy mozgásstúdiót, ahol több lehetőség is van (kondi, aerobik, spinning, stb.) és kérd ki egy szakember tanácsát, véleményét. Vegyél órajegyet, próbáld ki, és ha yol érzed magad akk bérletezz:)

61. lexi018 (válaszként erre: 60. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 5. 13:40
aranyos vagy:)
60. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 58. - Lexi018)
2009. jún. 5. 13:33
Senki sem fog kinezni, mas is azert megy, hogy fogyjan......vagyis mert nincs megelegedve az alakjaval. Inkabb irigylik egymast, radneznek es azt mondjak majd, hogy nem ertik miert mesz....hisz jol nezel ki!
59. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 58. - Lexi018)
2009. jún. 5. 13:32

En is ugy vagyok, hpgy egyedul nincs kedvem. Voltam 2 honapig dans aerobic orakon, eleg jo volt, csak nagyon hideg volt a teremben. Tel volt es semmi futes, meg lehetett fagyni!


jo h avan kivel menjel, mert ha nincs egyiknek kedve a masik miadt elmegy, nem hagyja magara...ha mar megbeszeltek, hogy egyutt mennek. Tudom, mert egy idoben, mikor meg egyetemen voltam, egyik szobaratsammal jartam edzeni, majd egyik baratnommel es nagyon jo volt. Jobb kedvem is volt tole, es nem gondoltam allandoan a felesleges kilokra.


Most mar otthon tornazok, legalabb nem kell meggyozzem magam, hogy induljak el a konditerembe.....eleg meggyozni magam h kezdjek tornazni..ilyenkor hallagtok valammi porgos zenet, nem tul hangosan es rogton megjon a kedvem a tornazashoz.

58. lexi018 (válaszként erre: 56. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 13:26
persze okés,értem:)Csak gondoltam elhívok valakit,de senki sem akar.Egyedül meg nem mertem,mondom bemegyek aztán kinéznek onnan:(
2009. jún. 5. 13:26

Nekem pl pénzem nincs konditeremre, se súlyzóra, és nem is tudnék elmenni, mert ninc ski vigyázzon a gyerekre, viszont kitaláltam magamnak valamit, amitől érzem, hogy jobb, mert érzem hol van izomlázam, és ott pont jó nekem, ráadásul rádolgoztam, és el is múlt egyből.

Az meg, hogy délután 4 után nem eszem, nem koplalás, simán bírható, legalábbis az én szervezetemnek.

Ez már egyszer bevált, és érdekes módon nem jött vissza az a 4 kg.

Szerintem egy szónak is száz a vége: mindenkinek más a jó, ki kell tapasztalni, de koplalni tényleg nem érdemes, és mozogni pedig kell!

2009. jún. 5. 13:23

nekem a spinning egész yo vt, de a zsírégető, vagy dance aerobic yobban bejött. Ami a legbeválósabb volt, az az, hogy lementem a kondiba, összeállíttattam 1000 Ft-ért egy 5 napos edzéstervet, és azt csináltam. Előtte a szakember kérdezgetett h honnan szeretnék fogyni, mennyit mozgok, diétázok-e, stb. Minden nap mást csináltam. Általkában az 5 napból 2 volt kardio (futás, taposógép, meg az a sífutó vagy hogy hívják). Volt egy lightos nap, amikor inkább a felsőtestre kellett kicsit formálni, pici súlyzókkal, meg ilyesmi, és volt 2 has-comb-popsi területre "szakosodó" nap...Nagyon yo volt!!!!!!

Én szívem szerint ezt ajánlanám. Attól meg nem kell félni, h jajj milyenek lesznek ott az emberek. Vannak persze bunkó, maguknak valók, akik azért mennek le h játszák az agyukat/csajozzanak/pasizzanak. De ha barátságos és közvetlen vagy akkor hamar otthonérezheted magad. :)

55. kiscsirke (válaszként erre: 41. - 1fdcfbed41)
2009. jún. 5. 13:15
Lehet, hogy neked meg az a jó! Pl nekem pici mellem van, így ott nincs is súly. Van akinek 2 kg csak a melle...
2009. jún. 5. 13:14
hát nem hiszem.Mert mondjuk jól rácseszek,ha vmi olyasmit kezdek el,amitől még jobban megvastagszik a combom.Akkor aztán volt értelme....
53. Ekka (válaszként erre: 52. - Lexi018)
2009. jún. 5. 13:12
..minden jó, csak mozogj!!!!
52. lexi018 (válaszként erre: 49. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 13:08
de én még életemben nem voltam ilyenen.Amugy a spinning jó szerinted?
51. Ekka (válaszként erre: 49. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 13:06
Pontosan. Az edzés szóljon az edzésről!!! Én mindig rosszul vagyok mikor a teremben nem látsz mást csak egy kupacot, egy beszélgető kupacot. 2-3 órákat lenn vannak a teremben, ebből max. 40 percet edzenek, mert a többi időt beszélgetéssel töltik, de ők a hősök, mert lenn voltak a teremben 3, azaz három órát:)
50. zsófyc (válaszként erre: 43. - Lexi018)
2009. jún. 5. 13:05
én is diák vagyok. És mikor a szüleim nem tudtak adni vmire pénzt, akkor elmentem dolgozni. DIÁKMELÓ! Voltam már pénztáros, hosztesz, csomagoltam át lejárt ananászkonzerveket ( ne vegyetek coop-os anikonzervet!!!:D), mekiztem, árufeltöltöttem, szórólapoztam, újságothordtam....stb...
49. zsófyc (válaszként erre: 39. - Lexi018)
2009. jún. 5. 13:02
jajj ez is csak kifogás....Én is mindig egyedül jártam le a kondiba, aerobikra, spinningre, de ott úgysem azzal foglalkozol h trécselj vkivel. Meg én mindig összebarátkoztam a többi csajjal ott. Szerintem ez csak kifogás, nem igazi akadály.
48. Ekka (válaszként erre: 46. - Lexi018)
2009. jún. 5. 12:59
..szerintem a futás teljesen kinyírja az ember izületeit.. és bármilyen hihetetlen is, de alulról vastagít.. (azt biztosan akinek van súlyfeleslege)
47. Ekka (válaszként erre: 45. - Lexi018)
2009. jún. 5. 12:58
..volt, hogy eljártam, de itthon edzettem általában. (férjem rég edz, így megtalálható itthon minden, ami ehhez kell):)
2009. jún. 5. 12:56
amugy meg pl ha én futok monduk 20-30percet,akkor azzal semmit nem érek el,mert nem fogyaszt,csak 40perc után?
45. lexi018 (válaszként erre: 44. - Ekka)
2009. jún. 5. 12:55
és hogyna a súlyzós edzés?eljártál valahova?
44. Ekka
2009. jún. 5. 12:47

Nekem pl. ami nagyon bevállt az a súlyzós edzés- fogyaszt, szálkásít, izmosít. Kell ennél több? (minnél több az izom, annál jobban ég a zsír, ráadásul ez az egyetlen edzésforma ami egész nap fogyaszt)

Étkezés: sok zöldség+fehérje. Héten 1 nap szigorúan a bűnözésről szóljon. (egyél amit csak akarsz)

Én így fogytam 3 hónap alatt 16kg-ot! Nem éheztem, nem szenvedtem.

43. lexi018 (válaszként erre: 42. - Vvicus)
2009. jún. 5. 12:42

igen...de pl aki diák????aki a szüleiből él????

a másik meg az,h sokan mondják h rr dvd-kel csak erősödik az meber,mivel izmosabb lesz tőle vki,és azzal vastagszik.Nekem pont h vékonyabbnak kell lennem.

42. vvicus (válaszként erre: 35. - Zsófyc)
2009. jún. 5. 12:38
Nagyon egyet értek veled! Tök felesleges az éhezés, koplalás, kamatostul jönnek utána vissza a kilók. Csak úgy lehet fogyni, hogy az ember normálisan étkezik, többször kevesebbet, és minőségi kaját, és mellette mozog. Egy dvd-re azért csak futja, ha mást nem tehet, egy hónapig gyűjtöget rá, aztán utána akkor tudja elővenni a polcról, amikor és ahányszor csak akarja. Én abból szoktam kiindulni, hogy csomóan napi 500ft-ot költenek cigire, akkor én csak megengedhetek magamnak egy dvd-t, amit egyszer veszek meg, és az egészségemet és a szebb kinézetemet szolgálja.
41. 1fdcfbed41 (válaszként erre: 40. - Kiscsirke)
2009. jún. 5. 12:33
Hat akkor en soha nem fogok jol kinezni :(. 167 cm vagyok es 64kg. Nekem mar az is csoda lenne ha lefogyok 60ig, amit mar egy jo ideje probalok, kb fel eve.
2009. jún. 5. 12:12
Amúgy meg valaki ezzel a magasággal mint pl. én (167 cm)52-53 kg-osan néz ki jól, de én tudom magamról, hogy nekem az 56-57 a jó.
2009. jún. 5. 12:11

zsófyc!!!!

nincs kivel elmennem:(Senki sem akar velkem eljönni,ez a baj:((((((

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook