Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek 3 hónap alatt napi 2 órás mozgással és 500 kalóriás diétával mennyit lehet lefogyni? fórum

Szerintetek 3 hónap alatt napi 2 órás mozgással és 500 kalóriás diétával mennyit lehet lefogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. jún. 4. 20:28

Sziasztok!


En meg arra lennék kiváncsi,ha heti ötször kardiozom egy-másfél órát le tudok fogyni ugy hogy eszek mellette szenhidratokat?( pizza,néha palacsinta stb) sajnos velem az a baj nehezen tudom megállni az evest:(utalok dietazni

92. Bria70
2014. jún. 3. 15:19
Elég régi kérdés, de azért leírom. Imádom ezt a meghalsz dolgot.. persze mert a szervezetünk pont úgy van kitalálva, hogy belehaljon ha nem kap elég kalóriát.Nem is ez a lényeg az egyik barátnőm csinálta kb 2 hónapig 600kcal körül evett minden nap és nem 4 joghurtot, hanem reggelizett,ebédelt és vacsorázott is. 10kg-t fogyott, ez 2 éve volt azóta is figyel az étkezésére és nem hízta vissza. Ha sok gyümölccsel és zöldséggel helyettesíted a péksütiket meg a tésztákat akkor értelmesen ki lehet hozni azt a 600-700 kalóriát. Én is fogyózom, de nem számolom a kalóriát és igen erősen kétlem, hogy elérem az 1000-1200-at. Mégsem haltam még meg...
2014. máj. 29. 13:03
Ezzel nem fogyni fogsz, hanem meghalni....
2011. nov. 24. 22:47
Az eszedből már semmit, bocsi.......hol hallottad ezt a hülyeséget? Felejtsd el gyorsan, és kérd egy szakember tanácsát.
89. Hatan
2011. nov. 24. 19:54
Eszedbe ne jusson orvosi felügyelet nélkül 500 kcalozni!! 1300-1500-al már bőven bírni fogod.A mozgáshoz is kell energia.2 óra változatos mozgás, és egyenletes változatos étkezés csodákat tesz. Én így fogytam nyugodt tempóban 10 kg-ot és sok-sok centit.Igaz több idő kellett kb 4 hónap. A bőröm is jól bírta, és nem volt fárasztó, ami gyerekek mellett elengedhetetlen! Ja és a pihentető alvás is fontos. Nincs rosszabb egy beszürkült arcú fáradt, magát agyongyötrő nő látványánál.Belülről is változnod kell.Fő a türelem és a kitartás.
2011. nov. 24. 17:25
napi 500 kalóriával nem tudsz napi 2 órát edzeni. hosszútávon meg pláne nem. viszont ha nem nassolsz, csak rendesen eszel, hús, zöldség, gyümölcs, akkor 3 hónap alatt nagyon csinos tested lesz a 2 órás edzéstöl, és a böröd sem fog lógni. itt az edzés a lényeg, nem a nemevés. sok sikert.
2011. szept. 22. 17:34
sokat, először nehéz, de meg lehet szokni kb. 1 hét alatt,de 2 óra mozgás tul sok, elé fél óra torna az is minden másnap. magad is kitalálod olyan ami a hasat formálja, meg ahol tul sok van oda irányitsd a tornát.Nekem sikerült joghurt vacsora nap közben mindeféle gyümölcs azt is keveset, délben 3 kanál leves, vagy egy falat hús, reggel kávé de feltétlenül vizzel, és egész nap nefeledkez meg az ivásról sokszor igyál . szedj étrend kiegészitőt.
2011. júl. 23. 17:16

Nem én kezdtem lehülyézni a másikat :) Igen, igazad van mindenki úgy csinálja, ahogy akarja:)

Szép napot!

85. Pitypangné (válaszként erre: 82. - Times84)
2011. júl. 23. 14:42
Nem fogok veled ezen vitatkozni, úgy étkezel, ahogy akarsz. Soha nem hallottam még, hogy ezt bármilyen orvos megcáfolná, amelyik meg igen, annak nem szívesen kerülnék a keze alá, az biztos. Nem véletlen, hogy sok diétát, főleg ami kevés kalóriabevitellel jár, csak orvosi felügyelet mellett ajánlanak annak, akinek szüksége van rá betegségek, vagy egyéb dolgok miatt. Na ez volt itt hozzád az utolsó szavam, fölösleges győzködni egymást. További szép napot.
2011. júl. 23. 13:22
Mondjuk azért az sem mindegy, hogy előtte hogy eszik vki...ha megette az 1500-2000 kalóriát, akkor tényleg baromság 500ra csökkenteni, én azért eszem 500-800 között, mert előtte se ettem csak kb 1200 kalóriát, ezt szokta meg a szervezetem....ez nem kimagyarázás, csak nem mindegy.
2011. júl. 23. 13:01
Nagyon sokat,es s korhazban majd infuzion visszahizlalnak.
2011. júl. 23. 11:12
Én se azért írtam, hogy érdekeljen :) furcsa, hogy ez az alap ismeret csak azután jelentkezett, miután pár szakember ezt látta jónak, ami úgy látszik lehet csak ideiglenesen tart? [link]
81. Pitypangné (válaszként erre: 80. - Times84)
2011. júl. 23. 10:21
Engem nem érdekel mit csinálsz, a te dolgod, nem kell megmagyarázni. Nem valószínű, hogy itt mindenki szakértő, inkább csak odafigyeltek általánosban a biológia órán, illetve van egy ALAPismeretük az emberi szervezetről és testről. Nem kell ehhez szakértőnek lenni. De engem nem érdekel, nem az én szervezetem, csak leírtam a véleményem.
2011. júl. 23. 08:21

Én nem bátorításnak írtam :)

Csak olyan unalmas mindenhol a sok szakértőt olvasni...ezelőtt x évvel, nem voltak ilyen tájékozottak az emberek, és mégis letudtak fogyni, anélkül, hogy belehaltak volna....Mindenki azért hízik vissza, mert miután elérte a számára kedvező súlyt, már mindent megenged magának...elfelejt odafigyelni az ivásra, a mozgásra, eszik a csokikat, a hambikat, lefekvés előtti nasi :)Még jó, hogy nem tesz jót a szervezetnek, hogy hirtelen a koplalásból átvált zabálásra, aztán meg csodálkoznak, hogy ez tényleg nem volt jó...

2011. júl. 21. 18:04
Ó, most látom, hogy nem is mostani téma.. Na mindegy, a véleményem marad. :D
2011. júl. 21. 18:02
Elnézést ha bárkit is megbántok ezzel, de aki ezt csinálja otthon, orvosi felügyelet nélkül az egyszerűen h.lye. Aki még biztat is rá, az még h.lyébb. Le lehet fogyni egészségesen is, főleg ha tényleg betartod a sok mozgást. Egyébként a mindennapi többórás sport sem ajánlott, ha amúgy nem vagy hozzászokva, de ilyen "étkezés" mellett sehogy sem. Ez komolyan nem normális, nem tudom mi játszódik le annak a fejében, aki ezt komolyan gondolja. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy ennek a fogyókúrának a hátulütői visszahízásban fog jelentkezni, de örülj, ha csak abban.
2011. júl. 21. 16:37

Én is ezt teszem 3 hete, kb 500-max 800 kalóriát eszem,gyümölcsök,néha-néha vmi itthoni koszt:) sokat iszok, és biciklizek 1 órát...kilehet bírni, és fogytam eddig kb. 6 kilót. Miután elérted a súlyod, és nem kezdesz el csokit, kólát, csipszet enni-inni, és a mozgást is megtartod, nem fogsz visszahízni.

Egyébként anyám is a középsuliban kicsit túlsúlyosabb lett, ő 2 hétig csak napi 2-3 almát evett, sokat mozgott, lefogyott 15 kg-t, elhagyta a havija...azóta igen sokat eszik, és mégsem hízta vissza...ez nem törvényszerű

2010. szept. 26. 08:13
Le lehet velem menni egészen 3-5 kg-ig. (úrnával együtt értendő)
2010. szept. 23. 21:40

Ez most komoly?

Kórházakban is 500 kalória mellett minennapi vérkép van, és csak műtétek előtt csinálják ezt, és egyből leállítják, ha rosszabbodnak az értékek.

+ 500 kalória mellet bírnál még 2 órát mozogni????

és ezt mind három hónapig?


működik, ha anorexiás vagy, vagy az akarsz lenni!

2010. szept. 23. 21:37
:DDDDDDDD Ez egy vicc.. már bocsánat az értelmi szerzőnek.. :)))) ha csak egy picit is jártas vagy az emberi testben-vagy legalább utána olvastál, akkor tudnod kellene, ha hirtelen megvonod a testedtől a bevitt kalóriát a felére, negyedére stb.... beindul a vészharang, és egyáltalán nem fog beindulni a fogyás, hiába eszel kevesebbet..mert a test nem hülye, érzékeli hogy nem jó neki ami van, és minden egyes falatot amit magadba raksz, el fogja tárolni..... édes lányom, nem hiába mondják, hogy legalább az 1200-as kalóriát kellene tartani (sport mellett), akár egy kicsit többet is, mert ismétlem, a test nem hülye... ha nem érzi jól magát, nem fog a kedvedre tenni... jó reggelt... :S
2010. aug. 25. 19:56
Csak orvosi felügyelet mellett ez nagyon keménv
72. usibub
2009. ápr. 17. 08:27
Én csináltam 500 kcal diétát, de azt csak orvosi felügyelet mellett lehet.Nekem engedélyezték itthon, felügyelet mellett, és a gyógyszereket amiket a korházban kaptunk itthon is szedni kellett.Nagyon kemény,bár én elég jól bírtam, de ha nem figyelek oda, még magamnak is csinálhatok hülyeséget.És hogy mennyit lehet fogyni töle, függ a súlyodtól is,de mint tudjuk, minnél ducibb vagy annál több. Én több éve csinálom, felügyelet mellett,de az 500 kcal csak egy hétig lehet csinálni, és utána rá kell állni az 1200 kcal.és három havonta lehet ezt ismételni.Szóval szigorúan csak orvosi felügyelet mellett.A Szent Imre korházban részt lehet venni, és el lehet sajátitani a fogyi fortélyait.Orvosi beutalóval lehet rá jelentkezni, és ott adnak időpontott egy hét befekvésre.
2009. ápr. 17. 07:01
Nagyon kevés az 500 kcal,szédülni fogsz:))Egyél 1500 ,és mellette nyomd a tornát.
2009. ápr. 16. 15:30

Tudod mit? Tartsd be a napi 2 óra mozgást, ezzel nagyon nem árthatsz magadnak. És ha tényleg ennyit mozogsz, egyél meg 1500 kalóriát és még úgy is fogyni fogsz.


Napi 500 kcal nevetségesen kevés.

2009. ápr. 16. 15:17
Le lehet vele fogyni, de egyszerüen nem fogod birni. Ez tul keves kaloria, enyni mozgashoz mindenfele orvosi felügyelet nelkül. Nem ajanlom!
2009. ápr. 11. 12:33
Le lehet.
2008. okt. 12. 16:43

szerintem is ez egy nagy hülyeség!!!!!!!

lányok?

v.ki nem akar velem tartani????

nagyon szeretnék 5-6 kilótól megszabadulni..de egészségesen..teljes étrend átalakításával!

és egy kis mozgással..

sajnos arra sokszor nincs időm..

de igyekszem!

velem tart v.ki???

:)

2008. okt. 12. 16:02
semmennyit, mert egy hét után elájulsz, 500 kalóriával nem fogod bírni, ha birnád is esetleg egy pár napig súlyos kárt okozhatsz magadban. Nem kell 2 órát mozogni mindennap, elég heti 4x. és mellé 1500 kalóriát enni jó minőségű ételekből!
65. Donyta
2008. okt. 12. 07:38
Ez nagyon drasztikus fogyókúrának indulna. Remélem nem teszed, mert könnyen baj lehet belőle! Minimum az 1000 cal/nap-ot meg kellene tartanod, és még ez is erős! Gondold el, ha rendesen étkezel és nem mozogsz, mennyi kalóriát viszel be? Ha mozogsz és csak kevésbé csökkented a bevitelt, mondjuk nem eszel annyit, vagy kihagyod a szénhidrát nagyját, akkor is fogyni fogsz.. Ha lecsökkented a bevitt kalóriaszámot, és mozogsz sokat mellette, akkor már sok esélyed van a folyamatos felesleg leadásra! Én hasonlóképpen csináltam, és 9 kg-ot fogytam 3 hónap alatt. Utána sem szedtem fel többletet.
2008. okt. 12. 07:25
Sokan beírták már ezt előttem, de nem bírom ki, hogy hozzá ne szóljak!:) Nekem pont ilyen 500 kalóriás marhaságokkal sikerült azt a szép eredményt elérnem, hogy felhizlaljam magam 112 kilósra, 22 évesen...Leadtam azóta, de azért nyomtalanul nem múlt el a testemről az a sok kiló plusz. Úgyhogy, ha valaki hízni akar, tessék csak nyugodtan sportolni ésszerűtlenül sokat, ájulásig diétázni, mert tuti módszer, ahogy leállsz ezzel, visszatérnek a kilók, kamatostul sajnos...Nem tudom, nekem sikerült aztán sanyargatás nélkül, élvezhető testmozgással, de persze mindenki úgy próbálkozik, ahogy akar...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook