Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
198. Orchidea76 (válaszként erre: 197. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 14:02
Igen.Irodában,mert igazgató bácsi....Vagy sétálgat a klimás autóban (valakivel)
197. Szamoncsi78 (válaszként erre: 196. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 13:40
Ilyenkor egyébként mit csinál, dolgozik?
2013. jún. 21. 13:29
Pusztuljon meg a melegtől :D
195. Szamoncsi78 (válaszként erre: 194. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 12:36

Őt nem érdekli,hogy engeded vagy sem,megy magától.És aki menni akar,menjen. Sosem gondoltam volna,hogy egyszer ezt fogom mondani,de tényleg így van. Valamiért menni akar és sajnálatból,szánalomból ne maradjon Velem,mert abban én megyek tönkre.Nekem is felvetette az exem,hogy nem muszáj azonnal szétmennünk,maradhatunk együtt pár hétig,hátha én is találok addig valakit magamnak,ő szívesen megvárja.Na persze,közben meg randizgat a másik lánnyal is,ráadásul legálisan!Köszönöm,de ebből nem kérek,akármennyire rossz is most,azért lábtörlőt már nem csinálok magamból,maradt még némi önbecsülésem szerencsére!

Gondolod,hogy a férjednek akár egy pillanatig is megfordul a fejében,hogy Te mit érzel most? Nem hinném...Ha szerencséd van,fogja a cókmókját és elköltözik,az anyagi részét később is el tudjátok rendezni,Neked is a lányodnak a nyugalom a legfontosabb!

194. Orchidea76 (válaszként erre: 193. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 12:14

Annyit hogy helló.

Én szenvedek kegyetlenül,de ö meg se parittyázza.Visszaadtam minden jelszavát és elérhetőségét amit feltörtem.Nem tudom még hogyan,de el kell engednem.

193. Szamoncsi78 (válaszként erre: 192. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 11:47

Persze,hogy szeretem,ez nem is kérdés!5 nap alatt nem múlik el,sajnos.Én még vasárnap is alig hittem el,hogy ez velem történik!Hétfőn este én is nézegettem képeket,de akkor még nagyon haragudtam,úgyhogy nem sírtam.Na,azóta nem vetemedtem ilyesmire és nem is akarok egy darabig.Így is jut szinte minden napra valami,ami miatt visszazuhanok a gödör mélyére.

Ti beszéltetek tegnap óta a férjededel?

192. Orchidea76 (válaszként erre: 191. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 11:39

Szereted ezt a pasit még te is....Máskép nem érdekelne.Hm ez van :(

Én is most találtam a gépemen pár fotót a kapcsolatunk elejéről,hát nem kicsit bőgtem ki magam.

191. Szamoncsi78 (válaszként erre: 190. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 11:22

Hívtak a konditeremből,hétfőn már mehetek egy ingyenes próbaedzésre, ha van kedvem,utána úszhatok egyet a medencében,szóval próbálok a helyes útra lépni,nem keseregni,hogy le lettem cserélve valakire,aki a lányom lehetne,ha összejön az első randin..."Szegény lány", azt hitte,hogy hetek óta nem voltunk együtt a párommal,ma szembesült a ténnyel,hogy még csak vasárnap pakoltam össze a holmimat...ez de szép...Tudom,gonosz vagyok:-D

Remélem,hétfőn kapok egy csinos személyi edzőt és mindjárt jobb kedvem lesz:D

190. Orchidea76 (válaszként erre: 189. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 10:43
Kitartás.addig még erősődsz...
189. Szamoncsi78 (válaszként erre: 188. - Pasionella)
2013. jún. 21. 10:03
Remélem,ez a csoda is csak 3 napig fog tartani és lesz más,amin csámcsoghatnak az emberek!Felőlem legyenek boldogok,csak nekem legyen végre nyugalmam!Arra meg még gondolni sem akarok,hogy mi lesz,ha mégsem jön össze és Nálam kopogtat újra...Semmi mást nem kérek a Jóistentől,csak azt,hogy addig adjon annyi erőt,hogy elküldjem melegebb éghajlatra...2 hét múlva szülinapom lesz,nem szeretnék meglepetésben részesülni!
188. Pasionella (válaszként erre: 185. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 09:54
Én most már elküldeném a jó büdös fenébe azt a férget, komolyan! PRóbálj nem foglalkozni vele/velük mert ennek így sosem lesz vége.
2013. jún. 21. 09:52
Már az egész város erről beszél,ki sem akarok lépni az utcára, ő meg él vígan Budapesten.Nekem kell ezzel is szembenéznem, ne adj Isten,összefutni a lánykával...hányinger az egész...
186. Orchidea76 (válaszként erre: 185. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 09:49
Sajnos a hülye nők ezt a dumát általában benyelik.Mekkora egy tetü a te embered is te jó Isten!
2013. jún. 21. 09:45
Na,most hívott a barátnőm,a kis csitri legjobb barátnője hozzá jár németet tanulni és ma volt órája.Az van előadva a lánynak,hogy én léptem félre,én csaltam meg az exem és ezért teheti Ő is meg,mert igazából miattam van az egész.Megetette ezzel a dumával,hogy milyen szar a kapcsolatunk emiatt és azonnal lecsúszott a bugyi...
184. Szamoncsi78 (válaszként erre: 182. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 09:40
Én is azt mondtam az egyik ismerősönmnek,hogy meg akarom utálni,lehetőleg minél hamarabb!Erre ő azt mondta,hogy az nem jó,mert az utálat is egy érzelem...közömbösíteni kell!Amíg érzelem van,akár szeretet,akár utálat,foglalkozol Vele,érdekel a sorsa.Ha már közömbös,akkor pont lesza...d!
183. Szamoncsi78 (válaszként erre: 179. - Krisz42)
2013. jún. 21. 09:37
Nem akarok vádaskodni,nincs értelme!Tudja ő,hogy miben hibázott és miért jutottunk idáig,csak egyszerűbb rámkenni az egészet.Szerdán beszéltünk utoljára,azonnal rámcsapta a telefont,mikor számára kellemetlen dolgot mondtam!Tegnap is szerintem arra számított,hogy nekiesek egy sms formájában,de nem...és ez jobban bántja a csőrét...
182. Orchidea76 (válaszként erre: 178. - Krisz42)
2013. jún. 21. 09:35
Amikor leparkolt a házunk előtt tegnap este,annyira dobogott a szívem hogy majd kiugrott.Saját magamnak mondogatom hogy nem akarom többé látni meg utálom,de ez hazugság.Abban reménykedek,hogy előbb utóbb megutálom és akkor bátran fogok lépni.Most még nagyon-nagyon szenvedek.
181. Pasionella (válaszként erre: 180. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 09:28
Én nem reagálnék már semmit sem az égvilágon
180. Szamoncsi78 (válaszként erre: 177. - Pasionella)
2013. jún. 21. 09:16
A kis csitri abban a városban van,ahol én és saaaaaajnos 7 napból 5-öt Ausztriában dolgozik,úgyhogy eléggé nehézkes megoldani,hogy egyáltalán találkozzanak,mivel az exem Bpesten él...Velem sem volt egyszerű,de nekem legalább a 7 végéim mindig szabadok,péntek délutántól hétfő hajnalig Nála tudtam lenni.Kislány vendéglátózik Au-ban egész nyáron,majd ősszel megy vissza Pestre a suliba...Mennyire sajnálom Őket...Gondolom,tegnap este leesett neki,hogy ma nem megy hozzá senki,leshet egész 7végén a 40 fokban egyedül...
179. Krisz42 (válaszként erre: 176. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 08:58
Az jö,ha nem vádaskodsz,de ne válaszolj!!!!!!Bírd ki.Persze,h nehéz,de gondolj arra,h lehet,h akkor írja az sms-t,amikor van egy kis ideje a hentergések között.Bebiztosítja magát.
178. Krisz42 (válaszként erre: 169. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 08:55

Tudod ez nehéz lesz.Nekem is voltak az elején is intő jelek,de akkor azt mondtam ismerősnek,h biztos később képes leszek otthagyni,de akkor még nem tudtam,túlságosan szerettem,képtelen voltam rá.Aztán pokol lett minden,megedzőttem,a naivitásom eltűnt,de itthon rádöbbentem,h attòl,h már nem vok képes első látásra beleszeretni vkibe,attól még tudok ugyanolyan szerelmes lenni,de mivel ehhez több kell,ráadásul a legkisebb problémánâl az elején visszavonulót fújtam,így végre a párom akart mindent megtenni értem:)Ő akarta,h költözzünk össze,h összeházasodjunk.Nálunk szó sem volt arról,h én erőltettem.

Lehet,te is végig fogsz menni ezen.Volt amikor arra gondoltam,nem tudnám még egyszer végigcsinálni azt a poklot.Fizikálisan én se féltem soha,de lelkileg is taccsra lehet vágni az embert,néha jobban,mint fizikailag.

177. Pasionella (válaszként erre: 176. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 08:49

Menjen a búsba...

Vagy csak a lelkiismerete miatt írta vagy pedig nem igen jönnek össze a dolgok a fiatal csitrivel.

Eszed ágába se jusson hozzá visszamenni ha esetleg arra vetemedik.

176. Szamoncsi78 (válaszként erre: 175. - Pasionella)
2013. jún. 21. 08:18
Annyit írtam,hogy Nekem minden természetes volt,amit tettem érte,ennyi...Tény és való,én faragtam belőle embert,mellettem lett az,aki és most már nincs rám szüksége,megáll a saját lábán...
175. Pasionella (válaszként erre: 174. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 08:08

És mit tudtál erre válaszolni?

Igen, próbálja saját magát nyugtatgatni...sajnos kinézem belőle ahogy az exemből, hogy eljön majd a pont amikor azt mondja mindenről te tehetsz.

174. Szamoncsi78 (válaszként erre: 173. - Pasionella)
2013. jún. 21. 08:07
Tudom,ezért is bántam meg,hogy válaszoltam...Azonnal eszembe jutott,hogy az elmúlt 5 napban hogy viselkedett Velem.Ez az sms a saját lelkiismerete megnyugtatására volt,az eszébe sem jutott,hogy ezzel engem fog összezavarni...
173. Pasionella (válaszként erre: 172. - Szamoncsi78)
2013. jún. 21. 08:00
Azt kéne válaszolnod neki, hogy hagyjon békén teljesen! Mekkora egy féreg. Hogy tudsz még vele "szóba" állni? azok után ahogy beszélt veled stb...?
2013. jún. 21. 07:56
Ja,nálam is jelentkezett tegnap a drága,sikerült is hazavágnia az éjszakámat és a reggelemet...Írt egy sms-t,hogy soha nem fogja elfelejteni,mennyi mindent köszönhet Nekem...Az eszemmel tudom,nem kellene foglalkoznom vele,de összezavart teljesen...Ráadásul nem bírtam ki,válaszoltam Neki,amit már abban a pillanatban megbántam,hogy elküldtem a hülye sms-t!
171. Szamoncsi78 (válaszként erre: 169. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 07:52
Nem normális a pali,az fix.Lassan be kell látnod,hogy Ő már nem akarja ezt az egészet,legalábbis szerintem.Eltűnik 2 napra,fogalmad sincs,hol volt,merre járt és még ő duzzog...Milyen ruhában volt?Nem hiszem,hogy ebben a hőségben 3 napig ugyanabban,nyilván tusolt is valahol...Ő ugyanazt játsza,mint az én díszpéldányom,kiidegel,aztán ha kiborul a bili( mert ki fog),akkor távozik,zgy is,úgy is.
170. Pasionella (válaszként erre: 169. - Orchidea76)
2013. jún. 21. 07:30
Én nem értem, hogy azok után amiket tett hogyan szeretheted még mindig...Szerintem már csak mondod magadnak, ez már nem lehet szerelem, inkább ragaszkodás de semmi más. Próbáld már átgondolni az érzéseidet, félre vezeted saját magadat.
169. Orchidea76 (válaszként erre: 168. - Krisz42)
2013. jún. 21. 07:15

Én nem félek tőle.ennél rosszabb a helyzet.Én szeretem.Tegnap hazajött 2 nap után 1 kiló virslivel és egy zsugor ásványvízzel.Annyit mondott hogy hello.Semmit a két napról amit máshol volt vagy éppen bármit.Még neki áll feljebb.Az alsó szinten aludt megsértődve.

Én meg marha még annak is örültem hogy haza jött,de nem mutattam mintha nem is érdekelne.Ruháit még nem vitte el.Nem tudom mi a frászt akar.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook