Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jún. 28. 09:38

Itt vagyok lányok ujra!Mindent visszaolvastam. Szamoncsi78 légy erős ha eddig kitartottál.

Én már voltam dolgozni.Az élet csodálatos.Hétfőn randizni megyek.Kávézni fogok egy pasival.Nagyon szarul érzem magam hogy elfogadtam a meghívást,de nem lépek vissza.Szerintem 2 megcsalást végigszenvedtem,így én is megihatok egy kávét ami még nem jelent semmit....vagy igen?

Azért követlek ám titeket.Annyira jó lenne ha közelebb lennétek hozzám.

Pera neked is kitartást!

Krisz42 neked meg sok puszit mert te mindenhol megjelensz mint egy őrangyal és tartod a lelket mindenkiben.Azért még belesek hozzátok sűrűn,csak nincs idő irogatni :)

257. Szamoncsi78 (válaszként erre: 256. - Krisz42)
2013. jún. 27. 08:32
Megvitattuk tegnap a családdal,hogy a béke és az én nyugalmam érdekében nem könyörgök többet a cuccaimért,tartsa meg a függönyöket,az ágyneműt,meg mindent...Lett egy felszerelt konyhája,kicsinosítottam a lakást anyukám segítségével,legyen benne boldog...Ha Ő nem tud/akar pontot tenni az ügy végére,megteszem én.
256. Krisz42 (válaszként erre: 255. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 23:13
Az edzés nagyon jó,esetleg egy bokszzsákot is befoghatsz,hátha pár hét múlva összefutsz az exeddel.Behúzol neki egyet-ezzel még tartoztam-szöveggel:)Jò éjt!
255. Szamoncsi78 (válaszként erre: 254. - Pera0322)
2013. jún. 26. 22:07

Tudom,úgyhogy el is teszem magam holnapra,reggel 6-kor kelek:(

Fel a fejjel(mondom én),holnap új nap,érkezik az új energia:)

254. Pera0322 (válaszként erre: 253. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 21:42
Jaj, úgy látszik ez egy sírós nap. Én is ezzel szórakoztattam magam idáig:) semmi gond, minden nappal erősebbek vagyunk! Azért ne hajtsd túl magad, és pihenj is, az alvás is fontos.
253. Szamoncsi78 (válaszként erre: 250. - Pera0322)
2013. jún. 26. 21:36
Akkor majdnem egy cipőben járunk...Én ugyanígy vagyok,2 napja semmi bajom nem volt,elkezdtem edzeni,fel voltam dobódva,erre ma megint visszazuhantam a gödörbe.Bömböltem egész délután a munkahelyemen,a főnököm mondta,hogy vagy menjek át edzeni vagy menjek haza,de ne tegyem tönkre magam egy idióta miatt...Edzettem,mint egy őrült,megdupláztam minden feladatot,most fáj mindenem,de megint erősnek érzem magam:-)
252. Szamoncsi78 (válaszként erre: 251. - Krisz42)
2013. jún. 26. 21:27
Úgy gondoltam,hogy le tudjuk rendezni korrekten,felnőtt emberek módjára,de neki nem megy...Végiggondoltam,hogy mi van még nála és arra jutottam,hogy nem kell...én nem akarok még hetek múlva is edényeken vagy máson vitázni.Tartson meg mindent,használja egészséggel,én befejeztem.Amíg megy ez a huza-.vona,nem tudok lapozni és nem tudom lezárni.Ő már új életet él,pont lesz....ja,hogy mi van Velem,csak a kislány számít.Befejeztem a könyörgést a saját cuccaimért,én is új életet akarok!Nélküle!
251. Krisz42 (válaszként erre: 249. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 17:10
Miért adod oda a cuccaid?Addig semmit nem vihetnek el,amíg ő nem hozza vissza a holmidat.
250. Pera0322 (válaszként erre: 248. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 16:31
Én kicsivel több, mint 3 hete. Néha azt érzem h enyém a világ, tovább fogok lépni, aztán pár óra múlva meg semmihez nincs kedvem, csak a szorító érzést érzem a mellkasomban, mert eszembe jut valami, vagy megtudok valamit. Nagyon jó lenne irányítani ezt, de korábbi tapasztalatból tudom, h ezen sajnos át kell esni, így fogok felépülni.
2013. jún. 26. 15:43

Na,a díszpintyem már megint alakított...Leautózott 250 km-t Budapestről,hogy a lánykát és barátnőit felvigye szórakozni...a vonat már smafu,eddig vonatozott a kislány...

Persze megint üres kézzel jött, a cuccaim nem akarnak hazakerülni!Másodszor jön úgy,hogy nem hoz semmit,de tőlem hétfőn elvitette a rohadt kávégépét 2 cimborájával...

248. Szamoncsi78 (válaszként erre: 247. - Pera0322)
2013. jún. 26. 11:28

Tudom,hogy sok vizet nem zavarnék az sms-emmel,nyilván az exem lenémítja a telefonját(ahogy mellettem is csinálta),válasz meg úgysem jönne...

Te mióta ülsz az érzelmi hullámvasútban?:)

247. Pera0322 (válaszként erre: 243. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 11:17
Álmodni én is szoktam, gondolom ez is a feldolgozáshoz tartozik. Tényleg vagy add oda a telefonodat, vagy kapcsold ki. Nem zavarnál be a programjukba, hanem csak magadat aláznád meg, ha irogatnál.
246. Szamoncsi78 (válaszként erre: 244. - Pasionella)
2013. jún. 26. 10:47
Szerencsére benn van az autóban az edzőcuccom,úgyhogy munka után elmegyek edzeni,addig sem a hülyeségen jár az eszem:)Lefárasztom magam,utána úgyis még 1 óra autókázás,mire hazaérek,remélhetőleg bedőlök az ágyba!
245. Krisz42 (válaszként erre: 243. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 10:47
Ên 35évesen ismerkedtem meg a féjemmel-mostanival-úgy,h már volt 2gyerekem.Attól függetlenül minden szempontból jobb férjet kaptam,még az átlagnál is,nemhogy a férjemnél.3gyerekünk van,anyagilag is jól élünk,a szerelmeskedés fantasztikus,jól néz ki,fiatalabb nálam,intelligens,szenvedélyes.Ennyit a selejtről.Nálatok a férjed a selejt,te is kifoghatsz egyet,akinél a nő volt az.De alább semmiképpen se add és a legfontosabb,csak randizgass,ne ragaszkodj senkihez görcsösen.Attól szeretheted,de ha nem töröd magad annyira,a férfiak fogják törni magukat.Ez tényleg ìgy van.Legyél elengedő érzelmileg.És olyat keress,akinek nincsenem olyan igényei,h a barárokkal is lógjon.Ez kialakul,de mi ált.mindenhova együtt megyünk,csak akkor nemha a kicsi miatt nem tudok menni.
244. Pasionella (válaszként erre: 243. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 10:26
Hát akkor tényleg add oda valakinek a telefonodat. Azzal hogy "bezavarnál" leginkább megaláznád magad előttük, ne tedd!
2013. jún. 26. 10:13

Neki már odafújta a szemetet a szél,a lány 19 évesen több fa...t fogott,mint kilincset,de ez már legyen az ő problémája én meg csak reménykedhetek abban,hogy nem szedtem össze semmit az elmúlt hetekben a drágától...

Én ma nagyon izgága vagyok,nem tudok koncentrálni a munkámra,reggel pityeregtem pár percet( vele álmodtam és boldogok voltunk),a gyomrom is össze van szorulva:( A barátnőm szerint azért,mert tudom,hogy ma megy a lányka Pestre és nyilván találkozni is fognak...Estére le kellene passzolnom a telefonomat valakinek,mert már most érzem,hogy este késztetést fogok érezni az sms-re,már csak azért is,hogy bezavarjak a közös programjukba...pedig nem vagyok gonosz.

242. Pera0322 (válaszként erre: 239. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 09:33

Jesszusom, komolyan ezt mondta??! Idővel remélem h visszakapja ezt az élettől, és majd neki fog valami szemetet fújni a szél.

Ki hogy van ma? Nekem nagyon hullámzó a hangulatom.

241. Szamoncsi78 (válaszként erre: 240. - Pasionella)
2013. jún. 26. 09:17
És én ittam minden szavát,az önbizalmam a bányászbéka segge alá került...De ennek vége,most már nyitott szemmel járok és észreveszem az embereket körülöttem.
240. Pasionella (válaszként erre: 239. - Szamoncsi78)
2013. jún. 26. 09:06
Mekkora egy tuskó az az ember, Istenem...
239. Szamoncsi78 (válaszként erre: 237. - Krisz42)
2013. jún. 26. 09:04
Nem agyalágyultak,csak azt hiszik,hogy Nekik tényleg mindent szabad és pótolhatatlanok!Én megkaptam azt is,hogy ő a 32 évével bárkit megkaphat(fiatalt vagy idősebbet) és még szórakozhat akár 10 évig is,ráér a családalapítással, de ÉÉÉÉÉÉÉÉNNNNNNNNN mit akarok a 35 évemmel?????Én már csak kukázhatok valakit onnan,ahova összefújta a szemetet a szél...Ez tavaly tavasszal volt és az volt a baj,hogy el is hittem,ezért ragaszkodtam foggal-körömmel ehhez a kapcsolathoz...
238. Szamoncsi78 (válaszként erre: 235. - Orchidea76)
2013. jún. 26. 08:56

Én is csináltam sok hülyeséget,de tanultam belőlük,legalábbis remélem:-)

Persze,egy darabig tudod azt csinálni,hogy nem szólsz neki semmiért és még mosolyogsz is hozzá,de belülről attól még emészted magad és a helyzet nem lesz jobb,sajnos...Szépen csendben tervezd meg a lelépésed,a saját és a lányod érdekében!!!!Tudom,nehéz,én sem tudtam megtenni,mert reménykedtem abban,hogy csak átmeneti állapot,de aztán megkaptam a lapátot.A legszebb az egészben,hogy ha azt mondta volna az exem,hogy sajnálja és megbánta és bocsássam meg,még mindig együtt vagyunk,mert vagyok annyira idióta,hogy megpróbáltam volna benyelni a dolgot,de ő ezt már eltervezte és nem volt választásom.Neked még van!!!!!Előbb-utóbb le fog lépni a férjed és Te maradsz ott megalázva,megcsalva,összetörve,míg Ő éli vígan az életét,ugyanúgy,mint most!

237. Krisz42 (válaszként erre: 235. - Orchidea76)
2013. jún. 26. 08:51
Nem érzi,h valamire készülsz?Vagy tényleg ennyire agyalágyult némelyik ffi,h azt gondolja,h ő úgy viselkedik,ahogy akar,te pedig szépen,csöndben aszisztálsz hozzá?Tudod ilyenkor azt kivánnám,bár lehetnék erősebb,mint ő,jòl megverném,a falra kenném,aztán a nyakát szorongatva megkérdezném,akarja-e még folytatni.Bocs,nem vok ilyen,de meg kellett tanulnom,h van,aki csak ebből ért,viszont ebből meg nagyon,mert manapság a ffiak képtelenek küzdeni.
236. Pasionella (válaszként erre: 235. - Orchidea76)
2013. jún. 26. 08:21

Én nem értelek téged, olyan mintha már semmi önbecslésed nem lenne, hagyod, hogy azt csináljon amit akar.

Gyógyulj meg és az istenért vedd kezedbe az irányítást, próbálj onnan elszabadulni, hogyan is lehetne ez már jobb? Én megérteném ha egyszer csalt volna meg de nem... a kimaradt napokon is vajon hol aludt? és magasról tett rátok...

Így akarsz élni? Egy életed van, boldogtalanul akarod eltölteni? Hol a büszkeséged? :-(

235. Orchidea76 (válaszként erre: 229. - Szamoncsi78)
2013. jún. 25. 18:08

Csodálom az erődet.Én mondhatom hogy fosból vagyok és gyenge.Rinyálok és képtelen vagyok lépni.Most máskép próbálkozom.Neked meg kitartást.Ha nem is tudok írni állandóan,de figyelek.Ne írj neki ha már ilyen erős vagy.Privibe meg

Visszakaptam az autómat.Vért izzadok olyan nehezen megy a vezetés,de nem adom fel.

2013. jún. 25. 17:55

Sziasztok lányok!

Itt vagyok,csak próbálgatok dolgozni menni :)Az én görényem mintha semmi se történt volna éli a mindennapjait és úszik el a problémákban a munkahely terén,rádió meg mindenben.Én meg az a feleség lettem akire mindig vágyott.Nem kiabálok nem vagyok stresszes,hanem mindig mosolygok neki.Erre vágyik elmondása szerint.Szóba se hozom a napi problémákat.Majd egy hónap mulva is ugyanígy fogok vigyorogni neki kedvesen amikor a csekkek halomra állnak és összecsap a víz a feje fölött.Mindig két kézzel nyúltam utánna és kiszedtem a szarból akármibe is nyúlt.Mégis azt látta az egészből csak 6 éven át ,hogy nagy szám van.Most nyugodtan vigyorgok mint a tejbetök és hagyom merülni a szarban....

Közben építgetem és kikövezem a magam kis útját.....

233. Szamoncsi78 (válaszként erre: 232. - Pera0322)
2013. jún. 25. 07:44
Igen,kitartottam,kellőképpen elfáradtam,úgy aludtam,mint a bunda,meg sem ébredtem reggel 6-ig,akkor is az ébresztőre:-)
232. Pera0322 (válaszként erre: 230. - Szamoncsi78)
2013. jún. 24. 22:01
Remélem még tart a gondolatterelés, és nem írsz neki!!
231. Krisz42 (válaszként erre: 230. - Szamoncsi78)
2013. jún. 24. 22:00
Ez a beszéd:))Jó éjt és kitartást!:)
2013. jún. 24. 20:43
Ja,megvolt az első edzésem,kaptam egy szuperaranyos személyi edzőt egy helyes fiú személyében:-)2 órát edzettem vele,fáj mindenem,holnap reggel valószínűleg daru kell a felkeléshez,de nem baj,mert JÓL ÉRZEM MAGAM A BŐRÖMBEN!!!
229. Szamoncsi78 (válaszként erre: 227. - Pasionella)
2013. jún. 24. 20:40
Remélem,hogy nem fog írni vagy ha igen,akkor inkább valami olyat,amin még jobban kiakadok és nem az jut eszembe,hogy hiányzik...Igazából végiggondoltam,mi is hiányzik valójában.Arra jutottam,hogy csak ő,mint személy hiányzik,de a viták,a hazugságok,a titkolózás,a gyomorideg nem hiányzik!Elég volt...nem tudom elképzelni,hogy még egyszer hozzám érjen,mert az a másik liba ugrana be azonnal.Olyan távolinak tűnik az egész,mintha már hetekkel ezelőtt szakítottunk volna.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook