Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

138. Orchidea76 (válaszként erre: 126. - Krisz42)
2013. jún. 20. 11:06
Nagyon kedves vagy Krisz.Még ez is segít hogy tartod a lelket bennem.Próbálom nem mutatni a lányomnak mit érzek
137. csemár
2013. jún. 20. 11:06

Jaj, valamit még meg kell, hogy mondjak!

Engem az borít ki mind a mai napig, mikor azt veszem észre vmely pasin, hogy szerinte a lelke mélyén minden nő szőőőőke!

136. Orchidea76 (válaszként erre: 135. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 11:05
Nem jött :( Bedilizek lassan
135. Szamoncsi78 (válaszként erre: 133. - Orchidea76)
2013. jún. 20. 11:03
Hazament a férjed?Mondott valamit?
134. Szamoncsi78 (válaszként erre: 132. - Pasionella)
2013. jún. 20. 11:02
Ebbe varázspunciba már sokan beletették a varázspálcájukat...csoda,hogy nem kaptam el semmit...
2013. jún. 20. 11:01

Sziasztok!

Gyenge vagyok sajnos és nem tudok még gondolkozni se.Saját magam se tudok egyről a kettőre jutni.A józan eszem azt mondja hogy gerinctelen féreg és nem érdemel engem tovább kell lépni,viszont a szívem nem ezt érzi.Próbálom összehozni a két dolgot ami zajlik bennem ,de nagyon nem megy.Össze vagyok zavarodva.

132. Pasionella (válaszként erre: 130. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 10:58

Vannak sajnos ilyen "varázspuncik" :-S

Próbálj megszakítani vele minden kapcsolatot.

131. Szamoncsi78 (válaszként erre: 129. - Csemár)
2013. jún. 20. 10:41
Én mást sem csinálok tegnap óta,mint mélyeket lélegzem:D Viszont az exem tegnap esti bunkó viselkedése után már nem sírtam:-D
130. Szamoncsi78 (válaszként erre: 128. - Pasionella)
2013. jún. 20. 10:38
Én inkább arra tippelek,hogy teljesen megbolondította a csajszi...A 4 év alatt egyszer sem tudott hazajönni pl a szülinapomra,most hazaugrott egy dugásra...Hogy lehetek ilyen pancser,hogy budapesti létére pont egy kőszegivel kezd ki? Nincs elég csaj Bpesten?
129. csemár
2013. jún. 20. 10:35

Lányok, lányok, mélyeket lélegezni se felejtsetek el!!!

Kicsit arra is szabad gondolni néha, hogy nem eszik olyan forrón a kását!! Hallgassatok öreganyátokra, aki már sok mindenen túl van...

(Viszont, igaz, ami igaz, a "mélyeket lélegezni" nekem se megy mindig... Néha viszont igen...)

128. Pasionella (válaszként erre: 127. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 09:52

A mostani párom szakított velem 3 hónap után, úgy viselkedett mint egy nem normális. Ott álltam és néztem és szidtam magam, hogy Úr isten kivel voltam együtt? ezt az embert nem ismerem...ilyen kegyetlen nem lehet.

Utána kibékültünk, lassan 1 éve vagyunk együtt.

Ő azért viselkedett úgy ahogy mert azt hitte nekem könnyebb lesz túl lenni rajta ha meggyűlölöm, ezért csinálta. Utólag nagoyn megbánta, hogy ezt tette, én nagyon nehezen bocsájtottam meg.

Nem mondom, hogy a párod is emiatt teszi de talán benne van ez is a pakliba.

Mindenesetre próbálj ne keresni válaszokat, megoldásokat, és főleg próbáld nem gyűlölni mert az még hozzá fog kötni.

127. Szamoncsi78 (válaszként erre: 124. - Pasionella)
2013. jún. 20. 08:51
Komolyan mondom,olyan volt,mintha nem is vele beszéltem volna,hanem egy idegennel...Egyszerűen nem bírom felfogi,hogy az az ember,aki 1 hete még azt mondogatta,mennyire szeret,képes velem így beszélni.Mintha én léptem volna le egy másik pasival és nem ő cserélt volna le egy csitrire...a legviccesebb az,hogy az exemnek van egy 14 éves fia,az új pótanyu meg 19 éves...
126. Krisz42 (válaszként erre: 122. - Orchidea76)
2013. jún. 20. 08:41
Miért sírsz?Arra gondolj milyen most-gondolom ez bánt.Kevés ffi van,aki kedves egy nővel,ha beteg,ápolja,stb.,de amit atièd csinált,az durva.Örülj neki,h nincs otthon,rendezd a saját dolgaid,ne miatta idegeskedj.Ha tudomát se veszel ròla-ne is pakolj,moss,stb.utána-akkor vagy bosszanthatod vagy elkezd majd észrevenni.Nagyon fogja bántani a hiúságát ha egyrészt levegőnek nézed,másrészt ha nem azt látja mikor nagy ritkán hazaér,h ki vagy borulva,őt vonod kérdőre.Ha nem vagy otthon,akkor elgondolkozik.Menj a lányoddal hétvégén strandra vagy ha munkád engedi akár most is,minél kevesebbet legyetek otthon.Biztos őt is megviseli,gondolj arra,h te vagy a felnőtt,neked kell segíteni neki,h ne viselje meg annyira.Ha azt látja téged mennyire kikészít,még jobban fog szenvedni.Ő aztán tényleg semmiről nem tehet,de ezt erősítened kelkene benne.Nagyon sérülhet ilyenkor ês ez később üt vissza az életében.
125. Pasionella (válaszként erre: 123. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 08:30
Próbálj minden erőddel azon lenni, hogy megerősödj! Később bánni fogod, hogy hagytad még tovább, hogy kihasználjon, haragudni fogsz magadra és az a legroszabb amikor saját magadnak nem tudsz megbocsájtani. Gyógyulj meg utána pedig keress megoldást arra hogyan tudnál lelépni.
124. Pasionella (válaszként erre: 123. - Szamoncsi78)
2013. jún. 20. 08:29

Azta jó büdöd k.rva életbe!

Ez nem semmi egy féreg. Úristen! Kitartást neked nagyon!!!! Ha jönnek a gondolatok tereld el őket!

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen féreggel hozott össze a sors!!!

123. Szamoncsi78 (válaszként erre: 122. - Orchidea76)
2013. jún. 20. 08:08
Sajnálom nagyon,de itt már nagyok a bajok...2 éjszaka,ki tudja,hol? Ki fogsz mászni belőle,hidd el!Mondom ezt én,aki pár napja még bele akartam halni!!!!Az összes cselekedete napról-napra azt erősíti bennem,hogy így jártam a legjobben,még ha nem is látom az alagút végét!Tegnap este beszéltünk telefonon,megkértem,hogy ma pakolja össze tényleg az összes cuccomat,ami nála maradt,mert tegnap egy táskát hozott haza sálakkl és sapkákkal...vicces...Normálisan elmondtam Neki,hogy hol talál bőröndöt a saját lakásában,melyik szekrényt pakolja ki(ha már annyi esze nem volt,hogy kinyissa és benézzen,mielőtt 210 km utazik),legyen olyan kedves és a pincéből is hozzon fel egy dobozt...Olyan alpári stílusban mondta,hogy nem kellenek neki a szaros ruháim,hogy levegőt is alig kaptam...Ezután lazán közölte,hogy kedden este "leugrott" egy pásztorórára a lánykához,de velem nem akart találkozni,ezért tette le azt nevetséges táskát egy havernál...
2013. jún. 20. 01:44
Csajok el se hiszitek :( Drága férjem ma se jött haza és én marha csak zokogok és várok.Hogyan lehet ebből kimászni érzelmileg?????????
121. Orchidea76 (válaszként erre: 120. - Krisz42)
2013. jún. 19. 17:08
Nagyon remélem hogy így lesz
120. Krisz42 (válaszként erre: 118. - Orchidea76)
2013. jún. 19. 16:58
Te is legyél el:)Biztos nyugodtabb vagy így,nincs ott,nem idegesít.Tényleg próbâlj lépni,nekem azt kellett elèrnem,h kivihessem az országból a gyerekeket Kanadában.Erre ráment 2évem,mert titokban kellett,kutatnom,papírok se voltak elintézve,volt férjem viszont már állampolgár volt.Féltem,nehogy a gyerekeket elvegyék,azt ők is megsinylették volna,közben azt az állatot is el kellett viselnünk.Ezért èreztem úgy,mikor leszállt velünk a gép Magyarországon,h meg tudnám csókolni a betont a parkolóban.Most is fel tudom idézni milyen megkönnyebbülés volt,soha nem felejtem el azt a felszabadítò érzést.Utána kivirágzottam.Most nagyon nehéz,de meg lehet a jutalmad.
119. bnoi7525 (válaszként erre: 117. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 16:55
Nalunk minden rendben van. Ugy tunik eljatszottunk megint amit nehany havonta eljatszunk. Veszekszunk valamin, a parom kiborul, rondan beszel, en meg rogton szakitason gondolkodom. Aztan bocsanatot ker persze sokszor, es megint nagyon szeretjuk egymast. Persze minden ilyen alkalom mely nyomot hagy azert a lelkemben... es egyszer lesz egy pont, amikor tenyleg szakitas lesz belole. Masfel eve vagyunk egyutt, mar azert valamennyire osszecsiszolodtunk, de vannak ezek a kiborulasok idonkent. Szeretjuk egymast, de azert nem vagyok teljesen biztos abban, hogy o nekem az igazi. Sot. Meglatjuk mit hoz az elet. Arra jok ezek a parhavonkenti osszezordulesek, hogy megerositsenek.
2013. jún. 19. 16:48
Voltam fodrásznál :) Férjem még nem hívott tegnap estétől.Elvan nélkülem.Én is próbálok nélküle....
117. Szamoncsi78 (válaszként erre: 115. - Bnoi7525)
2013. jún. 19. 16:40
Pontosan:D Nálatok mi a helyzet?
116. Krisz42 (válaszként erre: 114. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 16:37
Nekem 10évig tartott az első lecke,de alaposan kigyógyultam a naivitásból és olyan ffit találtam,akivel boldog vok.De látom,már most döntöttél és nem is kell írnom,h fel a fejjel:)Ez az,pozitív hozzáállás,később se add fel.
115. bnoi7525 (válaszként erre: 114. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 16:34
Latod, fogd fel ugy, hogy tapasztalatot szereztel, erosebb lettel. Legkozelebb mar jobban fogod tudni, hogy mit keresel a masikban, es talan hamarabb kepes leszel kilepni ha nem mukodik.
114. Szamoncsi78 (válaszként erre: 113. - Krisz42)
2013. jún. 19. 16:24
Legközelebb mindent alaposan megfigyelek:D Sokat tanultam ebből a 4 évből,mindenképpen hasznos volt.Pár hét múlva meg már kicsit színesebben látom majd a világot:D
113. Krisz42 (válaszként erre: 111. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 15:21

Ha tipikus mai fiatal,akkor várhatja,h megcsinálja helyette a házimunkát:)Erről eszembe jutott,h mikor megismerkedtem a párommal és elmentem hozzá,akkor rend volt nála,ruhái kivasalva.Aztán kiderült,h jobban vasal mint én,mert anyukája ruhatervező és szabò,na ő tökéletesen megtanította.A vasalâst legtöbbször ő csinálja-persze úgy,h egyik nagy gyerek szétvâlogatja a ruhákat,közben betesznek vmi filmet,ő azt nézi és közben vasal:).Főzni is szokott hétvégén.Mikor a legkisebb megszületett segített,aztán egy-két dolgot átvállalt néha.

Szóval legközelebb nézd meg,hogy él a leendő partnered,abból is sokat megtudhatsz:)

112. bnoi7525 (válaszként erre: 111. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 15:15
Hat bocs, de ennek a pasinak nem is baratno kell, hanem bejarono.... tenyleg orulj, es legy halas, hogy vegre szabad vagy...
111. Szamoncsi78 (válaszként erre: 109. - Krisz42)
2013. jún. 19. 15:06

Most mindenki aggódik értem,vagyis inkább azért,hogy erős legyek és ha pár hét múlva esetleg rájön,hogy hibázott,akkor tudjak neki nemet mondani.Az elmúlt hetekben annyi fájdalmat okozott,hogy akkor többet sírtam,mint most,mikor már vége.Megegyeztem mindenkivel,hogy ha kényszert érzek,hogy felhívnám vagy írnék neki,inkább közülük hívok fel valakit:-)

Ő nem tud szingli lenni,max ideig-óráig,de aztán mikor összegyűlik a vasalnivaló és lassan megeszi a kosz,keres valakit,aki "mindenre" jó.Most is van ez a 19 éves lányka,nyilván nem a jövendőbeli feleségét látja benne...

110. bnoi7525 (válaszként erre: 108. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 14:39
Emiatt ne szegyelld magad szerintem, hanem orulj, hogy vannak barataid es egy jo csaladod, akik melletted allnak. Ha ugy erzed, szakemberre van szukseged, akkor keress egy szakembert. Nekem jo nehany eve volt egy olyan szakitasom, amibe majd belepusztultam. Akkor nekem a reiki segitett es a Beszelgetesek Istennel c. konyv, ami valahogy segitett felulemelkedni a dolgokon, es mas szemszogbol nezni. Talald meg azokat a dolgokat amik oromet okoznak neked es foglald el magad. Az ido a legjobb gyogyir. Torold ki a szamat, ne agyalj azon, hogy mit csinal, kivel. O mar a multad, nem a jelened, nem a jovod. Nagyon nehez ezt elfogadni, de tudod, ha belegondolsz, milyen eleted lett volna mellette? Igy legalabb - ha tulleszel rajta - akkor lehetoseged lesz megtalalni azt, aki igazan neked valo, es aki egyenrangu partnerkent kezel.
109. Krisz42 (válaszként erre: 108. - Szamoncsi78)
2013. jún. 19. 14:29

Az jó,ha vannak melletted,nekem senki nem volt.Az is jò,h sok mindent te intéztél,most majd tudsz nyaralni nélküle is.Nem véletlen,h most hagyott ott,most van hova menni szórakozni,de pofára fog esni persze ha a szingli élet megfelelőbb neki....akkor is,mert nem fogja senki kiszolgálni.Most még élvezi,de majd ha vége a buliknak,programoknak,akkkr szenvedni fog,takarítania kell,stb.

Családdal szemben nem kell bűntudatnak lennie,én is megbocsátom majd a lányomnak,ha vki miatt hanyagol ha ilyen elfoglalt.Most majd pótolhatod.Fel a fejjel,biztos van könyv,amit szeretnél elolvasni,film,amit megnézni,de főleg ne legyél sokat egyedül.Talán van olyan családtag,barátnő,aki szívesen hallgatja azt is,ha panaszkodsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook