Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaút önmagamhoz fórum

Visszaút önmagamhoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszaút önmagamhoz

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
318. Szamoncsi78 (válaszként erre: 317. - Krisz42)
2013. júl. 15. 15:30
Ezt én is így látom,úgyhogy most majd én sem érek rá...Üzent az előbb,hogy mit csinálok este és mennyire bánja,hogy tegnap nem jelentkezett...hát,ma nekem fontosabb lesz az edzőterem,mint ő...
317. Krisz42 (válaszként erre: 315. - Szamoncsi78)
2013. júl. 15. 13:59
Hanyagolhatod,olyan,aki előkap,ha nincs más.Vagy lehet,h neki ez a természetes,de akkor meg eléggé egoista lehet,tehát akkor főleg ne foglalkozz vele.Nem baj,rengeteg pasi van még:)
2013. júl. 15. 11:55
Orchidea, mi van Veled,eltűntél nagyon!!!!
2013. júl. 15. 11:53

Nálam csend és nyugalom:)

A fiú,akivel randiztam múltkor,kicsit fura...nem értem a viselkedését,de tényleg...Egész héten nem találkoztunk,esténként felhívott pár percre,de ennyi.Pénteken hulla fáradtan értem haza,2 órát vasaltam(nagy volt a halom),rendet raktam egy kicsit a lakásban és kidőltem.Este 9-kor jelentkezett,hogy találkozunk-e,mondtam,ma már inkább ne,inkább szombatra találjunk ki egy egész napos programot.Megbeszéltük,hogy elmegyünk erre-arra.Szombat délelőtt jön az sms,hogy közbejött valami,mejd jelentkezik.Este fél 7-re került elő,elmentünk egy közös ismerőshöz grillezni,éjfélig.Úgy váltunk el,hogy vasárnap jelentkezik,menjünk fürdeni valahova.Na,vártam du. 4-ig türelmesen,aztán meguntam,csináltam magamnak programot.Este fél 8-kor jött a telefon,hogy találkozunk-e....mondtam neki,hogy bocs,de én Győrben vagyok és nem tudom,mikor érek haza,meg egyébként is du. 4-ig otthon kuksoltam a hőségben,ahelyett,hogy valami tóparton feküdtem volna...rendesen meg volt sértődve,hogy nem szóltam Neki,eljött volna ő is Velem...Kérdeztem,merre járt,erre közölte,hogy az exbarátnőjénél,ahonnan még pár dolgot el kellett hoznia...egész nap...Azt hiszem,Vele is sza..ba nyúltam:)Ja,holnap elmegy nyaralni a haverjaival,tehát ezen a héten nem is tudunk találkozni...Reggel fél 5-kor küldött egy sms-t,hogy én voltam az első gondolata...vicces ezek után,nem is válaszoltam rá...

2013. júl. 15. 08:45
Na mizu?
313. Krisz42 (válaszként erre: 311. - Szamoncsi78)
2013. júl. 12. 14:55
Teljesen igaza van Passionellának,ne beszélj vele,ő vissza akar jönni,csak teljesen nem mer megalázkodni és mi az,h beszéljétek meg?Te nem akarsz beszélni,főleg személyesen.Te még ragaszkodsz hozzá?Ha nem,akkor ne beszêlj vele.Ezzel csak buzdítod,h probálkozzon.Ne játszmáz vele,tényleg zárd le.
312. Pasionella (válaszként erre: 311. - Szamoncsi78)
2013. júl. 12. 14:45

Atya ég. Most komolyan! Te ennek az embernek minek veszed fel még egyáltalán a telefont? Ne vedd fel neki de komolyan.

Marha sokat számíthatsz neki ha baj, hogy kitálaltál a csajnak, még szép...bakker! Tiltsd le, én ezt tenném, ezzel is csak azt mutatja mekkora féreg de azzal, hogy még mindig szóba állsz vele hozzá kötöd magad, egyszerűen ne reagálj semmire, ne vedd fel a telefont, ennyi.

2013. júl. 12. 14:41
Tegnap addig zaklatott,míg mondtam Neki,hogy kitálalok a barátnőjének...meg is tettem,de Neki még ez sem elég!!!!Azt mondta,hogy ezzel a húzásommal azt értem el,hogy az életben nem akar többet szóba állni velem,mondtam,szuper,ez volt a cél...Erre 1 óra múlva megint hív,hogy akkor beszéljük már meg,hogy ez mire volt jó,de ne mobilon beszéljünk,mert fél attól,hogy felveszem a beszélgetést és visszélek vele...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,tényleg elmentek Neki otthonról...
310. Pasionella (válaszként erre: 309. - Szamoncsi78)
2013. júl. 12. 14:24
Eszedbe ne jusson, komolyan! Ez egy oltári nagy lúzer, neked ilyen senkire nincs szükséged, ez legyen előtte, találsz ennél sokkal jobbat, hidd el!
2013. júl. 11. 10:10
Dehogyis!!!!!!Megmondom őszintén,hogy megfordult a fejemben,hogy elmegyek,de minek??Hogy utána megint a gödör alján landoljak,ahonnan már mászok kifelé??2 napig szép és jó lenne minden,utána meg visszamenne a kis barátnőjéhez én meg telebőghetném otthon a párnámat...
308. Pasionella (válaszként erre: 307. - Szamoncsi78)
2013. júl. 11. 09:54
Ugye eszed ágában sincs menni???
2013. júl. 11. 09:49

Tényleg nem normális....

Most vagy elvette a maradék eszét a kislány vagy szed valamit...

Tegnap is volt történés,7végén épp ráér,elvinne valahova wellnesselni,úgyis szülinapom volt...

Ja, és vett Nekem ajándékot is,valami ékszert,mert megérdemlem....

MI VAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNN???????????

Azt hinné az ember,hogy már nincs lejjebb,de van...

306. Pasionella (válaszként erre: 303. - Szamoncsi78)
2013. júl. 10. 15:42

Te jó ég! Ez az ember beteg!!!!

A lépcsőházba tolta le a gatyáját vagy a lakásba? :-)

Ez kész, már ne is haragudj. Szerethetsz valakit de nem így....mész visszakönyörögni magad és azt hiszed álló fassz@l lehet? Ez egyáltalán nem normális bakker, ennek mindig csak a szex volt a lényeg.

Te jó ég bakker hál Istennek, hogy megszabadultál ettől a mocsoktól.

CSinálja csak, annál jobban fog téged taszítani, tehát ez jó!

Kitartás.

Bakker nem térek magamhoz.

305. Szamoncsi78 (válaszként erre: 304. - Pera0322)
2013. júl. 10. 13:51

Már nem sírok,így visszagondolva tényleg vicces az egész,kár,hogy a meglepetéstől nem tudtam megszólalni,pláne kinevetni:-)

Nyilván a szükségleteit ki tudta elégíteni "otthon" is,nem is értem,miből gondolta,hogy én rá vagyok szorulva...

304. Pera0322 (válaszként erre: 303. - Szamoncsi78)
2013. júl. 10. 13:17

Letolt gatyával állt ott??!! Tejóég, ezt nem hiszem el!!! Ennek elmentek otthonról? Ezen én lehet elnevettem volna magam.

Sírd ki magad, aztán nézz ELŐRE!

2013. júl. 10. 13:12
Hát lányok, én tegnap találkoztam az ex-szel...Hazahozta a fiát Kőszegre és az első ember,akibe edzés után belebotlottam majdnem a lakásom előtt,az ő volt...szembejött autóval.Mire kiszálltam,már bent várt a kapualjban,hátulról bement a házba,gondolom,hogy ne lássák az autóját a parkolóban...15 percet voltunk együtt,de sírás volt a vége...elzavartam...Megkérdezte,miért van leragasztva a neve a névtáblán,miért másik fülbevalót hordok és nem azt,amit tőle kaptam,szóval,felidegesített egy pillanat alatt!Hiányzom neki, engem szeret,kíván,stb...a legszebb az volt,mikor hátrafordultam és ott állt letolt gatyában álló f...l,hogy mennyire kíván:)Komolyan mondom,elmentek neki otthonról,elzavartam,de visszajött elmondani,hogy én vagyok élete szerelme...Mondtam persze,hihetően hangzik,csak az a baj,hogy mást is szeret és mást is kíván,úgyhogy jobb lesz,ha nem váratja tovább a barátnőjét,aki persze ezalatt folyamatosan bombázta sms-ekkel...Egy szavamba sem került volna és már megcsalta volna,velem...Mondtam Neki,hogy gusztustalan,amit csinál és elég szánalmas,hogy 3 hete vannak együtt hivatalosan,de már előttem áll letolt gatyával:)Most kellene a legboldogabbnak lennie,hoszen ez miatt a lány miatt hajított ki több,mint 4 évet az ablakon!!Este 11-ig bömböltem,de csak azért,mert szar volt a tudat,hogy tőlem 200 m-re fekszik a másik lány mellett,de ha arra gondolok,hogy hányszor csalhatott meg ugyanzgy,forog a gyomrom:(
302. Pasionella (válaszként erre: 301. - Szamoncsi78)
2013. júl. 8. 10:50
Az mindenképp rosszabb :-D
2013. júl. 8. 10:11
Olyan zavarban voltam pénteken,hogy kb 2 órán keresztül be nem állt a szám,annyit beszéltem...csoda,hogy másnap felhívott szegény fiú:-) Azt mondta,nem gáz,az rosszabb lett volna,ha néma csendben nézzük egymást:-)
300. Pasionella (válaszként erre: 299. - Szamoncsi78)
2013. júl. 8. 09:57

Az ex kapja be :-D Én ezt üzenem neki, szerintem a többiek is :-D

Örülök, hogy jól sikerült a találkozás, igazad van, csak lazán, érezd jól magad.

299. Szamoncsi78 (válaszként erre: 298. - Pera0322)
2013. júl. 8. 09:49

Sziasztok!

A tali jól sikerült,a srác szombaton a szülinapi bulimhoz is csatlakozott,tegnap is találkoztunk,úgyhogy minden rendben.Nem tervezgetek,nem jártatom az agyam,majd lesz valahogy:-) Ő egy 6 éves kapcsolatból próbál kilábalni,a két sérült lélek egymásra talált:-)Ha nem lesz belőle semmi,akkor sem kesergek,a lényeg,hogy most jól érzem magam és nem a múlton rágódok.Az ex írt egy sms-t pénteken éjfél után 1 perccel a szombati szülinapomra,hogy ő legyen az első,aki felköszönt...ja,és ajándékkal is készült,amit majd szeretne valamikor odaadni,mert megérdemlem...

298. Pera0322 (válaszként erre: 296. - Szamoncsi78)
2013. júl. 7. 19:43
Hogy sikerült a tali? :)
297. Pera0322 (válaszként erre: 296. - Szamoncsi78)
2013. júl. 4. 20:18
Szerintem csak érezd jól magad. Végülis a srác dolga, h mosolyt csaljon az arcodra;) A lényeg, h menj, nyiss, nevess! ;)
296. Szamoncsi78 (válaszként erre: 295. - Krisz42)
2013. júl. 4. 13:42

Tudom,hogy keményen el kellene küldenem melegebb éghajlatra,de nem vagyok olyan,sajnos...Még most is próbálok normálisan hozzáállni a dolgokhoz,pedig nem érdemli meg!

Hogy valami jó hírt is hozzak,pénteken este találkozom egy sráccal,látásból ismerjük már egymást,csak eddig nem mert lépni a párkapcsolatom miatt.Barátnőmnél már érdeklődött felőlem,szombaton véletlenül összefutottunk,holnap pedig találkozunk:) Én már azt sem tudom,hogy kell randizni...

295. Krisz42 (válaszként erre: 294. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 22:57
Látod ezt írtam,egy fiatal csaj simán kihasznâlja,nem fog neki semmit megtenni.És mindegyiknek csak baleknek fog kelleni.Egyébként nem tudom miért veszed fel a telefont?Ha előfizetéses,már rég rendeztem volna egy új szâmot,azzl nem bajlódnék,rendezze ő a régit.Szokja meg azt is,h úgy sem fog tudni elèrni.Még mindig túl lágyszìvű vagy.Azért ne mozdítsd éte a kisujjad se,ne vedd fel a telefont,mert nem elég,h mindentmegkapott,így is a nyakadra fog járni.Lehet,h nem akar màr semmit,csak hogy a lelki szemetesládája légy.Te pedig hajlandó vagy ebbe is belemenni.Soha nem fogsz megszabadulni tőle vagy csak egyre nehezebbenha most nem zárod le az egészet az ő számára is világosan.
2013. júl. 3. 16:09
Igen,mikor kiderült a turpisság,ő kivirult,kisimult az arca,én meg összezuhantam.Bömböltem napokig,aztán rájöttem,hogy feleslegesen teszem tönkre magam,nem éri meg,őt nem érdekli az sem,ha felvágom az ereimet...Gondolom,kapja a híreket,hogy elvagyok,edzek,csavargok,strandolok és nem a 4 fal között siránkozok:) Ő meg csak várja a lányt,aki inkább a Balcsin múlatja az időt,ahelyett,hogy rohant volna hozzá Pestre...ahogy én tettem volna és meg is tettem az elmúlt 4 évben:)
293. Pera0322 (válaszként erre: 292. - Pasionella)
2013. júl. 3. 15:53
Igen, ezt én is olvastam, h ők pont fordítva működnek...mindegy, mindenki azt kapja, amit érdemel. (legalábbis nagyon remélem:)
292. Pasionella (válaszként erre: 290. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 15:45

Sztornó az előző kérdésem :-)

Akkor jó, lassan de biztosan te túl leszel rajta.


TUdod mi a vicces? Mindig így van...

Mi kikészülünk egyből, ők akkor vígan elvannak és mire mi túl jutunk rajtuk, ők még csak akkor jönnek rá mit veszítettek.

291. Pasionella (válaszként erre: 289. - Szamoncsi78)
2013. júl. 3. 15:43

Hál Istennek.

De egyébként hogy vagy? felzaklat még? gondolom nem bántad meg, hogy elmentél.

2013. júl. 3. 15:42
Nem küldtem el a fenébe,én már nem akarok vitázni,próbálom élni az életem nélküle,jobban fáj az neki,hogy jól vagyok és nem utána sírok még mindig...Arra jöttem rá,hogy már nem tud megbántani.Rámcsapja a telefont,és???Nem érdekel...Szavakkal már régóta nem tud megbántani,nincs az a jelző,amin még meg tudnék lepődni...Azt hiszem,kezdek átlendülni a holtponton,mikor már nincs érzelem...Sem harag,sem szeretet...
289. Szamoncsi78 (válaszként erre: 287. - Pasionella)
2013. júl. 3. 15:34
Ezt a telefonszámot úgyis vissza kell adnom neki,mert az övé az előfizetés,úgyhogy 1 hét múlva már el sem fog érni...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook