Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update heti étrendek fórum

Update heti étrendek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Update heti étrendek

1 2 3 4 5 6 7 8
209. moncsi720404 (válaszként erre: 208. - Icus)
2008. máj. 15. 18:07
Hát nekem is mindig az időm kevés. igazából én is 7-3 ig vagyok, de kedden 7-5-ig mert délután is rendelünk. szerdánként meg a meló után a magánrendelésen is én vagyok a doktornővel. most már rendszeresen este 9-10 óra van mire ilyenkor hazaérek. gondolhatod a lányom is mennyire örül. de hát muszály ezt is elvállalni mert a közalkalmazotti bérből éppen csak éhen nem hal az ember. A torna így nekem is elmarad mindig. Elég nagy a ház, van mit takarítani. Sokszor úgy érzem 48 órából kellenen állni a napnak akkkor talán elég lenne. A lányommal így is keveset foglakozom pedig még nagyon kellene. Ráadásul vettünk neki egy szobakutyát úgyhogy még egy gondddal több mert sokszor rám hárul a vele való foglalkozás is, hogy ő tudjon tanulni. Most is itt rágja a lábam. Na megyek mert kellene valami vacsit szerkesztenem. én azt hiszem tejbezabit eszem.
208. Icus (válaszként erre: 207. - Moncsi720404)
2008. máj. 15. 14:31
Persze, te tudod, hogy mikor érzed jól magad. n is szivesen lennék 50 kilós feszes bőrű csinibaba:)) De, nem is voltam soha ilyen és már nem is leszek. 80-90 kilónak én is örülnék. Figyelek, majd szép lassan biztos megyegetek lefele megint. De, baromira lusta vagyok. Örülök esténként, hogy letehetem a hátsom, nem még neki állni elindulni a konditerembe. Pedig azt kéne. De, nincs hozzá lelki erőm. Szalad a lakás, bevásárlás, főzés, a gyerekekkel sem ártana "foglalkozni". Én 7-3-ig dolgozom. 1/25 mire a kisebbikkel hazaérek. akkor állok még neki az otthoni dolgaimnak... És még igy is kevés az idő. Este 8-ra már fáradt vagyok:(
2008. máj. 15. 13:43
Hát én is képes vagyok 1-2 kilót hamar felszedni de most nem nagyon híztam az ünnepek alatt sem. Bár fehér kenyeret, cukros ételeket nem eszem kivéve persze a fagyit. Annak nem tudok ellenállni. De nem mindig van lightos fagyi. Modjuk délután még belefér szerintem. Én most már az az igazság, hogy nem akarok olyan sokat fogyni mert a ruháim most jók. Még 1-2 kiló lemehet ha akar de nem stresszelem magam miatta. Tavaly is ennyi körül voltam nyáron, csak volt egy műtétem januárban és hát a táppénz, kajálás meg a semmittevés nem tett jót. 87 kg voltam mikor Február végén visszajöttem dolgozni. Én már 74-75 kg-al meg lennék elégedve. Azt mondják így vagyok jó. :)))))
206. Icus (válaszként erre: 205. - Moncsi720404)
2008. máj. 15. 10:31

Az 1 hér alatt 6 kiló jött fel:( Ez nem mérvadó mert nagyon vizesedtem, ezért is voltam szarul. Most úgy elég jó, nem dagadok már annyira. +3 kiló van most rajtam. Ezért szoktam én csak hivatalosan egyszer méretzkedni egy hónapban. Nekem nagyon ugrál a súlyom:( Mensi előtt is képes feljönni 4 kiló:( Aztán egyszer zsupsz és lemegy:(

A 3 kilóval is az a baj, hogy annyira azért nem zabáltam túl magam.

Viszont észrevettem, hogy nekem a reggeli zabkása nagyon bejött. A fiúkkal, hagyományos reggelit ettem és bizony a második nap már fájt a gyomrom. A család nagy derültségére visszaálltam a zabkása reggelire. A déli szendvics maradt, de csak sajt és paradicsom volt benne. Egyszerűen a felvágottak, szalámik nem mennek már annyira. Néha nagyon megkívánom őket, de utána mindig rosszul érzem magam.

Nagy baj volt még, hogy szinte semmit sem mozogtam:( A héten gyalogolok megint:))

205. moncsi720404 (válaszként erre: 204. - Icus)
2008. máj. 15. 09:41
És mennyit sikerült gyarapodnod? Gondolom azért nem sokat.Kehida nagyon jó. Mi is voltunk már de mi csak reggel megyünk, este jövünk. Én szeretem Büköt is. Most azt is szépen megcsinálták.
204. Icus (válaszként erre: 203. - Moncsi720404)
2008. máj. 15. 09:24
május 3.-án ballagás volt. zabálás ezerrel:( Aztán lementünk Kehidára egy hétre na ott is evészet, igaz már nem zaba, de ugye a kaják nem voltak annyira diétásak:( Teljeskiőrlésű kenyeret elfelejtettem vinni, igy a fehér-pékárú ment ezerrel:( Igyekeztem vacsira húsit salival enni, de állandóan éhes voltam:(( Nem is éreztem jól magam, jól be is vizesedtem:(( Én nekem ment felfelé a súllyom Gerié nem . Ez a jó ne érje csalódás. Nem is fogyott ugyan, de a tartás is már eredmény:))
203. moncsi720404 (válaszként erre: 202. - Icus)
2008. máj. 15. 07:42
Szia! Nem tüntem el csak most nem nagyon írok de mindig olvaslak benneteket a többi fórumon is. Lányom most egy kicsit elereszette magát de nem hízott csak nem fogyott egy dekát sem. Én most 77-78 között mozgok. Hétvégén bucsú lesz anyukáméknál, úgyhogy azt határoztuk el, hogy hétfőtől majd megint belehúzunk. Tornázni még mindig nem szántam rá magam, de elhatároztam, hogy holnap bringával jövünk. Kb 5 km. Lányom nem nagyon lelkesedik az ötletért. Az a baj, hogy jövő hétre megint esőt mond. Én most nem sütök mert biztos sok süti lesz anyukánál. Igaz nem Updatesek. Megsütöttem ám a Trüffel tortát. Nem is volt nehéz csak első ránézésre tűnik annak. Lefényképeztem de valamiért nem tudom feltenni a képet. Majd még próbálkozom.Nálatok mi újság? Hogy álltok a fogyással?
202. Icus
2008. máj. 15. 07:21
MOncsi nagyon eltűntél!!! Ma citromos-tejfőlös csirkét és párolt zöldséget hoztam ebédre:)) Kéne valami finit sütni:)) De, valami egyszerűt és nagyszerűt és lehetőleg ne túrós legyen:))
201. Icus (válaszként erre: 200. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 29. 13:21
Hát lehet, hogy mégsem próbálom ki. Valami könnyebbel kellene kezdenem:))
200. 2577cdcc12 (válaszként erre: 198. - Icus)
2008. ápr. 29. 12:17
Ez izlés dolga. Meg attól függ, mennyi a káposzta meg a túró. Én olyan 1-2 cm-es túróréteget szoktam, de én zöldségmániás vagyok...
199. Icus
2008. ápr. 29. 12:15
Olyan nehéz a napi menűt összeállítani:( Mikor kérdem mit főzzek, a válasz: valamit... Na ilyet nemtudok készíteni:)
198. Icus (válaszként erre: 197. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 29. 12:14
Milyen vastag ez a réteg? El sem tudom képzelni?
197. 2577cdcc12 (válaszként erre: 195. - Icus)
2008. ápr. 29. 11:53

Szerintem:

A kelkáposztát pár percig főzöd leveleire szedve, kibéleled egy részével a tűzálló tálat. Majd a túrót valamilyen zöldfűszerrel ízesíted (kömény, majoranna,...), bele mustár, ha szereted, és én kevés joghurttal szoktam lazítani, majd bele egy kis zabpehely/zabkorpa, hogy jobban egybe álljon, és ezt rákened a káposztára. Rétegekben lerakod, a tetejére kevés joghurt, esetleg sajt, én oda is kenek mustárt a joghurt alá. van aki rak a túrókrémbe tojást is, de én nem szoktam.

196. moncsi720404 (válaszként erre: 195. - Icus)
2008. ápr. 29. 11:47
Passzolom a kérdést. Fogalmam sincs, én sem ismerem, meg azt hiszem nem is csinálok ilyet mert nálunk nem szereti senki a kelkápit. Egyedül a frankfurti levesbe eszik meg.
195. Icus
2008. ápr. 29. 11:00

túróval rakott kelkáposzta,fűszeres tejfölmártás

Ilyet találtam a cikkben egy ebédre. Ezt hogy kell készíteni?

194. moncsi720404 (válaszként erre: 193. - Icus)
2008. ápr. 28. 11:19
Akkor lehet, hogy a túró miatt lett folyósabb. Nekem is lefolyt a múltkor de nem volt vészes, azért maradt is rajt elég.Inkább csak a külalak nem volt olyan mutatós az íze viszont nagyon jó. Én is meg akarom majd csinálni hétvégén még a torta mellé.
193. Icus (válaszként erre: 192. - Moncsi720404)
2008. ápr. 28. 10:30

Na, annyi idő nincs!:)) Igy is alig bírják kivárni!:)

A tésztát 1 1/2-adagosat készítettem. A túró most más volt és tettem hozzá citrom levet is, mert a citrom héj nem volt elég "ízletes". A múltkori nem volt ennyire folyos:( Most egyszerűen nem dermedt meg a túró, pedig azt készítem el előszőr és be a hüttőbe. Aztán a tészta és a zselé a tetejére:)

192. moncsi720404 (válaszként erre: 191. - Icus)
2008. ápr. 28. 10:00
A Mirinda nekem is folyós lett. Azt mondták, hogy tegyem rá előtte nap a túrókrémet és utánna a tetejét. De szerintem zselatint is lehetne bele tenni.
191. Icus
2008. ápr. 28. 08:34
Jut eszembe. Készítettem, Mirindát. Az íze jó, de nekem a túókrém, mindig folyos marad. Ebbel lehet tenni zselatint? Erre gondoltam:))
190. Icus (válaszként erre: 189. - Moncsi720404)
2008. ápr. 28. 08:33

Nem baj!:))


nekem a Norbi-rudi nem ízlik. Inkább eszem sima pöttyöset:)) Norbi termékből, a Tescoban, volt a minap ananászschips. Azt vettem, mert akciós volt. Nem nagyon ízlet, olyan olajos íze volt.

A kajálással én is úgy vagyok, mint te:)) Én mindenből igyekszem kiválogatni a nekem megfelelőt:))

189. moncsi720404 (válaszként erre: 188. - Icus)
2008. ápr. 28. 07:45

Nem igazán tudom mi a logika mert állítólag könyvről könyvre változnak a kódok. Az egyikben például a kókuszreszelék 3-as a másikban 1-es. A mascarpone szerintem elég zsíros de 1-e kódú sütiket csinálnak belőle. Én valahogy úgy vagyok, hogy saját magunkra szabtam az Updatet. Kevesebb szénhidrát, cukor, zsír. Azért eszem a Norbi termékeket mert ha édességet akarok enni például akkor nem nagyon van más választásom. Szeretem a Norbi rudit, pudingot. Meg hát azért a Norbi lisztel egy kicsit nyugodtabban sütök sütit is. A gyümölcsöket, kivéve a banánt 1-esnek esszük. Pedig van több 2-es is. Nem hiszem, hogy ezektől híztunk meg. Inkább úgy gondolom, hogy életmódot váltottunk mint fogyózunk. Tegnap például legyúszott 3 gombóc fagyi délután de nem érdekel mert ma reggelre nem mutatott többet a mérleg mert este már nem ettem. Lányom például ezelőtt rengeteg chipset megevett. Most nem is érdekli már.

Ja! és a zabpehely azért 1-es azt hiszem mert gyorsan felszívódik és a zabkorpa is. Ha finomítod akkor talán nehezebben szívódik fel. De ezt csak úgy gondolom. Lehet, hogy hülyeség:)))

Na ez jó hosszú lett:))))

188. Icus (válaszként erre: 187. - Moncsi720404)
2008. ápr. 27. 16:59

Mi a fene:( Logika nincs benne:( Finimított, csak darált nem veszek ki belőle semmit sem. Végül is azt sem értem mitől up1-es, amikor a teljeskiőrlésű liszt 2-es.

Van valami logika egyébként a kódokban?

187. moncsi720404 (válaszként erre: 186. - Moncsi720404)
2008. ápr. 27. 16:55
Annyit kiderítettem, hogy azért mert így már finomítottnak számít.
186. moncsi720404 (válaszként erre: 185. - Icus)
2008. ápr. 26. 11:33
Fogalmam sincs miért, de arra sem emlékszem már hogy melyik fórumon volt. Majd megpróbálom megkeresni de majd csak este tudok írni mert én fél nap szabit kivettem és már húzok is mindjárt haza. Otthonról folytatom. Pá.:))))
185. Icus (válaszként erre: 184. - Moncsi720404)
2008. ápr. 26. 11:24

Nehülyíts!:)) Miért?


Most elég sok mindent kinyomtattam a netről a zabpehelyről és zabkorpáról, megnézegetem, mit irnak az okosok!:))

184. moncsi720404 (válaszként erre: 183. - Icus)
2008. ápr. 26. 11:19
Igen 1-es, de ha ledarálod akkor már 2-es mint a zabpehelyliszt.
183. Icus (válaszként erre: 182. - Moncsi720404)
2008. ápr. 26. 10:35

Nem azt nem írta a recept. Innen a Hoxáról gyüjtöttem be. Vagy a updates emilkéből? Már nem tudom.


Én azt hittem a zabpehely is 1-es kódú!

182. moncsi720404 (válaszként erre: 181. - Icus)
2008. ápr. 26. 10:17

Biztos sikerül a tészta csak azt mondják, hogy a zabpehely ledarálva már nem 1-es hanem 2-es. Ne kérdezd miért. Valamelyik fórumon valaki ezt már kifejtette csak nem emlékszem ki.

A Mirinda nálunk is nagy sikert arat mindig. Nem tettél bele szelatint?

181. Icus (válaszként erre: 180. - Moncsi720404)
2008. ápr. 26. 09:55

OKÉ! Megyek!! Megint sütnöm kell mirindát!! Tegnap az uram beült az ágyba és a maradék negyedet benyomta!! AZt, mondta na ilyet süthetek, csak vastagabb legyen a tésztája!!

Drága a zabkorpa, és most nincs is otthon. Mit gondolsz, ha ledarálom a zabpelyhet durvára, azzal is sikerül a tészta?

Ma a kisfiamnak, az amerikai fánkot igértem:)

2008. ápr. 26. 08:28
Icus. Ha van kedved nézd meg a Norbi update programja című fórumot mert begépeltem a csajoknak a Trüffeltortát.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook