Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok házhoz szállítós, diétás étrendekkel kapcsolatban... fórum

Tapasztalatok házhoz szállítós, diétás étrendekkel kapcsolatban... (beszélgetős fórum)


2008. dec. 15. 16:53
Köszi a válaszokat, örülök, hogy finomak, de vajon fogyni is lehet velük? Mert finomakat főzni tudok is és szeretek is... Úgy gondoltam, hogy a napi menün kívül egyeltalán nem ennék.
2008. dec. 15. 08:51
A Gastroyal kajái egy idő után nekem kicsit unalmasak voltak, de az a szénhidrátszegény menü nem volt rossz (és nem is olyan drága), főleg a vacsorára adott salátáit szerettem. Az egészségkonyha fittness1-2 menüjével viszont vigyázzatok, 25-30 dkg az kb fél adag, képtelenül kevés!
2008. dec. 15. 08:46
Interfood 500 kcal alatti ebédje hihetetlenül finom, és hatalmas adag. Sajnos a honlapon nincs pontos kalória, csak a papíralakú megrendelőn, de érdemes kipróbálni, mert férfiembernek is elég. Az egyik kolléganőm egy ilyen ebédet rendel, és azt eszi ebédre + vacsorára is egy kis salátával.
2008. dec. 15. 06:30
Régóta ezt eszem. Lassan fogyok, de a közérzetem sokkal jobb és szebb a bőröm is.
6. f5c6739a81 (válaszként erre: 5. - 0cec113ec4)
2008. dec. 15. 00:00
Jaja, nekem is, főleg a gombapaprikás galuskával, de a finomfőzelék tükörtojással is kifogástalan :-)
5. 0cec113ec4 (válaszként erre: 4. - F5c6739a81)
2008. dec. 14. 23:55
Én is ezt eszem, szeretem!(nekem finom)
2008. dec. 14. 23:47
Szia! Én rendeltem a Gastroyaltól sokáig szénhidrátszegény meg zsírégető kajákat ebédre, többnyire finomak voltak, mostanában az UpdateFood kajáit rendelem, és nem kellett benne csalódnom, eddig minden finom volt, a főzelék is, a galuskás cuccok is, tészták, édességek, minden :-)
2008. dec. 14. 22:56

Szia!


Nem akarom elvenni a kedved, és valószínűleg lesz aki megcáfol, de nekem nem sikerült fogyni vele. Vagyis nem sokat... Rendeletem zsírégető gyümölcs levest nyár elején, vmi túrógaluska volt benne, nah annak szörnyű íze volt, utána update1-es menüvel próbálkoztam, amihez a köret szintén galuska volt, és számomra annak sem volt jó íze. Aki a környezetemben megkóstolta senkinek nem ílett. Hosszú távon a gyomrom sem bírta.Persze mindenki más, lehet hogy neked tökéletesen megfelel.:) Csak annyit szeretnék tanácsolni,ha gondolod megfogadod, hogy először ne rendelj meg előre egy hetit, inkább próbáld ki neked mennyire ízlik! Remélem jobban jársz vele mint én, sok sikert a fogyókúrához!

Üdv: Judit

2008. dec. 14. 22:28
Januártól muszáj belevágnom egy kemény fogyókúrába, de egyszeűen nem vagyok képes kétfélét főzni. Néztem, hogy lehet akár teljes napi fogyimenüket házhoz hozatni (update1, súlykontroll). Az áruk elég borsos, de szerintem nekem segítene a fegyelem fenntartásában, ha szépen adagolva megkapnám a kaját. De tényleg le lehet ezekkel fogyni?
2008. dec. 14. 22:26
Tapasztalatok házhosz szállítós diétás étrendekkel kapcsolatban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook