Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2275. lakiandi (válaszként erre: 2274. - Cirmicica77)
2013. júl. 26. 17:48

Nem az áram erősséget, a frekvenciát nem tudja beállítani. Keveri a szezont a fazonnal, ami kicsit kétségbeejtő dolog. A 44 mgz arra sem elég, hogy a bőröd észrevegye, ott járt.

A kavitáció 32-40 khz között zajlik. A testkezelő ultrahangok- hatóanyag bevitelre- 1 mgz-nél kezelnek, az arc ultrahangok kb.5-6 mgz- nél. Ehhez képest mondott neked picit marhaságot. Még ha eltévesztette, a 44 khz kevés a kavitációhoz. Lehet, csak keresgélni kellene, és kiderül, azt a gépet is lehet állítani.:)))))))))

2274. cirmicica77 (válaszként erre: 2273. - Lakiandi)
2013. júl. 25. 20:58
akkor ez sima ultrahangos gép lehet? Kérdeztem tőle hogy hány hertzen dolgozik a gép, mire 44 megahertzet mondott. Utána hozzátette, hogy ez így van beállítva, ő az áramerősséget nem tudja változtatni. ezt nem értettem, gimis koromból rémlik, hogy az áramerősség mértékegysége az amper.
2273. lakiandi (válaszként erre: 2271. - Cirmicica77)
2013. júl. 25. 20:49
A kavitációs hang egy sípolás a fülben. Ha ez nincs, akkor nem olyan frekvencián dolgozik a gép, ami bontaná a zsírt. Ebben az esetben tök mindegy hányszor jársz egy héten. Ha a kavitáció jól működik, csak egyszer mehetsz egy héten. Én három napot kérek a szénhidrát csökkentésből, de a legfontosabb, hogy minimum 3 liter vizet igyál megminden nap.
2013. júl. 25. 19:09
Még hozzátenném, hogy azt mondta a hölgy, hogy 2 naponta lehet menni kavira, és hogy kavi után 24 óráig nem lehet szénhidrátot enni, utána bármit.Itt mást olvastam.
2013. júl. 25. 17:43
Sziasztok, vettem kavitációs kupont, 3 alkalmasat. Sokat olvasgattam itt a fórumot, még ha nem is minden bejegyzést. Semmilyen kattogást nem hallok a fülemben, pedig itt mintha azt olvastam volna, hogy a kavitációnál kell hallani. 1 alkalmon voltam még , megkérdeztem a nőt, aki kezelt, miért nincs kattogás, azt mondta, hogy nem kell semmilyen kattogást hallani, ez már új típus, itt nincs olyan. Mintha azt olvastam volna itt, hogy akkor az csak sima ultrahang? Ha igen, attól milyen hatást várhatok?
2270. Badcat001 (válaszként erre: 2268. - Rubellit)
2013. júl. 24. 19:55
Szia! Nem tudom én csak megnéztem a linket amit Szlimpa betett és ezt közvetítettem LakiAndi felé :)
2269. lakiandi (válaszként erre: 2267. - Badcat001)
2013. júl. 24. 18:46
Kavitációkor a hatóanyagos krém nem indokolt, csak jól hangzik. Kéne tudni a kezelés időtartamát, van-e utána nyirok masszázs, egy héten hányszor kell menned, stb... Minden ezeken múlik. Hívd fel őket. :)
2268. Rubellit (válaszként erre: 2267. - Badcat001)
2013. júl. 24. 10:30

Szia Badcat!

A linkben szerepel, hogy 12 részes 4 alkalmas kezelésről van szó. Mik ezek?

2267. Badcat001 (válaszként erre: 2266. - Lakiandi)
2013. júl. 24. 08:22

Szia!

A szűrt infók:

"Mind a 4 alkalommal lineáris és fókuszált kavitációs zsírbontó kezelésen veszünk részt, valamint magas hatóanyag tartalmú krémmel is kezelik bőrünket"

"Lineáris és fókuszált kavitációs zsírbontás + magas hatóanyag tartalmú krém használata"

Kezelés hosszáról nem ír semmit... :(

2266. lakiandi (válaszként erre: 2265. - Szilpa)
2013. júl. 23. 20:10

Szia!

Nekem csak a kuponos kezdőlap jön erre a linkre fel. Nem tudnád az ajánlatot cím nélkül ide bemásolni? Akkor legalább a többiek is látják, mi a használható, és mi nem. Csak a kezelés leírását tedd ide fel. Vagy menj fel a szalon oldalára, és onnan linkeld be a kezelést. :)

2265. Szilpa (válaszként erre: 2258. - Lakiandi)
2013. júl. 23. 16:35

Szia! olvasgattam a társalgást. Kérted, hogy ha talál linket, másolja be, és megnézed. én most ezt találtam. Ezt tudod ajánlani? Köszönöm a segítségedet!

[link]

2264. Lionman (válaszként erre: 2258. - Lakiandi)
2013. júl. 19. 10:25
Köszönöm az infókat. Ha tudsz jó kezelőt Bp-en (elsősorban északi kerületek), kérlek írd meg privátban.
2263. lakiandi (válaszként erre: 2242. - Lionman)
2013. júl. 18. 22:27
Jó helyen keresgélsz. Próbáld ki a kavitációt, és a bőrfeszesítést. Látni kellene, mi lenne neked a legmegfelelőbb módszer, de ezek az eljárások hatásosak, meg fogod látni. :))))))))
2262. lakiandi (válaszként erre: 2239. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 22:23

Nem értem a felháborodásod. Ügyes vagy, lefogytál, örülj neki, és mond el, hogyan csináltad. De ne ítélj el senkit azért, mert más, máshogy próbálja meg. Semmit nem tudsz azokról az emberekről, akik nem a te utad választják, így ítélkezni sem nagyon van jogod.

Mutassak egy embert Neked? Több száz vendégemet meg tudom neked mutatni, akik sikeresen lefogytak, átalakultak a kavitáció során, és remekül néznek ki a mai napig. Igen, volt olyan, akinek nem sikerült, de minden esetben kiderül az oka is. Nem a kavitáció volt az.

Ne támadj egy olyan lehetőséget, amit nem próbáltál, nem ismersz, alig hallottál róla valamit. Mert ez tényleg mindenkinek a saját döntése.

2261. lakiandi (válaszként erre: 2237. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 22:16

Amit írsz, az nagyon okosan hangzik, csak sajnos pontatlan.

Az a frekvencia tartomány amit leírtál, orvosi vizsgálatokra, kozmetikai hatóanyag bevitelére alklamas, másra nem. Kavitálni 32-40 khz tartományban kavitálunk. Igazad van, ez valóban nem roncsol szövetet- hála a jó égnek- picit baj lenne ha megtenné. Ez az ultrahang a zsírsejtet körülvevő közeget habosítja fel. Az így keletkezett buborékok okozzák a zsírset falán a sérüléseket, és így pusztulnak el.

2260. lakiandi (válaszként erre: 2235. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 22:08

Nagyon így van, amit leírtál, de kérdezem én, mit tegyen az, aki amúgy nincs elhízva, nincs súlyfelesleg, de papától- mamától- szomszédtól- Manci nénitől van egy kis öröklött párnácska. Ha megfeszül sem tudja leadni, mert nem felesleg, hanem öröklött "deformitás". Erre jó a kavitáció.

Csak jótanácsként mondom, a Q10 koenzimmel bánj csínyján, mert ha egyetlen olyan sejt is kering a szervezetedben, ami nem igazán jóindulatú/ és nem tudsz róla/, az a Q10 hatására bajt is fog okozni. Táplálkozik vele.

2259. lakiandi (válaszként erre: 2234. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 22:03
A zsírsejt csak akkor tud bekerülni a véráramba, az erekbe, ha ott érfal szakadás történik. Egyébként zárt rendszer. /Gondolom a SOTE-n ezt azért oktatják. A kavitáció egyik alapja, hogy véraláfutásos, érfal szakadásos területre nem kezelünk.
2258. lakiandi (válaszként erre: 2230. - Lionman)
2013. júl. 18. 21:59

Szia!


Olvastam a leveled, bár sajnos a link, amit bemásoltál, nem igazán kezelő oldalra vezetett, ezt nem tudtam megnézni.

De!

Rázni nem kéne magad, a belső szerveknek nagyon nem tesz jót.

A kézi masszázzsal felveszi a versenyt a gépi bőrfeszesítés, zsírbontás, sőt a tapasztalatom az, hogy hatásosabb, ha ezt megfelelő kezelő végzi.

Bőrfeszesítésre az elektromos kezelések, rádiófrekvencia mind jó, de ezt a kezelőnek kéne eldönteni, ha megnézte a te problémás területed.

A kezelések között egy hétnek kell eltelnie, ennyi idő alatt ürül ki a szervezetedből nagyjából az előző héten lekavitált zsír. Heti max 40 percet kavitálhatsz, egy héten egyszer/ viszont az 5-10 perces kezelések hatástalanok/, és MINDEN esetben kell utána nyirokmasszázsnak következnie. Máskülönben nem ér semmit.

Ezek fényében keresgélj szalont. A kuponos oldalak kínálata nagyrészt hatástalan sajnos.

Ha találsz valamit, másold be ide, megnézem szívesen, hatásos-e a csomag.

2257. ivi79 (válaszként erre: 2256. - Lionman)
2013. júl. 18. 13:47

na akkor sorban:)

c-ből én scitec ár/érték sztem az éri meg legjobban, meg van jó multivitaminjuk is. léteznek drágább/jobb kiegek, de fenének van erre pénze amatör szinten


bodybuilderen igen sok az infó, azér küldtem priviben azt a linket, ott vannak a legfontosabb dolgok amiket legelején el kell olvasni. ott van h hány gramm/testsúlykg cuccot kell megenned ch, fehér, zsir


10kiló nem para, aszittem sokkal több. lemegy az simán. exemről legalábbis leszedtük nagyonhamar(muszáj volt, mert versenyre kellett súlycsoporthoz-küzdősport), azóta is tutin kajál, sőt fogyott még, szálkásabb mint valaha.


hát igen inkább kis kerekség mint csoffadt cici..


zabpehely: bele fehérjeturmixba(csakis vizzel) 1 mérőkanállal kb 20g ch. aldiban 200ft/fél kg. kásának kis vizzel felfőzve kis fahéj, magvak, 1 kanál csokisfehérje.én néha teszek bele aszaltgyümit is bár az közelsem diétás, de nem is diétázom..

párizsit felejtsd el, inkább süss le husit és azt szeleteld szendvicshez, vagy sága selyemsonka végső esetben, abban még akad hús is müaynagon kivül.lehet pufirizs az alapja, vagy zabpehelyből lehet kis lepénykét sütni tojással kikeverve(kiolajsprézett serpenyőben). vgycsak simán rántotta sok zöldséggel, kis pufirizs.bb-n marhasok gyúros kajaokosságot lehet találni:)

én évekig nem ettem szendvicset se. kenyeret meg kb semmihez


cottage cheese szintén aldiban.. néha belegöngyöltem selyemsonkába kis paprikával.full telit, du 3kor ettem, 7töl edzettem, 10kor csak egy üres fehérje ment és baromira jól voltam lakva.

zsirnak mehet 1kanál lenmagolaj este.

140fehérjén, 80-100chn és 30 zsiron éltem sokáig, csak gyümiidöszakban szálltam el, mert nálam napi félkiló vmi min megvolt, mert imádom..

most csak sajna zsiroskenyérre telik..viszont fogytam tőle:D


ha birod xilitet, az jó, de én nem enném, inkább az a 3pötty édesitő a kvmba, mást nem eszem édesen. na jó a káposztástésztát évi1szer:D


edzés érdekelt h mióta nyomod, de látom nagyon elején jársz. heti 1edzés lófa* már bocsi.. min 3! eleinte egésztestes majd kb 2hó után válthatsz bontottra. az sem árt ha kardiót nem uaznap nyomod, de ha nem tudod megoldani, akkor előbb súlyzó és utána kardiózz.

2256. Lionman (válaszként erre: 2251. - Ivi79)
2013. júl. 18. 13:22

OK, akkor nézek még C vitamint! Na de melyiket? Ott is megy a vita, hogy melyik a jobb/szebb/stb.


BioTech Multivitamin for men szerinted light-os? Akkor milyet?


"de ne ettől várd a csodát"

Én ugyan nem várom, inkább teszek érte :)


"a bodybuilderponthu-ra és olvass hetekig ha kell:)"

Szoktam, csak annyi ott az info, hogy ihaj.


"nemtom mennyi felesleged van"

Én sem, de szerintem még vagy 10 kg (reálisan nézve, nem alulbecsülve!) Akkor lennék 80 és 85 között, az alá - szerintem - már beteges lenne menni a 187 cm magasságomhoz.


"pasik szerencséje, h nincs olyan zsíruk amit megkéne tartani(mint pl lányok melle)"

Az tényleg rossz lehet, mármint mellből fogyni, a lányoknak az fontos "része" :S Nekem legalábbis az! :)


"csirkemell, esetleg comb, marha, de akár sertéskaraj meg combi is belefér, ha nem vesszük vérkomolyan."

Eszem én azt is dögivel, csak szerintem nem említettem.


"vacsira/reggelire inkább zabpehely(esetleg kásának vizzel) mint pufirizs."

Na ezt fejtsd ki légyszíves, érdekel! Miféle Zabpehely? Az nem zacsiban van? Azt hogyan egyem pl. párizsihoz vagy csirkecicihez, kanállal? Komolyan kérdezem.


"nyirfacukor fosat sokakat"

Ejha, ezt nem tudtam. Még csak a hétvégi sütis tapasztalatom van, nem fostam tőle (többet, gyakrabban, már elnézést a malacságért).


"mehet még cottage cheese is(én uzsira ettem azt)."

Ezt már az edzőm is mondta, meg hogy a Lidl-ben is van, de én nem találtam. Biztos csak vak vagyok.


"nemtom mióta csinálod, de fokozatosan kell.."

Há' már vagy kétszer leírtam! 2 és fél éve változtattam az étrendemen és 4 hónapja járok heti egyszer edzeni. Ez pontosan elég nekem, van szép eredményem, csak a hasamon szeretném felgyorsítani a zsírtalanítást, bár én nem sietek sehová.

2255. Lionman (válaszként erre: 2250. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 13:08

Igen, én sütöm a kenyeret. Van vagy 5-6 perc, mire bedobálom a dolgokat :) Asszem ötödikre sikerült eltalálnom a helyes arányokat anno.

Én is csak reggelire eszem.

Stevia-nak utánanézek, bár a méz egyszerűbb nekem. Ma délután ki is próbálom a mézet a 2in1-hez!

A finn dolgot tudtam, de azért jó lenne, ha valahogy világtermelés lenne belőle, akkor lejjebb menne az ára. Tudom, nincs benne üzlet, inkább "adjunk el sok egészségtelen sz..rt sok pénzért", ez megy :(

2254. Badcat001 (válaszként erre: 2241. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 13:06

Kedves Astone73!

Látom de nem a saját ostobaságom. Pont azt írtam, hogy nem utasítom el amit mondasz, csak a kioktató stílussal van gond. A kérdőjeleket pedig Te tetted fel azzal, hogy ledegradáltad a jelenlevőket amiért akár ilyen eszközzel is próbálnak tenni magukért.

A paraszt stílussal pedig inkább én nem kérkednék. Gondolom nem én vagyok az egyetlen akivel haverkodni próbáltál priviben, és majd mindenkit lehülyézel aki nem ugrik. Érthető, hisz ezért vagyunk itt... :(

2253. ivi79 (válaszként erre: 2252. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 12:46

de mér nem kaptál észbe 10kilónál? azé 3év nem sittysutty. mér nem változtattál azonnal, ha ennyire képben vagy?

ezt nem fogom sose megérteni, h hogy tud elfajulni vmi ennyire?

lehet csak én vagyok annyira hiú, h +10kilónál(2-3hó alatt szedtem fel 13at) régi ismerőseim közé sem mertem menni annyira szégyelltem a megváltozott testemet és betegesen sokat edzettem, meg foglalkoztam a kajával évekig. nagy édességevő voltam régen, azóta csokira rá sem birok nézni, süti is max félévente, mert nem is kivánom szerencsére.de ha megkivánom is, tudom h mi lehet a következmény és lebeszélem magam..vagy kompenzálok..


azok az étrendek(szándékosan nem diétát+fogyit irok) amiket én preferálok(testépitő és cukros/ir-es étrend nagyban fedi is egymást), azok alkalmazkodnak a szervezet müködéséhez(inzulinérzékenységhez pl), persze ezeknél figyelni kell magad, mire hogy reagálsz és folyamatosan tudatosan alakitani a mértéket is, nem ugyan az mindenkinek.

kicsit macerásabb mint egy papiron elédrakott diéta és bizony számolni kell fejben a boltban is, meg mérni, meg lesni a kajacimkéket miben mi van, de hamar hozzá lehet szokni.

viszont vannak törvényszerűségek amit mindenkinek kerülni kéne, pl fehérliszt+cukor+sok adalék szal az alap.


milyen az az egyedi táplálkozási rendszer amit irsz? kiv lennék rá..

2252. 5de92a1196 (válaszként erre: 2247. - Ivi79)
2013. júl. 18. 12:13

Hogy juttottam el "odáig" kedves ivi:) Elmondom, meg fogod érteni mint sportember! 12 évig vizilabdáztam aktívan. Mellette úsztam, sőt országúti kerékpár, napi 40-50 km, szélben, esőben, hóban, kánikulában. Még wc-re is bringával jártam. Adott volt egy tömény, szénhidrátdús étrend, ami a 12 év alatt szokássá vált. Állandósult. A sportolásnak, családi okok miatt vége szakadt, a megszokott étrend megmaradt. Fel is ugrott 3 év alatt 45 kiló! Mint a huzat! Na onnan volt a Pálfordulás. És a tesztelő, kisérletző több éves korszak. TARTÓS eredmény nélkül, jojó, stb. Akkor pár orvos ismerősömmel egyedi táplálkozás rendszert fejlesztettünk ki. Ami annyira "szar" hogy pl Svájcban is használják, kórázakban. Sőt, Dr.H. Mária a rendszerért komoly elismerést is kapott.

A legfontosabb és a nagybetű most szándékos:

MINDEN FOGYÓKÚRA EGY MEREV RENDSZER! AZ EMBERI SZERVEZET, RUGALMAS RENDSZER. EGY MEREV RENDSZERT EGY RUGALMAS RENDSZERRE NEM LEHET TARTÓSAN RÁERŐSZAKOLNI! Ez a lényeg Nem a meglévő rendszerekhez kell az embert hozzá,bele préselni, hanem egyénre szabottan kell egy saját rendszert felállítani, alkalmazni. MERT MINDEN EMBER anygcseréje, hormonháztartása, vízháztartása, metabolizmusa MÁS! Ennyi a lényeg.

2251. ivi79 (válaszként erre: 2246. - Lionman)
2013. júl. 18. 12:07

biotech men asszem elég lájtos, válassz vmi megadózist és 1000 c minimum mehet még mellé, de ne ettől várd a csodát. izommegtartáshoz bcaa+fehérje, de asszem temég az elején jársz, nézz fel a bodybuilderponthu-ra és olvass hetekig ha kell:)

nemtom mennyi felesleged van, de ha jólcsinálod nem lesz szükséged zsírtörésre.pasik szerencséje, h nincs olyan zsíruk amit megkéne tartani(mint pl lányok melle).


norbiszarokat azonnal felejtsd el, meg párizsit virslit is. csirkemell, esetleg comb, marha, de akár sertéskaraj meg combi is belefér, ha nem vesszük vérkomolyan.

vacsira/reggelire inkább zabpehely(esetleg kásának vizzel) mint pufirizs. ebédre husi+zöldség+rizs. napi 5 v6 étkezés, testsúlyra kiszámolva h miből mennyi kell..

kenyér kuka. nyirfacukor fosat sokakat,és van inzulinválasza, inkább stevia.


gyümölcs az cukor(inkább tízóraira keveset), még ha 1fokkal jobbis mint a sima, de akkor is az(gyors ch). túró(vagy kazein fehérje hamár hánysz a túrótól) jó estére mert lassu felszivodású fehérje. mehet még cottage cheese is(én uzsira ettem azt).


én találkoztam oylan edzővel is aki aszonta h legyek szerelmes akkor lefogyok:D 13kiló feleslegem volt, de kellett párév mire kideritettem h hormonzavarom van.. meg öis pl fogyiporokkal éheztette magát, mint kiderült később..


nemtom mióta csinálod, de fokozatosan kell..

jó az intervall, de lehet érdemesebb a későbbiekre hagyni, amikor stagnálsz és már nincs rajtad sok felesleg.

húzódzkodás nekem is álmom(meg egy toldi zsuzsi test), de anyagiak miatt egy ideje csak futok..

2250. 5de92a1196 (válaszként erre: 2248. - Lionman)
2013. júl. 18. 12:01

Lionman aki emberként kezel, azzal szívesen foglalkozom. Tiszteletet, tiszteletért.

Nos a Bio-Teches fehérjék nagyon jó minőségűek!

Nekem is van, de a Dechatlonos sem rossz. Olyasmi az étrended mint az enyém:) Ti is sütitek a kenyeret?:) Remek! Én is és csak reggel eszem belőle.

Az édesítő helyet a kávéba próbálj stevia-t, vagy mézet. Nem fogsz a méztől hízni ha kávéba rakod, viszont sok esszenciális aminosavat tartalmaz.

Az aszpartámra vigyázz, inkább akkor a nyírfacukor, vagy felesbe mézzel.

Azt tudtad, hogy a nyírfacukrot a Finnek találták fel még 1941-ben a szovjet-finn háború alatt. Finnországban cukorhiány lépett fel és kidolgozták a finnek, hogy lehet nyírfakéregből kivonni a cukrot. Ötletes:)

2249. Lionman (válaszként erre: 2247. - Ivi79)
2013. júl. 18. 11:53

"eddig akikkel táplálkozási tanácsadókkal meg belgyogyóval, meg cukrosoknak étkezési tanácsadóval találkoztam, azok mind kövérek voltak"

:)))) A TV-ben is láttam már ilyen embereket, mégis mit gondonak, hogy higgyünk nekik?


"gyúrás+kardió jó, de ne lityilötyi legyen, hanem keményen. csak így tovább! kövesd a mintaétrendeket a spéci oldalakon. gondolom tudod mik ezek."

Igyekszem! Pl. Az első edzésnél nem hogy kitolni nem tudtam magam (tolódzkodás), de még leengedni sem mertem magam. Most meg már a saját súlyommal nyomom! Ez nem dicsekvés, hanem nagy öröm számomra. Egyszer majd menni fog a húzodzkodás is saját súllyal.

Fekvenyomás: 40 kg volt a max az alején, most 75-80 kg. Lesz az még több is, remélem.

Kardiónál meg rendesen megdolgoztat az edzőm, időnként kitalál valami: vagy a szintet emeli vagy intervallum edzést iktat be.


"este7után is lehet enni, csak nem gyümit hanem fehérjét meg kicsi lassú cht."

A gyümölccsel mi a baj? A túró meg okés, nem?

2248. Lionman (válaszként erre: 2245. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 11:46

Köszönöm, nagyjából így teszek jelenleg! Estére gyakran eszek vacsora gyanánt egy 25 dekás sovány túrót valami zöldséggel (pl. paradicsom) és ennyi. Jó-jó, 2 óra múlva kissé éhezek, de kibírom.

Edzés után meg egy BioTech-es fehérje turmix + kicsit később a túró.

Más napokon vacsira kevés pufirizsával párizsi/virsli, főtt tojás, zöldségek. Ebéd általában hús+rántás nélküli vagy minimális Norbi lisztes rántásos főzelék illetve párolt zöldség.

Reggelire tönköly lisztes, magam sütötte kenyéren (édesítővel, nem cukorral) párizsi, kis sajt, zöldség.

Néha pár kocka keserű csoki illetve naponta 1 (nagy ritkán 2) 2in1 porkávé 1 db édesítővel.


A napokban elkezdtek árulni nyírfacukrot a Lidl-ben. OK, hogy drága, de mi nem is nagyon használunk cukrot. Ellenben szerintem a kenyérbe azt fogom tenni édesítőszer helyett, illetve a nejem 1-2 hetente süt Norbi féle meggyes sütit, legutóbb már ezt tett bele és nagyon finom volt.


Köszi, hogy foglalkozol velem, várom a válaszodat!

2247. ivi79 (válaszként erre: 2237. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 11:38

én se orvos se kozmetikus nem vagyok, de itt irják is szakemberek, h más hullámhosszon dolgozik ez a gép, mint másféle uh-k. és nem véletlen h bizonyos zsirvastagságg alatt nem szabad használni.

10-20 és mégtöbb kilóknál én sem a gépi megoldások híve vagyok, csak sport stb miatt van kis rálátásom h mit lehet és mit nem edzéssel meg kajával. a bricseszt max akkor tudnám lefogyni, ha már az összes mellem eltünne stb. leszarnám ha pl volna lehetőségem szilikont berakatni, mert akkor már úgy néznék ki mint egy fitneszes, ami az álmom..

én jártam anno hasonló kezelésre és csak kizárólag a kényes helyekről szedtek le rólam nem vizet. nem hiszek vakon a zsir% mérőknek, de azér vmennyire képet ad arról h mi változik. az egy dolog h nekem anyagcsere betegségem van/volt, így dupla annyi szenvedés pár kiló leadása is.

eddig akikkel táplálkozási tanácsadókkal meg belgyogyóval, meg cukrosoknak étkezési tanácsadóval találkoztam, azok mind kövérek voltak, ill legtöbbször olyan baromságokat tanácsoltak, h fogtam a fejem..nekem az ilyen nem hiteles.

annak hiszek akin látszik, illetve abban a módszerben amire a környezetemben van élő példa


arról meg h vki 38kilót fogy szépdolog, de ilyenkor elgondolkozom, ha hacsak nem betegség miatt, de hogy juthat el vki odáig?? főleg ha ért is hozzá elvileg..


Lionman,

gyúrás+kardió jó, de ne lityilötyi legyen, hanem keményen. csak így tovább! kövesd a mintaétrendeket a spéci oldalakon. gondolom tudod mik ezek.


ja és este7után is lehet enni, csak nem gyümit hanem fehérjét meg kicsi lassú cht.

2246. Lionman (válaszként erre: 2244. - 5de92a1196)
2013. júl. 18. 11:38

Akkor maradjak a zsírtörő masszázsnál? Annak mi a lényege pontosan?

Nekem olyasmit mondtak anno, hogy kipréselik a zsírt a zsírsejtekből, ami aztán - már nem emlékszem milyen módon - távozik a vesén (?) keresztül.


Ami a C vitamint illeti: minden reggel beveszek egyet a BioTech Multivitamin for men-ből. Lehet, hogy kellene még egy C vitamin is?


Aloa pakolásokkal nem szeretnék foglalkozni, az nálam már a metroszexualitás határait súrolja :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook