Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2213. Dodi01
2013. júl. 3. 21:30

Sziasztok!!

Kavitációs árakat tud valaki? Nekem az első alkalomra 3000-et mondta, mert most akció van. Utána a 6 alkalom kb 40.000 ft. Én 20 kilót szeretnék fogyni. Vettem rázógépet de az valahogy nem használ.

2212. höri1 (válaszként erre: 2211. - Lakiandi)
2013. júl. 3. 19:17

Köszi!!

Na igen ez minden kezeléssel így van ,nem egyforma a bőrünk :D Igyekszem nézelődni merre hol milyen lehetőségek vannak ,mert ha kiadok sok-sok pénzt használjon már a kezelés.Persze csodák nincsenek olyan nem lesz,mint gyerekkorunkban ,de mégis :D

Elkérhetem majd privátban az elérhetőségedet?Úgy emlékszem pesten dolgozol ugye?Köszönöm!

2211. lakiandi (válaszként erre: 2210. - Höri1)
2013. júl. 2. 21:17

Szia!

Nem hülyék a kérdések, teljesen logikus, hogy tájékozódni próbáltok.

Rubellit írta, hogy tripolárnál 40 perc a kezelés. Én quatropolárral dolgozom, 25-30 perc egy kezelés. Van vendégem, akinél ez nem vezetett látványos eredményre, ott elektromos bőrstimuláció volt a célravezető. Sajnos ami az egyiknek kiváló, az nem garancia arra, hogy a másiknál is műxik.

2210. höri1 (válaszként erre: 2209. - Rubellit)
2013. júl. 2. 18:38
Köszönöm!!!Tök rendesek vagytok ,hogy segítetek még ha hülyék is a kérdések!!:D
2209. Rubellit (válaszként erre: 2208. - Höri1)
2013. júl. 2. 17:49

Szia Höri!

Például a Tripolar RF-nél 40 perc egy kezelés.

2208. höri1 (válaszként erre: 2206. - Lakiandi)
2013. júl. 2. 13:09
Semmi baj a késői válasszal :D :D.A kavit írtátok ,hogy mint kell csinálni én az RF-re gondoltam,hogy abból is van olyan,ha nem elég ideig csinálja a kezelést semmit nem ér?Vagy annál nincs ilyen megkötés,mert 16 alkalom elég soknak tűnik,hogy nem használt neki,igaz most olvasva nagyon szerencsés bőre van,nem is lötyögött akkor nem csoda ha nem feszesedett neki ha már az is volt.Kis mázlista :D
2207. Rubellit (válaszként erre: 2203. - Pocokceca)
2013. júl. 1. 23:13

Szia Pocokceca!


Nagyon szépen köszönöm az olvasok nevében a kimerítő válaszodat a kezelések leírásával kapcsolatban. Mindig sokkal hitelesebb a vendég véleménye a többi olvasó számára. A gépi nyirokkeringés serkentésével kapcsolatban csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ebből is több féle gép van és így különböző eredmények. A kezelések mennyisége, ha teljes árat fizettél volna, sokkal fontosabb kérdés lenne. Örülök a sikerednek és kívánom, hogy minél tovább "jó bőr" legyél!

2206. lakiandi (válaszként erre: 2200. - Höri1)
2013. júl. 1. 21:47
Bocsánat, nagyon elbújt a kérdésed. :))))) A sok kezelés kevés idővel annyit jelent, hogy sok semmit nem érő kezelést kap valaki. Kavitálni egy héten egyszer lehet, max 40 percet, de ez nem azt jelenti, hogy heti 4x10 perc pont olyan hatékony lenne. Az sajnos semmit nem ér.
2205. lakiandi (válaszként erre: 2203. - Pocokceca)
2013. júl. 1. 21:44

:))))) Örülök, hogy olvasok itt olyan véleményt is, ami maximálisan megelégedett hangú.

A kezelés összetevőit, az alkalmazott technikát /jobb esetben/ a kezelő dönti el, amikor látta a problémát. Nekem legalább öttféle lehetőségem van ezek orvoslására, és ebből csak az egyik a vákum. Nagyon kevés vendégnél használható a lentebb említett okok miatt. Sajnos nagyon sokan vannak, akiknek olyan érzékeny a bőrük, hogy a leggyengébb fokozaton is talpig lilák lennének. Szerencsés vagy, hogy nem ilyen a bőröd.

A vállalkozókkal-ahogy látom- leginkább akkor van a gond /természetesen tisztelet a kivételnek, és vannak ilyenek, tudom, de az általánosság nem ez/ amikor a szalon tulajdonosa nem kezelő, nincs is a szalonban, vagy ha a szalon kuponozni kényszerül. A vendég- és kezelője közötti viszony maximálisan bizalmi, majdhogynem baráti alapú, így természetes, hogy egyéni döntések is felmerülhetnek a végösszeg megállapításában. Amikor a kezelő alkalmazott, erre nincs lehetősége.

A gépi és a kézi masszázs kérdése nagyon megosztó még a szakmában is. Én a gépi változatra esküszöm, van belgyógyász barátom, aki ebben megerősít, de van ismerősöm, aki a kézi változatot kedveli. MIndig az eredmények tükrében érdemes vizsgálni a kérdést. Nekem a gépi változat hozta az elvárt eredményeket.

Örülök, hogy megosztottad a tapasztalataid velünk! :))))))))

2204. Pocokceca (válaszként erre: 2202. - Lakiandi)
2013. júl. 1. 15:08
Jaj,még annyi:soha nem lilultam be,pedig jő erős fokozaton vákuumoztak :) Magas a fájdalom küszöböm,és ezek szerint klassz bőröm van :D
2203. Pocokceca (válaszként erre: 2201. - Rubellit)
2013. júl. 1. 15:07

Sziasztok!


Bocsánat a kései válaszért,nem voltam gép közelben hétvégén :) Természetesen a kavitáció után kaptam nyirokmasszázst,ráadásul a hölgy masszőr,szóval valószínűleg érti adolgát. Az RF után nyomásterápiát alkalmaztak...biztos lesz,aki védeni fogja a mundért,de masszőr és belgyógyász barátom is megerősítette,hogy nem igazán tud akkora nyomást kifejteni a gép,mint amire szükség volna,így valóban hatásosabb tud lenni a megfelelően (!) képzett masszőr. Igen,lelkileg is sokat segített a kezelés,de hozzá tartozik az igazsághoz,hogy nem ismertek,nem követtetek nyomon,így nem láthattátok,hogy amit leírtam,úgy volt igaz. Előtte is megvolt a temérdek mennyiségű folyadék,és a mozgás,de egyszerűen megállt mindenféle fogyás.Amiről szintén tudom,hogy mindenkinél így működik egy idő után,de már profi dietetikus,és személyi edző segítséggel sem lódult meg :) Biztos,ha várok még hónapokat,megindult volna magától is,de én szerettem volna a nyárra elérni a hőn áhított alakot :)

A bőröm szép feszes maradt,mivel,ahol árthattunk volna (fenék pl),ott vákuumoztunk,nem kavitáltunk. ELhiszem,hogy van,akinél meglógósodik a bőr a vákuumtól,de nekem előtte sem lógott,nem voltak hurkáim,túlsúlyus voltam,de olyan "tömör" fajta :)

A kezelések száma nem hiszem,hogy sok lenne,mivel ismétlem,profi kezelést kaptam,nyirokmasszázzsal kiegészítve.

A vállalkozó-alkalmazott kérdésre válaszolva:én elhiszem.és hála az Égnek,hogy van kivétel,de nekem ez volt a tapasztalatom :) Könnyebb volt egyezkedni úgy,hogy saját zsebére dolgozott a hölgy,és a kedvezménynél nem 25%-ról beszélek,hanem konkrétan a negyedét kéri el az eredeti árnak :) Örülök,ha vannak szalonok,ahol hasonlóan méltányosan bánnak a vissza térő vendégekkel,bárcsak erre is ilyenek nőnének ki a földből :)

Végül pedig arra is szeretnék reagálni,hogy nem csak a vákuum-kav. uh. kombó működik szerintem sem,én ezt nem is állítottam,hogy CSAK ez,és semmi más. Én azt írtam,hogy nekem ez nagyon bevált,ha valakin már a Jóisten sem segít,és időt,pénzt nem sajnál,egy próbát megér :) Sajnálom,ha félre érthető voltam néhány dologban :) A leveleket pedig köszönöm itt is,nagyon kedvesek vagytok,Lányok! :):)

2202. lakiandi (válaszként erre: 2201. - Rubellit)
2013. jún. 29. 22:15
Érdekes kérdés az is, hogy egy vákumos kezeléstől beliluló területre, hogyan kavitáltak a következő alkalommal.
2201. Rubellit (válaszként erre: 2195. - Pocokceca)
2013. jún. 29. 14:26

Szia Pocokceca!

Szép eredményt értél el, csak gratulálni tudok hozzá Neked, de a vákuummal kapcsolatban mindenkit figyelmeztetni szeretnék. A vákuum nem alkalmas a feszesítésre. Sok vendég "köszönheti" a vákuumos kezelésnek a kötény hasát. A külső combnál általában nem zsírbontásra van szükség, hanem a fenék izomzatának és kötőszövetének javítására. A k.uh. után hiányolom a nyirokkeringés serkentő kezelést. Ezt az eredményt egy olyan kombinációval (pláne, hogy napi 5 liter vizet ittál, ami dicséretre méltó és kevesen képesek rá) sokkal kevesebb kezeléssel is elérhetted volna. A k.uh. nem tud zsírt üríteni ha utána a nyirokkeringés nincs felgyorsítva. Mivel a nyirokkeringésnek nincs motorja úgy mint a vérkeringésnek a szív. Csak szöveg, hogy a k.uh.-nak ilyen tulajdonsága lenne. Tudom, hogy sok honlapon leírják csak a fizika nem tud erről.

Természetesen a Te esetedben a heti 4-szer 1,5 óra mozgás és a nagy mennyiségű folyadék fogyasztás meghozta az eredményt. Lelkileg támogatott a kezelés, de az eredményeket Magadnak köszönheted. Csak így tovább!

2200. höri1 (válaszként erre: 2199. - Lakiandi)
2013. jún. 29. 13:06
Akkor nem számít,hogy hány alkalom ha kevés az idő amivel kezeli?Azt írta 16 volt neki ,ezért kérdeztem rá :D
2199. lakiandi (válaszként erre: 2197. - Höri1)
2013. jún. 28. 21:19
Mint ahogy minden kezelés, ez is kezelő függő. Jó az Rf a bőrre, vannak kiváló eredmények, de az is igaz, nem mindenkinek ez a megfelelő. Ezt a kezelőnek kell eldönteni. Lehet, az előző lánynak nem maga az Rf volt a gond, hanem esetleg az idő, amennyit rászántak.
2198. lakiandi (válaszként erre: 2195. - Pocokceca)
2013. jún. 28. 21:15

Szia!

Gratulálok, nagyon szép eredményt értetek el.

Két dologban nem értek veled egyet igazán. Nem csak a vákum- kavi kombináció működik. :))))))) A vákum is egy eredményes kezelés a sok közül.

Igazad van, meg kell keresni a szakmát értő kezelőt, de ez nem alkalmazott- vállalkozó kérdés. Mint ahogy a kedvezmény sem az. :))))))

Jó lenne, ha mindenki úgy gondolkozna, ahogy te, és tényleg ekkora energiát fektetne az életmód váltásba. Biztos vagyok benne, hogy megőrzöd az eredményeid, és ezáltal sokkal egészségesebb életed lesz. :))))))))))))

2197. höri1 (válaszként erre: 2196. - Pocokceca)
2013. jún. 28. 19:53
Szia!A bőröd milyen lett,mert én is fogytam és fogyok is még csak a bőröm nem akarja az igazat.Én az RF-re gondoltam ,hogy jó feszesítő,de akkor neked az semmit nem javított rajta?
2196. Pocokceca
2013. jún. 28. 14:50
Ne haragudjatok,itt-ott kimaradtak betűk,katasztrófa a billentyűzetem :) Remélem,érthető azért :)
2195. Pocokceca
2013. jún. 28. 14:47

Sziasztok!


Sajnos nincs időm végig olvasgatni az egész fórumot (ha tehetem,ígérem,pótolom:)).Én a tapasztalataimat szeretném megosztani Veletek. 2012 márciusában megelégeltem az akkori formám,és életmódváltásba kezdtem.Diéta,mozgás (mindig más).Decemberig leadtam közel 20 kilót,a kezdeti 85 kg helyett már csak nagyjából 67 kg voltam. Viszont a bőröm valami rémes lett,ráadásul a kritikus pontokon ott maradt a felesleg (belső-külső comb,has,felkar,hátul a popsi alatt a kis "pukli").Nem igazán tudtam,mit tegyek,mert annál többet edzeni képtelenség lett volna (heti 4x1.5 óra) munka,és egy férfi mellett (főzés stb). Ekkor kezdtem a testkezelések felé fordulni. Az első próbálkozás egy RF kezelés volt,2x6 alkalom után az eredmény nagy nulla. Tudni kell,hogy az életmódváltásom nem fordult vissza,és kellő mennyiségű folyadékot is iszom (kb 5 liter egy nap),mégsem hozott eredményt. Ekkor eldöntöttem,hogy nem lesz több ilyen,hogy a gépekre bízom magam. Idén márciusban azonban egy jól bevált szalonban Miskolcon meghirdetett egy masszőr hölgy kavitációs zsírbontásra 50%-os kedvezményt. Érdekelt az újdonság,és ismerem a hölgy szaktudását,így elmertem menni a kezelésre. Az első két alkalom után kialakult,hogy mi a legmegfelelőbb kombináció számomra,így a hasamat,csípőmet,belső combomat kavitáljuk,a popsim illetve a külső combom pedig vákuumozzuk (a külső combot is kavitáltuk először,de annyi zsír eltávozott onnan,hogy szemből úgy tűnt,mintha be lenne horpadva a fenekem). Pontosan ma osztottam meg a klassz eredményeket Vele.A hasam a köldök 95 cm-ről 83 cm-re,ahol a legszélesebb vagyok a külső combomnál,ott 104 cm-ről 95 cm-re,a legvékonyabb résznél a derekamon,a borda alatt 83 cm-ről 70 cm-re,a belső combom pedig 62 cm-ről 57 cm-re változott. Ehhez voltam összesen 16 alkalommal eddig. Lehet,hogy nem tűnik elsőre nagy eredménynek,de vegyétel figyelembe,hogy 177 cm vagyok,tehát tényleg az uolsó makacs centikkel,és kilókkal küzdök már csak. Most 63 kg körül vagyok,a tökéletes számomra 60 kg lenne.Már szuperül látszanak az izmok,amiket a zsírpárnák eltakartak eddig,és egyre kisebb ruhák kellenek. Én azt mondom tehát,hogy ez a kombináció a lehető legjobb,mert a kavitáció szépen üríti a zsírt,a vákuum pedig feszesít a popsin,és a hátsó combon,ahol kell a narancsbőr miatt :) Próbáljatok meg olyanhoz elmenni,aki vállalkozó,és nem pedig alkalmazott valahol,mert nagy valószínűséggel,ha látja,hogy vissza jártok hozzá,adni fog kedvezményt :) Persze ezek sem csodaszerek,sporolni,és egészségesen enni,és sokat inni (vizet,gyógyteát,nem üdítőt) kötelező mellette,de meghozza a várva várt eredményt!Remélem segítettem!

2194. lakiandi (válaszként erre: 2192. - Höri1)
2013. jún. 21. 20:53
Hogy mennyi alkalom kell ahhoz, hogy eredmény legyen? Erre senki nem tud válaszolni, főleg láttatlanban nem. A bőr állapotával folyamatosan foglalkozni kell. Természetesen kúraszerű kezelésekkel látványosan javul az állapota, de ahogy a kezelés abbamarad, az lassan ugyan de elkezd "romlani". Folyamatosan foglalkozni kell vele.
2193. lakiandi (válaszként erre: 2191. - Grizus)
2013. jún. 21. 20:49
A rádiófrekvencia hatékony eljárás, ahogy a többi is. MInden azon múlik, milyen kezelőt találsz. Ha ért hozzá, lesz eredmény.
2192. höri1
2013. jún. 21. 12:43
A feszesítés engem is érdekelne.Írtátok az RF-et ,de mennyi alkalom amit érdemes lejárni,hogy eredménye is legyen?Nem kuponosra gondoltam .
2191. grizus
2013. jún. 21. 00:59
Mi a jó a testfeszesítésre? Rádiófrekvencia? Arcra próbáltam és nem győzött meg. LPG, vákuummasszázs, köpölyözés?
2190. höri1 (válaszként erre: 2189. - Lakiandi)
2013. jún. 20. 11:59
Most majd szünet és sporolás :D
2189. lakiandi (válaszként erre: 2188. - Höri1)
2013. jún. 19. 22:28
A hasadra keress szerintem olyan szalont, ahol a masszázs benne van a kezelésben.
2188. höri1 (válaszként erre: 2187. - Lakiandi)
2013. jún. 19. 11:42
Igen tudod én vagyok az aki otthon kicsit köpölyöz kezelés után :( Pont,ezért mondtam menjünk a kezemre,mert a hasam az nehéz viszont a kezemet könnyebben kezelem és az látványos is.Öröklötten vastag a karom és narancsbőrös.Sajna a nöi oldal ilyen a családban.Ez viszont használ, még van 2 alkalom és vége.
2187. lakiandi (válaszként erre: 2184. - Höri1)
2013. jún. 18. 21:00
Kavitálják a kezedet? Olyan nagy volt ott a felesleg? A masszázs hiánya hidd el nem jó hír. :(
2186. lakiandi (válaszként erre: 2185. - Dorcika1984)
2013. jún. 18. 20:58

Szia!

Az ultrahang kavitációt takar? Hallasz sípolást a füledben? A kavitáció 40 perc lehet egy héten, ami jó ha egy alkalommal történik, úgy hatásos. Az RF és az elektromos stimuláció a bőrödre nagyon hasznos, de ebből a kezelésből hiányzik a mélynyirok masszázs. Anélkül a kavitáció /már ha az/ nem ér semmit. Sajnos a bőrfeszesítő kezelés nem alkalmas arra, hogy a lekavitált zsírsejteket elindítsa a nyirokcsomók felé. Ha ott maradnak, ahol voltak, képesek visszaépülni.

Általában 10 alkalom után pihenő következik. Mellékhatása nincs a kezelésnek, ha a kezelő megfelelő módon dolgozik, és téged ellát minden utasítással. Ha ez nem történik meg, a kezelés hatástalan lehet, szélsőséges esetben a májaddal lehet probléma. Még nem hallottam, hogy ez megtörtént volna bárkivel is, de elméleti lehetősége van.

2013. jún. 18. 07:28

Sziasztok!

Egy kis segítségre, véleményre lenne szükségem tőletek. A minap, ultrahangos kezelésen jártam (Uh+RF+elektromos stimuláció). Nemrég nyitott a szolgáltató, csinálta a hasam és a fenekem is egyszerre (50-50 perc). A kérdésem az lenne, hogy ez így helyes? mivel több posztban olvastam, hogy max. 40 perc... Tulajdonképpen mennyi ideig lehet csinálni? Hány alkalom után kell szünetet tartani? (10-12)? Milyen nem várt mellékhatásokkal kell esetlegesen a későbbiekben számolni? Előre is köszönöm, ha tudnátok választ adni számomra!

2184. höri1
2013. jún. 17. 20:26
Na írtam,hogy járok kavira sajna masszázs nuku.A hasamat nem csináltatom rámentünk a kezemre az kicsit narancsbőrkés és 2 alkalom után tök jó már azon vagyok,hogy ujjatlant is felvehetek mert vastag ugyan ,de nem narancsos :D Hát még ha rendesen csinálnák,mint ahogy ti mondtátok a múltkor :D Király ez a kavi izé :D Mit szenvedtem a kezzeml eddig :D
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook