Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2305. babszibobó (válaszként erre: 2304. - 408020f45e)
2013. szept. 12. 14:10
Olvass vissza, az a legegyszerűbb hirtelen, míg nem kapsz válaszokat:-D
2013. szept. 12. 13:53
Mostanában eléggé felkapott dolog az ultrahangos zsírbontás. Valóban olyan hatásos? Azok válaszát várnám, akik már voltak ilyen kezelésen, érdemes-e belevágni? Vagy ez is egyike a pénztárcaapasztó csodadolgoknak?
2013. szept. 12. 13:44
Ultrahangos zsírbontással kapcsolatos tapasztalatokról érdeklődnék
2302. Lionman (válaszként erre: 2301. - Lakiandi)
2013. aug. 13. 11:26

Van némi örökölt hajlamom, de szerencsére nem vagyok "kőbánya" :) Eddig csak az a 2 eset volt a 2 aprósággal. Műteni se kellett, húgyúton távozott.

Nem foglalkoztam vele, hogy mitől képződtek. Tudom, kellene.

Ha tudsz és van rá egy kis időd, akkor légyszi küldjél nekem sikersztorikat privátban! Csak ne a reklámszagúakat, hanem olyan "egyszerűen csak sikerült, jaj de jó" típusúakat :)

2301. lakiandi (válaszként erre: 2300. - Lionman)
2013. aug. 12. 20:41

Ha hajlamos vagy a vesekő képződésre, az a vese működését alig befolyásolja /ha nem gyullad be tőle/, ellenben a megemelt vízfogyasztás kimondottan jót fog tenni. Nem kizáró ok a hajlam, de ha a kő újraképződött és görcseid vannak, az igen. Kiderült mitől képződik a köved, és miből van? Kell valami spec diéta?

Tele van sikersztorival az internet, csak épp a szalonok oldalain, hiszen az a sikersztori az övék, nem csinálnak másnak reklámot.

Azon nem lepődöm meg, hogy otthon nem sikerült a kavi, az otthoni gépek nem professzionálisak, le vannak butítva annyira, hogy ne okozzanak kárt. Nem hatásosak.

2300. Lionman (válaszként erre: 2298. - Lakiandi)
2013. aug. 11. 18:11

Andi, régebben volt (kétszer) kicsi vesekövem, egyiket kipisiltem (szóval elég kicsi volt), a másikat (szintén kicsi, évekkel később képződöttet) meg UH-val szétzúzták. Ez ugye nem kizáró ok? Amúgy minden OK.


Más: rákerestem a Youtube-on az UH kavira. Meglepő módon szinte csak magukat reklámozó, főleg amerikai reklámokat láttam, és csupán egyetlen magánember videót! Ráadásul az a lány azt írta, hogy neki nem nagyon jött be. Ez persze engem nem érdekel, az viszont igen, hogy ha ennyire hatékony a módszer, akkor miért nincs tele sikersztorikkal, képekkel, videókkal az internet? Kicsit elbizonytalanodtam.

2299. nicke1 (válaszként erre: 2298. - Lakiandi)
2013. aug. 11. 10:02
Köszonom a választ! A kavitációról akkor lemondok. A vérnyomásom nem annyira vészes szerencsére, inkább a vese miatt aggódtam.
2298. lakiandi
2013. aug. 7. 22:30
Én nem engedek akkor kezelést, ha valamely érték eltér a normális tartománytól, ez a labor papíron rajta van. Ha a kezelőorvos ennek ellenére engedi a kavitációt, mert ez az eltérés a tűréshatáron mozog, úgy lehet. A magas vérnyomás abban az esetben nem kizáró ok, ha az kezelt, ellenőrzött. A nyirokmasszázs megemeli a vérnyomást, ill. minden olyan kezelés ezt teszi, ami a keringés gyorsulásával jár. Ha valamely értéked nem a normál tartományban van, mindenképp beszélj orvossal.
2297. nicke1
2013. aug. 7. 09:55

sziasztok!


érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy milyen értéktől számít elégtelennek a veseműködés, illetve magasnak a vérnyomás ahhoz, hogy a kavitációs zsírbontást elvégezzék.


köszönöm a segítséget!

2296. lakiandi (válaszként erre: 2294. - Cirmicica77)
2013. júl. 29. 22:31
Lehet, hogy nem ár alapján kéne szalont keresgélni, mert az nem bizonyít semmit. Próbálj referenciákat szerezni, kérj egy konzultációs időpontot, és ott tedd fel az összes kérdésed. A válaszok alapján el fogod tudni dönteni,megfelelő helyen jársz, vagy sem. Aki ért hozzá, el fogja neked tudni magyarázni, mikor mi történik, és miért, minek mi a következménye. Próbálj így keresgélni.
2295. Rubellit
2013. júl. 29. 16:10
A 2-5.-re nagyon kevés az 50 perc. A k.uh. nem is az volt, mert nem hallottad a tipikus hangot és a többi tipikus "töltelék" kezelés. Ez így végkép nem ér semmit. Nem csodálom, hogy nem akart Neked mesélni a kezelésekről. Ennyi idő 4 féle kezelésre arra elég, hogy megmutassák ilyen is volt és a kuponon jól mutasson.
2013. júl. 29. 13:12

Sziasztok!

Első volt az infraszauna, ez nagyon tetszett, maga a szalon nagyon ízlésesen volt kialakítva, az infra is szép volt, zene, fény, minden, jólesett. 2. a kavi, 3. valami bőrfeszesítő, már nem emlékszem pontosan, 4. izomfeszesítés, aztán kézzel is átgyúrt. 3 fej volt a gépen, összesen a 2-5. kezelés 50 percig tartott.

Rubellit, hogy mi a nem kekeckedés? Ha bemegyek mint egy birka, megcsinálom, amit mondanak, ők is megcsinálják rajtam, amit akarnak, ahogy és ameddig akarják, én nem kérdezek, végén istenáldjon :)

Tavaly ősszel jó dagi voltam, 103 kiló, 172 centihez, életem legmagasabb súlya, aztán külföldre mentem , ahol csak vega kaját kaptunk, leadtam 12 kilót, többet is leadhattam volna, csak a lányokkal ettük a helyi édességeket :) Itthon 2 hónap alatt még 11 kg lement,de léböjtöltem 3 hetet is, nagyon jól éreztem magam, most 80 vagyok, nem nádszál, de már csak kis hasam és úszógumim van,azt akartam eltüntetni. Nem zavar annyira a nagy cici vagy popsi, amíg a törzsem vékonyabb és homokóra alakom van, igaz, ez még nagy homokóra, de az arányok már jók :) Célom a 60-65, remélem, ősz végére meglesz. A 103 kilós gombócartúr formavilághoz képest sokkal jobban nézek ki már, az a lényeg. Aztán a fenekemet és combomat szeretném kisebbre venni, de itt olvastam pár oldallal hátrébb, hogy lehet, hogy ha a feneket kavitálnánk, csak lógna a bőr, szottyadék popó alakulhat ki, ezért nekikezdek pluszban valami popóemelő gyakorlatnak, azt hallottam, a kettlebell swing gyakorlata nagyon jó erre. Nekem a nagyon vékony lányok nem tetszenek, nem szeretnék úgy kinézni, a legjobban a latinák és közelkeletiek homokóra alakja tetszik és azt hiszem, az alapfelépítésem olyan, csak kisebb testet szeretnék és feszesebbet. Na, röviden ennyi :) Lehet, hogy ősszel elmegyek full árral valahová, csak a kinti suli után előbb munkát kell találnom.

2293. Rubellit (válaszként erre: 2287. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 22:54
Mi volt a másik 4 kezelés? Különben ha ez a kérdés "kekeckedő", akkor mi nem az?
2292. lakiandi (válaszként erre: 2290. - Silany)
2013. júl. 28. 21:35

Az ár szinte kilencven százalékban a szalon elhelyezkedésétől és a sok desing-tól függ. A külső kerületek olcsóbban tudnak szolgáltatni, mivel ott nincs olyan horrorisztikus bérleti díj,mint pl: a belvárosi részeken.

Függ attól is, hogy a szalon lánc rendszerben működik, vagy egyéni, a tulajdonos dolgozik-e benne, vagy sok az alkalmazott... Ez egyébként a szakmaiságon is meglátszik- tisztelet a kivételnek. Ha a tulaj pénzember, hamar profitot akar látni, minél előbb térüljön meg a befektetése. Ezek mind befolyásolják az árképzést.

2291. lakiandi (válaszként erre: 2281. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 21:30

Borzasztó, amiket itt leírtál, csak kapkodom a fejem.

Nem arról van szó, hogy egy kezelőnek mindenben egyet kell érteni a vendéggel, de a saját tapasztalataimat hozzá kell igazítani a vendégéhez. Nem szabad elmenni ennyire a végletekig, észre kell venni, hogy ez már a kezelés rovására megy. Én sem értek egyet sok mindenben a vendégeimmel, de együtt átbeszéljük azt ami szerintem az életvitelében nem jó, és olyan megoldást keresünk EGYÜTT ami mindkettőnknek megfelel.

Ha nem vagy 100 kiló és nem tespedsz a tv előtt 24 órát, nem hinném, hogy annyira rossz úton járnál /nem is ezt olvastam./ De még ha így is lenne, akkor sem rontunk ajtóstól a házba, mert mindennek oka van. Olyan meg, hogy rossz testmozgás... olyan nem létezik. Van megfelelő, jó, meg kiváló. Ha már megmozdult valalki, az már siker, és max tanácsokat lehet adni, melyik lenne szerintünk még jobb, vagy mely típusú mozgásnak vannak káros következményei. Ennyi.

Úgy gondolom, nem csak a kezelés nem volt számodra megfelelő, de a kezelő sem, nem igazán találtad meg benne azt, akivel bizalmasan megbeszéled a problémáidat. Pedig ez néha sokkal fontosabb, mint bármi, és nem kis mértékben múlik rajta az eredményesség.

Jó lenne, ha ez a tapasztalat benned úgy maradna meg, hogy rossz helyen voltál, és nem úgy, hogy a kavitáció rossz. Mi, akik itt válaszolunk nektek a kérdéseitekre, ezért dolgzunk, hogy a sok rossz tapasztalat ne bizonytalanítson el senkit. Mert maga a kavitáció kiváló segítség, de jó kezelőt kell találni hozzá.

2290. silany (válaszként erre: 2286. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 17:45
Egyébként ha megnézed az itt segítő szakemberek árait, nem biztos, hogy rosszabbul jársz, mint ha veszel egy kupont, arról nem is beszélve, hogy szakértő kezekben leszel. Kaviban is vannak elrugaszkodott árak és elérhetőek is. Függ a szalontól, az elhelyezkedéstől, a külsőségektől. És nem tudom, hogy mitől, mert nem tudom, hogy ki hogyan végzi az árképzését.
2289. silany (válaszként erre: 2285. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 17:41

:)

Ebben a fórumban sajnos eddig minden kuponos kavitációs uh szolgáltatásról kiderült, hogy semmit nem ér. De az biztos, hogy itt nagyon sokat lehet tanulni a szakemberektől, előre fel lehet készülni arra, hogy mit várhatunk. A helyi újságban pl most láttam sima hirdetést (nem kupon!) zsírfagyasztásról, ahol leírják, hogy 20 perc a kezelés, két tenyérnyi területen 2x20 perc. Mindenkinek. Tudom, hogy ez nem az a fórum, de ezt is pl. itt tanultam meg, hogy ez nem így működik...

2288. cirmicica77 (válaszként erre: 2283. - Silany)
2013. júl. 28. 17:01
Hidd el, lehet a neten jó dolgokat venni jutányos áron,nemcsak kuponos oldalon, hanem a brandsnél is, szeretem az outdoor cuccokat, mit salomon, columbia, north face, ilyenek, és sok jó ilyen cipőt vettem,érdemes körülnézni ilyen helyeken.
2287. cirmicica77 (válaszként erre: 2284. - Rubellit)
2013. júl. 28. 16:59
Végülis kiderült, igen, bár mint mondtam, kérdésemmel kekeckedőnek tituláltak :)maga a kavi része 20 perc volt, ami kevésnek tűnt az itt leírtak alapján, de mint írtam, sípolás sem volt a fülemben, szóval mindegy is, milyen hosszú volt.
2286. cirmicica77 (válaszként erre: 2283. - Silany)
2013. júl. 28. 16:57
ja és már nagyon kevés "kezelést" veszek kuponoldalakon, igyekszem olyat, ahol nem tudnak kevesebben részesíteni, pl konditerembe bérlet, meg hasonló, pl tárgyakat. Műszempilláshoz és fodrászhoz már nem mennék, de muszáj volt kipróbálni.
2285. cirmicica77 (válaszként erre: 2283. - Silany)
2013. júl. 28. 16:55
Mert optimista vagyok és arra koncentrálok, ami jó :) Arra a felére, amit élvezek pl egyes éttermekbe. Már nem élek olyan jól, mint mondjuk 8-10 éve, amikor számolatlanul szórtam a pénzt, és jól esik, amikor valamit sikerült megvenni pl féláron, ami tetszik is.Amúgy most fordult először olyan, hogy visszakértem a pénzt, mert általában megmondom helyben a problémámat, és ragaszkodok hozzá, hogy javítsanak a szolgáltatáson.
2284. Rubellit (válaszként erre: 2282. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 16:48
Köszönöm szépen, hogy leírtad a tapasztalataidat, tanulságos mindenkinek, aki kupont készül vásárolni. Végül is kiderült, hogy miből áll az 5 kezelés, amit egy alkalomra ígértek?
2283. silany (válaszként erre: 2282. - Cirmicica77)
2013. júl. 28. 16:15

Szörnyű, ami történt!


(off: Egyébként ha majdnem fele részben érzékeled, hogy mostohagyermekként vagy kezelve, mint kuponos, akkor miért vásárolsz újabb és újabb kuponos szolgáltatásokat?)

2013. júl. 28. 13:22
Na mindegy, lefárasztott keményen, az ő élemedett korában lehetne már annyi élettapasztalata, hogy nem kellene a vendégre ráerőltetni a világnézetét, ha nem vagyunk egy hullámhosszon, akkor inkább beszéljünk semleges témákról, de vevőt ne zavarjon el ezzel a barom viselkedéssel. Nem ismerem őt máshonnan, miféle, szerintem az a kotnyeles, okoskodó öregasszony, aki megszokta, hogy mindenhol ő mondja meg a frankót és másnak kuss. Örülök, hogy a kuponoldal megengedte , hogy levásároljam másra a teljes kuponárat, pedig egy kezelést már felhasználtam a 3-ból. Amúgy sok féle kupont vettem már,étterem stb, és bizony, az egyharmad-fele esetben nem olyan kiszolgálást kapunk, mint a teljesárúak, hanem amolyan mostohagyerekek vagyunk.
2013. júl. 28. 13:22
Utána bármiről beszéltünk, amit mondtam , arra rávágta, hogy nem jó és elmondta szerinte mi a jó. Pl a sportnál, mondtam, hogy elkezdtem spinningezni, mire mindjárt: te is a könnyebbik végét fogod meg a dolgoknak, konditerembe jársz...Inkább reggel 6kor fuss, ha csak 100 métert is az is jobb. Micsoda? Attól könnyebb, hogy nem szabad levegőn vagyunk? Tehát akár 100 méter futás kint jobb, mint egyórás spinning? Később kiderült, azt sem tudta, mi az, mert valami ránk csiptetett elektromos bizb@szról kezdett beszélni. Persze nem hagytam magam,és visszaszóltam neki , erre megsértődött és én lettem a kekeckedő. Akkor ugye a kezelésről és a gépről is feltettem pár kérdést, amire látszott, hogy nem tud, vagy nem akar válaszolni, lásd lejjebb a frekvenciát kérdeztem, ő meg felcsattant, hogy nem tud áramerősséget változtatni. Sütött belőle a butaság,de azt mind rám akarta erőltetni, amiben hitt, de mivel visszaszóltam mindnél, akkor ugye velem volt a baj. Nem volt külön recepciós, ő volt egyedül, és "kavi" (nem tudom, az volt-e mert ugyebár nem hallottam sípolást) közben csöngettek, kiment , mert jöttek, ment a duma, én meg ott feküdtem géllel a hasamon, vártam,közben kétszer bejött, hogy jaj még mindig itt vannak, de hát mit tud tenni? Gondoltam, mit tudsz tenni b@szki, adj nekik egy névjegykártyát, hogy hívjanak fel vagy jöjjenek vissza x perc múlva, végül csak annyit mondtam, hogy nekem időre kell még mennem valahová a kezelés után, jó lenne folytatni már. Mondta, hogy de hát csak nem küldheti el a lányt, aki az esküvőjére akar szépülni. Nekem ehhez mi közöm, ha én nem esküvőre akarok szépülni, akkor én kevesebbet érek? Na mindegy,akkor kritizálta hogy hájas a hasam, na ná, azért mentem oda, ha nem lenne, akkor nem mentem volna, ő bezzeg milyen jól néz ki, úgy gondolta. Csak mert nem volt elhízott, de borzalmas lógó ráncos bőre volt, anyám 10 évvel idősebb nála, de harmatosan néz ki hozzá képest, arca, bőre, teste, minden. Nem voltam bunkó, hogy mondjam neki, úgy néz ki, mint egy életre keltett múmia, de ő többször elmondta, hogy szerinte nagyon jól néz ki a korához képest, és miért híznak el emberek?
2280. cirmicica77 (válaszként erre: 2279. - Rubellit)
2013. júl. 28. 13:21
Hogy milyen vitánk, gyerekesnek tűnik ilyeneken vitázni, alapból az a véleményem, hogy önálló gondolkodással rendelkező felnőtt emberek nem szeretik a KÉRETLEN tanácsot. Mivel majdnem egy éve vegetáriánus vagyok, így kérdeztem, milyen étrendet tud ajánlati vegáknak a kezelés utáni napokra? Tudod a szokásos grillcsirke sali helyett. Sali OK, de azonkívül? És gyümi lehet-e. Mire hosszú monológba kezdett, hogy az emberiség mindenevő meg teljes értékű fehérje csak állati meg a szokásos butaságok. Érdekes, hogy élnek más országokban milliók, sőt Indiában legalább egy milliárd, akik vegák, és köszönik, jól vannak. De ki kérdezte a véleményét, hogy jó-e a vegaság? Azt kérdeztem, van-e ilyen étrendje. Na mindegy, nem megyek bele azokba a téves gondolataiba amiket felsorolt. Én nem mondom egy húsevőnek, hogy hagyja el a húst, mert mindenki el tudja dönteni, hogyan érzi magát jól, én mindkét életmódot megtapasztaltam, és tudom, hogy anélkül jobban érzem magam, én ezt csinálom, más meg csináljon, amit akar, engem nem zavar.
2279. Rubellit (válaszként erre: 2277. - Cirmicica77)
2013. júl. 27. 18:53
Nem, nem normális és a hozzáállás sem. Jól tetted, hogy jelezted a kuponos oldal felé. Sajnos a kuponos szolgáltatásoknál ez sokszor megtörténik. Csak Ti, vendégek tudjátok elérni, hogy megkapjátok, amiért fizettetek. A többieknek, akik olvassák a fórumot nagy segítség, hogy leírtad a tapasztalataidat. Milyen vitád volt a kezelővel és miért érezted rosszul Magad?
2278. Badcat001 (válaszként erre: 2277. - Cirmicica77)
2013. júl. 27. 13:20

Jesszusom!

Nagy türelmed lehet. Én lehet lepofoztam volna. Ezt a pancsert. Így cseszik el a szépészeti kozmetika renoméját. Undorító. Erre miért nem figyel a fogyasztó védelem? Felháborító.

Még szerencse, hogy "ennyivel" megúsztad.

2013. júl. 26. 23:52
Ráadásul normális, ha majd belenyomta a hasamba a kezelőfejet? olan erővel nyomta hogy komolyan be kellett feszíteni a hasizmom h ne nyomja be a beleim közé. :)
2276. cirmicica77 (válaszként erre: 2275. - Lakiandi)
2013. júl. 26. 22:54
Lehet, valami kínai szar volt, nem tudom biztosra megmondani, mert nem sikerült megtudni a gép típusát, sajnos kekeckedésnek vette azt is, hogy amikor ott feküdtem, megkérdeztem, hogy miből is áll az az 5 kezelés, amit egy alkalomra ígértek. Ott voltam bugyi melltartóban, nem volt már nálam a kupon és elfelejtettem. Mivel éltem és tanultam több helyen külföldön, teljesen normálisnak tartom, hogy a vevő bármiről tájékozódhasson, és ezt a szolgáltató ne vegye kekeckedésnek. Kint ehhez normálisabban állnak hozzá, itthon még mindig megy ez a birka felfogás, hogy nem szólunk semmit, ha nem tetszik, max nem megyünk többet. Értesítettem a kuponoldalt is hogy elégedetlen vagyok a géppel és ilyen kellemetlenül nem éreztem magam soha szépségszalonban és visszaadták a pénzt virtuálisan, vagyis levásárolhatom náluk bármire. Részleteket nem írtam nagyon nekik, pedig borzalom volt az a sok vita is a kezelő és köztem, aki a saját véleményét akarta rámerőltetni és megsértődött amikor nem voltam rá vevő. Hogy lehet ilyen egy szolgáltató? Ha más véleményen van a vevővel, akkor maradjon csöndben, ne rontsa az üzletet, persze alkalmazott volt.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook