Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek (is) ciki, ha az ultrahangos vizsgálatra az apuka is eljön? fórum

Szerintetek (is) ciki, ha az ultrahangos vizsgálatra az apuka is eljön? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
115. EsztyMorgan (válaszként erre: 114. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 19:50

Hát nem irigyellek, de remélem minden rendben lesz veletek!!Drukkolok!!

Az biztos, hogy én erre a picire ajándékként tekintek, már most kis angyalkámnak hívom.. hiszen velem annyi minden történt: december-január-februárban rengeteget sírtam: párommal majdnem szakítottunk, azután haláleset, rengeteg stresszen mentem keresztül. De ő mégis itt van, hál istennek :))

114. rekuczy (válaszként erre: 113. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 18:07
hat nem mukodtek nalam sem a dolgok a kisfiam szules utan 2 nappal meghalt nekem megmaradt egy betegseg a csaszar utan es rengeteg gyogyszert kiprobaltak rajtam aztan azt mondtak ne remenykedjek egy darabig az uj gyogyszerel lettem terhes es nem olyan egyszeruen mert o sem akkart maradni a kisfiam volt az elso aztan volt egy veszitesem is es most is ugyanugy elindult a baba ugyan is en is selejtes vagyok raadasul most is hormonokat kapok hogy maradjon meg mivel ez a betegseg kioli azt a hormont amit a szervezet azert termel hogy tudjon elni a baba ezt en mestersegesen kapom most meg
113. EsztyMorgan (válaszként erre: 112. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 15:25
Hát de gondolom nálad működött a peteérés és társaik. Hidd el, amíg ez meg nem történt velem, nem hittem volna, hogy van ilyen. Hogy elmaradt a menzim én nyugtáztam, hogy már megint. Aztán csak vettem tesztet és negatív lett.. úgyhogy pláne sírva vettem tudomásul, hogy nem terhes vagyok, hanem selejtes. A klasszikus tünetek meg elmaradtak: most jön elő a szagérzékenység, a fokhagyma szagától simán felfordul a gyomrom, a tejet meg liter számra iszom, pedig eddig rá se tudtam nézni. A mellem pl. még most sem feszül: fájdogál, az igaz.. de nem feszül, simán meg vagyok velük.. :)) az erek halványan látszódnak, de jobban csak zuhanyzás után lehet látni. Mondjuk ez idegesít egy kicsit, hogy miért nem szakad már le a mellem, de a doki szerint lesz ez még így sem..
112. rekuczy (válaszként erre: 111. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 15:21
ertem olyan furi mert en mindharom terhessegemet egybol megereztem. De ezek szerint szerencses vagy es legalabb ott van
111. EsztyMorgan (válaszként erre: 110. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 15:20
Nem volt hasam :)) ez a fura. Fogytam a terhesség alatt, nem híztam. Az utóbbi 2-3 hétben nőtt a hasam, de még most is alig látszik. Mikor megmozdult a baba, az első pár napban nem gyanakodtam, mert ott még szünetet tartott, utána már igen, de akkor meg az istennek nem akartak fogadni egy rendelésen sem. Mert időpont, időpont.. ezt sulykolták, és majd' másfél hétig tologatták az időpontjaimat, aztán besokalltam és magánrendelésre mentem.
110. rekuczy (válaszként erre: 108. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 15:18
aha ertem eleg furcsa nem not a hasad sem?
109. EsztyMorgan (válaszként erre: 106. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 15:17
A doki megsúgta, hogy szerinte kislány.. de mivel nem látszódott tisztán, így nem mondta ki 100%-osan.. kicsit bánkódtam is tegnap, de aztán megnyugodtam: nem az a lényeg, hogy fiú e vagy lány. A családban meg már nem egy gyerek elbújt. :)) úgy látszik ez is öröklődik :))
108. EsztyMorgan (válaszként erre: 107. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 15:15
Április elején.. de akkor én már sejtettem, hogy baba van és úgy is lett. Hát.. későn derült ki, nem tagadom. Nekem sokáig nőgyógyászati bajom volt, volt olyan, hogy három hónapig nem menstruáltam.. így mikor kimaradt, nem is gyanakodtam.. de mégis vettem teszteket, akkor sorban negatívak lettek, és mint utólag kiderült, simán terhes voltam már akkoriban. De mivel nem volt más tünetem: mint émelygés, hányinger, szagundor és társaik így nem gyanakodtam még egy ideig, aztán mégis: teszt és doki.. Hát elhiheted, hogy meglepődtem én is: mert azt tudtam, hogy terhes vagyok, de azt nem, hogy ennyire. Én már arról is lemondtam, hogy nekem gyerekem legyen: mivel ugye alig menstruáltam, pont májusban akartuk elkezdeni a dokimmal a kezelést.. eddig még ő nyugtatott, hogy várjunk, mert fiatal vagyok még, a hormonoknak meg "adjunk időt".. szóval ilyen "hülyeségekkel" próbált meg nyugtatni. Aztán tessék: jött a bumm..
107. rekuczy (válaszként erre: 105. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 15:09
de nem most teszteltel pozitivat aprilisba?
106. rekuczy (válaszként erre: 105. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 15:06
nekem a fiamat a 18-ik heten mar biztosra mondtak en remenykedek hogy most a 14-ik heten kiderul ki rugdos akorakat bar megerzes van es a fiamnal is bejot
105. EsztyMorgan (válaszként erre: 103. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 14:52
Ugye? A doki is mondta.. én meg is ijedtem, de mondta: van ez így, az a lényeg, hogy mindene a helyén van, szépen fejlődik. A család szerint lány lesz, mert kerek a pocakom.. :)) hát majd kiderül, nekem tényleg mindegy. Annak idején unokanővéremnek is bujkált a kislánya, a doki hol fiúnak mondta, hol lánynak :))
104. rekuczy (válaszként erre: 102. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 14:51
ja nem is kell mond pontosan megertem
103. rekuczy (válaszként erre: 102. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 14:50
hu jo sokaig bujkal
102. EsztyMorgan (válaszként erre: 101. - Rekuczy)
2012. ápr. 25. 14:42

24.

Mondjuk nekem mindegy, hogy fiú vagy lány.. csak egészséges legyen. :))

101. rekuczy (válaszként erre: 100. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 25. 14:40
hany hetes vagy?
2012. ápr. 25. 14:17
Na.. tegnap a drágám nem mutatta meg, hogy mi lesz :) a fenekét láttuk, de semmi mást. A doki még mosolyogta is, és mondta a páromnak is, hogy "ez a gyerek vagy nagyon szemérmes, vagy tojik a dokira". Az ujjai viszont szépecskék :)) Két hét múlva megint megyek, akkor már talán máshogy fog feküdni. De a doki nagyon rendes volt. Párommal is olyan szépen elbeszélgettek, hogy csak na. :))
2012. ápr. 24. 11:13
NEM!
98. rekuczy (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 24. 10:48
Egyaltalan nem cikki nagyon gratulalok mi mar ismerjuk egymast. Nekem a ferjem minden vizsgalaton ott van sot nem voltam terhes es akkor is mindegyiken bennt volt.
97. 0662c09cef (válaszként erre: 62. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 24. 10:28

Az én orvosom a hasamon keresztül megfogta a gyerek fejét! Nem kell ijedezni nem nyomta/nyomott szét!! Azt mondta "na már ideje lenne ennek a babának megszületni", reggelre be volt csomagolva gyerek, a másiknál megmondta a karácsonyt, de legkésőbb a szilvesztert a szülőszobán töltöm. Karácsony másnapján a nagyfiam kistesót kapott a kései Jézuskától! NA EZ AZ ORVOS! Nem az aki benned kotorászik.

Egy alig 160 cm, kis köpcös, 60-as ember, de egy angyal!!!

96. 0662c09cef (válaszként erre: 62. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 24. 10:24
Ne haragudj, de én nem engedném a vizsgálatot, ha nincs rá ok, fájások stb. Tehessgé alatt nincs helyen fizikális vizsgálatnak!!!
95. 0662c09cef (válaszként erre: 32. - E57e061615)
2012. ápr. 24. 10:16
Nem értem miről beszéltek. Az ultrahang hason keresztül történik. Könyörgöm a hasad a strandon is látja, nemcsak a férjed, de mingenki más. Sőt szülésnél sem kell panorámából nézni ha nem akarja. Nem azért van ott. Hanem hogy abban a pillanatban meglássa ahogy kibújt, hallja az első kis hangokat amit kiad a baba. És szerintem nem utolsó sorban ha látja, hogy azért a feleségének sem egy könnyű kávézós délután volt az egész sokan jobban megbecsülik a nőt aki (látva) szenvedés árán világrahozta az Ő gyermekét!
94. 0662c09cef (válaszként erre: 31. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 24. 10:11
Tudok gratulálni a sógornőnek. Az én fiam idén 15 éves. Annó igaz, hogy nem nézték jó szemmel ha apa bement az ultrahangra, de be lehetett jelentkezni és a rendelés előtt megnéztek mindent, megmuttatak mindent apának is. INGYEN! Igaz ez egy klínika Magyarországon. Debrecenben. Szerintem nagyon jó!!!
93. 0662c09cef (válaszként erre: 16. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 24. 10:04

Ne haragudjatok nem értem! Milyen anyagi részről beszéltek? Nekem 3 gyerekem van egyiknél sem fizette senkinek egy fillért sem. Azt előre szokták vagy utólag? Mert utólag ugye mindegy.:)

A nagyfiamata 1 éve műtötték mandulával, akkor adtam az orvosnak (én hülye mások tanácsára) pénzt. Nem is volt semmi gond. Mikor visszamentünk kontrollra gondoltam hamar behív stb. Egy frászt!! Órákig ültünk a frissen műtött gyerekkel a váróban a többi (esetleg beteg) ember között. Ennyit a hálapénzről. Szülésnél a férjem volt ott, mert hát ugye több szem..., így ha gond van nem tudják olyan könnyen kirázni a felelősséget a nyakukból mert van aki elmondja mi volt és nem foghatják a vajúdó anya állapotára, hogy nem is úgy volt.

Egyébként mennyi idős terhes vagy? Amíg csak jóformán egy pötty a baba, nem igazán élvezhető a helyzet apának. 12 hetes kortól meg nem hüvelyi ultrahang van. Én pont aznap voltam 12 hetes mikor mentem és már hason csinálták, mi több az is megmondták fiam lesz!! A két kicsinél ennyi idősen tudtam mi lesz!

92. timycat (válaszként erre: 91. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 22. 11:51
Úgy készítsd fel, hogy bármikor ki is mehet, meg ha te küldöd ki akkor menjen is. Batyiméknál az apás szülésnek komoly része volt abban, hogy végül elváltak. Nehéz, hosszú és nem éppen tiszta szülés volt, sórgornőm ragaszkodott, hogy de akkor is bent kell maradnia :S Batyim bevallotta, hogy onnantól soha többet nem tudott úgy a feleségére nézni, mint egy kívánatos nőre :S Pedig előtte nagyon jó páros voltak és most is jóban vannak, de az intimitás náluk ott meghalt.
91. EsztyMorgan (válaszként erre: 84. - Timycat)
2012. ápr. 22. 11:34

Az apás szüléssel ezért még én sem vagyok kibékülve. Párom szeretne ott lenni, én meg még egyelőre nem tudom, mert azért valljuk be: a szülés nem éppen szép látvány. De ha nagyon be akar jönni, mondtam neki, hogy jöjjön, de készüljön fel, hogy bármit láthat.

Erőltetni pedig tényleg nem szabad semmit. Ha egy férj be akar menni egy adott vizsgálatra, menjen. De ha nem akar, akkor nem szabad erőltetni és kész.

90. EsztyMorgan (válaszként erre: 79. - 2a69f78972)
2012. ápr. 22. 11:32
Pontosan. Nem én mondtam a páromnak, hogy "már bizony bejössz velem". Ő szeretne bejönni és megnézni a picit ultrahangon. Ha nem akarna, nem erőltetném, az biztos.
89. EsztyMorgan (válaszként erre: 73. - 376ca6d064)
2012. ápr. 22. 11:30
Így van :(( mert a mai világban minek szülni, simán ráértem volna, hiszen még csak 29 leszek májusban. A képlet egyszerű: nincs annyi pénz a világon, amiért ma dicsőség gyereket vállalni. Legalábbis szerinte.
88. timycat (válaszként erre: 87. - Timics83)
2012. ápr. 21. 20:23
na ez az a tipikus vélemény, amit én is mindig megkaptam, fúj de rühelltem emiatt a terhesgondozást. Olyan hihetetlen, hogy valaki nem akar ott lenni? Vagy a nő nem akarja, hogy a pasi ilyen helyekre elkísérje? Soha nem tenném ki a páromat néhány óra feszengésnek a terhes nők között. Uh képet természetesen lehet otthon mutogatni, mert oké lássa, hogy "mit csinált"
2012. ápr. 21. 20:18
Az első terhességem sajnos vetéléssel végződött 9 hetesen, és a férjem nem volt ott velem, amikor közölte a doki a rossz hírt. Nagyon rossz volt, de messze dolgozott, és nem ért haza, mire mennem kellett. Köv. terhességnél minden alkalommal jött velem, még a vérvételekre is. Az orvoshoz nem jött be magától, hanem a doki kiment szólni neki a váróba amikor 14 hetes voltam. Nagyon boldog volt! A kötelező UH-k utána egy magánrendelőben voltak, és ott is mondták neki, hogy jöjjön már be megnézni, hogy mit is csinált :-))) Utána már mindig nagyon várta a következő UH-t. Szülésnél is velem volt, és azt mondja, amellett hogy nagyon féltett minket, élete legszebb élménye! A sógornőd egy idióta, és biztos irigy, hogy őt nem kísérte el a férje.
86. timycat (válaszként erre: 85. - 2a69f78972)
2012. ápr. 21. 20:16

Én barátnőmmel voltam bent (nála apuka még a 2. uh előtt megpattant, biztos megrémítette az első - na jó nem, komoly gondok voltak ott)


És miután kijöttem nagyon örültem, hogy én már szültem, mert a látottak alapján nem biztos hogy kedvet kaptam volna, pedig én is kapaszkodónak álltam a "feji" részen és nem is volt "csúnya" szülés, de nem is gondolná az ember, hogy mennyire el tud torzulni egy szép nő is, és itt az arcra gondolok. Amit a filmekben mutatnak az púder

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook