Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
433. nap0cs
2011. ápr. 22. 10:58
én ma futottam 20 percet reggel. nagyon jól esett. :) kedvenc futózenéimet hallgattam közbe. csak a dombon akartam meghalni, de annak teteje is lévén életben maradtam. :)
432. nap0cs
2011. ápr. 21. 21:31

Köszi, csajok.

még nem tudom, mi lesz. angolozni azért angolozok, de lehet, hogy maradok. majd kialakul.most inkább kikapcsolódom és húsvétolok. tegyétek ti is azt! Mindenkinek jó pihit! ne tornázzatok, sétáljatok, keressetek tojást a kertben, kergessétek az elszabadult nyuszikat. :)

2011. ápr. 21. 20:51

Napocs egyetértek az előttem szólóval, szerintem is mindent bele. Ha úgy érzed ezt szeretnéd és a család miatt nem próbálod meg, akkor hosszútávon lehet, hogy őket(Őt) hibáztatnád amiért nem csinálhatod azt, amit szeretnél. Ha meg nagyon nem tudod összeegyeztetni a kettőt, akkor fél év után is mondhatod, hogy ez így tényleg nem megy, de legalább megpróbáltad.

Ami a tornát illeti sajna két napja én sem tornáztam és vszinű, hogy a következő napokban sem jön össze. Most úgy vagyok vele, hogy az ünnepet nem azzal akarom tölteni, hogy végiggörcsölöm mennyit ehetek, hanem elég ha a szintet tartom. Aztán keddtől újra hajrá.

Ezt tanácsolom nektek is, most mindenki kapcsoljon lightos fokozatra, nehogy úgy járjunk, mint Bio (egyébként gyógyulgass).

2011. ápr. 21. 16:44
Én sem tornázom, de most van rá alibim.Napocs, én úgy gondolom, hogy sokkal többet tudsz nyújtani a párodnak is és a gyerekeknek is, ha más fronton is tudsz teljesíteni és sikeres lenni. Tehát család és karrier is. Tökéletesen jól mondod, be kell állni mindenkinek a megfelelő helyre a sorba.Az elmúlt évszázadok során sokkal több nehézséggel néztek szembe az emberek sokkal nagyobb terészetességgel és nyugalommal.Tették a dolgukat és kész.
429. Divexa (válaszként erre: 433. - Nap0cs)
2011. ápr. 21. 15:31
Üss! Nem tornázom! És sorolhatnék okokat, de mélyen ott az igazság, egyszerűen nincs energy elkezdeni. Lusta vagyok hozzá. Az étkezésre ügyelek azért, bár holnap vidékre utazom húsvétolni. Nem félek tőle, mert a sonka, kemény tojat, sok zölddel, tormával, nem hizlal. Csak a kenyeret kell elfelejteni! Meg a sütikét, meg a kalácskát, meg a, meg a ...... sorolhatnám. Húúúúúú mi lesz itt.
428. Divexa
2011. ápr. 21. 15:27
Én is ellene vagyok a gyógyszereknek, de ez nem azt jelenti, hogy minden gyógyszertől rákos, vagy egyéb szörnyű betegsége lesz a gyereknek. Egy ilyen pici szerintem igazán nem is tud gurgulázni. Szóval inkább az okokat kell megszüntetni, addig is kellő körültekintéssel mehet a gyogyó. Enni csak kell! Ne hogy legyengüljön a szervezet. Tanulság...... igazán kitárulkoznod csak itt szabad. :)
2011. ápr. 20. 15:19

Hát csajok nem teljesen idevágó, de úgy felhúztam magam, hogy megírom.

Az egyik kérdésre válaszoltam itt a hoxán. A kérdés az volt, hogy mit tegyen, mert a 4 éves kisfiának mindig torokgyulladása van és nem eszik, mert fáj neki. Az én kislányom is 4,5 éves és 2 hónapos kora óta kéthavonta volt neki. Mára hál istennek ritkábban.

Na szóval ajánlottam egy nagyon jó fájdalom és gyulladáscsökkentő cseppet, hogy tudjon enni és jobban érezze magát, és két gyógynövényest, ami a megelőzésben nálunk bevált.

Amiatt, hogy mertem gyógyszert ajánlani majdnem megköveztek. Hogy tönkreteszi a gyerek máját, meg zárójelben milyen anya vagyok aki ilyet ad a gyerekének. Mindenféle gurgulászós gyógynövényeket ajánlottak.

Hát én nem itatom a gyereket kólával, nem etetem chipszel meg csokival folyamatosan, de ha sír és azt mondja segítsek akkor örülök, hogy tudok és nem hiszem, hogy azzal megmérgezném. Kíváncsi lennék arra a 4 évesre, akinek nagyon fáj a torka mennyire szívesen gurgulászna gyógynövényeket. És persze arra az anyukára akinek fáj valamije és nem vesz be fájdalomcsillapítót. Lehet, hogy nem vagyok az egészség nagykövete, de szerintem egy gyereknél fel kell mérni, hogy akkor mivel teszel neki a legjobbat. Gyógynövényeket és immunerősítőket csak utána tudsz használni.

Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, de le kellett vezetnem valahogy.

426. Divexa
2011. ápr. 20. 13:35

Sziasztok!

Hiányoztatok már, pedig csak 2 nap hogy nem jöttem. Na de. Dunakeszire költöztem, 41 éves vagyok, bár ennek mindig utána kell számolnom, mert kb. 30nál megálltam. No nem a fejlődésben, mert jó lenne hirtelen csak annyi túlsúllyal bírni, mint akkor. Csak ha megkérdezik, mindig 30-32 akar kiugrani a számon. :) Most rohanok, dolgozni kell. Majd este megnézem mit írogattatok.

425. nap0cs (válaszként erre: 423. - Biospirulina)
2011. ápr. 20. 07:23
Callenetics? Hát, nekem lassú nagyon, de hatásos. mélyizmokat mozgatja meg alaposan. sok, apró ismétlés. az alapállás miatt a törzs izmait fejleszti. szóval hasonló a pilateshez, jógához.
2011. ápr. 20. 06:32
Ranna, neked is küldök egy kis erőt,bár szerintem mindnyájunk közül Te vagy a legerősebb, neked köszönhetjük ezt a fórumot is.Én arra jöttem rá, mivel elég keveset iszom, hogy gyakran nem is éhes vagyok, hanem szomjas, csak a szervezetem nem tesz különbséget.Próbáld ki, hogy ha napi legalább 2 liter vizet megiszol, mennyivel kevésbé leszel éhes.Ha már eleve megvan ez a mennyiség és ha tudsz, valamint a munkád is engedi az állandó mosdólátogatást, akkor emelj rajta egy kicsit.Nekem bevált,persze nem vagyunk robotok.(néha másként érzem:háztartási biorobot, aki 1 férj és 2 gyermek kiszolgálására, mosására, tanítására, játszására programoztak be.)
2011. ápr. 20. 06:24

Ne keseredk el Kalinkoz,ez már csak így szokott lenni nálam is, ha elértem egy bizonyos célt, akkor bizony lazítok.Gondolom Te is így éreztél a hatossal kezdődő számnál.Viszont minden nap új, amikor folytathatod a megkezdett utat a célod felé.Végül is nem visszafordultál,csak megálltál egy kicsit pihenni.Biztosan szükséged volt rá.Látod én nem hallgattam magamra, főleg munka terén és mi lett a vége.

Csinálta valaki a callenetics tornát,tudtok róla valamit?

422. kalinkoz (válaszként erre: 420. - Ranna)
2011. ápr. 19. 21:31
Belőlem nehezen. Tegnap még tornáztam, de ma és tegnap is elég sokat ettem (édességet). Szidást és valami akaraterő-fejlesztőt kérek!!!
421. nap0cs
2011. ápr. 19. 20:36
ja,bocs: 3 gyerek, 1 férj, 1 szerelem. férjtől megváltam, szerelem maradt. :)
420. ranna
2011. ápr. 19. 18:50

Sziasztok!

Tegnap és ma kajailag siralmas, mozgás terén még annál is siralmasabb volt a helyzet, kicsit leeresztettem lelkesedésben. No de van itt húzóerő, majd merítek belőletek. :)

2011. ápr. 19. 11:49
Jánossomorja, 31év, 2 gyerek, 1 férj
418. nap0cs
2011. ápr. 19. 10:58
Szőlősgyörök, 31. :)
417. ranna (válaszként erre: 415. - Biospirulina)
2011. ápr. 18. 20:27
Én debreceni vagyok és 48. éves. :)
416. ranna (válaszként erre: 414. - Nap0cs)
2011. ápr. 18. 20:26
Drukk a második körre is! :) Párod otthon dolgozik, hogy hiányolt? De hát lényeg, hogy legyen munkád, gondolom nem csak - bár főleg - anyagiak miatt is, hanem önmagunk miatt is. Bár néha úgy érzem szívesebben lennék itthon, ha megtehetném. :)
2011. ápr. 18. 20:12

De jó , hogy ma mindenki jó hírrel szolgál!

Napocs,hajrá a második körben is,szörnyűek tudnak lenni ezek az interjúk még magyarul is ,pláne ha pszihológiai teszttel is megspékelik.Pestre fogsz járni dolgozni Somogy megyéből vagy csak a cég központja van Pesten?

Más:Nem mindenkinek látható a lakhelye és a kora.Eláruljátok vagy szeretnétek teljes inkognitóban maradni?

A magam részéről Budapesten élek és 37 múltam.

414. nap0cs
2011. ápr. 18. 19:05

Köszi csajok, nagyon aranyosak vagytok. megyek májusban második körre. :) akkor angolul lesz a beszélgetés.

hazafelé majdnem elhánytam magam a vonaton, annyira fájt a fejem, mert csak 3kor jutottam étekhez. szóval ma kihagyom a tornát. meg a párom is szomorú, mert egész nap nem voltam vele. már most parázik, h mi lesz ha munkám lesz. pedig az még messze van.

413. ranna (válaszként erre: 412. - Kalinkoz)
2011. ápr. 18. 10:46

Hurrááá, nagyon ügyes vagy!! :)))


Megy ez nekünk, csak így tovább! :)

2011. ápr. 18. 08:08

Csajok hatossal kezdődik!! Oké, hogy csak 10dkg-val vagyok 70 alatt, de már egy éve nem láttam ilyen eredményt!! Pedig a hétvégén csak a délelőtti gyümölcsöt tartottam be, délután normálisan ettem és vasárnap nem is tornáztam. Egy nap pihi kell nem? Este leutánoztam Ranna-t és gyorsan lefeküdtem aludni, mielőtt ettem volna vmit.

NapOcs szorítunk!!!

2011. ápr. 18. 06:16
Küldtem egy négy levelű lóherét és szorítok ezerrel!!!
410. ranna (válaszként erre: 408. - Nap0cs)
2011. ápr. 17. 17:58
Drukkkkk ezerrel, szorítunk!!! Majd mesélj. :)
409. ranna (válaszként erre: 406. - Divexa)
2011. ápr. 17. 17:57

Biri néne már levédett :D, a Lúdas Matyi rajzfilmből szedtem. :)) Na jó, annyira öreg nem vagyok azért még. :D

Tészta nélkül ettem a húslevest, valahogy nem is kívántam, nem volt nagy lemondás. Viszont 5-kor megvacsiztam, érdekes lesz így az este, azt hiszem hamar le fogok feküdni aludni, hogy kivédjem a késő esti evést.

408. nap0cs
2011. ápr. 17. 17:22

Jobbulást!

Nálunk hétvégi bográcsozós ittalvós buli volt. fáradt, álmos vagyok. holnap megyek pest, állásinterjú, szorítsatok.

407. Divexa (válaszként erre: 404. - Biospirulina)
2011. ápr. 17. 16:28
Én már küldtem gyógybigyót. Van itt a jelek között egy nyomorék szív, na azt küldöm, az gyógyölelést csinál. :) Teljesen hatásos! Ja, és fogyasztós. Meg vitaminok is vannak benne. Na jó, befejeztem.
406. Divexa (válaszként erre: 403. - Ranna)
2011. ápr. 17. 16:25

Hmmm, keleti kaja jöhet minden mennyiségbe! Ha a Biri néné-t nem védted le, akkor azt meg én is használnám a jövőben. :)

A húsleves nagy találmány! Ha nem eszel hozzá tésztát, vagy grízgaluskát, azt is nyakló nélkül lehet enni. Nagyanyáinknak igaza volt. Az gyógyszer. Bioka, rendelj a családtól jófajta húslevest, abból baj nem lehet. Főleg ha van benne 1000 féle zöldség. Oda vagyok a színes ételekért. Így lányos zavaromban gyorsan összeütöttem egy vályú lecsót. Mit mondhatnék, Biri néne elbújhat. :)

405. ranna (válaszként erre: 404. - Biospirulina)
2011. ápr. 17. 14:22
Bioka, már kérdezni akartam, hogy vagy? De akkor nem túl jól. :( További gyógybigyók mennek fénypostán.
2011. ápr. 17. 11:44
Nagyon köszönöm a jeleket amit a gyógyulásom érdekében küldtetek. Lelkesedéssel és kitartással nem szolgálhatok sajna, mert nekem most a kaja mennyiségét kell drasztikusan lecsökkentenem, ha nem akarom, hogy a sok fekvéstől szép kis díszpárnákat növesszek a meglévők mellé.Van viszont csinos kis mankóm, amivel megmozdulhatok,ha akarok.Szurkolok nektek !Helyettem is mozogjatok sokat.Én elhatároztam, ha csökken a fájdalom, akkor most a hasizomra fogok koncentrálni
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook