Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! fórum

Tényleg akarod? Alakuljunk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. ápr. 28. 09:32

SZIASZTOK:(


TEGNAP FÉL 10KOR ÉRTEM HAZA:(

FARKASÉHESEN:(

ETTEM:(

DE A LEGSZÖRNYŰBB DOLOG, HOGY AZ AHOL VOLTUNK, AZ EGYIK ROKONNÁL (költözés miatti pakolgatás)ráálltam a szobamérlegre:(

NEM KELLETT VOLNA:(

SZERINTEM ROSSZ VOLT:(

SOKKAL TÖBBET MÉRT, MINT AMIRE SZÁMÍTOTTAM:( (már vagy 2 hónapja nem álltam mérlegre, most gondoltam, mikor eélkezdem a fogyit)

a nagy sokktól nem tértem magamhoz, és itthon még rá sem mertem állni:(

462. Divexa
2011. ápr. 28. 09:30
Kaptam egy nagyon érdekes videót, amiben orvosok, dietetikusok osztják meg a gondolataikat az újkori ember étkezési szokásairól, az ételeinkről, gyógyszerekről, stb. Sok új nincs benne, (amcsiknak készült) mégis érdemes végignézni. Picit hosszú is. Több mint 1 óra. Majd privben küldöm a linket akit érdekel, jobb ha nem piszkáljuk az alvó oroszlánt. :)
461. Divexa
2011. ápr. 28. 09:18

Sziasztok csajok!

Szösz, ez 1 nagyon gyenge "letolás" volt. Nálam a finomkodás már nem hat. :) Azért köszi hogy gondoltál rám, sokat jelent! Tegnap elfelejtettem mérlegelni, így ma írtam be az eredményt. 80 alá csúsztam! Mindenféle diéta, és önkínzás nélkül. Nagyon boldog vagyok, meg is osztom veletek, megy a kitartásboldogságfogyi-bogyó. :)

460. judy1974 (válaszként erre: 457. - Szösz007)
2011. ápr. 27. 14:28
nagyon ügyes vagy, hogy elkezdted! Így kell! Először a leg magic, utána a dvd-k, majd a séta-gyaloglás-futás....szépen sorban, észre sem veszed és már rendszeresen mozogsz. Csak arra kell odafigyelni az elején, hogy tényleg legalább kétnaponta csinálj vmit. Vedd úgy, mintha fix időre edzésre kellene menned. Vagy legalább fix napokon muszáj lenne megcsinálnod, azt a fél-egy órát. Rá lehet szokni, és a kislányod is a jó példát fogja látni. Az enyémek nagyobbak (14 és 16) de a kisebb jár velem zumbára, a nagyobb meg edzőterembe heti 1-1 alkalommal, plusz haépp van kedvük, jönnek futni, sétálni ,biciklizni. Mondjuk könnyebbség, hogy ezekben a férjem is partner, futni ő is jár velem (velünk)
459. szösz007 (válaszként erre: 456. - Divexa)
2011. ápr. 27. 09:52

IRGUM-BURGUMMMMMMMM!

EJNYE-BEJNYE!!!!!


ez a legroszabb, hogy itt ragadunk a gép előttttttttt:)

én is ettől félek:)

de nagyon jó, hogy vagytok:)

kell a támogatás lelkileg, kell a beszélgetés, aztán átesünk a ló túloldalára:)

a mozgás helyett.....

együtt menjünk mozogni,,,ez lesz a megoldás

mindenkinek be kellene tartania( ha nem is naponta, de kétnaponta igen)az 1 óra mozgást

MERT, HA NEM.......

458. szösz007 (válaszként erre: 454. - Ranna)
2011. ápr. 27. 09:48

szia ranna!!!!!

köszönöm szépen:)

az apró célok nagyobb célokat hoznka:)

én is így gondolom:)

együtt biztosan könyebb lesz:)

puszi

457. szösz007 (válaszként erre: 450. - Judy1974)
2011. ápr. 27. 09:44

szia judy!

szép napot mindenkinek:)


a kislányom 7 éves lesz:)

én tanító vagyok-alsóban mindent...és magyar műveltség területes, 5-6.osztályban (most 4. osztályos gyerkőceim vannak)


nekem is volt ilyen időszak az életemben, amiről te írsz:)

sőt elég sokszor megéltem ezt, de,,,,mindig jött a de.. és valami miatt megszakadt...most is ezen próbálok túllépni, mert elindulni keservesen nehéz, tudom nem nyavalyogni kell, hanem csinálni....

ezért is szedtem össze minden erőmet tegnap és este fél 11.kor elővettem a leg-traineremet...leporoltam...

ÉS HASZNÁLTAM

MAJDNEM MEGHALTAM

DE MEGCSINÁLTAM

BOLDOG VAGYOK

köszi neked:)

puszika

456. Divexa
2011. ápr. 27. 09:32
Szép jó reggelt mindenkinek! Töredelmesen bevallom, nem tornáztam. Ott ragadtam este a gép előtt csevegni, azt hiszem ez a legrosszabb. Olyan későig, hogy már éhes lettem. De nem ettem! Azért már ez is valami ;) Na jó, a mozgás hiányát nem lehet szépíteni semmivel. Jöhetnek a felkiáltó jelek, hátha hat valamelyik.
455. nap0cs
2011. ápr. 26. 20:21

:D

na, azért két kisnyuszi beficcent. vasboltban voltunk és épp ott volt egy. aztán elkerültünk egy tenyésztőhöz. ott volt egy apró, babusgatnivaló. és mert annyira megtetszett nekem, ideadta csak úgy :).lett nekem ajándék.

454. ranna
2011. ápr. 26. 15:29
Jajj és lemaradt, Nagyon sok Boldog szülinapot! :)
453. ranna (válaszként erre: 447. - Szösz007)
2011. ápr. 26. 15:26

Szia, szerintem jó helyre jöttél, legalábbis remélem. :))

Én nem tudom megmondani mennyi a súlyfeleslegem, úgy értem már minusz 20-al is boldog lennék, de sajnos attól jóval több. Viszont amennyi sikerül sikerül, apró célokat tűztem ki magam elé, és haladok lassan.

452. ranna (válaszként erre: 451. - Nap0cs)
2011. ápr. 26. 15:18
5 percig gondolkodtam, miért kellene elérnie a gyerekeknek a választókort, meg hogy annak mi köze a nyúlhoz, és hogy az előbb írtad, hogy kicsik még... míg rájöttem, hogy a nyulak választókora a cél. :D
451. nap0cs
2011. ápr. 26. 10:31

én szeretem a lótást-futást. :) az a lételemem. ezért furi most, hogy nincs melóm és nem kell rohannom. lányok, tegnap volt az apaovi a tv-ben. hát, elgondolkodtam. lehet,maradnom kéne itthon, mert nem akarok lemaradni a gyerekeimről. és tudom, hogy felnőnek, de most picik és most kell nekik anyu támogatása. tudjátok, gyereknek anya mellett a helyett.

húsvétot jól megúsztam, de éjjel majdnem visszamentem a völgybe, mert itt a kutyák agybajosak voltak és nem hagytak aludni. :/

fel vagyok puffadva picit, jönnek azok a bizonyos napok. :) majd elmúlik. ma már lesz sport is. holnap jönnek lurkók haza. nyuszikát majd csak 1-2 hét múlva kapnak, mert most még nincsenek választókorban. remélem, megértik és így is örülni fognak neki.

2011. ápr. 26. 10:15

Hát akkor nagyon boldog szülinapot Neked, és talán nem is kell jobb időpont a kezdéshez! (Tényleg nem akarlak szekálni!) Dolgozom, üzletben, és sajnos akad időm a netre. Mit tanítasz?

Én is vártam a hosszú hétvégét, úgy volt, hogy társasággal piknikezünk, de sajnos az eső elmosta, így egyikünknél összegyűltünk, és ott beszélgettünk ,ettünk együtt. Jó volt! Én már olyan régóta odafigyelek, hogy mit eszem, hogy már nem esik nehezemre. Persze én is ettem sonkát (imádom), de kenyér nélkül, zöldségekkel, mustárral. Édességnek meg én sütöttem 2 fajta diétás sütit, mindenkinek nagyon ízlett és az én édesség-éhségemen is átsegített.

A mozgás is teljesen beépült az életembe már rég, mindennap mozgok vmit, ha kimarad hiányzik. Ezért írtam, hogy agyban kell ráhangolódni először, és próbálni kell időt szakítani ezekre. Nekem sem mindig egyszerű!

Mekkora a kislányod?

449. szösz007 (válaszként erre: 448. - Judy1974)
2011. ápr. 26. 10:08

szia judy!

köszönöm, hogy "letámadtál" :)

erről szól, erre van szükségünk:)

ezzel tudjuk egymást segíteni:)

a mai nap lenne a legalkalmasabb...

MA VAN A SZÜLINAPOM:)

te most otthon vagy , vagy dolgozol?

mesélj a napjaidról, talán nekem is erőt adsz:)


én suliban tanítok:9 imádom, de olyan sok minden bevllalok, lótok, futok , intézkedek, elhagyom a fejem, már nagyon vártam a szünetet...de a húsvéti kaja....arról ne is beszéljünk

:)

2011. ápr. 26. 10:03

Szia Szösz!

Tudom, unalomig ismert, de :FEJBEN DŐL EL!!

Arra tudsz időt szakítani, amire akarsz. Csak te tudod megoldani a saját problémádat. Láttam a lapodon, majdnem egyidősek vagyunk (én kicsit idősebb). Tűzz ki egy dátumot (mondjuk holnapot!) és kezdd el! Én minden reggel hajnalban kelek, hogy tudjak tornázni, és van hogy este 10után indulok futni, mert addig mondjuk főztem. Fogyni már akarok sokat, max 2-3 kilót, de formálódni nagyon szeretnék. És sajnos igen, ha nem tudsz edzeni, akkor legalább a kajálást próbáld tartani!!

Ne haragudj, ha esetleg letámadtalak, de ezért írtál ide,nem?

Szép napot és kezdd el még ma!!

2011. ápr. 26. 09:42

Sziasztok:)

szép napot mindenkinek:)

vivienke 30-hoz hasonlóan én is örök fogyokúrázó vagyok...:) norbit én is kipróbáltam, azaz fogytam vele, csak egész életen át nehéz betartani...és nálam is széééééééééép lassan visszajött:(


a húsvét nekem betette a kaput:(

rosszullétig zabáltam magam:(

ti milyen súlyfelesleggel vagytok itt????

nyárra én is általában lefogyok, télen vissszahízom sajnos:(


mindenki olyan pozitív itt,nagy akaraterővel:)

jó lenne veletek alakulni:)

biztosan segíteni tudjátok, tudjuk egymást:)


én sajnos most nagyon padlón vagyok:(

kevés az időm, sok a munka,salád, kislányom...stb.

és most nincs időm edzésre járni, ezért nem is tartom be a kajálást sem

SAJNOS:(

én mindenkinek sok kitartást és energiát küldök...elméletben nagyon pozitív vagyok, de most gyakorlatban nem megy nekem:(

talán majd itt a ti segítségetekkel sikerül erőt gyűjtenem.....

puszi mindenkinek:)

446. judy1974 (válaszként erre: 443. - Divexa)
2011. ápr. 26. 09:28
Ez tud a legjobban inspirálni, ha látod az eredményt! Annyira jó érzés, hogy újult erővel fogsz neki mindennek,nem?
445. Divexa (válaszként erre: 442. - Biospirulina)
2011. ápr. 26. 09:11
Megy a kitartás, bár én ilyenekkel nem büntetem magam. ;)
444. judy1974 (válaszként erre: 442. - Biospirulina)
2011. ápr. 26. 09:10
kitartást hozzá ,nem lesz könnyű, tisztellek, hogy meg tudod csinálni!
443. Divexa
2011. ápr. 26. 09:09

Sziasztok!

Újra net közelben. :) Mindenki túlélte a húsvétolást? Szerdán mérem magam mindig, de nagyon kíváncsi voltam, így ma ráléptem a mérlegre. Fél szemmel mertem csak lenézni, aztán ha 3 szemem lett volna, mind elkerekítem. Csajok, fogytam. Lementem 80 alá. Azt nem tudom hogyan, mert volt habzsidőzsi rendesen, nem válogattam. Amit elém raktak megettem. Igaz sosem repetáztam semmiből. Nem tudom hogyan történhetett, kész rejtély. Na de vége a tötymörgős napoknak, elkezdem a tornát én is! Újra! Nyakunkon a nyár, muszáj!!!! Meg jó érzés is! Hajrá!

2011. ápr. 26. 07:00

Sziasztok, remélem mindenkinek jól telt az ünnep!

Én sok sonkát tojást ,töltött káposztát ettem.Sajnos a vendégeskedésekkor kötelező sütikóstolást nem sikerült mindig megúszni.Ma reggel a tizes szám bűvkörében ébredtem.Még 10 nap és lábraállhatok,még tíz nap az óvodai anyáknapi ünnepségig.Ezért tíz nap neera léböjtkúrába kezdek, úgyis van egy a kamrapolcon.Ősszel vettem 3 dobozzal,de mivel csak 3 napig ment ezért megmaradt két üveg. Az egyiket elvitte a barátnőm, a másik rám vár.Szorítsatok kérlek és küldjetek kitartást.

Előre is köszönöm Nektek.

SZép mosolygós napot kívánok mindenkinek!

441. nap0cs
2011. ápr. 25. 20:25

visszatértem! azért tudnék ott a nyugiban élni még áram nélkül is. egészen más. nyugi, ráérés, az idő mintha lelassulna.

holnaptól vissza a normális életbe. ami a normális kajálást is jelenti, mert azért némi süti becsúszott a nyuszika miatt.

2011. ápr. 25. 10:32
sziasztok hogy vagytok????én most ettem a párommal sonkát fincsi volt
2011. ápr. 25. 07:21

Sok locsolót,és szép húsvétot mindenkinek!

Pihenjetek sokat!

438. nap0cs
2011. ápr. 23. 15:54
Na, ma tükörbe néztem. és bár utálok hasazni, mától minden nap fogok, hogy az a vmi, ami a haskockáim helyén van eltűnjön. A mai 20 perc hasra már megvolt. :)
437. Vivienke30 (válaszként erre: 436. - Biospirulina)
2011. ápr. 23. 07:09
szia!!!hát én állando fogyozo vagyok egyszer sikerült 30kilot leadnom de azt hitten nem jön vissza de szépen lassan visszajött az évek alatt norbi modszerét választottam nyáron megyünk a balcsira jol kéne kinézni!!!
436. biospirulina (válaszként erre: 434. - Vivienke30)
2011. ápr. 23. 04:49

Hát persze!

Mesélj magadról!

Jártál már erre?

435. nap0cs (válaszként erre: 434. - Vivienke30)
2011. ápr. 22. 22:31
jöhetsz. :)
2011. ápr. 22. 11:41
sziasztok jöhetek???
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook