Tegyünk valami irigylésre méltót (beszélgetés)
Igen, sajnos hajlamos vagyok a savasodásra, ezért nem lenne jó a drasztikus diéta.
Bár én már elégedett vagyok azzal, amit elértem, főleg,hogy a centi szerint vékonyabb vagyok, mint tíz éve, amikor 2-3 kilóval könnyebb voltam. Ennyit tesz a torna és az izom:)
Sziasztok, én nem próbálkozom, kb 14 éves koromban volt kezdődő gyomor fekélyem, ami rossz élmény, tehát almaecet, citromlé kizárva.
Ma már volt 1 óra taposás súlyzózással megspékelve.
Jó reggelt!
Hát, ha neked nem volt jó, akkor én inkább ki sem próbálom.
Tutira begörcsölne a gyomrom.
Ez nem hangzik túl jól. :-(
Most meg ez...kellene vmilyen idegnyugtató tea.
Igen, alapvetően az ember azt gondolná, hogy minél kevesebbet eszem, annál többet fogyok.
Egy fityfenét! Egy darabig igen, aztán behúzza a szervezet a vészféket.
Ki tudja, talán kevés volt a ch, talán kevés volt a kcal, per pillanat homályban tapogatózom.
Úgy döntöttem, hogy megpróbálom az almaecet kúrát is, hátha bírja a gyomrom.
Most megyek aludni, jó éjt!
Drága vagy, köszi, eszemben sincs.
Ma is csak azt ettem, ami belefért a napomba.
Viszont: csináltam holnapra fahéjas-tejes zabkását és goji bogyót is tettem bele. Isteni jó lett. :-)
Azon gondolkodtam, hogy pedig vmit nem jól csinálok...úgy hogy megint állítottam a napi kcal kereten a kalóriabázisban.
Megemeltem, mert vhogy az az érzésem, hogy túl alacsony volt (bár nem tűnt annak, de mégis...)
Annyi a hátulütője, hogy megint azon agyalhatok, hogy hogyan egyek többet.
1-2 héten belül kiderül, hogy itt van-e a blöki elásva. :-)
Sziasztok, ma a munkában a kollégákkal a kedvenc édességeinket soroltuk, hogy " hú ez, vagy az olyan finom", és nagyon elkapott az enni valami édeset érzés. Szerencsére van itthon rostban gazdag nasim , csak 96 kalória, ez még pont belefért. Így már nyugodtan megyek aludni.
Patapucs ne add fel, a kitartásod példaértékű számomra.:)
Nekem sincs hozzá kedvem, de éhes sem vagyok.
Csak a rágás kedvéért meg minek nekiállni...csak terebélyesedne tőle az alfelem. :-)
hat igen.. es a rossz közerzet rossz ido sötetseg miatt semmi kedve az embernek a dietazashoz..
most is a kajara gondolok :D :P
Nekem régen volt egy technikám a rémálmaim ellen.
Minden elalvás előtt egy olyan helyre gondoltam (de folyamatosan), ami nyugodt, csendes, pihentető.
Olyan helyre, ahol már "jártam" egyszer álmomban. Ha netán előjött a rossz álom, felébresztettem magam (álmomban megbeszéltem magammal, hogy ez nem igazi, és addig csináltam, amig elkezdtem felébredni).
Ez mint utóbb kiderült, az agykontroll része.
Ha van kedved próbáld meg, hátha néhány alkalom és ráérzel.
Látom, ma nem csak én vagyok depis hangulatban. :-D
Kíváncsi leszek, hogy a súlyom mikor fog majd ismét elindulni...kb fél órája rámtört az "elegem van, leszarom" , meg az "úgy ennék vmit" érzés, mert esze ágában sincs lefele elindulnia annak a fránya mérlegnek.
Aztán most, hogy itt van a maté teám, megy a tv és megint leszarom...csak most pozitív értelemben. :-D
a kerdesedre a valaszt... hat nem tudom, es egesznap gyenge vagyok este meg siman fent vagyok hajnali 1-ig...
igy a dietam sem olyan tempoba halad mint ahogy kellene :S
sötet van hideg van egyre rosszabb :SSS
Sikerült ideiglenesen szerezni egy másikat és a programozók átirányították a listáinkat arra a gépre.
Hiába, rengeteget nyomtatunk és hatan vagyunk egy gépre.
Nincs mit! :-)
Azt hiszem ma sietek majd haza, mert fura mód éhes vagyok...
Nálunk nyomtató probléma volt/van, vagyis a holnap reggeli automatikus listáink (több száz oldal) nem tudnak majd kijönni, pedig abból dolgozunk egész délelőtt...izgalmas nap lesz.
Én meg a "párom" (egymást helyettesítjük az egyik kollégámmal) még el leszünk, mi amúgy is nagyrészt a gépből dolgozunk, de a másik 4 kollgám vért fog izzadni. :-(
Megnéztem. Tehát:
"Napi tápanyag javaslat" - Beállítás - Egyéni
:-)
Én úgy állítottam most be, hogy "egyéni beállítás" ahol a fehérje, stb. grammokat kiírja a gép. 50-30-20 (ch-fehérje-zsír)
Sajnos valóban sok. :-(
Úgy kell kihámozni, hogy mi igaz és mi nem, bár amit a legtöbben egyformán írnak, az a legvalószínűbb.
+ az orvosi, sportolói oldalaknak jobban hiszek, mert úgy tapasztaltam, hogy azok értelmesebb dolgokat írnak.
Engem is csak addig nem érdekel, amíg fogyok, illetve nem hízok.
Egyébként én is kezdenék kutakodni, csak sok az ellentmondó infó....
Engem azért érdekel, mert nem fogyok...valaki átmágnesezte a mérlegem...folyamatosan 67-ra áll be (vagy 68 fele ácsingózik).
Mondjuk azt érzem, hogy a comizmaim mintha kötöttebbek lennének (olyan feszülés szerű érzés), szóval simán benne van, hogy több izom lett rajtam, de akkor is zavar.
További ajánlott fórumok:
- 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak!
- Egy kóbor anyamacska nálunk szülte meg a kicsinyeit. Mit tegyünk?
- Szellem a házban, mit tegyünk?
- Mit tegyünk, ha a gyermek lázas?
- Mit tegyünk a felettünk lakókkal, két gyerekük van éjjel-nappal örjöngenek?
- Férjemet megcsípte valami, akkor voltunk ügyeleten de most nagyon rosszul van, mit tegyünk, milyen gyógyszert adhatok neki?