Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szüléskor derült ki… fórum

Szüléskor derült ki… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szüléskor derült ki…

1 2 3 4 5 6
13. szabóné erzsi (válaszként erre: 12. - 2b2a4a10d2)
2012. nov. 17. 10:29
minden tiszteletem azoké a szülöké akik betegen is válalják a gyereküket nekem csak egészséges gyerekeim vannak én nem tudom csak gondolom hogy nagyon nehéz lett volna egy ilyen beteg gyerekkel eggyütt élni gondoltam hogy amit irok az sok embernek nem fog tetszeni de én magamat még se tartom gonosznak és olyan butának
12. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 10. - Szabóné erzsi)
2012. nov. 17. 10:09
Adjanak hálát a sorsnak, hogy meghalt a kisfiuk? Gonosz és buta vagy... egy Down-szindrómás gyerek semmivel sem kevesebb, mint egy egészséges társa.
2012. nov. 17. 10:08
Erôt, egészséget, kitartást, szeretetet - nagyon sokat és sokáig!!!
2012. nov. 17. 10:08
tudom nagyon nehéz elvesziteni egy gyereket de én még is azt mondom hogy hogy adjatok hálát a sorsnak hogy igy történt öt se feledjétek el és örüljetek az egészséges gyerekeiteknek az élet kárpotol mindenért
9. XXXT
2012. nov. 17. 09:55
Megindító. Annyira remélem, hogy más lesz a kórházi történet vége...erősek vagytok! Minden jót kívánok Nektek!
2012. nov. 17. 09:41

Nagyon megható történet, könnybe lábadt a szemem is.El sem tudom képzelni hogy élted ezt át.

Sok erőt, egészséget kívánok!

2012. nov. 17. 09:41
Légy büszke magadra és a párodra is! Erősek vagytok és erős a kapcsolatotok is, hogy túlélte ezt a nagyon erős megpróbáltatást! Gyönyörű a kislányotok! :) Sok boldogságot, könnyű szülést, és még teljesebb életet kívánok a kistestvérrel kiegészülve!
2012. nov. 17. 09:41

Bár én még nagyon fiatal vagyok és soha nem voltam még terhes, de valahogy annyira meghatott ez az egész, mintha át tudnám érezni, mennyire fájt Neked és a párodnak ez az egész és kitört belőlem a zokogás.

Aztán rájöttem, hogy valószínűleg amit én éreztem kb. 1 lehet az 1000000000000000000-hoz, amit Ti akkor átéltetek.


Örülök, hogy talpra tudtál állni és sok boldogságot, de legfőképpen EGÉSZSÉGET DE ABBÓL RENGETEGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!

2012. nov. 17. 09:38
Köszönöm, hogy megosztottad ezt a megható történetet. minden elismerésem tiétek, hogy ilyen pozitívan álltatok a betegséghez!
2012. nov. 17. 09:31
Huu minden elismerésem a tiéd,megkönnyeztem a cikkedet,nagyon szép történet,sok erőt és sok boldogságot kívánok nektek :)
2012. nov. 17. 09:24

Könnyezve olvastam végig a cikked!

Tiszta szívből kívánok Nektek boldog, kiegyensúlyozott, szeretetben, örömben gazdag, egészséges életet.

El sem tudom képzelni,hogy min mehettél keresztül és,hogy mennyi lelki erőre volt szükséged,hogy újra babát vállalj és bizalommal fordulj az orvosokhoz.

Minden jót!

És köszönöm,hogy megosztottad a történeted.


Kaktuszka

2012. nov. 17. 09:20

Borzasztó lehetett, amikor meghalt, de ennek így kellett lennie. Tragikus, de jobb ez így. Mindenkinek.

Sok boldogságot, és egészséget kívánok!

2012. nov. 17. 09:08
..., hogy a kisfiam down-szindrómás!
2008-ban úgy döntöttünk a párommal, hogy szeretnénk gyermeket. Sikerült is első próbálkozásra teherbe esnem, de még mielőtt orvoshoz fordultam volna elkezdtem vérezni. Mire a kórházba értem már nem látszott semmi az ultrahangon. Mikor a vérzés elmúlt elmentem orvoshoz, aki azt mondta, hogy a méhem spontán teljesen kiürült, így nem kell várnunk, nyugodtan próbálkozhatunk tovább. Így is tettünk. Nem is betegedtem meg a vetélés után, ismét egyből terhes lettem.

Ugrás a teljes írásra: Szüléskor derült ki…
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook