Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szüléskor derült ki… fórum

Szüléskor derült ki… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szüléskor derült ki…

1 2 3 4 5 6
2012. nov. 21. 15:05

de tudod, amit itt ránk meg a gyermekeinkre írnak az nem baj, az ott van most is, a h.sz. amire válaszoltam, de az enyémet törölni kellett, mert védem a saját gyermekemet.

Egy kutya az egész

132. fildus
2012. nov. 21. 14:37
Hmmm enyém is törölve lett.... érdekes..., hogy leírtam Hoxa nevét és jött cenzúrázni?
2012. nov. 21. 14:18

vajon mi rosszat szólhattam hogy újra törölve lettem?

gondolom ez is törölve lesz 5 perc múlva

2012. nov. 21. 10:39
Nekem is nehéz volt, de meg kellett tanulnom, sőt megtanultam együtt élni az örökölt bajommal.
129. ageeeka (válaszként erre: 122. - Töprengő)
2012. nov. 21. 07:55

Na nem mintha a doki tudná, hogy miről is beszél!

Meg a "tudomásul kell venni..." sem segít!

2012. nov. 20. 20:45
IGEN,IGEN,IGEN!!!
2012. nov. 20. 14:09

teljes mértékben igazad van.

Kár hogy én nem tudok ilyen röviden ilyen sokat mondani. :-)

2012. nov. 20. 10:43

Nagyon sajnálom ami veetekn történt. :(

Viszont sok boldogságot kívánok a lányodnak és a pici fiadnak is.

125. Bea0124
2012. nov. 20. 10:24
Szerintem kár pazarolni rá az időt,ahogy már írták úgy is ő neki kell lennie az utolsó szónak...
124. c6973617d3 (válaszként erre: 123. - Vigyorex6)
2012. nov. 20. 10:17
Én csak egy csatározót látok.
2012. nov. 20. 10:14

Ezt a cikket egy anya a gyermeke emlékére írta!

Szomorú, hogy itt is a csatározás megy. :(

122. töprengő (válaszként erre: 120. - Ageeeka)
2012. nov. 20. 08:17

Nem lehet felkészülni az ilyenre.

De ha azzal nyugtat a doki : Jobb így mindenkinek. Tudomásul kell venni, bármennyire is fáj.

121. fildus
2012. nov. 20. 08:02
Nekem mindkét gyermekem "egészséges" volt a születésekor. Azóta társultak hozzá problémák. Szóval nem csak egy "eleve betegen" született gyermekel járhatja meg az anyuka a poklok poklát.
120. ageeeka (válaszként erre: 115. - Töprengő)
2012. nov. 20. 07:39

Igen, csak akkor még ezt nagyon nagyon nehéz elhinni és felfogni! Akkor még nem lehet! Aggyal talán igen, de a szíved...:((

Bár már az utolsó előtti napon én is a megváltásért fohászkodtam, mégis mikor elment képtelen voltam felfogni! :(((

119. fildus (válaszként erre: 117. - Panatta)
2012. nov. 19. 23:50
BIG-BIG-LIKE kedves panatta! :-)
118. panatta
2012. nov. 19. 23:16

és igen, a cikk írójának is gyönyörűszép a kisfia,és nem az a tragédia,hogy downnal született,hanem hogy a pici szervezete nem tudott tovább küzdeni.

De aki esélyt sem adna a gyermekének,hogy megszülessen,ezt úgysem értené...

117. panatta (válaszként erre: 116. - Tulipán72)
2012. nov. 19. 23:10

kevesen tudják,hogy a downos gyerekek mekkora szeretetet képesek adni. Tiszta,önzetlen szeretetet és (sok korábbi hozzászólóval ellentétben) sosem tudnának szándékosan fájdalmat okozni-csak a bántás öröme miatt.

És igenis.ők nem mások,ők csak másképp ugyanolyanok.mint mi...és amit talán nagyon sokan nem képesek elfogadni: szüleiknek éppúgy ők a legokosabbak,legszebbek,legügyesebbek a világon. ami még nekem is fáj az az,hogy nekik sokkal többet kell tenniük az elfogadottságért... egyetlen kromoszóma hibája miatt

2012. nov. 19. 22:32

Én büszke vagyok a downos gyermekemre.És boldog vagyok.Nem bántok senkit.De miért fáj ez másnak?

Miért hihetetlen ez?

Jobban esne valakinek,ha eldobom,elhagyom,mert "más"?

Ő elsősorban egy kisgyerek,az én kisfiam!

Csak azután danka.

Szeret engem,minket,és mi is ugyanúgy Őt.

Ez a mi életünk,senki nem kételkedhet benne!

Senki nem gyalázhat ezért.

Megteszek érte mindent,ahogy megteszem az egészséges gyermekemért is.Nincs különbség.

115. töprengő (válaszként erre: 99. - Ageeeka)
2012. nov. 19. 22:05

Köszi a választ.

Igen de ott is elmondta a doki " jobb így ". Egészen egyszerűen őszinte volt.

114. kisfazakas (válaszként erre: 113. - D71ef05a8e)
2012. nov. 19. 21:14
szorítok nagyon
113. d71ef05a8e (válaszként erre: 112. - Kisfazakas)
2012. nov. 19. 20:58
Március legvégére várjuk:)
112. kisfazakas (válaszként erre: 111. - D71ef05a8e)
2012. nov. 19. 20:54

mikor lesz a nagy nap?

Nem lesz ott semmi probléma.

de jól csinálod, már régebben is írtam.

111. d71ef05a8e (válaszként erre: 110. - Kisfazakas)
2012. nov. 19. 20:47
A Te életedben már nem nagy lépés ezzel a hozzászólásoddal a kulturálatlan oldalra állni:) AHogy a másik fórumban is feltöltődtem a hozzászólásaitoktól, és a terhességem minden eddigi vizsgálatára teljesen félelem nélkül mentem, mint aki tudja, hogy a beteg gyermek "csak" nagyobb, más feladat, mint amit a többi szülő kapott, most is megnyugodtam, hogy bár állítólag uszítottam, embereket ugrasztottam egymásnak, és minden elképzelhető módon tönretettem itt a fórumot, azért mégiscsak ez az az oldal, ahová tartozni szeretnék....
2012. nov. 19. 20:37

Ügyes kölök.

Imádom.

Sokszor mondom apának, remélem a kislányom másik fele megszületett.

Mert én biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan boldog teljes élete lesz, mint itt bármelyikünknek.

Bár nem bánnám, ha az itt szólók, közül nem mindenkihez hasonlítana.

Ha rajtam múlik empátiára, a szegények betegek megsegítésére, az elesettek támogatására nevelem.

Ahová bölcsibe járunk, mindenki mosolyog.

hallom vissza a híreket, amiket mondanak, az én drágámról.

Büszke vagyok rá, bár nem az én érdemem.

Azt gondolom hogy a cikkíró is képességei szerint a legjobbat tette volna meg érte.

Olvastam a későbbi h sz it is, és hogy most az a véleménye, hogy nem szeretne mégegyszer ezen átmenni, nem csodálkozom rajta.

De nem is ilyen a sors, mert egy embernek elég egy kereszt, nem kell több, hogy átjusson a másik oldalra.

Mi akik neveljük őket, és jó eredményekkel dicsekedhetünk, másként érzünk... érthető ez is.

Mert mi nem a sötétebb oldalát látjuk.

Amikor kislányunk születése után elkültöztünk nem értettük, hogyan adhattuk el a házunkat mindössze öt hét alatt.

Most látjuk, vezetve voltunk(értsd jól) olyan helyre kerültünk, ahol Ancsikámnak a legeslegjobb lehetőségei vannak.

Biztos lesznek olyanok akik nem túlzottan örülnek, hogy mégsem vagyunk már olyan "jajj szegények... hallottad?"

ezek az emberek most nem látszanak, mert megszégyenültek, ha véletlen pont a szemük közepábe nézek, elkapják a tekintetüket.

De mint ahogy még a fülük formályát, és mindent amik ŐK mindent az állapotukra fognak, biztos lesznek, akik szerint ha Ancsi "csak" varrónő lesz mint az anyja, akkor azt mondják majd," jajj szegény, de jó lenne ha nem lenne beteg... de szép lenne..stb"

És ezek nem egészséges sajnálkozások, hanem sajnálkozásnak, álcázott, bántással fűszerezett szurkálódások.

Itt arc nélkül, mernek mondani mindent, nincs tét, nem kell a szemünkbe nézni.

De akármennyire is gondolják, hogy a cikkíró erre vágyott, hogy erre van szüksége, őt bántják ezzel:- " tudatlan", " tájékozatlan" mégis kegyes volt a sors"...

Hogy lehet ilyeneket leírni?

embertelen, lélektelen ,rideg , haraggal- keserűséggel - fájdalommal van tele a hozzászólásuk.

Sajnálatra méltó lelki fogyatékkal élők.

Ránk szokták ezt mondani, most meg merem tenni én is viszont

109. fildus (válaszként erre: 106. - D71ef05a8e)
2012. nov. 19. 20:25
BIG LIKE :-)
2012. nov. 19. 20:22
Köszi fildus! :-)
107. Tulipán72 (válaszként erre: 106. - D71ef05a8e)
2012. nov. 19. 20:21

Köszi:-)

Sajnos látod vannak,akiknek egyszerűen fáj a boldogságunk.

Pedig ha nem így lenne,nem lennénk itt,hanem hallgatnánk.

2012. nov. 19. 20:18
:):):) Fontos és jó, hogy ilyen vélemény, álláspont IS megjelent itt végre, mint a Tiétek kisfazakassal.
105. Tulipán72 (válaszként erre: 94. - Kisfazakas)
2012. nov. 19. 20:14
:-)
104. kisfazakas (válaszként erre: 102. - D71ef05a8e)
2012. nov. 19. 20:09

igen ismerős a neved.


:-)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook