Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? fórum

Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. márc. 3. 10:24
Nagyon rég írtam már. Nem is diétáztam az elmúlt hónapokban. Tegnap viszont megint elhatároztam, hogy el akarom érni a kívánt 55 kilót és ezért most tenni is fogok rendesen. Aki nem tudja, annak gyors röviden: szülni 76 kilóval mentem, 72 kilóval kezdtem a diétát, mikor a lányom 4 hós volt, fél év alatt lement 14,5 kiló, de utána visszajött 4,5, szóval most 62 kiló vagyok, ennyi akkor a súlyom, ha eszek, mint a rozsda. 174 cm vagyok kb, szóval nem vagyok kövér, de a hasamon és csípőmön van felesleg, amit nyárra szeretnék eltüntetni. Ennek érdekében tornázni is fogok, mivel szülés után úgy adtam le ezt a súlyt, hogy nem tornáztam semmit, csak az update1 táblázat szerint válogattam a kajáimat össze. Most újra elkezdem és beszámolok a fejleményekről.
2011. dec. 1. 11:50
sokszor enni keveset,
2011. okt. 4. 23:35

Halihó!


Na mi a helyzet??? Én újra küzdök a kilókkal ;) Te hogy állsz? Van egy ismerősöm, aki kipróbált egy új módszert és nagyon-nagyon bevált neki. Arra jöttem rá, hogy az utolsó pár kilótól nem tudok megszabadulni...és most azon gondolkozom, hogy kipróbáljam-e ezt az új dolgot...Na de inkább mesélj te magadról! Hogy vagy? Bírod még???

2011. aug. 21. 22:14

Szia!

Mi a helyzet???

2011. júl. 6. 12:13

Szia:)az nagyon jó gratulálok:)most 76 kg vagyok.már.de remélem lemegy legalább még 10kg.s az már jó.a derekam végett nem mozgok úgy mint rég mert becsípődik az ideg.s megint 1-2 hétig fekszem.

jó.s köszi a lélek beni segítséget:)szia.ügyesen :))

2011. júl. 1. 13:19
Igen, ez a lényeg :) Kitartást továbbra is. Majd írok, hogy milyen változások vannak a sportolás miatt. Többen megkérdezték, hogy Janka a saját gyerekem??? Mert nem látszik, hogy szültem. Na én ennek úgy örültem, mármint, hogy nem látszik :) Nem vagyok magammal 100%-osan megelégedve, de augusztus 1-ig muszáj formálódnom, akkor megyünk nyaralni :) Majdnem minden nap hasazok a Rubint Réka, Napi 20 perc önmagadért dvd-re + a biciklizés, pár nap alatt is látszik, hogy kisebb lett a hasam. Ajánlom neked is, a mozgás bevált, eddig!!! :)
2011. jún. 28. 18:32
ELkezdtem sportolni, biciklizek :) 20-36 km-ereket és nagyon jó ám. Ajánlom neked is!!! Ma voltam a nődokimnál és meg is jegyezte, hogy nagyon sokat fogytam, megérte a sok szenvedést :)
2011. jún. 26. 11:42
SZIA.NEM ADOM FEL.HA CSAK 1KG IS MINT MOST IS LE MENT MÁR AZ IS JÓ.CSAK NE JÖJJJJÖN VISSZA.SOK SIKERT NEKED IS.SZÉP NAPOT.SZIA.
2011. jún. 22. 12:56
Elhiszem, én pont ennél a pontnál hagytam el magam, vissza is jött 2 kg, most 59-60 kg vagyok, de felveszem a kesztyűt megint! Ügyes vagy, csak így tovább!!! :)
254. brigusz74 (válaszként erre: 253. - ..vesszőcske)
2011. jún. 22. 09:28
Szia:)már lassabban megy a fogyás már csak 79 kg vagyok.szép lassan haladok lefelé.sokan észre vették,hogy sokat fogytam:)s ez tök jó érzés.kitartás neked is.
2011. jún. 21. 23:12

Hellóka!


Na mi újság??? NAgyon eltűntél! Én most újra kezdem a diétát, ma már próbálkoztam félsikerrel :D Ez azt jelenti, hogy csokit azért ettem :S :)

2011. ápr. 19. 21:19

Szia!!!


Nem tudom, hogy mennyiről indultál, de ahogy az írásodból kiveszem, örülsz neki :) Így én is neked! Gratulálok!!! Én most nem csinálom a diétát, de nem jött vissza egy deka sem, 57 kiló vagyok, tegnap előtt 56,5, nem is értem, de tervezem, hogy visszaállok, meg képzeld kipróbáltam a jógát és hát isteni, de tényleg, el fogok járni legalább 1 héten egyszer.

251. brigusz74 (válaszként erre: 249. - ..vesszőcske)
2011. ápr. 10. 16:12
Szia.hogy haladsz?Én tegnap mértem meg magam 81kg vagyok.úgy örülök.remélem még 15kg még sikerül s jó lesz.:)szép napot.szia:)
250. brigusz74 (válaszként erre: 249. - ..vesszőcske)
2011. márc. 22. 11:15
utólagosan is boldog névnapot.hát remélem mert kezd elmenni a kedvem.de várok.köszi mindent.neked is kitartást.:)
2011. márc. 18. 20:48
Most nyílt nálunk Norbi bolt. Majd benézek, lehet, hogy veszek lisztet, ha nem túl drága. :) Néha megáll a fogyás, de nem szabad feladni akkor sem! A szervezet harcol a fogyás ellen és ha beállt egy súlyra, onnan nehezen megy lejjebb. Nekem ez az 57-58 kg-nál stagnál, mondjuk ma is kaptam egy 20 szeletes tortát névnapomra...de nem tudom, hogy lemegy-e valaha 55-re.
248. brigusz74 (válaszként erre: 247. - ..vesszőcske)
2011. márc. 18. 13:21

szióó!

szerintem az néha kell.nem tudom most meg álltam.se föl se le.remélem nem marad így.pedig még legalább 15kg nak le kéne menni.én a nő napot jól áthidaltam:)gyümit kértem :),meg norbis sütit.

s nagyon fini volt.szorítok neked.szép napot.szia:)

2011. márc. 10. 18:22

Szió!

Jajj, nagyon örülök neki, hogy jól haladsz :DDD

Én mostanság bűnözgetek, de a súlyom eddig nem ment fentebb, sajna a gyerkőc teljesen lefáraszt, hulla vagyok és emiatt jobban kívánom az édességet, na meg ezek a nőnapi csokikák :) de visszatérek megint, most 57 kg vagyok, néha majdnem 56, de csak majdnem :P

246. brigusz74 (válaszként erre: 245. - ..vesszőcske)
2011. márc. 2. 19:55
szióka.:)olyan jó érzés mert megint meg mértem magam s most vagyok 85kg.s ez olyan jó érzés.remélem még lemegy pár kiló.remélem te is jól haladsz:)))szorítok neked.:)).
2011. febr. 21. 20:49
Imertem egy nőt, olyan 150 kiló körüli testsúlya volt, pár év után találkoztam vele és nem ismertem meg az utcán...72 kilóra fogyott le! Picit lógott a bőre, de nem volt vészes, pedig 80 kilótól szabadult meg! Ne félj ettől annyira!
2011. febr. 21. 18:16
köszike!csak még nem tudom mit kezdek a vastag combommal hogy ne erősítsek rá ,hanem fogyón le. meg a vastag karom .de abból nem fogok fogyni mert lógni fog.az meg ronda:)((szép estét.
2011. febr. 21. 11:12
Jajj de jó! Gratulálok!!!! Csak így tovább! Hidd el meg fogod tudni csinálni, csak tarts ki!!! :)A 8 kg nagyon jó, hisz nemrég kezdted! Én 4 hónap alatt adtam le a 10 kilót!
242. brigusz74 (válaszként erre: 240. - ..vesszőcske)
2011. febr. 21. 09:01
Szia!el árulom tegnap mértem meg magam.s mikor elkezdtem sajnos orjás voltam:(.most is még az vagyok.de 8kg szabadultam meg.s ez egy kicsit fel dobot.tudom ,hogy ez a nagy testhez képes semmi,s nem is annyira látványos.de jó tudni ,hogy elkezdtem fogyni:).
2011. febr. 19. 15:24

Szióka!

igen szép lassan haladok.s egyre több régi ismerőstől kapom meg ,hogy szépen fogyok.bevallom még nem álltam mérlegre .de még várok is vele.kitartást kívánok szorítok neked.ne add fel!!ügyesen.csak így tovább.szia:)))))

2011. febr. 18. 12:51

Halihó!

Hogy vagy? Megy a fogyi? Én még mindíg 57-58 kg között ingázok, egyszerűen nem akar lentebb menni. Lehet, hogy még jobban vissza kellene fognom magam? Csak salátán élni nem bírok, az nem megy...

2011. febr. 13. 12:54
Gondolom,hogy abban nem segít:)de egy kis "kényeztetés"biztos nem ártana meg:)
2011. febr. 8. 20:18

Én nem hiszek abban, hogy egy géppel masszíroznak és attól lefogyok... A másik meg úgy tudom, hogy nem lehet a hoxán a szolgáltatóknak reklámozniuk magukat!

Én azt biztosra tudom, hogy ha nem eszek hízlaló kajákat, akkor fogyni fogok, az viszont lehetséges, hogy a hason lévő bőrnek jót tehet ez a kezelés!

2011. febr. 8. 11:31
én már felüléseket is csinálok.igaz nem sokat de sajnos megint becsípődött s meg se birok mozdulni:(már totál kivagyok.
2011. febr. 8. 11:29
UUU az jó.esetleg valami tájékosztatót kaphatók?hol,mennyi?előre is köszönöm.
2011. febr. 8. 10:20
voltam bent a munkahelyen s ott mondták hogy fogytam.jó érzés volt.bár én nem éreztem ,hogy fogytam volna.de ők már rég láttak.lassan de biztosan haladok.:)s te, hogy állsz?bírod még??
2011. jan. 30. 21:11
Óóó, nagyon ügyes vagy! Biztosan jól haladsz! Én sem vettem észre sokáig, hogy fogyok, csak a mérleg mutatta! Lehet mikor megméred magad, akkor fogsz nagyot nézni :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook