Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? fórum

Császármetszéses szülés után, mire számíthatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. febr. 24. 14:18

Sziasztok!


jövő hét elejére vagyok kiírva császárra a Szent Imrébe. Kicsit félek, hogy milyen lesz és azután? Nektek milyen a tapasztalatotok?

404. Anika70 (válaszként erre: 403. - Nvlivi)
2012. aug. 19. 22:27
Persze, biztos vagyok benne:-)
403. nvlivi (válaszként erre: 399. - Anika70)
2012. aug. 9. 18:57
Éppen ezért írtam,hogy beállítottság kérdése.Én arra a pillanatra emlékszem élénken,amikor másnap először megölelhettem.Hidd el,az sem kevesebb NEKEM.
402. nvlivi
2012. aug. 9. 18:54
Sziasztok csajok!Elolvastam az élménybeszémolókat,fr.andié halálos volt!És mellette megható!Holly,örömmel olvasom,hogy jól sikerült a nyaralás (legalábbis nagyobbrészt)!Kisfiadnak jobbulást!Bejelentkeztem a klubba.
401. fr.andi (válaszként erre: 396. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 8. 15:28
Jelentem, bejelentkeztem :))
400. Anika70 (válaszként erre: 396. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 8. 12:32
Szia Holly! Örülök,hogy kellemes volt a nyaralás. Bekukkantok a klubodba:-)
399. Anika70 (válaszként erre: 389. - Nvlivi)
2012. aug. 8. 12:27
Szerintem,ha már császár,akkor legalább epidurális érzéstelenítésnél az újszülött első perceiről nem marad le az édesanya:-) Bármilyen műtétnél szivesen választanám az altatást,de szülésnél semmiképp. Azt az érzést nem hagynám ki,amikor magzatmázasan a fejem mellé rakták a kislányomat:-)Még most is megkönnyezem,ha arra gondolok:-)))
2012. aug. 8. 09:45
Szia Gesztenyevirág! :) Nagyon köszönöm! :)
2012. aug. 8. 09:37

Szia holly!

Hát gyönyörű ez a gyerkőc! Csupa-csupa mosoly!

Persze a nagyok is édesek! Egy szó, mint száz: szép gyermekeid vannak!

2012. aug. 8. 09:22
Egyébként lehet butaságnak tartjátok, de létrehoztam egy klubot, "túl vagyunk rajta" címmel, ha gondoljátok lépjetek be...azért gondoltam rá, hogy ne az egész portál olvassa a hozzászólásainkat itt, ugyanis én azt gondolom, a "császármetszéses szülés után mire számíthatok" témát már itt kimerítettük! :D
395. 982a4ba0ea (válaszként erre: 393. - Fr.andi)
2012. aug. 8. 09:14
Andi, elolvastam a balatoni kalandtúrátokat..hát nem semmi! Bocsi hogy ezt írom, de jókat mosolyogtam rajta, csak azt hittem mi vagyunk ilyenek...bár nálunk a tetőpont az volt, mikor nyaralásunk 3. napján férjem belelépett egy rozsdás szögbe! :( Ja hozzáteszem, mi Veszprémből-Miskolcig vonattal mentünk, csomagokkal, babakocsival, stb...Miskolcról pedig busszal fel Bükkszent.-re! Hát nem mondom, nem volt egyszerű! :D
2012. aug. 8. 09:07
Sziasztok! :) Végre ideértem, van egy kis időm most, amíg a pici alszik (ugyanis mostanában napközben nem viszi túlzásba az alvást)! :) Hát a nyaralás nagyon jó volt, 10 napot töltöttünk Bükkszentkereszten. Nagyon kellemes volt az idő, sőt már-már fáztunk is! Sikerült kicsit kikapcsolódni, feltöltődni. Igaz mire hazaértünk, a nagyobbik fiacskám lázas lett, de olyannyira, hogy 40 fok közelében volt, nem is tudtuk neki majd' egy napig levinni...de mostmár jól van! :) Hétvégén visszautaztak Bükkszentre, ma jönnek haza, már nagyon hiányoznak! Tegnap Zalán megkapta a 2. oltását is, nagyon jól viseli, abszolút semmit nem veszek észre rajta, azon kívül hogy piros a szúrás helye. Viszont egy valami ami aggaszt: nem nagyon hízik, pedig már tápszert váltottunk. Egy hónap alatt 500-600 gr-okat hízott, a dr.nő szerint ez kevés. Humana babyfit + tápszert eszik, sajnos 2 hete már egyáltalán nincsen tejcsim! :( Örülök ennek a kis lehülésnek, remélem idén nyáron már nem is lesz ennél melegebb! Meséljetek Ti is, hogy telik a nyár? Szép napot Mindenkinek!
393. fr.andi
2012. aug. 6. 12:02
Sziasztok Lányok! A nagy melegben figyelmetekbe ajánlom az első nyaralásunk történetét, Balatoni kalandtúra kezdő anyukáknak a címe. Szeretettel küldöm ennek a jó kis csapatnak :)
392. nvlivi (válaszként erre: 390. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 2. 22:40
Szia!Csupa mosoly az írásod,ez csakis jót jelenthet!Nagyon várom!
391. fr.andi (válaszként erre: 390. - 982a4ba0ea)
2012. aug. 2. 15:00
Szia! Várjuk az élménybeszámolót, mi addig kitartottunk itt a nagy melegben :))
2012. aug. 1. 20:15

Sziasztok! :)


Megjöttünk vasárnap! :) Látom mindenki jól-, és megvan! :) Holnap mesélek, ma nagyon lefárasztottak a gyerekek! :) Szép estét Mindenkinek!

389. nvlivi
2012. júl. 31. 17:41
Sziasztok!Szerintem nem kell félni az altatástól,az sem gáz.Igaz,hogy nincs tapasztalatom az érzéstelenítésről,de nem is hiányolom.Engem 8 éve altattak,de nem bántam meg.Tudom,hogy manapság már ez a divat,de tőlem eléggé idegen ez az "élőben műtés".Na meg a gerincbe szúrkálás.Szóval szerintem ez beállítottság-függő.Nekem sokkal jobb volt úgy,hogy szépen átdurmoltam az egészet.És utána sem voltam rosszul egyáltalán.Egy szó,mint száz:lehet,hogy ebben a kérdésben maradi vagyok,de újra az altatást választanám,ha úgy adódna.
388. KHajni79 (válaszként erre: 387. - Rekkabekka)
2012. júl. 31. 11:45
Köszi mondta hogy mindenképp kell egy szakvélemény attól aki műtött, meg remélem hogy csak sikerül simán már megmondom őszintén még nem vágtak odalent szépen gátvédellem szültem egy picit repedtem de kb 1 hét alatt renbejött, úgyhogy ettől is ,,félek".
387. rekkabekka (válaszként erre: 381. - KHajni79)
2012. júl. 30. 22:52

Igen, szerintem akkor altatnak :(

Abból gondolom, hogy ha a spinális érzéstelenítés nem sikerül, akkor is altatnak...

Én a helyedben a gerinced állapotát felmérni képes, tehát ebben szakorvos dokival vizsgáltatnám meg magam, hogy szülhetek-e normál úton. (mondjuk a dokit, aki műtött). a nőgyógyásznak egyszerűbb a császár, ezért arra terel, persze, hogy ezt mondta...

386. fr.andi (válaszként erre: 385. - Anika70)
2012. júl. 28. 19:23
Elnézzük azt a t betűt... :)
385. Anika70 (válaszként erre: 384. - Anika70)
2012. júl. 28. 17:49
Telefonról netezek,ezért történt,hogy lemaradt az ott-ról egy t betű:-)
384. Anika70 (válaszként erre: 382. - Fr.andi)
2012. júl. 28. 17:45
Bizony kergetőzünk,mert Bius úgy teper négykézláb,mint a villám. Képtelenség mindent elszeparálni,úgyhogy mennem kell utána Rettentő eleven,mindent lepakol,ahol feláll,ot aztán repülnek a dolgok. Apa csak ámul majd,hogy milyen csatatér fogadja majd:-) Felújítás...hát nem irigyellek:-( Kitartást Nektek! Várom a nyaralási beszámolót:-)
383. fr.andi (válaszként erre: 381. - KHajni79)
2012. júl. 27. 23:07
Ezt nem tudom pontasan. Nekem van egy anyajegyem a gerincem alsó szakaszán, kb 1 cm-re attól a ponttól, ahová szúrnak. Megnézte az aneszteziológus és azt mondta nagy hümmögve, hogyha egy cm-vel arrébb lenne, akkor kénytelen lenne altatni. Dehát ott volt az az 1 cm... :) A nőgyógyász biztosan válaszol, ha megkérdezed :)
382. fr.andi (válaszként erre: 379. - Anika70)
2012. júl. 27. 23:03

Kergetőztök? :) Dehát miért? :)) És ki kerget kit? :)) Édesek lehettek, csak az Urad mit szól majd, ha hazaér?


Mi lakásfelújítunk, az sem semmi egy egyéves gyerekkel :))Előtte jól kinyaraltuk magunkat, várhatjátok a cikkemet az első nyaralásunk viszontagságairól :))

2012. júl. 27. 16:51
Sziasztok s.o.s. tanécsokat szeretnék kérni. 3 ik baba 2 sima szülés vágás nélkül csak repedés de nem vészes. CsAKHOGY most nem szülhetek simán mert nyaki gerincsérv műtétem volt 2 éve és igaz még az a doki aki műtött csak 50 % mondott, de a nögyogyim szerint minden felesleges erölködéstől kímélni kell. Szóval ha gerincbe adják az érzéstelenítőt a császárnál és nekem nem lehet akkor altatnak?? Köszi mindenkinek
380. nvlivi
2012. júl. 27. 15:37

Szisztok!Mi sem nyaralunk,csak itthon lazítunk édeskettesben.Már megszoktam,hogy nincs itthon a ház úrnője,jó ez a csend...

Remélem,Holly egész kicserélődve tér vissza,sőt,talán már az odaúton elvesztette az elmúlt hónapok kínjait!

379. Anika70 (válaszként erre: 377. - Fr.andi)
2012. júl. 26. 14:10
Szia Andi! Hollyra nagyon ráfért már a nyaralás. Ááá mi nem nyaralunk,kergetőzünk Biussal a lakásban,de szó szerint:-)
378. Anika70 (válaszként erre: 376. - Nvlivi)
2012. júl. 26. 14:03
Hát ez a szöveg:-) Most olvastam:-))
377. fr.andi
2012. júl. 26. 11:53

Sziasztok Lányok!

Remélem azért ez a nagy csend, mert mindenki nyaral. Legfőképp Hollyék...

376. nvlivi
2012. júl. 20. 19:08

Sziasztok csajok!Tudok még pár ilyen dumát,én már csak ilyen vicces lány vagyok!Örülök,hogy tetszett!

Holly:tartom a diétát,köszönöm,hogy kérdezed!Eljárok futni is hetente többször.Még nem mérlegeltem,minél később annál nagyobb a meglepetés.Csak nehogy kellemetlen meglepetés legyen!

Pár napig itt is lehűlt a levegő,mindenki örült,én meg majdnem megfagytam.Hiába,a meleget szeretem.

Na megyek tovább szomorkodni:kedden elment nyaralni a lánykám,és hiányzik.Az első pár nap rossz,utána azért feltalálom magam.

Jó nyaralást Hollynak és mindenkinek,aki megy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook