Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? fórum

Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
173. 6bb49150d1 (válaszként erre: 172. - ..vesszőcske)
2010. aug. 24. 20:20
Szuper!!! Nekem a 6-os nagyon ragaszkodik! De majd feladja! :)
172. ..vesszőcske (válaszként erre: 171. - 6bb49150d1)
2010. aug. 24. 20:18

Helló!


Na ma reggel 64 kg-ot mutatott a mérleg :D Hurrá! Persze még ingadozik a 65 fele, de nem stagnál már legalább.

171. 6bb49150d1 (válaszként erre: 170. - ..vesszőcske)
2010. aug. 24. 20:11
Hát nálam is vannak ilyen periódusok,amikor elkap a gépszíj! Ezeket lenne jó kontrollálni! Bár mostanában fejlődöm.... asszem! :)
2010. aug. 21. 10:51
Na én kicsivel többet ettem mostanság és már vissza is jött 1 kiló...a fene enné meg! Pedig továbbra sem eszek kenyeret meg cukrosat...ettem viszont banánt, amiről kiderült, hogy update 3-as pfff, meg tejberizst, de édesítőszerrel készült az is, szóval...csirkemellet, ami nem hízlal. Úgy látszik, hogy a mennyiség nagyon is számít :((( hiába update 1-es...
169. 6bb49150d1 (válaszként erre: 168. - ..vesszőcske)
2010. aug. 19. 22:04

Az első cél nekem is 60, aztán 58, most 55 körül.

Mindíg a tökéletesre törekszik az ember lánya! :)

2010. aug. 19. 21:57

Helló csajszik!


Zsófi, rajtam 6 kiló maradt szülés után, azóta lement 3, szóval még a fele hátra van, de most megállt a fogyás, mondjuk ma is többet ettem, nem tudtam megállni, banánt is, ami ugye update2-es...na majd holnap bekeményítek jobban :) Remélem nem fogok sokáig itt stagnálni...


Üdv köztünk tutianyuci!!! Gratulálok a 3 gyerkőchöz :) Kitartást kívánok neked is, ügyes vagy, hogy már a vége felé tartasz. Én ha leadom a maradék 3 kilót, nem szeretnék ott megállni, hanem még 3-4 kilótól szeretnék megszabadulni, de azt már nem fogom annyira erőltetni. Most csak szeretnék megint kényelmesen beleférni a régi gatyóimba :)

2010. aug. 19. 13:45
Az is jó! Mindenki a saját felállására esküszik! :)
2010. aug. 19. 13:41
Szeptember 5-re vagyok kiírva, de előbb be kell feküdnöm (kislányom császáros volt). Eddig 4x kisfiút mondott a doki, így nálunk 2-2- lesz az arány:-)
165. 6bb49150d1 (válaszként erre: 164. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 19. 13:38

Igen! Apuka áldott az asszonyok között! :)


Mindent megteszek érte!!!!!!!

:)

mikorra várjátok kistesót?

2010. aug. 19. 13:35

Köszi:-) Akkor nem unatkozol... három csajszi:-)

Biztos Te nyersz!

2010. aug. 19. 13:28

Nagyon jól nézel ki ezen a képen! :)

Nagy szept-ben lesz 6

3,5 középső

15 hós a kicsi! :)

3 csajszi! :)

Nekem most már ami van az is csúcsforma,mert gyerekek előtt ennél 4-5 kilóval több voltam,mindíg küzdöttem a kilókkal,DE most én nyerek! :)

2010. aug. 19. 13:22

Mennyi idősek a gyerekek?

Tettem fel egy képet, akkor voltam csúcsformában, a célom megint ez lesz...

Én is úgy fogytam le, hogy minimális kenyér, cukor, sok zöldség, gyümi, sovány hús, kefir, joghurt.

A mostani pocakosságomat karácson + hormonok miatt +3-4kg-val kezdtem, eddig 10kg-t híztam, szerintem a cél majd minusz 4-5kg lesz.

2010. aug. 19. 13:16

163cm vagyok! Gratulálok a kislányodhoz,és a születendő babyhez!! :)

Én szoptatás alatt nem híztam,bár hamar kezdtem mozogni3-4 hetesek voltak,mikor a Cindy szülés utáni gyakorlatait elkezdtem. Nem megeröltető,és szuper! :)

2010. aug. 19. 13:12

szia:-) belenéztem a naplódba, mindenki más, de nekem majd valami olyan a cél mint a képed:-)

Hány cm vagy? Nekem van egy kislányom, 3 éves múlt, születése után lefogytam 7kg-t, 63-64kg-val jól érezte magam (169cm-hez). Most 37 hetes kismama vagyok, kislányomnál a szopi alatt tovább híztam, most szeretném elkerülni.

2010. aug. 19. 13:09

Köszi Zsófi!

72-vel kezdtem most szülés után. Magam elveit követtem. nagyjából mindent kipróbáltam már( második gyerkőc után 90 napossal +sport 12-t fogytam,fehérje-diéta,bécsi.....), ezeket gyórtam össze! :)

Most sok fehérje gyümölcs, cukor és kenyér minimális. egy evéskor egyfélét próbálok.

Este gyümölcs. És futok,aerobicozom.

A cél most 55kg. De majd meglátjuk,nem a kiló számít,inkább a forma.

2010. aug. 19. 13:02

szia Tutianyuci, gratulálok a 3 gyerkőchöz:-)

Mivel, hogyan fogytál, mennyit eddig? mi a cél?

Vesszőcske és mennyi maradt rajtad? Én kislányommal 13kg+al feküdtem be, és csak 3kg+al jöttem haza a kórházból.

2010. aug. 19. 12:56

Sziasztok! Csatlakozhatom?

Én már a fogyi vége felé járok,de még van meló. 3 gyerkőcünk van. Soha nem voltam vékony,de most próbálom kihozni magamból a legjobbat! :)

156. ..vesszőcske (válaszként erre: 155. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 19. 12:45
Hát a végén már nem mértem magam, de kb 12 kilót.
155. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 154. - ..vesszőcske)
2010. aug. 17. 14:28

szia:-) azért oda kell(ene figyelnem), főleg mert tudom ha sok ch-t eszek (kenyér és társai) fáradékonyabb vagyok...

Néha belefér a "bűnözés":-)

Te hány kg-t híztál terhességed alatt?

154. ..vesszőcske (válaszként erre: 153. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 17. 08:39

Neked most nem is ezzel kell foglalkoznod, főleg így a vége felé, mivel kell az energia a szüléshez és a felépüléshez is! :)

Húúú, akkor már nem sok van hátra! Kitartás, pihenj sokat!

Én elvagyok, most még maradt a 65 kiló, mondjuk tegnap bűnöztem egy kicsit, mert ettem egy canderel szeletet, ami ugyan édesítővel készül, de volt benne ez a crips vagy mi, tudjátok olyan puffasztott finomság és abban volt cukor, de úgy voltam vele, hogy egyszer belefér :) Ja meg kukoricás salit ettem, az update2-es volt, de nagyon éhes voltam, úgyhogy nem bántam már, hogy hanyas update csak egyek valamit :D Rászánom már magamat, hogy tornázzak is, hogy a bőröm is feszesedjen :) de ma nem hiszem, mert takarítanom kell.

2010. aug. 16. 13:38

sziasztok!

Vesszőcske csak így tovább! Én most csak olvasgatlak titeket, nem tartom a kódokat, éhes vagyok (és fáradt)...

Zelinka még egyben, de már várom a végét, legkésőbb szeptember 1-én kell befeküdnöm, addig még két hetem

van.

152. 3b676c1175 (válaszként erre: 150. - ..vesszőcske)
2010. aug. 16. 08:04
Én is szeretnék fogyni, igazából a cél 58kg, addig még van jó pár kg..., én is szoptatok, de már elkezdtük a gyümiket, lassan jönnek a zöldségek, tejpép, ezért gondoltam, hogy akkor a Norbi update-t kipróbálom...Te miket eszel?Leírnád kb. hogy néz ki egy napi kajád?esetleg van kódlistád?köszi
151. zelinka
2010. aug. 15. 17:35

sziasztok,

vagyok meg, meg a kitartasom is, csak nagyon keves idom van jonni. Lenyeg, h heti 2-3 alkalommal elkezdtem tornazni. Jarok 2 helyre is. Nagyon mazlim van, hogy a kornyeken van lehetoseg. Szoval lement egy par kilo. Merlegre nem allok, de a ruhaimon erzem. Nem zabalok, de azert eszek. Az en fiam szinte csak szopik, most kezdek neki mast is adni, de nem nagyon fogadja el. Testverei is kb. 8 honapos korukban kezdtek el mast is enni. Kitartast lanyok! Zsofi meg egyben?

150. ..vesszőcske (válaszként erre: 149. - 3b676c1175)
2010. aug. 15. 12:36

Szia! Én az updattel fogyózok, vagyis ez nem is fogyókúra, hanem életmódnak nevezném. Kenyeret, cukrot egyáltalán nem eszek és most csak update 1-es kódú kajákat. Tejcsim van ugyanúgy, mint eddig. Én ezt a módszert olyan szoptatós anyukáknak ajánlanám, akik nem csak szoptatják a babát, hanem mellette már kapnak mást is: tápszer, bébiételek, gyümölcs, zöldség levek. Én ebbe azért mertem belekezdeni, mert nem volt elég tejem soha, mellette kapott tápit, mostmár bébiételeket is. Kb 3 hete csinálom és fogytam stabil 3 kg-ot, ha a 68 kg-t veszem kiindulási alapnak. Egyébként voltam 70 kg is, ha ahhoz viszonyítok, akkor 5 kg fogyásnál tartok.

Te is szeretnél fogyni? Vagy csak súlyt tartani? Mert ha az utóbbiról van szó, akkor update 2 és 3-as kódú kajákat is ehetsz! Nem tudom, hogy ismered-e a lényegét ennek?! Én próbáltam a testkontroll diétát is, de nekem nem jött be, sőt még híztam, akkor lettem 70 kg...

2010. aug. 15. 12:09
Szia vesszőcske!Hogyan, milyen mdszerrel fogyózol?Van még tejcsi?
2010. aug. 14. 22:40
Helló lányok! Elértem a 65 kg-ot, még volt, hogy picit kevesebbett mutatott a mérleg ennél is, de arra nem adok :) És már mások is észre veszik a változást, most is mondta mamám, hogy fogytam! Jajj de jó! Remélem az a 3 kg már simán lemegy rólam és nem fog stagnálni.
2010. aug. 11. 13:10
Ja, egyébként nem tudom hogy észre vetted-e Zsófi, de a többiek eltűntek!!! Mindenki feladta rajtunk kívül? Én most nagyon elszántam magam, nem is tudom, hogy mikor pontosan, de az biztos, hogy az ember agya egyszer csak átáll, már el sem tudom képzelni, hogy megegyem a sajtos-tejfölös tésztát vagy a pizzát :) És ami nagyon fontos, hogy anyukám is elkezdte és neki is használ, na jó nem olyan gyorsan fogy már mint 20 évesen, de mondta, hogy már annak is örül, hogy nem hízik! És ma már egy kilóval kevesebbet mutatott alatta is a mérleg :)
2010. aug. 11. 13:07
hogy 70 kilót is mutatott a mérleg...ma mértem magam, hááááát hajszál híján 65 vagyok. Annyira szeretném, ha szeptember elejéig visszamennék 62-re, mert annyival kezdtem a terhességet! Akkor már nagyon meg lennék magammal elégedve. Na mondjuk 2 hete nem tornáztam, de most megint belendülök, hogy elősegítsem a bőr feszesítését is, mert az sem utolsó dolog lenne :)
145. ..vesszőcske (válaszként erre: 144. - 65b49ebbf3)
2010. aug. 11. 13:04

Az jó ötlet, ha próbálgatod a nadrágjaidat! Én ott csesztem el, hogy nem láttam meg a hízásomat, mivel mindíg is vékony alkat voltam, eszembe sem jutott, hogy felszaladhat rám 6-8 kiló felesleg :) Akkor ért nagy meglepetés, mikor szülés után fel akartam venni a régi cuccaimat és bizony a combom feléig jött csak fel... Na szóval ha próbálgatod a gatyókat, akkor azzal ellenőrízheted, hogy mennyi hízásnál tartasz és nem baj ha feszes!!! Most rajtam is feszesek még a nadrágok, de pár hónap és minden jó lesz rám. Mondjuk én anyagi okokból is akartam visszafogyni, mert nem akarok őszre, télre új kollekciót vásárolni a gatyákból :) Felsőkből ugye most muszáj volt, de ezzel meg úgy vagyok, hogy leszek én még várandós pár év múlva és akkor majd jól jönnek ezek a felsők :)

Nálam is az volt, hogy néha rámtört az ehetnék, ja de az volt a baj, hogy szoptatás alatt is kajáltam ám rendesen. Most azt mondom, hogy egy csomó felesleges dolgot megettem: csoki, fagyi amire a babának semmi szüksége, na meg az alkohol mentes sör minden nap fél liter, mert az serkenti a tej képződést és hát az nagyon hízlal, úgyhogy volt

144. 65b49ebbf3 (válaszként erre: 143. - ..vesszőcske)
2010. aug. 10. 13:39

A fogyáshoz további kitartást, ügyes vagy. Én tegnap tartottam nadrágpróbát, annyira nem gáz mert pocak kivételével mindenhol rámjön, igaz kicsit feszesen.

Ma - le is kopogom - nincs rajtam az állandó ehetnék.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook