Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? fórum

Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
113. ..vesszőcske (válaszként erre: 112. - Zelinka)
2010. júl. 19. 22:29
Őszintén szólva ma sem csináltam semmit edzés téren, mert szólt a férjem, hogy kicsit segítségre szorul, utálja a papír munkát és nem bírja megcsinálni. Na úgyhogy a mai nap sem tornáztam semmit. Egyébként klímázunk a nappaliban és úgy bírnám.
112. zelinka
2010. júl. 19. 16:42
Vesszőcske! hogy bírsz ilyen melegben bármit is csinálni????? Le a kalappal.
111. zelinka
2010. júl. 19. 16:41

Hát mázli. Utálom őket:)


Igaz, az első kettőnél én is leadtam eddigre. Most meg szép asszonka vagyok. Lányom szerint, jó nagy a cicim, amúgy meg jó hozzám bújni...na, mi ez, ha nem bók?

2010. júl. 19. 10:56

Helló lányok!!!


Beszéltem ma 2 babás ismerősömmel és mindegyik leadta a kilókat, pedig 1 hónapos a gyerekük... :SSS Most nagyon elkeseredtem, jó ők nem fogyóval, hanem magától lement nekik a plussz, de akkor nekem miért nem megy le??? Miért ilyen a szervezetem??? Ez olyan gáz...


Na mindegy, leszek én még vékonyabb, mint szülés előtt az tuti! Addig csinálom, míg nem sikerül! Most edzek egy kicsit, majd jövök még, puszi nektek!

109. zelinka
2010. júl. 19. 09:51
a szoptatásra gondoltam, de az csak vicc:) volt, sosem hagynám abba ilyen hülyeség miatt :)))
108. zelinka
2010. júl. 19. 09:49

vesszőcske, igazad van és nagyon jó a hozzáállásod.


Hétvégén Balatonon voltunk és kibírtam a strandon, egyrészesben ugyan, de senki nem röhögött ki. (voltak nálam sokkal durvábbak.)

Ma megyek egy tornahelyet megnézni, este beszámolok, hogy milyen. Férjemmel megbeszéltem, hogy elmegyek heti 3szor, vszínű csak reggel megoldható, de megoldható.



Zsófi! A 8,5 kg szerintem szuper.


Terhesség alatt én sosem figyeltem, de a tapasztalatom az, hogy minden terhességgel rosszabbul mennek a dolgok (ez nálam volt így.)Most sem ettem két ember helyett mégis felment 18kg. A gyerekek születési súlya is egyre csak nőtt. (3000g az első és 3600g az utolsó, ja és fiatalabb sem lettem közben)

107. ..vesszőcske (válaszként erre: 106. - 65b49ebbf3)
2010. júl. 17. 13:58
Az tuti, hogy ha lesz második gyerkőc, akkor jobban oda fogok figyelni magamra, rendszeresen tornázni fogok. Most kaptam egy löketet megint a tornához, remélem nem lesz sok hullámvölgy ez idő alatt.
2010. júl. 17. 12:13

Vesszőcske köszi:-) 30. hétig jártam kismamatornára, de vérzés miatt abbahagytam. Séta a nagy melegben nem megy, majd ha hűvösebb lesz:-)Már van tapasztalatom, így tudom mire kell(ene)odafigyelni, én is az az alkat vagyok aki szoptatás alatt nemhogy fogy, sőt hízik...

Vesszőcske jó a hozzáállásod, engem is zavart hogy első gyerkőc után alig volt amit felvegyek, de lassan lementek a kilók:-) Szóval hajrá!

2010. júl. 17. 11:25

Zelinka! Mire gondoltál akkor, amikor azt írtad, hogy feladod? A szopatásra, vagy arra, hogy valaha is lefogysz?


Nemrég lezuhiztam, megszoptattam a kislányomat és közben arra gondoltam, hogy na okés ez az egész nem fog menni türelem nélkül. Szóval most váltottam, nem leszek lehangolt, nem fogom magam állandóan méregetni a tükörben, hanem megpróbálom így is élvezni a nyarat, mindíg tornázni fogok és örömmel fogom csinálni, nem úgy, hogy na már megint... Elmegyünk nyaralni és nem fogok egyrészesben flangálni csak azért, mert nem vagyok annyira fitt!!! És hiszem azt, hogy ha már nem fogom magam annyira figyelni, akkor el fog indulni a fogyás is. Nem a nyár végét tűzöm ki magam elé a fogyás szempontjából, hanem mondjuk a telet, addig ha tornázok biztosan történnie kell valaminek! És ha már nem fogok szoptatni, akkor kemény fogyókúrába kezdek, addig pedig a bőröm és az izmaim visszanyerik alakjukat és sokkal jobban fogom magam érezni addigra. Most hiába búslakodok és duzzogok a tükör előtt és tespedek az ágyban savanyú képet vágva. A férjem akkor csak azt fogja látni, hogy nem csak hogy kövér vagyok, hanem még depressziós is és szép lassan "melegítős" anyuka lesz belőlem. És én nem akarom elhagyni magamat. Jövő héten megyek is körmöshöz és szoliba mint régen, valahogy biztos meg tudom oldani, hogy elszabaduljak itthonról. Ma meg tényleg tornázni fogok!!! Nem adhatjuk fel!!! Egyetek sok gyümit, főleg görög dinnyét, az nagyon jó a tejcsi szempontjából és szinte az egész folyadék és rost!!!

2010. júl. 17. 09:23

Sziasztok lányok, üvd köztünk! Örülök, hogy csatlakoztok hozzánk :)


Zelinka, akkor mi egy cipőben járunk. Nekem is mindíg ezt mondják, hogy de csak most szültél, de engem sem vigysztal, mert láttam olyan anyukát, aki bomba formában van, kocka hassal, nekem meg ha oldalra forulok a hasam is megy vele, mint mikor terhes voltam...Az én súlyom se akar mozdulni a 68-ról...Tudom, hogy ha nem ennék szinte semmit akkor fogynék, de a szoptatás miatt nem lehet ezt megtenni, jövő héten megyünk a Balatonra... :SSS nyár végén meg Horvátba :SSS Eleinte még viccelődtem, hogy a férjem majd várja, hogy Ms Baywach kitipegjen a vízből és helyette Mrs. Röfi fog kitápászkodni, de ahogy közeledik a dolog úgy kezdem a vicces részem elveszíteni. Itthon szoktam tornázni, de most ebben a hőségben hanyagoltam a dolgot, mert 3 nappal ezelőtt edzés után rosszul lettem, hányingerem volt és iszonyú fejfájás gyötört, elmentem boltba Jankával és majdnem elájultam a kasszánál...pfff...ma szeretnék megint tornázni. Anyukám azt mondta tegnap, hogy amíg szoptatok ne számítsak rá, hogy fogyni fogok, mert a szervezetem tartalékol a tejcsi miatt és ezért nem csökken a súlyom...Hááát nem tudom, mert más meg fogy szoptatás alatt mint a fene. A tornával lefogyni nem fogok, csak az alakom formálódik, mondjuk már az is valami. El vagyok keseredve. A férjem nem piszkál emiatt, de azért ha szóba kerül a dolog, akkor nem azt mondja, hogy hát drágám milyen csinos vagy, hanem, hogy ne aggódj majd lefogysz később és én nem vagyok ehhez hozzászokva. Szóval Zelinka tartsuk egymásban a lelket és találjunk ki valamit, hogy hogy lehetne lefogyni. A TK-t csináltam, de a súlyom stagnál, hiába nekem nem szabad szénhidrátot enni ha fogyni akarok, de azt most nem lehet. Marad a torna. Zelinka sehogy sem tudsz 20 percet kiszorítani??? Az RR4-et csinálom és az 20 percekre van felosztva, én csináltam, utána 2 napig nem bírtam tornázni :D


Zsofi! A 8,5 kg nem sok, én vagy 15-öt híztam terhesség alatt. Szerintem ha sokat sétálsz, neked az bőven elég. Ne most kezdj hozzá az edzéshez és próbálj inkább a kajára odafigyelni, az update neked a legjobb, sajnos én ott csesztem el, hogy azt hittem, hogy nem fogok hízni, így ettem bőven, mivel előtte nem volt ezzel gondom.

2010. júl. 16. 14:49
Sziasztok! én is csatlakoznék egy ideje már olvasgatlak titeket. Igaz én még szülés előtt állok... Van egy 3 éves kislányom, vele 65kg-ról indultam, 3kg+al jöttem haza a kórházból, de szoptatás közben tovább híztam. Norbi módszerével sikerült lefogynom 64 kg-ra, második terhességemet 67,5kg-val kezdetem (hormonkezelés...). Vasárnap leszek 33.hetes, eddig 8,5kg-t híztam. De - főleg ebben a nagy melegben, kisgyerek mellett - már ezt a pluszt is nehéz "cipelni".
102. zelinka
2010. júl. 16. 14:06

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Harmadik gyermekem született februárban, még csak szopik, de már annyira kivagyok a látványomtól, hogy már az is megfordult a fejemben, hogy feladom. Úgy vagyok, mint vesszőcske (még a paraméterek is hasonlóak (173cm, 67-69kg, voltam 55kg első gyerek előtt, sőt utána is.)Másodikkal sokat híztam, mert feküdnöm kellett, de mire 6 hónapos lett, lement szinte minden. Most vhogy semmi nem akar összejönni. Itt ez a nagy meleg, meg a 3 gyerek és esélyem sincs elmenni tornázni és ez az "itthon csinálom" nem jön össze sehogy. Hétvégén buliba vagyok hivatalos, semmi kedvem menni. Persze mindig jönnek ezek a -jaj, de csak most szültél-, de engem ez nem nyugtat meg. Kérlek, öntsetek belém egy kis erőt, így virtuálisan. Semmivel sem eszem többet egy átlag embernél és folyamatosan szoptatok. Miért nem történik semmi???

101. ..vesszőcske (válaszként erre: 100. - Majmocska)
2010. júl. 16. 09:04
Nekem azt nehéz feldolgozni, hogy régen piszkafa voltam, ahhoz képest ez most sok és sokkolt a felismerés, hogy anyukám nadrágjait hordom :S Mikor a férjemmel megismerkedtünk akkor voltam 57 kiló és most 11-el többet nyomok... Szóval érted, az előtte és utána képeket most nem biztos, hogy egymás mellé szeretném tenni...
100. majmocska (válaszként erre: 98. - ..vesszőcske)
2010. júl. 15. 16:08

Tegnap végre 15 percet taposóztam, ma Rubint Rékázni akarok. Kajával viszonylag jól állok, többé-kevésbé betartom az update-et. Tegnap még U1-es gyümijoghurtot is csináltam itthon natúr joghurtból, gyümölcsből és édesítőből, ma pedig a család normál uborkasalátája mellett csináltam magamnak édesítőszeres U1-es uborkasalátát!

Ha én annyi kiló lennék a 162 cm-hez, mint Te most, akkor repkednék örömömben! :P

2010. júl. 15. 09:26

Helló lányok! Látom senki nem volt tegnap óta...


Ma Pilates lesz a menü, ma csinálom először. Most gyümi salátát csinálok, délután csirkepöri a menü, de mit egyek hozzá??? Semmit??? Ma mértem magam 67,5 kg-ót mutat a mérleg :D Egyébként azt hozzá kell tennem, hogy 172 cm vagyok, szóval nem olyan vészes a helyzet. Nagyon szeretnék 58 kg lenni, de már a 62-vel is elégedett lennék, annyival kezdtem a terhességet.

98. ..vesszőcske (válaszként erre: 97. - Majmocska)
2010. júl. 14. 14:03
Remélem lesz kitartásom végig csinálni. Te hogy állsz?
97. majmocska (válaszként erre: 96. - ..vesszőcske)
2010. júl. 14. 13:10
Nagyon ügyi vagy!
2010. júl. 14. 11:09

Helló lányok!!! Tegnap takarítás meg pakolászás volt, nekem egy nap mire vissza kerül minden a helyére, miután anyuéktól hazajövünk, úgyhogy tegnap sem tornáztam, viszont ma bepótoltam. Taposóztam kb 10 percet, aztán RR4-ből a fenék és a has részt megcsináltam :DDD A férjem is itthon volt és csak lesett, hogy mit művelek, néha beleszólt, hogy fentebb azt a lábat :) De tetszett neki, hogy csinálom és próbálom visszenyerni az alakomat. A kajálásba is kicsit visszafogom magam, ma veszek görög dinnyét és azt eszek inkább. Ma reggel ettem 2 joghurtot meg mos egy almát, de nem is vagyok éhes ennyi torna után :) Délután eszek tésztát milánói szósszal :)


Nem tudjátok véletlenül, hogy a Túrbó D-tás fogyi, tudjátok az a turmix, hogy ha azt innék este az jó?

95. majmocska (válaszként erre: 92. - ..vesszőcske)
2010. júl. 13. 14:20

NNNNNa, akkor ideje lenne nekem is leporolnom azt a fránya taposót! :))

A jégkrémet én is imádom!

94. rudyvica (válaszként erre: 90. - Majmocska)
2010. júl. 13. 07:20
hú de jó.. kiváncsi vagyok hogy fog tetszeni!
93. rudyvica (válaszként erre: 92. - ..vesszőcske)
2010. júl. 13. 07:19

gyere minden nap, erösitsük egymást.. :D

mivel kezded ma?

2010. júl. 12. 21:31

Helló lányok!


Nem sikerült tornáznom a hétvégén, viszont jégrém az fogyott bőven... :SSS Holnap kezdem a tornákat és érkezik végre a taposóm!!! Úgyhogy újúlt erővel kezdek bele megint...

91. majmocska (válaszként erre: 89. - 3b676c1175)
2010. júl. 12. 11:40

Igen, hallottam, hogy jó módszer a kalóriaszámlálás is, de nekem egy kicsit nyűgös lenne a méricskélés, számolgatás. Mondjuk hallottam, hogy egy idő után profi lesz benne az ember.

Sok sikert a további diétához!

90. majmocska (válaszként erre: 88. - Rudyvica)
2010. júl. 12. 11:39

szia!

licitáltam a vaterán egy pilates DVD-re, remélem nemsokára kipróbálhatom. Rámfér egy kis formálódás... :P

2010. júl. 12. 09:12

Sziasztok!

Itt mindenki fogyózik?:)Én ugyan nem fogyózom, de szerda óta számolom a kalóriákat(napi 1500 körül), és 5 nap! alatt leolvadt rólam 2,1kg.Pedig ebben az 1500ben minden van, jégkrém, süti, kakaóscsiga:)Nagyon figyelek a szopi miatt, de eddig semmi gond vele.Ha gondoljátok próbáljátok meg:)

2010. júl. 12. 08:29

Sziasztok, hogy haladtok?


Sajna nem toleránsabbak, söt..


Vesszöcske, kiróbáltad a tornát? Én ma fogom elkezdeni!

87. majmocska (válaszként erre: 86. - Rudyvica)
2010. júl. 11. 17:25

Bizony, igazi kardiómozgás!

Azt hittem, nálatok toleránsabbak az emberek.

86. rudyvica (válaszként erre: 85. - Majmocska)
2010. júl. 11. 14:31

Megértelek teljesen, én is kivagyok ha mindhármukkal kell mennem vásárolni, ráadásul lehet érezni mennyire ki nem állják a babakocsisokat az üzletekbe... :(

Mi ma egy nagyot sétáltunk 4 órát, az is mozgásnak számit ugye? :)

2010. júl. 11. 11:41
Megpróbálok én is venni egy ilyen Pilates DVD-t, csak jussak el a gyerkőcökkel vásárolni. A múltkor nagyon dühös lettem, mert Apa nem ért rá és nekem kellett nagybevásárlást csinálni és amikor bevonultam három gyerekkel a P..y-be, majdnem kinéztek minket. A pénztáros gyilkos pillantásokat lövellt felém, mert nem tudtam elég gyorsan kapkodni a cuccokat a futószalagról, mivel a 10 hetes rajtam lógott hordozókendőben, a négyéves rángatta a kezemet, hogy adjam oda a kulacsát, mert szomjas, a nagy 13 évesem próbált segíteni pakolni, de nem bírtuk elég gyorsan rakodni a dolgokat. Legközelebb hívni fogom az üzletvezetőt és megmondom a véleményemet.
84. ..vesszőcske (válaszként erre: 81. - Majmocska)
2010. júl. 10. 14:27

Helló!


Én a Pilates Dallos Ágival 2.-re fogom nyomni :) Még nem próbáltam, úgy volt, hogy majd ma reggel, de az RR4-től a combomba izomlázam lett, úgyhogy várok még estig a Pilatessel :D


A taposót sem próbáltam még, mivel még nem hozták, de 20 percet akarok belőle nyomni, na persze majd látjuk, hogy mennyit bírok...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook