Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? fórum

Szülés után visszanyerni a testünket, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
83. ibuska1990 (válaszként erre: 79. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 22:17
Én csináltam már az összes Réka tornát, és nekem a RR4 a kedvencem:-)
2010. júl. 9. 21:05

Nekem a Winsor pilates van meg, én nagyon meg vagyok vele elégedve, masodik lányom után nagyon szépen visszaalakitott, söt. olyan szépek a mozdulatok, hogy elöször mikor csináltam, gondoltam, hogy á ez nem is nehéz, de miután belekezdtem.. igen nehéz és gyorsan látható centiben az eredmény. aztán mikor ment már,kezdtem neki RR 3as kazijának. Az is nagyon jó volt.

Most is igy fogom csinálni, de megvárom mig picit idösebb lesz picilányom, és lesz 40 perc idöm a pilatesre. Az tuti lányok, hogy a tartásotok is jó lesz ettöl :D nagyon jó!

81. majmocska (válaszként erre: 80. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 17:17

szia!

Milyen Pilates DVD-re tornázol? Van speciálisan szülés utánra? Még soha nem tornáztam Pilatest, de szívesen kipróbálnám.

Nekem a Rubint Réka összes van meg.

Mennyit taposózol? 15-20 percet? Szégyellem magam, hogy nekem van taposóm és nem nagyon használom. :((

2010. júl. 9. 16:10
A Pilatest valaki ajánlotta, mert csak az húzza vissza a hasat, állítólag...a hasazás nem jó. Nem tudom, hogy miért, én ezért kezdek ebbe bele. Persze neked nincs ilyen problémád, de nekem igen...sajnos...remélem hamarosan visszamegy és a rajta lévő háj is eltűnik :D szerintem a 8 kg feleslegemből 4 a hasamon van :S
2010. júl. 9. 16:07
Na most utána néztem, az RR4-et csinálom, azt vettem meg tegnap, tényleg kemény így elsőre, de szerintem ez hatásos lesz :)
78. ..vesszőcske (válaszként erre: 77. - Rudyvica)
2010. júl. 9. 16:03
Holnap reggel kipróbálom :) Ma akartam, de megyünk anyumékhoz. És a taposógépért is ma megy érte a haverunk, úgyhogy jövő héttől azt is beveszem a napi programmba :) Úgy akarom csinálni, hogy egy nap reggel Pilates, másnap RR és minden este taposógépezek, persze nem teszem erős fokozatra, abban az a lényeg, hogy sokáig csináljam, mintha futnék. Amikor fut az ember, akkor a 12. perc után kezd a zsír égni, az RR dvd-én is azért van 20 perc torna, mert az utolsó 8 percben van a lényeg, akkor dolgozik az adott testrész a legjobban és ég róla a zsír. Nem akarok okoskodni, de gondoltam lehet te ezt tudtad már eleve, de lehet, hogy valaki közülünk még soha nem hallotta. Te Pilates-ezel?
77. rudyvica (válaszként erre: 76. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 15:39
mikor próbálod ki a pilatest?
76. ..vesszőcske (válaszként erre: 75. - Rudyvica)
2010. júl. 9. 13:50
helló, én is tornáztam most RR-re, teljes combot meg fél popsi, csípő, mivel nem bírom végig az egészet. Janka nézett a pihenő székből és kacagott :) Most megyek szoptatni, puszi :) jó táncizást nektek.
75. rudyvica (válaszként erre: 74. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 13:32

nem is kell fogyózni, meg nem is szabad. a szervezetnek 1 év ugyis kell mire rendezödik. én az elözö két lányommal a szoptatás alatt inkább hiztam, mint fogytam, ezért próbálok most odafigyelni arra, hogy jó kajákat egyek, tehát vitamindúsat, fehérje, jó szénhidrát stb.

teljesen igazad van a tornát illetöen, az a legjobb ilyenkor mert az legalább formál is, és ilyenkor az a jó, hogy az izmok visszaformálódjanak.

én most hastánc gyakszikat csinálok, mert kislányom nem akar az ágyba aludni, fogni kell nappal, igy tudom azt vele is csinálni.

74. ..vesszőcske (válaszként erre: 73. - Rudyvica)
2010. júl. 9. 12:17
Biztosan menni fog. A súlyom lehet, hogy nem csökkent 68-ról sehova, de mintha a hasam kezdene kisebbedni...és ez biztosan a tornától van!!! Úgyhogy én ebben hiszek a legjobban! Persze a kajákra majd figyelek, de egy olyan férj mellett, aki imádja a magyaros kajákat nehéz más kaját enni. Vagyis menne, de nincs sokszor még arra sem időm, hogy neki főzzek, nemhogy magamnak külön :) Nagy erőt ad viszont az, hogy senki nem bízik abban, hogy visszafogyok, főleg anyukám nem. Pont ma hallottam vissza uncsimtól, hogy azt mondta anyu a tesójának, hogy a szoptatástól nemhogy fogynék, hanem inkább kívánós lettem (és én ismerem a családomat ez = azzal, hogy azt gondolja úgysem fog sikerülni, mert nincs kitartásom) pedig van és diétáznék is, ha nem szoptatnék, de a tornát nem fogom abba hagyni az biztos!!!
73. rudyvica (válaszként erre: 70. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 12:10
megpróbálom
72. rudyvica (válaszként erre: 71. - ..vesszőcske)
2010. júl. 9. 12:10
hú de jó!! majd ird meg hogy tetszett! :D
2010. júl. 9. 11:26
Tegnap megvettem az RR 20 perc önmagadért dvd-t meg egy pilates dvd-t is. Ma kipróbálom, már alig várom! Szép napot mindenkinek!
70. ..vesszőcske (válaszként erre: 69. - Rudyvica)
2010. júl. 9. 11:25
Én is kívánom a csokit és szoktam is enni. Szerintem próbáld ki, hogy délelőtt eszel. Egy nap nem fog szerintem számítani.
2010. júl. 9. 08:45

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én minden este szörnyen kivánom a csokit... még azt sem lehet megcsinálni, hogy nem veszek, mert ugye a csajok, meg párom is szeretik.. én meg nem tudom megállni, hogy ne egyek..

update szerint ugye ezt délelött kellene enni..

de én attól félek, ha reggel eszek, akkor este is lehet kivánni fogom megint, az meg sok..

68. ..vesszőcske (válaszként erre: 66. - 8e163afeff)
2010. júl. 8. 22:53
Én csesztem el, mert minden ilyen diétánál úgy vagyok, hogy már eleve kevesebbet eszem, akár TK-s, akár updates-ről van szó, tudom, ez az én hibám, most megint megpróbálkozom majd, de más szemléletben, tényleg normálisan fogok enni, csak a párosításra figyelek majd oda! Remélem menni fog!
67. majmocska (válaszként erre: 61. - Rudyvica)
2010. júl. 8. 15:10
Jó neked. Na nálam van mit leadni, persze csak óvatosan csinálom, de ez az update szerintem nagyon tejcsibarát diéta, nem lett picivel sem kevesebb a tejcsim.
66. 8e163afeff (válaszként erre: 65. - ..vesszőcske)
2010. júl. 8. 12:13
fura... hisz a TK-nál bármennyit szabad enni, ettől nem kellene tejcsigondoknak lenni...
2010. júl. 8. 11:45
Na lányok, nem csinálom a TK-t, mert a tejcsimmel gondok kezdtek lenni, úgyhogy most kajálok, ahogy eddig is, viszont rendszeresen tornázok (minden másnap), majd később minden nap akarok, csak most fokozatosan szoktatom magam hozzá. Azt a rohadt taposógépet még mindíg nem kaptam meg...már elegem van az egészből. Van egy szobabringánk apósomnál, úgyhogy lehet, hogy azt elhozom, mert már nem bírom kivárni a másikat. Viszont két gép meg nem fér el nálunk, úgyhogy patt helyzet...pfff
64. ..vesszőcske (válaszként erre: 58. - Dalya)
2010. júl. 8. 11:42
Jajj de örülök nektek! Reméltem, hogy minden rendben lesz. Az egyik ismerősöm kislánya is átment ezen a múlt héten, talán ma engedik őket haza a kórházból, de semmit nem találtak nála sem. Nem tudják, hogy mitől volt ez a probléma...
2010. júl. 8. 10:04
Sziasztok! Kitartóan tornázok!Minden másnap. És mindennap taposózom, 300 és 500 között :) A mérlegen még nincs eredmény, de az is lehet hogy nem is mér jól... vennem kéne egy digit :) Nah de a lényeg már most kicsit jobban érzem magam a bőrömben. Az iszonyatos izomlázam is elmúlt, jót tett hogy rátornáztam! Remélem hamarosan meghozza a gyümölcsét a kitartásom!! :)))
62. dalya (válaszként erre: 61. - Rudyvica)
2010. júl. 7. 19:09
Én nem tudom mit csináljak. Nekem szülés óta 8 kg jött fel rám ahelyett hogy fogynék szoptatás alatt. Egyenlőre míg szoptatok nem merek diétázni még picikét sem.
2010. júl. 7. 16:43

Dalya, én is örülök, hogy jobban van a baba!!


Majmocska, én is update-ztem a második picur után, nekem is segitett, és egész jól bele is lehet jönni szerintem. Nekem nagyon gyorsan lementek a kilók a szülés után, most pedig minusz 1 kg-nál tartok. Ezért én csak feszesitek most..

2010. júl. 7. 14:40
A testkontroll nem jött be nagyon, igaz csak néhány napig próbáltam, de nem tudtam rendesen szétválasztani az ételeket. Az update egyszer már segíte4tt, remélem, most is fog, 2 napja csinálom, 1 kg lement, bár tudom, hogy csak az első pár nap ilyen gyors. Ma este szobabicajozni fogok 5 km-t, megígérem. :))
59. majmocska (válaszként erre: 58. - Dalya)
2010. júl. 7. 14:40
örülök, hogy minden OK!
58. dalya (válaszként erre: 56. - ..vesszőcske)
2010. júl. 6. 16:14
Voltunk dokinál vér vizelet uh röntgent mindent meg néztek.Semmit sem találtak hál istenek, nem tudják az okát meg mondani hogy miért volt. azóta nem jelentkezett hányás, és a havi átlag súly gyarapodás is meg volt igaz hogy csak a minimum, de legalább nem fogyott. Rejtély marad hogy miért történt. Remélem soha többé nem lesz ilyen.
57. rudyvica (válaszként erre: 55. - ..vesszőcske)
2010. júl. 6. 07:24

Drukkolok, hogy minél hamarabb megkapd :D

Az biztos, hogy RR nek a popsis gyakorlatai is iszonyúan kemények -a hasasokon kivül..

Ugye ez az a két terület amit a legjobban karban kell tartani :D

Én is elkezdtem a popsi gyakszikat, a hasamra meg most elöször a hastánc gyakorlatokat. Tök jó, mert azt lehet ugy is csinálni, ha a pici a kezembe van :D ´másik két lányom pedig mellettem próbálkozik..

56. ..vesszőcske (válaszként erre: 52. - Dalya)
2010. júl. 5. 21:35
Gyorsan menj el dokihoz vele, én nem várnék még egy éjszakát sem, mert ez már komoly probléma és légyszi írj, hogy mit mondtak!!!
55. ..vesszőcske (válaszként erre: 51. - Rudyvica)
2010. júl. 5. 21:33
Helló! De, van egy kis izomlázam, nem durván, mert azért figyeltem, hogy ne vigyem túlzásba a dolgot és nem is tudom minden nap csinálni, mert nincs rá időm csak ha reggel csinálom, ha fel bírok kelni :D A taposógépet még most sem kaptam meg, már nagyon idegesít a dolog, mert tudom, hogy azzal fogynék a legjobban...talán holnap
54. 5776ca0007 (válaszként erre: 52. - Dalya)
2010. júl. 4. 07:16
Szia Orvoshoz vidd ne várj vele mert ennek valami komoly baja lehet!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook