Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés közben meghalt a kisbabám... fórum

Szülés közben meghalt a kisbabám... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés közben meghalt a kisbabám...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2011. nov. 25. 10:09
Szörnyű... :-(((
2011. nov. 25. 10:09

Nem csodálom, hogy médián gondolkozol, szerintem jogosan! Ha egy dúlát szétszedtek, akkor egy nőgyógyászt aki ekkora b.rom nyugodtan szedják csak szét! Ne menjen orvosnak az ilyen, aki fáradt és csapkod.....és sajnálom, hogy nem volt ügyeletes orvos, vagy valaki más, aki közbe lépett volna vagy akitől kérhettetek volna segítséget :(

Részvétem :(

28. gne2
2011. nov. 25. 10:08

Őszinte részvétem.

Kevés lesz az a büntetés, amit az orvos kapni fog. Összetörte a baba koponyáját?! Brutális erős ütések, nyomások kellenek ehhez... :(

Írd meg a történetedet több helyre is, kapjon nyilvánosságot!

2011. nov. 25. 10:08

Őszinte részvétem és sok erőt kívánok!


Azóta van vmilyen fejlemény a feljelentést illetően? A doki mondott esetleg vmit, beszéltetek vele?

Remélem sikerül megbüntetni, sajnos nagyon védik egymást a dokik.

Igazából nem találok szavakat az esetet illetően, borzalmas ami veled történt!!!!Remélem sikerül megnyugvást találnod!

2011. nov. 25. 10:05

Istenem,már az első sorok láttán folyt a könnyem,igazából nem is nagyon tudtam végig olvasni!

Mérhetetlenül sok erőt kívánok Neked és nagyon sok szeretetet küldök!

Kívánom,hogy mihamarabb újra leszülessen Hozzád egy élet és boldog tudj lenni!

Fogadd őszinte részvétemet!

25. kisj
2011. nov. 25. 10:04

Őszinte részvétem:( Ez rettenetes.

Szerintem ez durva műhiba volt, mert egy babával az anyaméhben külső erőszakos beavatkozás nélkül ilyen nem történhet! (nem a köldökzsinórra gondoltam)

2011. nov. 25. 10:04
Őszinte részvétem! :(
2011. nov. 25. 10:02

Kedves Buci!

fogadt őszinte részvétem! szörnyű hogy ilyen megtörténhet!!! szerintem is jó ötlet a média! igenis mond el mindenkinek...

én is végig sírtam a történteket ahogy olvastam és bele sem tudok gondolni min mehetsz keresztül...

remélem hamarosan megtalálod a nyugalmat és a boldogságot! a családodnak szüksége van rád! és nem szabad elvetni azt se hogy esetleg még egyszer majd legyen kisbabád

22. kenzol (válaszként erre: 21. - Szerénke83)
2011. nov. 25. 10:01
Tudod,ha a boncolás kimutatta,hogy összetört koponya és agysérülés okozta a baba halálát, ott már kimondhatja az ember,hogy az orvos hibázott! Szerintem....
2011. nov. 25. 09:55

Őszinte részvétem, borzalmas volt olvasni a soraidat!

Azért óvatosan azokkal a kifejezésekkel, hogy orvosi műhiba és hogy az orvos hibát hibára halmozott, hiszen sem én, sem más itt a hoxán nem kompetens ezt eldönteni. Ezt igazságügyi orvosszakértő dönti el és ha a bíróság bűnösnek ítéli az orvost, na akkor lehet mondani, de addig nem.


Remélem, idővel könnyebb lesz, elfelejteni sosem fogod, de talán jobb lesz. Sok erőt kívánok nektek a továbbiakban és remélem hamarosan lesz egy egészséges, gyönyörű kisbabátok!

2011. nov. 25. 09:51

Eszméletlen,komolyan könnyes szemmel olvastam soraid itt fekszik a kisfiam én nem is tudom mi lett volna velem ha ez velem történik!

Fogadjátok őszinte részvétem!És ahogy a többiek írták ne hagyd annyiban!!

És remélem hogy hamarosan sikerül a kisbaba!

2011. nov. 25. 09:51

Mit is lehet írni egy ilyen cikk után???

:(((


Azt mondják mindennek oka van, még ha mi ezt nem is mindig értjük pillanatnyilag.


Kívánom, hogy ajándékozzon meg a sors benneteket majd egy másik babával, aki ugyan sosem tudja feledtetni a történteket, de biztosan nagyon szeretni fogjátok.


Az orvos meg remélem jól megbűnhődik majd

2011. nov. 25. 09:48

Őszinte részvétem!


Bűnhődjön meg a doki, hisz Ő a felelős, megérdemelné ha egy életre eltiltanák a praktizálástól!

2011. nov. 25. 09:45
Nagyon együtt érzek veletek, nem bírtam ki sírás nélkül...Remélem sikerül hamarosan összehozni a kis tündért. Sok erőt kívánok és jó egészséget!!
2011. nov. 25. 09:45

Őszinte részvétem és jól tetted,hogy perre viszed az ügyet....Van egy barátnőm neki is meghalt a kisfia a szülés közben és ő is perelt...

Hogy történhet meg ilyen??

Mert fáradt az orvos???

Nekem ugyanezért majdnem az életem ment rá a szülésre.....szörnyű,de kívánom,hogy mihamarabb legyél boldog kismama és legyen úgy ahogy szeretnéd...

2011. nov. 25. 09:44

Őszinte részvétem! Szóhoz sem jutok... Ugyan nektek ettől nem lesz könnyebb, de nagyon remélem, hogy a felelős megkapja méltó büntetését.

Nyugodj békében Kisangyal!

2011. nov. 25. 09:44

Istenem, ez borzasztó!!!!!

Nem is tudom, hogyan lehet ezen túljutni valahogy valamikor.

Fogadd részvétem, nagyon sajnálom!

Kívánom, hogy sikerüljön mindent megtenni azért, hogy ez az orvos már semmi rosszat ne tegyen senkivel.

Az én barátnőm babája is meghalt, mert leszakadt a méhlepénye... elvileg nem tudták jól kitisztítani, így kivették a méhét.

Az is orvosi mulasztás volt, természetesen az éjszaka közepén.

Én azt hiszem meghalnék ha ilyen történt volna velem. Érzem a soraidból a keserűséget, de azért ott van az erő is.

Én nagyon sok jót kívánok nektek, és kívánom, hogy a kis angyalkátok mihamarabb jöjjön el hozzátok!

13. de43ee73fc (válaszként erre: 1. - Buci1123)
2011. nov. 25. 09:43

Nem szoktam elolvasni a babás témákat, mert még nincs gyermekem, és egyenlőre nem állunk a dolog előtt, de ezt valamiért mégis elolvastam. És könnyes szemmel olvastam... Őszinte részvétem Nektek, nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

Remélem, h az örökbefogadott gyermeketek örömöt tud vinni az életetekbe!

2011. nov. 25. 09:41

Őszinte részvétem neked és a családodnak.

Kívánom,hogy legyen nagyon sok erőd,hogy végig csináld az amit elkezdtél és meg bűnhődjön mindenki a ki felelős a te kis angyalkád elvesztéséért.

2011. nov. 25. 09:41

Őszinte részvétem!

Végig bőgtem!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked és családodnak! Én se hagynám annyiban, ez igen is orvosi műhiba volt! Fizessen meg érte!!!!!

Sok sikert!

2011. nov. 25. 09:38

Őszinte részvétem.

Kívánom, hogy hamarosan legyen egy pozitív teszted.

Aranyos a kislányod, igen érte érdemes élni.

Remélem az orvos is elnyeri méltó büntetését.

Légy erős, és meglátod boldog évek várnak még RÁD!

2011. nov. 25. 09:37
Hulló könnyekkel olvastalak végig. Nagyon őszinte részvétem! Tarts ki az igazadért a kislányod miatt, légy erős, ő fentről erőt ad neked ahhoz, hogy igazság szolgáltassék, bűnhődjön meg az a doki!!!
2011. nov. 25. 09:36

Médiát, nem a retek meg a párját kellene. Szerintem.

Lehet hogy a jó öreg m1 is adna teret az esetnek. Illetve a Juszt László műsora, vagy a hírbe.

2011. nov. 25. 09:35

Én is megkönnyeztem soraidat...

Együtt érzek veled, és én is azt javaslom: ne hagyd annyiban a dolgot. Ez igen is műhiba volt!

Bár Kicsikédet már nem hozza vissza, de legalább elégtételt veszel az orvoson- már ha egy ilyen sarlatánt annak lehet nevezni...

2011. nov. 25. 09:34

Szia!

Nagyon sajnálom ami veletek történt,felfoghatatlan!

Egyetértek veletek,aki vétkezett meg kell,hogy kapja a méltó büntetését!

Kivánom,hogy mihamarabb éld át,hogy karodban tarthasd a gyermeked!!!!!!!!!!!!!!

2011. nov. 25. 09:33

Úristen!

És ez az orvos még mindig él?!

2011. nov. 25. 09:33

Részvétem.

Azt hiszem sürgősen be kellne szöntetni a fogadott orvosos dolgot.

Nekem nem volt.

Mindenesetre azt a kislányt szeresd továbbra is akit " kaptatok ".

2011. nov. 25. 09:32

Szia te drága Édesanya!


Eszméletlen,nem lehet SZÓ SZERINT ERRE MIT ÍRNI. NEM IS FOGOK NEKED!!!!! Hisz nincs rá betű..... fordulj mindenhova,médiához,rendőrséghez,legfelsőbb bírósághoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NE HAGYD ANNYIBA!!!!!!!!!!!!! AZZAZ átkozott orvos! Továbbiakban Sok SIKERT KÍVÁNOK NEKED/NEKTEK!!!!!

2011. nov. 25. 09:31

Édes Istenem...

Zokogva olvastam végig a történeted...

Mélyen, tiszta szívből sajnálom és fogadjátok őszinte részvétem.

Az ilyen ember (már ha annak mondható) megérdemelné a villamos széket, ilyenkor sajnálom,hogy eltörölték a halál büntetést...

Remélem méltó büntetést fog kapni és élete végéig emészti a bűntudat...

Kívánom,hogy a 6 éves gyermeked minden anyai örömben részesítsen amiben csak lehet ♥

Sajnálom,hogy ez megtörténhetett ebben a világban :(

Ölellek Drága és sok erőt kívánok Nektek...

2011. nov. 25. 09:23
15 évig próbáltam teherbe esni, sajnos nem sikerült. Méhnyakrákom volt. 2 műtét után meggyógyultam. De a baba még mindig nem jött. 2 év után végre sikerült, életem legboldogabb időszaka volt. Azóta minden megváltozott. Szülés közben meghalt a Kislányom.:(

"Ne sírj, Anya, hisz én még most is Szeretlek!
Téged választottalak, várj rám, s újra megkereslek!
Siettem hozzád, de nekem más út rendeltetett,
Én magam vállaltam, de ott tartott szereteted!
Anya, nagyon szerettelek, s még most is szeretlek!
Bocsáss meg, de utam eddig tartott, nem lehetek veled!
Isten visszahívott, mert nem készültem még fel,
Ez neked nagyon fáj, szíved tele keserűséggel!
De ne sírj, Anya! Ugye érzed, hogy nem hagytalak el,
Szólíts bátran, keress! Szállj hozzám lelkeddel!
Letörlöm könnyed, vigyázok rád, magammal repítelek,
Hogy lásd, én itt boldog vagyok, és mennyire szeretlek!
Ne sírj Anya, ha hiányzom, csak hívj, hunyd le szemed,
Én szállok hozzád, s ontom beléd szeretetemet!
Hogy mindig érezd, míg vissza nem térek,
Ne sírj, Anya! Szeress! Csak erre kérlek!"

Ugrás a teljes írásra: Szülés közben meghalt a kisbabám...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook