Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés közben meghalt a kisbabám... fórum

Szülés közben meghalt a kisbabám... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés közben meghalt a kisbabám...

120. Kíwa
2011. nov. 25. 14:53

Istenem most olvastam és nagyon sírtam miattad/ Miattatok..:-((


Őszinte részvétem! Erőt kívánok Neked, hogy ezt túl tudd élni..


És az orvos.. én tuti, hogy mindent megtennék azért, hogy a büdös életben ne praktizáljon!! Ha Média kell szólj..világgá kürtöljük.. Ki ez az orvos amúgy?

2011. nov. 25. 14:52
Ez brutális, szívből kívánom, hogy kárpótoljon a Jóisten egy másik egészséges kisbabával!:(
2011. nov. 25. 14:48

Fogadd részvétem! :( Bele sem akarok gondolni,hogy mit érezhetsz...

De milyen orvos az ilyen? valami kontár lehet!

2011. nov. 25. 14:40

Na most kibőgtem magam:(. Sajnállak tiszta szívemből.

Légy erős, és bízz benne hogy sikerül mégegy picuri!

És harcolj az igazadért!!!!

116. ada52
2011. nov. 25. 14:34
Ez borzasztó!Sok erőt és kitartást kívánok. :(
2011. nov. 25. 14:31
NE ADD FEL! A barátnöm kislánya is meg halt fél évesen.De aztán 40-évesen sikerült újra szülnie.Most van egy gyönyörű 16-éves lánya.Biztosan sikerülni fog.Sok sok erőt kivánok nektek.
2011. nov. 25. 14:28
Nagyon sajnálom!
2011. nov. 25. 14:17
Ez borzasztó! :( Nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok nektek !
2011. nov. 25. 14:07

Szia!

Nagyon sajnálom :(

Fogadd őszinte részvétem.

111. Lindy22
2011. nov. 25. 13:59

Szia! El sem tudom képzelni min mehetsz keresztül. Kitartást kívánok, és ,hogy tényleg sikerüljön egy egészséges kisbabát "összehozni". A "dokit" meg büntesd meg, ahogy csak tudod. Én is éjszaka szültem, nem volt fogadott orvosom, még is minden simán ment. Ez nem lehet Neki kifogás, azért van, hogy ott legyen ha kell, főleg ha felkérted, és bíztál benne.

Kitartást és erőt kívánok!

110. starmama (válaszként erre: 83. - 1e76158442)
2011. nov. 25. 13:56
Na igen. A császár veszélyeire minden orvos kitér, de a sima szülés veszélyeire ki figyelmeztet? a négy szülés után most 5 hete vették ki a méhemet. Mindenem szét volt már szakadva. Ezt előtte senki sem mondta el. A tolófájások nélküli nyomás, a hason térdeplés bizony nem múlik el nyomtalanul.
2011. nov. 25. 13:53

Őszinte részvétem a családnak!

Nekem négy gyerekem van, de a nemtörődömség és a durvaság az én szüléseimnél is jelen volt. Csak ezt hamar elfelejti az ember, ha nem történik ilyen szörnyű tragédia.


Kívánom, hogy a gyász után a boldogságot is találd meg a családod mellett!

2011. nov. 25. 13:35
Istenkém, ez szörnyű! Nagyon sajnálom, és őszinte részvétem!!! Jól tetted, hogy fogadtál ügyvédet. Ezt nem is szabad annyiba hagyni. Bár tudom ez vigaszt nem fog nyújtani, de a lelked is megnyugszik, ha ez a barom már bocsánat megkapja "méltó" jutalmát! Sajnos sok ilyen orvos van. A Te kis picikéd biztosan mindig melletted van, s vigyáz Rád. :) Sok erőt kívánok Neked, s remélem hogy az orvosod is megkapja ami jár neki. Sok kitartást!
2011. nov. 25. 13:27

Istenem!!! Őszinte részvétem Neked és és a Családodnak!! Az ilyet nem lehet ép ésszel felfogni.... Remélem megkapja az orvos amit érdemel és jól tennéd ha a médiához fordulnál!!! Egy ilyen "ember" nem lehet orvos!!!

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!!!

106. baybi
2011. nov. 25. 13:24

Őszinte részvétem!:((( Potyognak a könnyeim. . Sokan leírták már itt az én gondolataimat is.

Nem sokat tudok hozzá tenni.

Viszont szerintem is fordulj a médiához, mindenképpen. Ne hagyd annyiban! Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!Nagyon remélem,hogy hamarosan egy jó hírt osztasz meg velünk!

2011. nov. 25. 13:22

Részvétem!

Ne hagyd annyiba a dokit!

Mielőbbi pozi tesztet kívánok és kitartást!

104. pencil
2011. nov. 25. 13:19

Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Ha a négy unokámra gondolok.... Jajj.


Buci, erősnek kell lenned a nagy-kis-lányod miatt, s az leszel, mert remélem tudod, hogy Kinga el fog jönni Hozzád!


S én azt gondolom, írjuk már le, hogy (a lakhelyből valószínűsíthetően) ez a borzalom a zalaegerszegi kórházban történt. Ha nem ott, akkor elnézést tőlük, s várjuk, hogy Buci kiírja az intézmény nevét.

2011. nov. 25. 13:19
Nagyon nagyon sajnálom, ez szörnyű, és igazságtalan, nem találok szavakat...
2011. nov. 25. 13:17
Megdöbbenve és potyogó könyekkel olvastam végig...mint anyát, mélységesen meghatottak a soraid!Csak erőt és kitartást tudok kívánni!!!
101. Judy24
2011. nov. 25. 13:02
Őszinte részvétem. Kívánom, hogy megtaláld a lelki nyugalmadat.
2011. nov. 25. 12:56

basszus... :(((

hogy mehet egy ilyen szadista állat szülésznek????

én is éjszaka szültem, igaz a fogadott dokim nem ért oda, de a helyettese volt az ügyeletes, és nagyon rendben ment minden.


pereld, média, nyílvánosság, minden!!!

2011. nov. 25. 12:50
Őszinte részvétem.:(
98. Kurán
2011. nov. 25. 12:43
Őszinte részvétem...nem is tud ilyenkor mit mondania az ember....nem is lehet
2011. nov. 25. 12:42
szerintetek egy betört koponyát ki okozna...ha nem az orvos! Ez nekm is orvos, ez egy barbár!Én biztos hogy a médiához fordulnék,y hogy megvédjem azokat az embereket akiket még lehet Tőle. Ez nem egy átlagos mesterség az orvos esetenként életekről dönt, felelősséget vállal, de ezek nem ezek csak a pénzért készek bármit is tenni, illetve ahogy a tragédia is mondja még pénzért sem... Beleéltem magam a sorokba, a helyzetbe és mélyen megrendített az eset, de ez teljesen egyértelmű számomra, hogy nem felejtődhet el. Mindent megmozgatnék, hogy a felelős, aki miatt a gyermekem meghalt soha többet ne praktizálhasson...média, usjságcikk, bármi de harcolni kell az igazságért és azokért akik még nem kerültek ilyen helyzetbe, hogy ne is kerüljenek! Tudja hát meg mindenki milyen orvos volt az ön orvosa! Tisztelettel, ez csak egy vélemény volt, nem kell egyet érteni, csak mindenki gondoljon bele mit érezne és mit tenne ha a leírtak vele torténtek volna meg...
2011. nov. 25. 12:35
Szívből sajnálom, ami Veletek történt....:-(
95. Szerénke83 (válaszként erre: 35. - Tótágas)
2011. nov. 25. 12:28

Figyelmesen elolvastam, de ebben nem szerepel, hogy az orvos okozta volna a sérülést és műhiba történt.

Nyilván sejthető és feltételezhető:(

2011. nov. 25. 12:26
Ez valami katasztrófa....... Szörnyűűűűűűűű..... Annyira, de annyira sajnálom, őszinte részvétem....... Nem térek magamhoz.........
93. Szerénke83 (válaszként erre: 22. - Kenzol)
2011. nov. 25. 12:25
Nem mondhatja ki az ember, csak ha már a bíróság kimondta.
2011. nov. 25. 12:22

Szia!

Őszinte részvétem! :(

Át tudom érezni mit érzel, én 22 hetes terhesen vesztettem el a babámat.

Az ilyen embernek hogyan lehetett orvosi diplomát adni? Fel kellene akasztani.

Most ismét terhes vagyok, de érdekelne ki volt ez az orvos, mert még nem választottam, de ezt a barbárt szeretném elkerülni.

2011. nov. 25. 12:19

Ez borzasztó!Őszinte részvétem!

Mihamarabbi lelki megnyugvást kívánok és sok erőt és boldogságot az életedbe!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook