Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás - mikor a félelem uralja az életed fórum

Szorongás - mikor a félelem uralja az életed (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
205. viki20
2009. febr. 16. 20:38

ez RIVOTRIL JÓ NEKEM:) tegnap ezért sírtam m végrejól érezhettem magam olyan hosszú idő óta.olyan jó volt.

és jól bírom az átállást is:)

204. tkallai
2009. febr. 16. 08:16
Szia Évi! Sajnálom, hogy te sem vagy túl jól...úgy látszik ez ilyen, hol jobb, hol rosszabb...! De igazán elmúlhatna már végre! Augusztus óta küszködök vele...már vége lehetne. Mondjuk az tény, hogy jobban vagyok mint ezelőtt 2-3 hónapja, pedig akkor még pszichológushoz is jártam. De mint írtam abba hagytam. Azóta próbálom egyedül...és van remény...SŐT :-))! Én nem szedek semmi bogyót...nagyon szarul kell lennem ahhoz, hogy bevegyek valamit is. Egy hónapba talán egy fél szem Rivotrilt ha befeszek, de még azt sem nagyon...már a Valerianat sem szedem. Próbálok ezek nélkül élni...! Viszont a relaxálás nagyon hiányzik...egyszerűen nem tudok otthol, mert mindig van valami :-(( Évi kérlek beszélj anyukáddal. Minél jobban menekülsz tőle annál jobban fogsz szorongni tőle! Hallgass rám...nem kérem, hogy szeresd, de attól még rendesen viselkedni lehet vele...kérlek próbáld meg. Végül is neki köszönheted, hogy itt vagy és beszélgethetünk...egyáltalán, hogy élsz! Gondoldd át! Vigyázz magadra! Majd várlak! Puszillak sokszor! Légy erős! Gondolok rád!
203. tkallai
2009. febr. 15. 20:29

Sziasztok! Eltelt a hétvége nagyon gyorsan...! Holnaptól újra meló, hajnali kelés stb. Ma délutántól olyan diszkomfort érzésem volt. Szinte minden bajom volt...vagy van már azt sem tudom. Előjött a régi szokásos szorítások a mellkasom, a torkom...olyan hülye volt fejem...még talán hányingerem is volt. Tiszta téboly...na de sebaj elfog múlni. Évi fel a fejjel elfog múlni és mint látod nem vagy egyedül.

Viki! Ezeket a gyógyszereket én nem ismerem, de a neten rákeresel olvashatsz róla tapasztalatokat, véleményeket. Minden jót nektek! Kitartás! Pusz! Majd gyertek!

202. viki20
2009. febr. 12. 22:38
én kaptam ma új bogyókat. fevarint meg rivotrilt. valaki tud vmit róluk?
201. tkallai
2009. febr. 12. 18:31
Sziasztok! Mi újság veletek? Hogy vagytok? Remélem minden rendben :-)) Képzeljétek én most elég furán vagyok...szorít a mellkasom...kicsit a torkom...meg ilyen fura szédülés is van rajtam :-(( De tudom, hogy nemsoká elmúlik ...! Minden jót nektek! Puszi!
200. tkallai
2009. febr. 10. 20:38
Hé É! Nézdd már meg jobban mit írtam....! Idézem: "sehol senki...csak mi ketten?"! Remélem mostmár érted! Holnap szorítok neked és gondolok rád! Aludj jól és vigyázz magadra! Jah és én is imádom a csokit :-)))
199. tkallai
2009. febr. 10. 19:44
Jah! És JÓL ÉRZEM MAGAM :-)))))
198. tkallai
2009. febr. 10. 19:43
Senki sehol...csak mi ketten? Vikivel vajon mi lehet? Már rég járt fent? Örülök, hogy hazaértél...! Hazajöttem...ettem egy kicsit..tonáztam egy kicsit...és azóta zenét hallgatok teljes hangerővel....kikapcsol rendesen!
197. tkallai
2009. febr. 10. 19:42
Évi végre valaki! Mi van csak csak mi szedünk itt Béres cseppet?
196. tkallai
2009. febr. 10. 17:59
Sziasztok! Hazaértem épségben :-)) Egész türhetően vagyok...és ti?
195. tkallai
2009. febr. 10. 14:37
Sziasztok! Nemsokára indulok haza, vége a munkaidőmnek, csak gondoltam előtte még írok egy pár sort. Évi! Nekem mindegy, hogy milyen tánc csak tánc legyen. Imdádom mindent...minden mindegy. Nem Kisvárdai vagyok hanem 15 km-re van egy kis település és ott lakom, dehát a munkámból kifolyólag itt vagyok a legtöbbet. Képzeld nekem a tesóm /bátyám/ ott katona Szolnokon. Te mit dolgozol? Mivel foglalkozol? Én egy villanyszerelési kft-nél vagyok adminisztrátor. Jó lenne tovább tanulni de mindenhez pénz kell és ennyi fizetésből mit kezdek? Még akartam mondani vagyis írni, hogy ha jönnek a tüneteid próbálj meg ne odafigyelni rá...másra koncentrálj, próbálj meg ne bevenni semmit! Vigyázzatok magatokra! Este még jövök! Puszi!
194. tkallai
2009. febr. 10. 10:40
Sziasztok! Mi a helyzet? Hogy vagytok? Velem minden rendben. Dolgozok. Képzeljétek...reggel bejöttem és az a hír fogadott, hogy mivel ilyen rossz gazdasági helyzet van, ezért nem fizetik a bejárásomat ami minden hónapban 10 000Ft és a fizetésemből levonnak 10%-ot!? A fizetésem 70 000 Ft ennek arányában...:-((! Tehát lesz a fizetésem vagy 53 000 ft. Mit szóltok? Miből éljek meg? Hát ebből, mert ha nem lenne még ennyi sem akkor szívhatnám a fogamat nem de bár...! Évi a tegnapihoz még hozzászólva. Én is imádok táncolniu és én is inkább azt csinálom mint a tornát...de mindegy mert a tánc is nagyon jó...SŐT! Képzeld itt Kisvárdán még egy tánciskola sincs ahová eljárhatnék képezni magam. A múltkor jártam utána és semmi lehetőség, marad otthon magamnak :-))! Olvastam, hogy csak elküldted anyukádnak a levelet...hááát...kiváncsi leszek! Majd tájékoztass! Vigyázzatok magatokra!Pussz! További szép napot mindenkinek! Nekem megvolt a lökés :-((
193. tkallai
2009. febr. 9. 19:56
Itt vagy Évi?
192. tkallai
2009. febr. 9. 09:47
Amit még akartam...! Mozgás...mozgás..minden mennyiségben. Én is fulladok még egy kicsit, de az azért van mert annyira diskondicionáltak vagyunk...nincs mozgás kúltúrája za embereknek a mai világban. Olvastam a neten, hogy kisérleteztek azzal, hogy ilyen szorongásos betegeket két csoportra osztottak. Az egyik csoporttal gyógyszert szedettek a másik csoportnak pedig minden másnap aerobic órát tartottak. Az eredmény: 2-3-4 hét múlva az aerobic csoport sokkal jobban lett, míg a gyógyszer szedők visszaestek...! Idő kell hogy jobb legyen. Tehát ne várd máról holnapra a jobbulást (3-4 hét). Türelem! Én is elkezdtem csinálni szombat óta. Minden másnap vagy ahhogy kedvem lesz. Talén miden nap? A mozgáa fontos nagyon! Kitartás! Puszika!
191. tkallai
2009. febr. 9. 08:02
Sziasztok! Örülök, hogy megvagytok :-))! Ha nem is legjobban...de a lényeg, hogy vagyunk...! Nekem sem a legtökéletesebb az életem. Hol ez a tünet jelentkezik, hol pedig az...de viselem, mert nincs más. Vagy felül emelkedek rajta vagy pedig lehúz...! És én élni akarok...ezért győznöm kell! Rengeteg munkával jár, de hiszem, hogy ettől csak erőssebb leszek. Viki! Nagyon kérlek próbálj meg erős lenni és agyban, tudatosan másképp élni...! Menj el társaságba...vagy akár egyedül egyél meg egy sütit egy cukrászdában és próbálj magadra találni! Magaddal és a lelkeddel foglalkozni kicsit...! Hidd el elfog múlni...csak idő kérdése. Évi! Ne próbáld meg megbeszélni anyukáddal mert nem érsz el vele semmit...csak rosszabb lenne, mert nem értené meg...teljesen más nyelven beszéltek. Hallgass rám, nem lenne értelme. Nagy munka feldolgozni de meg kell tenni. Nem értené meg, hogy mit mondasz...uygis csak az lenne, hogy hibáztatod és vádaskodsz. Meg sem próbálna belegondolni, hogy lehet, hogy van igazság abban amit mondanál. Fogadd elm ilyennek amilyen. Tudom, hogy nehéz, nem szólni, nem megmondogatni neki...de ez van. Átkell értékelned, hogy mit érnél el vele...szerintem megpróbáltad nem egyszer és süket fülekre találtál (bocs a kifejezésért), most sem lenne másképp. Azt jól teszed, ha leíros, mert kijön belőled...de ne küld el neki és hívd fel. Ha csak annyira hogy hogy van...akkor is! Vigyázzatok magatokra! Puszi!
190. viki20
2009. febr. 8. 20:59
még a legelején próbálkoztam rengeteg mindennel, h ne kelljen gyszt szednem. nekem sajnos semmilyen term. gyógy. cucc nem segített..:(
189. viki20 (válaszként erre: 186. - Tkallai)
2009. febr. 8. 18:58

hát igen.

jókat írsz. muszáj így felfogni. mármint h nincsen szervi bajunk. én napok óta kiüresedettséget érzek, szomorkodok, a combizmom pedig úgy remegett az előbb h látszott is. úúgy félek. h más a bajom, h vége lesz mindennek, h miért nem múlik már, h mit fog szólni mindehhez a dokim...jaaaj. egész hétvégén jól befrontinoztam és feküdtem...legszívesebben mindig ezt tenném...

:(((((((((

188. tkallai
2009. febr. 8. 18:27
Drága bokoka! Az a legfontosabb, hogy rájöttél arra, hogy probléma van a kis lelkeddel...ez a legfontosabb. Hidd el a világbn minden második ember szorong..csakhát nem vallják be saját maguknak sem...így kialakítanak mguk köré egy betegséget...ami tuti, hogy a szorongástól van. "Én nem szorongok címszóval, hisz nekem szívbetegségem van" alapon...hááát persze...mitől van szívbetegsége??? Tehát mi jó úton járunk...mi egészségesek vagyunk :-))! A tüntetek vannak és jönnek de nincs semmi szervi bajunk...a lelkünk kicsit megingott...de helyre rakjuk...hiszem, hogy sikerül! Anya gyerek kapcsolat? Nálam is ez a helyzet...! Azzal különbséggel, hogy én már nem lázadok...elfogadtam, hogy ő ilyen és nem fog tudni megváltozni...ezért nekem kell változnom, mégpedig úgy, hogy helyre rakom a kis fejecskémben, hogy ami elmúlt azt már nem lehet visszahozni...ami van azzal kell "gazdálkodni". Elfogadtam így a kapcsolatunkat ahogy van. Popper mondja: " attól, hogy valakit nem szeretsz vagy nem értesz vele egyet, még lehet rendesen viselkedni vele"! Én nem értem anyukámmal egyet...de rendesen viselkedek vele...nehéz munka, de nincs más...mert Ő ilyen.Ha megszakítod vele a kapcsolatot, akkor utána azért fogsz szorongani...hidd el! Nem akarok beleszólni de ez nem célra vezető. Kitartást kívánok! A megszólítás érdekében...üdvözletem: Timi
187. tkallai
2009. febr. 8. 15:31
Szia boboka! Együtt érzek veled...nekem is voltak ilyen tüneteim. Belső remegés, olyan mintha fáznék belül és reneg mindenem...! Vérnyomás??? Hajaj! Volt amikor 150 is volt. Nostanában nem nagyon jönnek ezek a tünetek. Nagyon jó lenne ha tudnál relaxálni, mert az nagyon jó. Én sem vagyok profi, de én eltudom magam lazítani, csak az a baj, hogy nem nagyon van rá lehetőségem, mert ritka hogy egyedül és nyugodt körülmények között tudok lenni...ahhoz pedig az szükséged. Persze a profik akár már társaságban is képesek elazulni...de ahhoz nagyon sok gyakorlásra van szükség...! Azt próbáld meg magadban elrendezni, hogy ha jön a tünet nézz vele szembe...harcoljatok és úgyis te győzöl! Ne add magad meg. Nekem még van nehéz levegővétel...mellkasszorítás...torokszorítás...de már egyre kevesebb és kisebb intezitással jelentkeznek. Próbálj elvonatkoztani a tünetektől, mert ha foglalkozol vele (méregeted a vérnyomásod) az annál rosszabb, annál erőteéljesebb lesz. Tudom, hogy nem egyszerű hidd el...sokszor elkeseredtem én is de hiszem, hogy SIKERÜLNI fog és mindannyian legyőzzük a "mmumust"!!! További szép napot és kitartást mindekinek!
186. tkallai
2009. febr. 6. 07:28
Szia Viki! Ismerős ez a torok szorítás...! Nekem is fáj a torkom, rendesen fáj mikor nyelek és alig tudok enni is...na meg még feszül is...! Ez kész téboly...nem semmi ez az emberi LÉLEK!
185. viki20
2009. febr. 5. 18:02
volt nektek olyan, h nyelni sem tudtatok? mikor nekem kezdődött az egész, úgy szorított a torkom h már fájt, anyum főzte a teát, én meg nem értettem miért nem tudom lenyelni, namegh a c-vitamin miért nem segít. jhaaaj..
184. tkallai
2009. febr. 5. 07:30
Hahó Szorongók! Hol vagytok? Senki?
183. tkallai
2009. febr. 4. 13:09
Vigyázzatok magatokra!
182. tkallai
2009. febr. 4. 13:09
Szoktatok Popper Pétertől hallgatni vagy olvasni...? Én nagyon sokat és nagyon sokat segített, de tudom még hosszú út áll előttem...VÁLLALOM! Fel a fejjel!
181. tkallai
2009. febr. 4. 10:03
Sziasztok! Tegnap előre ittam a medve bőrére...! Délután mentem a buszhoz és rosszul lettem. Semmi komoly kis szédülés melegség a torokban és szorítás...! Ma is szorít nagyon...de bírom! Kitartok...! Nektek is kitartást kívánok!
180. Orsy27
2009. febr. 4. 07:15
Én csak egyféle gyógyszert szedek, Medazepam-ot, abból is 2xfél van felírva naponta, de én csak 2xnegyedet szedek, és sokkal jobban vagyok így is. (Járok fizioterápiára is a nyakammal, az is segít.) Megállapítottak tenziós fejfájást is nálam, de már kb. 3hete az sem jelentkezett. Mi már babát szeretnénk, remélem, hogy ez a bogyó tényleg nem jelent akadályt...
179. viki20
2009. febr. 3. 21:16

nálam is jobb a szitu. bár nekem ilyen ingadozó. meg a bogyóm sem állt be sztem még..

most sírhatnékom van. csak úgy

178. tkallai
2009. febr. 3. 11:25
Sziasztok! Hogy vagytok? Jobb a helyzet? Én elég jól vagyok :-))! Remélem így is marad! Pusza! Írjatok!
177. viki20 (válaszként erre: 176. - Sariya)
2009. febr. 2. 13:23
dejó. bár nekem is elmúlna....:(
176. sariya (válaszként erre: 167. - Viki20)
2009. febr. 2. 13:12
Elmúlt szerencsére.Túlságosan bestresszeltem..:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook