Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás - mikor a félelem uralja az életed fórum

Szorongás - mikor a félelem uralja az életed (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
115. viki20
2008. okt. 13. 22:46
ja, amúgy az én testsúlyom is állandóan ingadozik, katus, emiatt ne aggódj. én örülök ha fogyok:)
114. viki20
2008. okt. 13. 22:45

igazából én félek a hipnózistól, ezért írtam:)

katus, szerintem irass fel gyógyszert. tuti, h attól fogysz. bocs h nem írtam, de elég volt a napi gondom: nem küldték a fizumat, a barátom üvöltött a témavezetővel(buta k**rva:)), és most keltem fel a könyv mellől-hnap zh. ja és eléggé kivagyok egy nagyon jó barátom miatt is, aki eltűnt.:'(

amúgy ma nem volt testi tünetem..ez érdekes. az lehet h valamikor egész napra is elmúlik és visszajön? félek h nem is ez abajom. nekem az izmaim meg az izületeim is szoktak fájni. az is a szorongástól van? valaki?

jóéjt

( bocs h leirtam az életemet:D)

113. 2a07bbb0b7 (válaszként erre: 111. - Egy Katus)
2008. okt. 13. 20:10

Szia.

szülés után nálam is elöjött a szorongás,

torok szorittás, izzadás, légszomj, és sokat fogytam mert alig birtam enni, a szorongástól.

(pedig jó férjem van, saját családi házunk, két szép gyermek).

de hiába:((

Igy orvoshoz fordultam , minden eredményem jó volt,

házi orvosom a RIVOTRILT irta fel, ez szorongás ellen van.

0,5-öst szedttem napi kétszer fél, reggel-este, és hiztam , minden meg szünt fél évig szedttem.

és nem is szedttem tovább,

most viszont megint szedem de csak napi fél tablettát, mert néha érzem, hogy megint szorongok, még mást nem érzek igy nem szeretnék vissza esni oda ahol már egyszer jártam, igy most szedem egy ideig megint.

beszélj orvosoddal, lehet neked is beválna.

nem kel töle megijedni,még csak állmos sem vagyok töle, igaz kis adagot szedek, napi fél.

de a kétszer fél is nagyon bevált:)

2008. okt. 13. 10:25

hahó!

Van itt valaki?

2008. okt. 12. 11:47
Sziasztok!Fél éve nagyon szorongok!4 kg-ot fogytam le,de eszek azért!Ez lehet a szorongástól,ez a hirtelen fogyás?
110. rachel1967 (válaszként erre: 109. - Viki20)
2008. okt. 9. 22:03

Igen, Tudom, hogy nem veszélytelen.

Köszönöm, hogy "vigyázol rám"!

Épp ezért írtam, hogy megbízható szakembert kell keresni-biztos forrásokból tájékozódni, és ha valóban jó a hipnotizőr, nem lehet gond. Vagy másként gondolod?

109. viki20
2008. okt. 9. 08:39
a hipnózis nagyon veszélyes, vigyázz vele.
108. rachel1967 (válaszként erre: 98. - Egy Katus)
2008. okt. 8. 23:17

Írtam pár napja erről a témáról. 3 választ kaptam,

talán nem volt jó a cím...

Nos, van megoldás:hipnózis!

Csak meg kell találni a megfelelő és megbízható szakembert. Én is keresem egyelőre Veszprém megyében, de ha nem megy, messzebbre is elmegyek.

Van egy oldal, ahol a hipnoterapeuták adatbázisa fellelhető.

2008. okt. 8. 18:00

Sziasztok!

Jó lenne ha nem lennének ilyen gyengeségek,idegrendszeri zavarok,s erősebb lehetne az ember!Lehet sopánkodásnak hangzik,de pont ezek az emberek nem érdemlik ezt!Talán vége lesz ennek egyszer?

Katus

106. viki20
2008. okt. 8. 10:56

sziasztok

tegnap óta megint fáj mindenem. minden izmom szinte, a hátam be van állva, a kezeim is fájnak, és a mélylégzésnél úgy érzem, mintha nem menne elég levegő a tüdőmbe. aludni sem tudok, félek.

akkor most nem hat a gyógyszerem? 3 hónap antidepi után ez normális? téyleg szorongásos depresszió, vagy más?

kérlek írjatok

2008. okt. 8. 10:26
Minden betegség (akár fizikai, akár lelki eredetű) esetén a gyógyszerek cak tüneti kezelést jelentenek. A betegség okát nem szünteti meg. A lelki eredetű betegségek esetén jobb lenne pszichológushoz fordulni és az okot megkeresni, így örökre megszünnének a tünetek.
104. viki20
2008. okt. 8. 10:09

sziasztok

tegnap óta megint fáj mindenem. minden izmom szinte, a hátam be van állva, a kezeim is fájnak, és a mélylégzésnél úgy érzem, mintha nem menne elég levegő a tüdőmbe. aludni sem tudok, félek.

akkor most nem hat a gyógyszerem? 3 hónap antidepi után ez normális? téyleg szorongásos depresszió, vagy más?

kérlek írjatok.

103. Bigóca (válaszként erre: 98. - Egy Katus)
2008. okt. 6. 14:30

Szia Katus!

Hát az az igazság,hogy én sem hiszek abban,hogy valaha is jól leszek úgy,hogy már ne kelljen gyógyszert szednem.Egyszer már megpróbáltam gyógyszerek nélkül,de szörnyen rosszul voltam.Én már 6 éve vagyok beteg,de csak tavaly vettem rá magam,hogy orvoshoz menjek.Azóta szedem a bogyókat.Szedtem már sok fajta gyógyszert mire megtaláltuk a nekem megfelelőt azóta igen jól vagyok.Csak néha vannak rosszulléteim.

Én is nagyon mély ponton voltam,ha nem szedném a bogyókat nem tudom mi lenne velem.Voltak öngyilkossági gondolataim pedig mindenem meg van,meg volt.De mégis szerencsétlennek éreztem magam,nem akartam élni,folyton féltem volt mikor tudtam mitől volt mikor nem.De hiszek abban,hogy egyszer majd még jobb lesz és nem kell semmit sem szednem.Csak türelem sokaknak sikerült már!

102. viki20
2008. okt. 6. 12:25

kitöltöttem egy tesztet, és az is "súlyos szorongást" mutatott...

én mégis a tüdőráktól félek. halálfélelmem van.

101. sivilla
2008. okt. 6. 11:05

Biztos hogy nehéz dolog ez. Én úgy gondolom , hogy szinten tudom tratani magam mert nincs más választásom. Viszont ez is eléggé nehéz dolog. Szeretném én is ha vége lenne egyszer.

Gyógyszert én is szedtem 1 hónapig xanaxod de semmit hatást nem éreztem és eléggé zavart a tudat is hogy szednem kell igy abba hagytam.

Egy biztos, hogy érje az ember sok pozitaív inger mert ez erőt ad. Továbbá nagyon fontos a családi háttér is. Sajnos a párom nem igazán tudja megérteni ezt a dolgot. Pedig ő is szorngós típus.

Úgy próbáltam megértettni vele , hogy milyen érzés az amikor nekem kell vezetnem. Bár ez csak egyik rossz dolog az éltemebe.

Próbálok pozitívan gondolkodni és eléggé sok könyvet is olvastam már ebbe a témában.

100. c06c587f53 (válaszként erre: 95. - Viki20)
2008. okt. 5. 20:42
Én csak a tényeket írtam le. Nekem segített és biztos,hogy másnak is. De tudom, hogy sokaknak sokkal súlyosabb tünetei vannak. De az meggyőződésem, hogy ha valakinek be van osztva minden perce,kevesebbet ér rá gondolkozni.
2008. okt. 5. 18:17
Hú a boldogság az nekem is hiányzik nagyon.A kiegyensúlyozott élet az nagyon jó lehet.Talán egyszer.Azért bízok benne
98. egy Katus (válaszként erre: 97. - D4d7d8c9ef)
2008. okt. 5. 18:08
Sziasztok!Érdekelne nagyon az,hogy ennek van e egyszer vége!Mert örökös szorongásba félelmekbe nem lehet élni,s az senkinek nem jó,mert mindenki a kiegyensúlyozott szép életre vágyik!Örömmel tölt el mikor olyan valakinek az esetét olvasom vagy hallom,hogy milyen mély gödörben volt,s milyen jól van már!Nekem párszor előjöt már ez,de ennyire még nem,s most nagyon megijedtem!Halálfélelmem több hónapon keresztül soha nem volt!Hihetetlen!
2008. okt. 5. 17:54
Viki igazad van mindenkinek más és a saját problémája a legnagyobb,valakinek kemény nagyon mert olyan tünetei vannak hogy júj.És a gyógynövényben nem hiszek.
96. egy Katus (válaszként erre: 93. - D4d7d8c9ef)
2008. okt. 5. 17:44
Valami megoldás mindenképp kell,mert ez így szenvedés!Kicsit később leszek!
95. viki20
2008. okt. 5. 17:43
örülök neki h neked sikerült. nekem speciel túrót sem értek a gyógynövényes szerek, mert olyan testi tüneteim voltak. sztem kár azt hirdetni h a gyógynövény meg az elfoglaltsáh mindent megold, kezdetben én is ezt hittem, le is tettem a gyógyszeremet, minekutána majdnem a mentő vitt el.
2008. okt. 5. 17:23

Sziasztok!

Ezek valóban nagyon ijesztő dolgok! Velem a következő történt. Rosszulléteim voltak. Rendszerint akkor jöttek rám, amikor tudtam, hogy nem tudok elmenni a háziorvosomhoz (tehát hétvégén). Ennek az volt a következménye,hogy minden szombaton vagy vasárnap az ügyeleten kötöttem ki. Mindig más doki volt. Vizsgált már kínai, arab és magyar doki is,egyik sem talált semmit. A pulzusomat 130-ra tornáztam fel,ekkor kaptam 48 órára az otthoni vérnyomásmérőt. Éjszaka tökéletes volt a pulzusom,reggel kezdődött minden elölről. Nagyon ki voltam borulva. A háziorvosom felírta a Frontint. 2 szemet szedtem belőle, a férjemnek nem tetszett a dolog. Sokat beszélgettünk, mondta,hogy minden az agyban zajlik le, ott kell rendbetennem a dolgokat. És rájöttem, hogy igaza volt! Kidobtam a gyógyszert, lekötöttem minden szabad percemet. Biztos,ami biztos vettem néhány regényt is. És amikor el voltam foglalva és nem volt időm gondolkozni,akkor minden rendben volt. Ennek már néhány éve,jelenleg a pulzusom 59-67 között mozog. És jól vagyok. Sajnos alapból stresszes ember vagyok,tehát szoktam idegeskedni,de vettem egy növényi alapanyagokból készült nyugtatóteát és abból szoktam inni, ha feszültebb vagyok. Van olyan,hogy 6 hónapig nem iszom belőle,de előfordul, hogy egy hétig iszom kúraszerűen. Ebből azt szerettem volna kihozni,hogy én megértelek Titeket,de próbáljatok meg ott bent rendet tenni. Nekem sikerült.

93. d4d7d8c9ef (válaszként erre: 92. - Egy Katus)
2008. okt. 5. 17:13
1.5 évig szedtem a gyógyszert és közbe egyszer megpróbáltam abba hagyni de tél volt és akkor úgy is depis a hangulat így nem is sikerült de tavasszal igen.Én azt mondom mindenkinek hogy k...va szarok a tünetek nagyon aggasztóak de nem a tünetet kell megszüntetni hanem a gondolkodás módot és úgy a gyógyszer is hatásos ,csak magába a gyógyszer nem sokat ér ugyan is az csak a vész csengőt kapcsolja ki és az okok maradnak.Szóval a terápiával mondhatni sikeres de még van mit fejlödnöm úgyanis nem vagyok tünet mentes de legalább már nem félek a tünetéktől és tudom kezelni,de azok a dolgok amiktől az életbe félek azok még meg vannak és hát ez az oka mindennek ez okoz feszültséget ez a tehetetlenség érzés.Ne félj a gyógyszertől,az antidepi az jó de a frontin a sanax az nyugtatót és arra könnyű rá kapni.De mondom a gyógyszer magába nem ér semmit ezt kell megérteni.
2008. okt. 5. 13:32

Szia Lali!

Értem!S azt megkérdezhetem,hogy meddig szedtél gyógyszert,s hogy mennyit segített?Én tökre félek tőlük!Mondjuk szakmai ártalom is lehet ez:-)Elég durvák a tüneteim!:-((((ha érdekel,leírom!:-)

91. viki20
2008. okt. 5. 12:31
meggondolom:)
90. viki20
2008. okt. 5. 12:31
igeen?:D
2008. okt. 5. 12:21
Van ám szombaton is :)
88. viki20
2008. okt. 5. 11:50

lali!

köszi szépen, egy baj van csak. ott van asulim mellett és nem akarom h az ismerőseim lássák h oda megyek. remélem érted. most megyek egy másikhoz, de köszi:)( ez még megmarad a biztonság kedvéért)

87. d4d7d8c9ef (válaszként erre: 84. - Viki20)
2008. okt. 5. 11:20
Viki hívd fel ,el küldöm a számot is,nagyon rendes az asszisztens is,komolyan,ö is tud segíteni.
2008. okt. 5. 11:18
Szia Katus.Hát csak a magam nevébe tudok beszélni.Nekem erős koncentrációs ill memória zavar,fejfájás szédülés és amint ez be indul jön az önbecsülésem le rombolása amit jó hangulatomba újra építek,jönnek a negatív gondolatok.A haláltól nem félek ilyen problémám nincs inkább az aggaszt hogy nem merek kapcsolatba lépni csajokkal már mint pár kapcsolatba ,amúgy egy nagyon nyílt humoros pali vagyok aki mindig központba tud lenni és ezért ezt ami velem történik nem is nagyon értik és látják.A bizalom az igeni fontos de én szerencsére olyan pszi...találtam akinek bármit el mondok ,na jó azért a nagyon intim dolgokat nem de körvonalakba még azt is.Azért a félelmeimről tud.Hát nehéz.De írtam hogy szedtem gyógyszert de egy csomó mellékhatása van pl szexuális zavarok.....bár egyedülálló vagyok így nem zavart.:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook