Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szorongás - mikor a félelem uralja az életed fórum

Szorongás - mikor a félelem uralja az életed (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
175. viki20
2009. febr. 2. 12:21
tudom h nem oldja meg az igazi problémát, ezért nem csak gysz kell, hanem terápia is. beszélgetés a dokival.
174. viki20 (válaszként erre: 173. - Tkallai)
2009. febr. 2. 12:20

jó rendben. te tudod. én 21 vagyok, és elhiheted nekem sem öröm bogyókat szedni..:(

csak válassz nagy körültekintéssel dokit!

173. tkallai
2009. febr. 2. 11:16
Tisztában vagyok vele, hogy veszéllyel jár a hipnózis, de ha találok egy jó szakembert akkor nyert ügyem van...! Mondjuk elég drága valami 10 000 Ft körül van egy alkalom, de ha jól megy a dolog akkor 3-4 alkalom elég. Mint írtam nem tudok járni pszichológushoz vagy pszichiáterhez mert messze van tőlünk és az nem 3-4 alkalom mint tudjuk. Nem akarok gyógyszert szedni ugyanis a gyógyszer csak a tüneteket enyhíti, az igazi problémát nem oldja meg...25 éves vagyok, családot és gyereket akarok...nem nyugtatókat!
172. viki20 (válaszként erre: 171. - Tkallai)
2009. febr. 1. 20:15

a hipnózis nagyon veszélyes. nagy károkat is tud okozni, ezért nagyon meg kell választani az orvost (!) aki végzi.

én is gysz ellenes voltam. de be kellett látnom, hogy enélkül nem megy..persze én is lefutottam a természetgyógyász-kineziológus-gyógynövényes bogyik-gyógyteák-stb..ártalmatlan köröket. és bizony a helyzet rosszabb lett:(

én azt mondom, vannak, akiknek használnak a term. gyógy. bogyók, de vannak, akiknek nem sajnos. egyébként sztem semmi gond nincs a gyszekkel, csak meg kell találni a megfelelőt.

egyébként miért rögtön a hipnózist akarod? esetleg egy jó pszichiáter?

171. tkallai
2009. febr. 1. 17:50
Szia Viki! Köszi, hogy írtál...! Az igazság az, hogy nem szeretnék gyógyszert szedni...gyógyszerellenes vagyok. Bár volt amikor már annyira nem bírtam a szorítást hogy vettem be Rivotrilt, meg most egy hónapja szedem a Valeriana-t, nem nagy különbséget érzek...! Nem tudom mit tegyek...ez a hipnózis hatásosnak tűnik...nem gondolnám, hogy mály víz...! Vagy igen?
170. viki20 (válaszként erre: 169. - Tkallai)
2009. jan. 31. 23:50

szia!

szerintem nem kell rögtön a mély vízbe ugrani. a helyedben először elmennék egy pszichiáterhez, aki ad neked gyógyszert, ha szükségesnek látja, és beszélget veled a dologról.

a fájdalmak meg a mellkasi szorítás a legrosszabb..:(

169. tkallai
2009. jan. 31. 22:13
Sziasztok! Új vagyok itt köztetek...sajnos, hogy itt kell "találkoznunk". Az a helyzet, hogy szorongok. A tüneteim igen változóak. Szédülés, mellkasi szorítás, torokszorítás, fáj a hátam és a vállam nagyon...! Fél éve kezdődött és azóta talán egy picikével jobb! Próbálom a fejecskémbe helyre tenni a dolgaimat....de iszonyú türelem és nehézség árárn. Jártam pszichológushoz, de nagyon drága és nem volt olyan hatása mint amit vártam. A dolog rosszabbik része, hogy ahol én lakom nincs is a közelben hanem 60 km kellett utaznom miatta. Most ajánlották a hipnózist ami hatásos lehet és gyorsabb mint egy feltáró terápia (ami évekig megtart). Közülteke volt már valaki ilyenen? Vagy valami vélemény? Mindenkinek kitartást kívánok! Várom a válaszaitokat! Előre is köszönöm!
168. viki20 (válaszként erre: 165. - Orsy27)
2009. jan. 31. 13:20
én is gad-os vagyok :(
167. viki20 (válaszként erre: 166. - Sariya)
2009. jan. 31. 13:20

sport. pihenés. kikapcsolódás. ha nem múlik, vagy nagyon kínoz, akkor pszichiáter. nem szabad hagyni, hogy elharapódzzon a dolog.

remélem nem írtam túl későn:)

hátfájással, inkább húzódással,meg mellkasi nyomássalén is küzdök:(

166. sariya
2009. jan. 20. 16:42
Sziasztok!Mostanában nagyon sok stressz ért borzasztóan szorít már jó ideje a mellaksom és ugyanott hátul is.És nem akakr elmúlni,de borzasztó rossz érzés.Tudnátok vmit javasolni?
165. Orsy27
2009. jan. 10. 15:17

Sziasztok!

Nálam pár napja derült ki, hogy generált szorongásos zavarban (GAD) szenvedek, emiatt szédülök már több, mint fél éve! Felírtak fizioterápiára is, mert a vállam és a nyakam olyan kemény, mint a szikla, valószínűleg a rossz testtartástól, vagy a stressztől. Egyébként jártam mindenféle dokinál, minden eredményem negatív lett...Kaptam Medazepam-Q nevű gyógyszert, szedte valaki esetleg már? Mit tudtok róla?

164. viki20 (válaszként erre: 163. - Egy Katus)
2008. nov. 23. 19:56
örülök h jobb:)
163. egy Katus (válaszként erre: 160. - D4d7d8c9ef)
2008. nov. 23. 16:14

Szia Lali!

Köszi,ingadozó vagyok én nagyon!De mióta szedek gyógyszert egy picivel jobb!Vannak még tüneteim elég szépen,de van amikor jobb!

Furcsa ez az egész!

Te hogy vagy?

2008. nov. 20. 19:59
Jaj ennek nagyon örülök :)sok kitartást menni fog:)
161. viki20 (válaszként erre: 160. - D4d7d8c9ef)
2008. nov. 19. 21:29
igenigen:)már kétszer, nagyon szeretem ezt a dokit, köszi h adtad!!:D
2008. nov. 19. 19:40
Ha hó szorongósok!Mindenki jól van?Nincs para?Viki ,voltál?Katus te hogy vagy?
2008. nov. 13. 18:13

sziasztok.

én is nagyon szorongos típus vagyok, és néha észre veszem ha szorongok ,

a tenyeremen előjönnek az erek, és ilyenkor a tenyerem kék,ez néhány percig tart,

de sokszor észre veszem,

ez kinek jön még elö, vagy mitöl van?:(

elöre is köszönöm.

158. viki20 (válaszként erre: 157. - D4d7d8c9ef)
2008. nov. 10. 12:13
holnap megyek. remélem jó lesz..
2008. nov. 8. 12:49
Szia Viki!Voltál már?
2008. nov. 3. 14:36
Jaj ennek nagyon örülök és ha kérdezik mondhatod a nevemet nyugodtan mert általában meg kérdezik.Ott nagyon kedves mindenki.
155. viki20
2008. nov. 3. 14:28
lali, bejelentkeztem, azt mondta a recepciós h jól tettem h hozzá megyek:) ja és előre leszögeztem h tudnak-e szorongósakkal foglalkozni. mondták h igen. úgyh jó:) bízom benne nagyon.
2008. nov. 3. 10:36

Ismerős érzés :(

Eléggé szorongó típus vagyok, a pszichológus is mondta, de azt mondta elég lesz a kikapcsolódás nem kell semmilyen terápia, meg gyógyszerek.

153. viki20
2008. nov. 2. 10:57
jójó, köszönöm:)
2008. nov. 2. 09:48
Viki.Ott fognak veled foglalkozni,S Andreához menj az nagyon kedves ,ő pszichiáter és bármikor fordulhatsz hozzá ,ha bármi van ,esetleg zavarnak a mellékhatások vagy valami más probléma adódik ö segít és meg találjátok a megfelelő gyógyszert.De egyet ne felejts el,ő nem tud meg lépni helyzeteket helyetted,neked kell azon munkálkodni.Ügyes leszel.
151. viki20
2008. nov. 1. 21:14
lali, ahova te jársz, oda fogok menni jövö héten. figyu, de ugye ott foglalkoznak velem? mert ha ott is olyan paraszt lesz a doki, mint az előző akkor tuti nekimegyek a falnak:(
2008. nov. 1. 21:12
Kitartás csajok.Annyira együtt tudok veled érezni,de hidd el van ki út és tényleg próbáld meg a könyveket mert azokba sok olyan dolog van amitől a dolog világosabbak lesznek és rá világítanak a probléma okára.De ez egyénenként különböző.Próbálj ne a kínzó tünetekkel foglalkozni ami iszonyat nehéz,inkább az okokat keresd és azokat dolgozd fel és menj előre.Majd hidd el amint el kezdesz magadon dolgozni enyhülnek a tünetek is de ez egy kurva szar és hosszú út amit néha fel is adunk.De kettőt előre egyet vissza .Ez már csak ilyen.
149. viki20
2008. nov. 1. 20:22
köszi szépen. nagyon nem találom az utat kifelé. ráadásul a dokik még rá is tesznek egy lapáttal a bajomra. eddig kettőnél voltam, egyik sem törődött velem..:(
148. Csipkerózsika (válaszként erre: 147. - Viki20)
2008. nov. 1. 19:58

Szió!

Tarts ki! Sajna a gyógyszer nem old meg semmit, csak megkönnyítheti a hétköznapokat. De a problémát mindenkinek magának kell megoldani. Ha sírnod kell, sírj! Ha az kell, tedd azt. Utána biztos jobb lesz. Ha tudsz sírni, az nagyon jó, figyelj közben nagyon magadra, hogy mit érzel, és miért.

Küldöm priviben a könyvcímeket.

147. viki20
2008. nov. 1. 19:50
félek..hogy meghalok. merevek az izmaim. sírnom kell. nem bírom ezt már sokáig. lassan fél éve szedem a gyszt, szabadna igy éreznem magam?
146. Ani2 (válaszként erre: 143. - Csipkerózsika)
2008. okt. 28. 10:54

Szia!


Megírnád privibe nekem is a könyvek címét?


Köszi

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook