Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szilveszterre dobjunk le pár kilót fórum

Szilveszterre dobjunk le pár kilót (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. jan. 21. 19:55
Fel a fejjel mindenkinek, sajna most énis mélypontomat élem. 74-73,8 között mozgok nem megy lefelé, bár az én hibám, mert mindig vétek valamit.
166. Rézike 49 (válaszként erre: 165. - Jasminie)
2009. jan. 21. 18:30

Szia! Minden nap benézek ide, hogy lássam, ki hogy halad.

Én semmi jóról nem tudok beszámolni, el is keseredtem kellőképpen. Hiába járok edzésre, egy deka sem ment le rólam. Igaz, hogy még csak ötször voltam, és holnap is megyek.

Itthon pedig taposok és kerékpározom. Csak lesz eredmény, ha nem hagyom abba....

2009. jan. 21. 09:46

Sziasztok!

Hogy eltűnt mindenki:)

Nekem a párom tanul és ilyenkor nem lehet a gép közelébe menni.

A munkahelyemen pedig csak egy géppel tudtunk dolgozni, így elmaradt a netezés.

Ma rendeltem update kaját. Kíváncsi

leszek milyen lesz. Nem volt időm főzni.

Most lement 2 kiló.

Ti hogy álltok?

2009. jan. 17. 09:17

Én nem tudom megállni,hogy ne álljak a mérlegre.

Mai mérlegelésem eredménye 73,8 kg ;)

2009. jan. 16. 10:40

Nyugi, nálam is gáz. A digi mérleg az ágy mellett.

És míg a párom nevetett eddig, hopp, most szinte minden este ő is rápattan.


Nekem az volt az első felkeléskor, hogy ráugrottam az ágyam melletti mérlegre. :D

2009. jan. 16. 10:39

Üdv csajok!


Én eldöntöttem, hogy csak szombatonként állok rá mától. Tegnap kaptam egy szupi fogyi tippet. ma elkezdem, és ezzel gyorsabban le kell mennie a kilóknak.

2009. jan. 16. 10:36
Ma borzasztóan fáradt vagyok :S
2009. jan. 16. 10:35

ÉN nem tudom megállni,hogy ne álljak mérlegre mindennap :P Ez már nálam függőség.

Tovább nő az akaraterőm,csininek kell lenni, mert megyünk egy wellness hétvégére kettesben a férjemmel.

Mai menü:

Reggeli: shake

Ebéd gulyás leves talán

Vacsora: shake

torna:---

2009. jan. 16. 10:08

Én se birok többet enni. Nekem is kisebb lett a gyomrom. A mérlegre még mindíg nem álltam fel. Na majd hétfőn.

Mai menü: tejeskávé, kalács

Ebéd: finomfőzelék

Vacsi: turmix

Torna : semmi

2009. jan. 14. 15:06
Bocsi!...jó lenne a folyamatos edzés!
2009. jan. 14. 15:05

Ma reggel nem mertem elindulni autóval, így elmaradt a kondizás.

Talán holnap, ha javulna az idő. Nem szívesen hagyom ki, mert jó lenne a folyamatosan edzeni.

2009. jan. 14. 10:35

Jázmin,


Se baj, leadod.

Ma még nem ettem semmit. Elkezdett összehúzódni a gyomrom. Kevesebbet igényel jóval. Juhuuuuuu, erre vártam. Így szenvedés nélkül fogyizhatok.

2009. jan. 14. 10:29

Tegnap kimaradt a reggeli

Ebéd egy kis töltelék töltött káposzta :P

Vacsora vinette-(egy barátnőm így nevezte: padlizsánkrém) egy szelet kenyérrel

Torna: szaladgálás egyik boltból a másikba nehezített körülmények között-két gyereket húzni-:P

2009. jan. 13. 15:07

Sziasztok!


Hétfőn reggel kellett volna mérlegelnem. De vasárnap átjöttek lilahagymás zsíroskenyerezni a barátnőim. Még be is csiccsentettünk egy kicsit.

Ennyit a fogyiról...

De ez az egy este nem állít meg.

Holnap jó sokat tornázom.

Mai menü:

reggeli: saját sütésű magos kenyér, paradicsom, sajt

ebéd: finomfőzelék

Vacsi : turmix

Torna: semmi :)


Ti mit szoktatok enni?

2009. jan. 13. 08:06
A hasadról? Ajánlok egy dvd-t, nekem a hasammal csodákat művel. Mivel ez nem a reklámok helye, átküldöm privibe.
152. Rézike 49 (válaszként erre: 151. - 50d0def203)
2009. jan. 13. 06:18
Köszönöm, nagyon kedves vagy. Járok rendszeresen, tegnap is voltam és utána nagyon jó volt a közérzetem. Már nincs is izomlázam,pedig jól megmozgattam a derekamat.A hasamról kellene ledolgoznom a csúnya zsírt.Lassan, de biztosan!!!
151. 50d0def203 (válaszként erre: 146. - Rézike 49)
2009. jan. 12. 21:43

Akkor olyan típus vagy, mint én.

Nehezen indul be a fogyásom, de aztán mennek le a kilók.

És nekem az esti kocogások sokat hatnak vagy a dvd torna. Sokat segít, hidd el!!!

Próbáld ki, érezni fogod!


Kitartás, veled vagyunk, mi is szenvedünk,és várjuk a minusz kilóinkat.


Fel a fejjel, fel ne add!!!

2009. jan. 12. 21:40
Itt vagyok, csak elírtam. Pardon. :D
149. 50d0def203 (válaszként erre: 145. - Rézike 49)
2009. jan. 12. 21:39

Hehehe, majdnem csoki torna lett belőle. Jót ajánlgatnék én Neked fogyira. :D

Bocsi, elírtam.



Amúgy mégsem mi mentünk, így vagyok csajok. Gyertek dumcsizni!!!

2009. jan. 11. 15:41

CSak így tovább Jasminie!

Rézike! kitartás, igen már az is jó, ha nem hízol.

sajnos most énis a hullámvölgyben vagyok, biztat, hogy telihold volt, remélem akkor most könnyebb lesz fogyni ;)

2009. jan. 11. 11:54

Sziasztok!


Rézike! Ne add fel! Az már siker ha nem hízol tovább! A tornától pedig úgyis formásabb leszel, ha lassan is de mindenképpen. Már ezért megéri.

Én tuti fogytam, ha nem is kilóban centiben biztos mert húzgálom a nadrágomat:)

146. Rézike 49 (válaszként erre: 144. - Szoszilvi81)
2009. jan. 11. 07:57
Köszönöm a bíztatást, de egyenlőre semmi csökkenést nem tapasztalok a súlyomat illetően. Azt mondták, ne álljak a mérlegre, centivel mérjek. Ha beleférnék a kihízott ruháimba, összeérnének a nadrágjaim, az lenne az eredmény!!!! Még csak kétszer voltam, de nem adom fel!!!!
145. Rézike 49 (válaszként erre: 143. - 50d0def203)
2009. jan. 11. 07:53
Köszi. Gondolom, sok tornát akartál írni. Vagy van ilyen, hogy soki? Nem cikizni akarlak, de én ezt nem tudom.
2009. jan. 10. 21:42
Sok sikert kívánok, hogy sikerüljön minél többet leadnod ;)
2009. jan. 10. 20:32
akkor inkább neked a soki torna való.
142. Rézike 49 (válaszként erre: 140. - Jasminie)
2009. jan. 10. 17:35

Szia! Nekem, mint inzulinos cukorbetegnek, a 4,8 cukor alacsony. Egy egészséges embernek jó.Nekem 10 alatt kell maradni, az éhgyomri : 5,8 lenne megfelelő.

Igen, nagyon jó lenne lefogyni, de nagyon nehéz.Már annak is örülök, ha nem emelkedik a súlyom.Az inzulin minden felesleges szénhidrátot zsírrá alakít, ami szépen rakódik a hasam köré. No, ezt kell nekem ledolgozni.

2009. jan. 10. 11:00
ÉN AZT HISZEM 5-IG JÓ A VÉRCUKOR, FÖLÖTTE MÁR MAGAS.
140. jasminie (válaszként erre: 138. - Rézike 49)
2009. jan. 10. 10:55

Szia Rézike!


4,8 cukor az jó? Én nem értek ezekhez a dolgokhoz. Szerintem a fogyás és az hogy egészségesebben eszel biztos javít a cukorbetegségben.

Mai menü:

reggeli: magos kenyér, sajt, uborka, tejeskávé

Ebéd: sóska

Vacsi: párolt hal salátával

Torna: semmi :( , egész nap ülés a munkahelyen :(((

2009. jan. 10. 08:25
Nem tudom, hogy fog-e hatni. Majd kiderül. Én még csak a jövő héten kapom meg, amint elkezdem közvetítem az eredményt. Nem hiszek az ilyesmiben, de egy próbát megér.
2009. jan. 9. 17:59

Szép estét!

Ma is voltam a fittneszklubban. Eldöntöttem, hogy hetente kétszer megyek. Egy óra hosszat lehet a gépeket használni, ez van a bérletben. Van infraszauna és szolárium is.

20 percet gyalogoltam, még hegyet is másztam. Hasizomerősítőkön gyakoroltam. Ma súlyt nem emeltem, mert tegnap egész nap nem bírtam a karomat. Fokozatosan kell magam szoktatni ezekhez az újdonságokhoz.Ráálltam a mérlegre , ruhástól, cipőstől.84 kg voltam.

Cukrom 4,8 volt. Már remegtem az éhségtől.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook