Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szilveszterre dobjunk le pár kilót fórum

Szilveszterre dobjunk le pár kilót (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
197. jasminie (válaszként erre: 196. - Szoszilvi81)
2009. febr. 11. 14:04

Gratulálok neked!


Remélem nyárra 38-ast veszel majd.

Tegnap lépcsőztem egy órát izzasztónadrágban!

Nagyon jól esett.

2009. febr. 11. 10:29

Mai eredményem: 71,8 kg

:D

2009. febr. 9. 10:50

Sziasztok!

A múlthéten kellemes csalódás ért, vettem magamnak egy felsőt meg bikinit, és 42-es méret kellett. :)

194. Rézike 49 (válaszként erre: 193. - Szoszilvi81)
2009. febr. 8. 16:14

Az unokám 14 éves, most nyolcadikos. Dorottya a neve, Dórikának becézzük.

Voltam a névnapon, de csak levest ettem.Nem szeretem a vadhúst, így könnyű volt keveset ennem.

Almaecet kapszulát szedek,volt régebbről,és meg is rendeltem. Nem sok változást tapasztalok, talán többet kell járkálnom bizonyos helyre. Így meg figyelnem kell, hogy eleget igyak.

Egy másik fórumon , almaecettel kapcs. valaki figyelmeztetett, hogy nincs por alakban almaecet.Akkor mit raknak a kapszulába??!!!

Talán jobb lenne, ha maradnék a folyékony változat mellett.

2009. febr. 7. 15:27

Igen nekem sincs most úgy étvágyam, hál'istennek :P

Most ebédeltem, így a vacsit mára kihagyom ;)

Hogy hívják az unokád és hány éves?

2009. febr. 7. 07:20

Szép hétvégét mindenkinek!

Még mindig nem álltam a mérlegre. Mivel egész héten beteg voltam, mozgás semmi, feküdtem az ágyban. Ez egészen nem igaz, mert néha tapostam egy kicsit.

Étvágyam sincs, remélem, ez majd hoz valami eredményt.

Bár ma az unokám névnapjára vagyok hivatalos....:)

2009. febr. 5. 17:03

Ha ez vígasztal énis ismét náthás vagyok. A fogyásom stagnál, de azért bízom benne, hogy újra megindul.

Azt figyeltem meg, hogy két kilónként stagnálok, utána gyorsan lemegy 1,5-2 kiló, aztán visszaugrik egy kicsit, lemegy és megáll. NO most itt tartok 73 kg-val.

190. Rézike 49 (válaszként erre: 189. - Jasminie)
2009. febr. 4. 23:45

Szép estét! Vagy szép álmokat! Nem tudok elaludni a náthától.

Köszönöm a biztatást. Kicsit elkiabáltam a dolgot, a héten még nem voltam edzésen. Ha így maradok, nem is fogok. Remélem, nem influenza, nem mondta az orvos.

Ma még a szteppert is elkerültem, csak szaunáztam.

Mozgás az ágytól a mosdóig és vissza,no,meg az orvosnál voltam.

189. jasminie (válaszként erre: 188. - Rézike 49)
2009. febr. 4. 14:22

Szia Rézike!


Gratulálok a kitartásodhoz.

Ne is foglalkozz azzal a csúnya mérleggel!

Formálódni fogsz, ezen kívül jót teszel szívednek, lelkednek és még az ereidnek is :)

2009. febr. 3. 20:06

Szép estét !

Én nem álltam mérlegre mostanában. De szorgalmasan járok a fitneszterembe, hiszek benne, hogy lesz eredmény.

2009. febr. 3. 19:46

Sziasztok!


Én 1 kilót fogytam.

Hol vagytok csajok?

Ki mennyit fogyott?

Az se szégyen ha nem fogytál semmit!

Mert legalább nem híztál:)

És ez is siker :))

2009. febr. 2. 16:43

Sziasztok!

Ki hogy áll a fogyással, meséljetek!!

Én voltam 72,6 is, de most a hétvégén visszaugrottam 73-a mert Németországban voltunk apukámnál, és hát a kakaós palacsintának nem tudtam ellenállni :P


Szép Napot!

2009. jan. 30. 09:35

Sziasztok!


Én nem tudom mennyit lépek 1 óra alatt mert kifogyott az elem :)

Idővel el lehet érni az 1 órás taposást nem azonnal megy. Nekem eddig a legtöb másfél óra volt. Ja és én már kinyírtam egy taposót ez a második:)

A combom jó erős tőle, még úgy is látszik az izom hogy híztam 15 kilót (boldog párkapcsolat titka)

Fenékre nekem leginkább a négykézlábon való föl-le lábemelgetés jött be. Csak a térdem alig bírja :(

2009. jan. 30. 09:24
Hát újabb módszerről nem tudok, csak azokat amiket a torna dvd-ken lehet látni. Ill. én most úgy érzem a sztepper is formálhatjam igaz én még kezdő vagyok csak néhány napja van meg, akinek régóta meg van az érdemben is tud nyilatkozni a dologról. ;)
2009. jan. 29. 15:58
És még lenne egy kérdésem:nem tudtok vmilyen tornagyakorlatot,de ami ténlyeg használ fenékre ? illetve a fenék alatti részre?Légyszíves..
2009. jan. 29. 15:57

Sziasztok!Ma megmértem magam,és 2 kg-mal többet mutatott a mérleg:(Nagyon elkeseredtem..

De nem adom fel,alig fogok enni,vagyis fogokmcsak mértékkel!Nektek is kitartás csajok!

2009. jan. 28. 11:59

Én nem bírok egy órát szteppelni, 600-at csináltam (bal-jobb=1 lépés) de az meg volt 15-20 perc alatt, és azóta is borzasztóan fáj a vádlim :P . Neked 1 óra alatt hány lépés sikerül?

te hogy állsz a kilókkal?

180. jasminie (válaszként erre: 176. - Szoszilvi81)
2009. jan. 28. 10:05

Jaj de jó hogy van szteppered!:)

És milyen rajta lépegetni.

Élvezed?

Én imádom !

Tegnap is steppeltem 1 órát.

Most olyan éhes vagyok.

Nem is tudom mit reggelizzek.

Talán virslit paradicsommal.

Ebédre kinait kaját csináltam sok zöldséggel.

a vacsi meg turmix lesz.

2009. jan. 27. 09:16
Énis késztetést érzek hogy használjam, viszont olyan izomlázam van.... ;)
2009. jan. 27. 06:58

Szép napot!Na én ledobtam volna,főleg szilveszterre,de úgy hozzám van ragadva :(

nem akar elhagyni pedig szorgalmasan szobabringázok. :C

2009. jan. 27. 06:30

Jó reggelt!

Én is szeretem a szteppert. Már úgy vagyok vele, hogy hiányzik.Valami kényszert érzek, hogy használjam.

2009. jan. 26. 18:56

MEG VAN A SZTEPPER! :D

Ma összeszedtem a lakásban található összes aprót,25 euró volt, meg mindig gyüjtük kiscímletű papírpénzt, hogy ha ilyet adnak, akkor félreteszem, így volt még 6-5 eurósom. Mikor hazaért a párom, mondtam, hogy csak 5 euróba kerül ;)

175. jasminie (válaszként erre: 174. - Szoszilvi81)
2009. jan. 26. 15:08

Szia !


nekem van sztepperem! Imádom.

Van hogy egy órát is rajta vagyok úgy élvezem.

Tök jól érzed a lábad, ha kicsit előredölsz a popsira megy. Úgy a legjobb ha a fejedre teszel egy fülhalgatót és jó pörgős zenét hallgatsz közben. Így még gyorsabban nyomod a tempót.

Próbáld ki sportboltban vagy fitneszteremben.

Megéri hidd el.

Még a párom is szokta néha használni.

2009. jan. 26. 11:08

Ez jóhír Rézike, csak így tovább! Lassan beindul mindenkinek! Nagyon szeretnék egy taposógépet, de a párom nem engedi, azt mondta felesleges, úgysem fogom használni, de ha nem próbálom ki, akkor nem tudom mennyit használnám :P

Nem unalmasak ezek a sztepperek?

Leg magic-et szeretnék, de azt nem tudom, hogy hol mennyiért lehetne kapni, a penny-be láttam most egy sielő-sétáló masinát, olyan, mint a sztepperek, szivesen megvenném, de le vagyok tiltva a dologról. :S

2009. jan. 26. 07:13

Jó reggelt, szép hetet!

Elkezdtem a tisztítőteát inni, remélem, lesz hatása. Egyenlőre csak annyi van, hogy többször járok a mosdóba, de legalább nem kell vízhajtót szednem.Továbbra is járok edzésre, hetente kétszer 1 óra. Itthon meg taposom a szteppert. Már nem olyan szűkek a ruháim.

2009. jan. 25. 17:31

Most nekem pozitív hullámom van :) 72,8-73 kg-t mutatott a mérleg. :D

A torna nekem is ritkán megy, ma voltam síórán, hát borzasztóan elfáradtam, muszáj lesz edzeni a következő órára. :P

2009. jan. 25. 13:21

Sziasztok!


Egész jó ez az update kaja.

Ma ettem vadragulevest, tárkonyos tésztát husival.

A leves isteni volt, holnapra is rendeltem.

A torna valahogy nem megy mostanában. Lusta vagyok nagyon. Ti hogy álltok vele? :)

2009. jan. 23. 19:20
Megérte a nap, 73,4 kg voltam reggel. :)
2009. jan. 22. 18:10

Bár nincs vége a napnak, de ma ügyesen betartottam a diétámat, tornáztam is :)

Tudom ezért nem jár dícséret, de örülök neki, hogy megtudom állni. :D

2009. jan. 22. 06:52

Szép jő reggelt ! Bár úgy hallom, esik az eső és nem szeretem a szürke napokat. Ha már hó nem volt..., kell a csapadék.

Most kaptam egy levelet, amiben fogyasztó teakeverékről írt valaki. Állítólag nekem kell összeállítani gyógynövényekből. Azt hiszem, kipróbálom, ártani biztosan nem árt. Szeretném, ha használna is.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook