Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szilveszterre dobjunk le pár kilót fórum

Szilveszterre dobjunk le pár kilót (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. dec. 16. 08:35

Tegnap rendesen beebédeltem, aztán eldöntöttem, akkor nem vacsizok. Tudom, hogy nem nagy dolog, de mégis büszke voltam magamra, sikerült megállnom.

Most megyek megiszom a reggeli shakemet. Aztán indulhat a nap!

46. Rézike 49 (válaszként erre: 44. - Szoszilvi81)
2008. dec. 16. 07:46
Én sem fogom magam minden nap méregetni. Csak elveszi a kedvem...Elég lesz heti egy alkalommal.A héten elkezdtem tekerni a szobakerékpárt, meg lépcsőzök, szerintem ennek előbb-utóbb meg lesz az eredménye.
2008. dec. 15. 14:47

Oolong!

Nagyon okosan csinálod, csak így tovább!

2008. dec. 15. 14:46

Sajnos most úgy tűnik énis súlytartó fázisban, 75 kg vagyok, no de majd csak megindul nálam is.

Ma eldöntöttem, hogy áttérek a heti mérkőzésre.

Rossz hatással van rám a mérlegelés... :P

43. oolong (válaszként erre: 40. - Szoszilvi81)
2008. dec. 15. 11:05

Terveim szerint már csak 4-5 kg. Lassan célba érek, nem akarom pont most feladni, ezért is vagyok itt.


A -14 kg 7-8 hónap alatt ment le, kb 3 hónapja súlytartó fázisban vagyok. (Direkt nem használom azt a kifejezést, hogy stagnál a súlyom, mert szerintem lelkileg rosszul hat, mikor az ember szigorú önmagához, és azt látja, semmi eredménye. Szóval örülök annak, hogy meg tudtam tartani eddig a súlyom, és nem jöttek vissza a leadott kilók.)

Amikor elkezdtem 2008 februárjában életmódot váltani /nem pedig fogyózni :) /, a 'fokozatosság elvét' követtem, minden hónapban csak 2-3 változtatást tettem. Pl megfogadtam, hogy na, semmi másra nem kényszerítem magam, csak annyit ígérek meg, hogy nem eszem csokit. A következő héten a kekszeket száműztem. Aztán a kenyeret, péksüteményeket, leredukáltam a köretet a husi mellett, végül zöldségre, salátára cseréltem. Így fokozatosan fogytam. Végül annyira megörültem, hogy ennyire kitartó tudok lenni, és türelmes, hogy rávettem magam a sportra, napi 1 órát, később másfelet tekertem. És a kilók csak olvadoztak.

Szóval örülök, hogy ideág eljutottam.Szeptembertől az egyetem miatt kicsit visszavettem a szigorból, de nem hagytam el magam. Most viszont újabb szokásokat próbálok elsajátítani, hogy lemenjen a maradék felesleg, és meg is tudjam tartani, hosszú ideig.Az utolsó kilókat sajnos nehezebben engedi el a szervezet.


:)

2008. dec. 15. 10:25

Sziasztok!Én is csatlakoznék hozzátok.Végre 5év itthonlét után újra megyünk szilveszterezni!!!!

Jó lenne valami csinos ruciba menni.Úgyhogy teljes bedobással fogyi.Én március óta próbálkozom,kisebb-nagyobb sikerrel.Most 165cm vagyok,és 70kg.

Egy kicsit tartok a karácsonytól.Remélem akkor is meg tudom állni!

2008. dec. 15. 10:15

Sziasztok!

Lassan egyre többen leszünk:)

Mit esztek ma lányok?

Reggeli: főtt tojás, lenmagos kenyér, sajt

Ebéd: sóska

Vacsi sütőtök

Torna: semmi, ráadásul ülök egész nap mert dolgozom. :(


Oolong neked hogy sikerült fogynod 14 kilót?

2008. dec. 15. 09:19

Ez jó ötlet, énis bevezetem.

Oolong, te most hol tartasz? Mennyi van még hátra?

39. oolong
2008. dec. 14. 20:05
Írd le,mit ettél meg, az segít az önkontrollban. Az étkezési naplóval több 100 kalóriától kíméled meg a tested. Nekem bejött, és most is használom.
38. timi,,
2008. dec. 14. 13:36
Én is jobban odafigyelek,mert csak eszek-eszek.Jó lenne ha lemenne a kiló.De hát igen ragaszkodik hozzám.Mondjuk nem is nagyon figyelek mit eszek,de megpróbálom.
2008. dec. 14. 10:55

Sajna tegnap bűnöztem, szerencsére a mérleg ugyanannyit mutatott, mégis lelkiismeretfurdalásom van. Ma helytállok!

Jó lenne egy kis mozgás, de itt szakad az eső. A gyerekek meg sosem hagynak tornázni, megpróbálkoztam vele többször is, pedig hagytam helyet nekik, ők is tornázhassanak velem.

Persze,akkor kell tisztába tenni a kicsit, a nagy akkor önt ki egy pohár tejet a földre stb...

Este nem bírok tornázni... :S

36. oolong (válaszként erre: 32. - Rézike 49)
2008. dec. 13. 20:52

Nagyon messze már nem. :) Februárban 73 kilóról indultam. Azóta leadtam 14-et, de a kitűzött cél 55 kg volt, amitől nem térek el. Viszont szeretnék elbúcsúzni a maradék feleslegtől is, és így 14 kg után már jóval lassabban és nyögvenyelősebben megy, mivel a szervezetem nem engedi el olyan könnyen.

Azért is csatlakozom hozzátok, mert együtt könnyebb, és lelkesítő látni a kitartásotokat.

:)

35. timi,, (válaszként erre: 34. - Szoszilvi81)
2008. dec. 13. 20:34

Üdv neked itt!Hát lehet hogy szilveszterig nekem se lesz meg a kivánt súly!:)De nem adom fel,,lehet én is adok magamnak időt februárig!

Ma is ettem mindent!:(

2008. dec. 13. 19:12

Sziasztok!

Énis csatlakoznék hozzátok.

Szilvi vagyok, 27 éves, 168 cm, és jelenleg 74,7 kg. Álomsúly 68 kg, remélem februárra elérem, karácsonyra terveztem, de nem ment olyan gyorsan ahogy én elképzeltem, így a báli szezonra módosítottam a célba érést. Októberben kezdtem, akkor 80 kg voltam, hf shaket iszok (novembertől) reggel és este, közben szabadon választható ebédet eszek. A mozgást módjával művelem, séta, meg egy kis torna a lakásban. A kalória figyelés az alapja a diétámnak igyekszem 1500 max. 1700 kalórát tartani.

33. Rézike 49 (válaszként erre: 31. - Jasminie)
2008. dec. 13. 18:49

Én is fogytam valamennyit, de nem akarom elkiabálni. Végre elhagytam a 85 kg-ot. Ma reggel 83,2 kg-ot mutatott a mérleg, de én igazából jobb szeretném, ha nem nyolcassal kezdődne...

Nem vagyok elégedetlen, lassan , de biztosan.

Nagyon jó, hogy vagytok, így jobb kedvem van ehhez az egészhez.

32. Rézike 49 (válaszként erre: 30. - Oolong)
2008. dec. 13. 18:44
Nagyon örülünk mindenkinek. , de mondd, hova akarsz még fogyni?
2008. dec. 13. 15:28

Sziasztok!

Timi te biztos fogyózól? :) Vagy előtte hízol pár kilót, aztán öröm lesz ha ugyanannyira visszamész ahonnan kezdted :)

Rézike lassan lehagy minket!

Ma rááltam a mérlegre és fogytam 1 kilót. Ez is valami. Ha karira beleférek az 1 számmal kisebb farmerembe az már nagyon jó lesz.

Reggeli: lenmagos kenyér, sajt, pari

Ebéd: tárgonyos raguleves

Vacsi: zöldbableves, tönkölybúzás pogi

Torna: semmi :(

30. oolong
2008. dec. 13. 12:18

Sziasztok, csatlakoznék hozzátok :)

170 cm vagyok, és 59 kiló (BMI: 20,42)

2008. dec. 13. 07:30

Reggeli: 2 db tojásból rántotta, 1 vékony szelet pirított kenyér,tea, kávé.

Ebéd: Bableves leve, párolt csirkecomb rizzsel,uborka.

Vacsora: Fél szelet kacsazsíros kenyér, nagyon vékony szelet és 1 db alma.

Mozgás: Fel a létrára, le a létráról, ablaktisztítás , függönymosás, vasalás.

28. timi,,
2008. dec. 12. 20:48
Én ma le se irom,hogy mit ettem,mert össze-vissza mindent!:)
2008. dec. 12. 10:55

Sziasztok!

Reggeli: lenmagos kenyér, vaj, sajt, paradicsom

Ebéd: tökfőzelék, sült hús

Vacsora: hát ide se merem írni de muszály : kakaós muffin!!! de csak egy db!!!

Torna: 1 óra taposás

2008. dec. 11. 05:58

Tegnapi étrend:

Reggeli: Lilahagyma, uborka, sült kolbász ,/ a szomszédom kóstolót küldött!!/ két bögre tea, kávé.

Ebéd:Húsleves tészta nélkül, sok zöldséggel,kicsi főtt husi.

Vacsora: kockasajt, kefír és 1 db alma.

25. nedin
2008. dec. 10. 21:05
néha én is csinálok ilyeneket utána meg bánom
24. timi,,
2008. dec. 10. 19:24
Nem szénhidrátnapom volt,csak ma igy jött a kaja!:)
23. nedin
2008. dec. 10. 19:00
Timi ma szénhidrátnapod volt? mert ebből nekem ez jőn le:) de egészségedre
22. timi,,
2008. dec. 10. 18:38

Sziasztok!

Hát ma ettem 1 kakaoscsigát,a lángost,3 mandarint,2 szaloncukrot!:(

de sebaj,,ma csinálok felülést!

21. Rézike 49 (válaszként erre: 17. - Jasminie)
2008. dec. 10. 17:35

Köszönöm , igazán kedves vagy. Nem arra gondoltam, hogy teljesen feladom,csak arra, hogy én nem tudok Veletek lépést tartani.

Természetesen figyelek az étkezésemre és megpróbálok többet mozogni.

20. nedin (válaszként erre: 19. - Jasminie)
2008. dec. 10. 16:33
sya 160cm és 65kg :(sajnos most pár kg szedtem fel eddig nagyon jól tartottam mert 59kg voltam sajnos a sok süti és a pékáru ami ennek a következménye amig ezeket nem edtem a nyáron elég jól meg voltam de tudtam ,ha megint neki állok ez lesz nekem ez a gyengém
2008. dec. 10. 09:23

Szia Nedin!


Jó hogy csatlakozol! :) Hány kiló és centi vagy?

2008. dec. 10. 09:22

Timi!

Kelj fel 10 perccel hamarabb és tornázz hasra vagy popsira! Ha ezt megcsinálod egy héten 4-5 alkalommal segíteni fog. Én is elterveztem, hogy ma felkelet 20 percel hamarrabb és tornázok hasra lábra. Na ebből csak 10 perc lett és csak hasra tornáztam. ez is valami :) Holnap szabadnapos vagyok és tornázok 1-1.5 órát. Mit esztek ma ?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook