Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
699. Miss Angel (válaszként erre: 694. - Flóra76)
2014. nov. 5. 18:56

jött egy új barinő :DD

GYŰLIK A CSAPAT:))))

698. Miss Angel (válaszként erre: 696. - 6b006fc769)
2014. nov. 5. 18:55
nem hát,sírok :D
697. Miss Angel (válaszként erre: 688. - Miss Poppy)
2014. nov. 5. 18:55

ÉN IS ki lehetnék akadva sok mindenen,hidd el,csak már nem vagyok,mert megszoktam....mármint hogy sokan a monitor mögül úgy osztják az észt mintha ők lennének az istenek isteni tulajdonságokkal,akkora arccal,pfűűű/ne vedd magadra/....és az én stílusomat kifogásolod????

ajjajj......keveset fórumozhatsz.majd bele tanulsz...

696. 6b006fc769 (válaszként erre: 693. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:54
Amúgy szerintem nem röhögsz.
695. 6b006fc769 (válaszként erre: 693. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:54

Figyelj, nem mulatok rajtad, nem nevetséges a problémád.

Szerintem a többiek sem mulatnak a problémádon, pont azért, mert nem nevetséges.

694. Flóra76 (válaszként erre: 693. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:52
Ugyan mitől vagy ilyen ideges?
693. Miss Angel (válaszként erre: 689. - 6b006fc769)
2014. nov. 5. 18:51
te meg tudod jól,kinek írtam....csatlakozni kívánsz?hajrá,jó mulatást az elcseszett emberek fórumán...hűűűű de röhögök .DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
692. Miss Angel (válaszként erre: 690. - Vacsa)
2014. nov. 5. 18:50
nem tetszik a rendszer?:)))))))))))
691. Hans77
2014. nov. 5. 18:49

Ez a kérdés???...

erre ki nem tudja a választ csípőből?...?

690. vacsa
2014. nov. 5. 18:46

Tudod kinek küldjél ilyen jelet?

Komoly probléma van veled. Szánlak.

689. 6b006fc769 (válaszként erre: 685. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:44
Ezt most magadnak írtad?:O
688. Miss Poppy (válaszként erre: 680. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:43

Ne haragudj,de egyszerűen ez a stílus ahogy írsz..

teljesen ki vagyok akadva..nem is értem, leoltasz mindenkit,mit az állat!Na,mindegy nem ez a lényeg.


Tetszik vagy sem,a jó párkapcsolat alapja,a jó szex,és a pasik igenis azokat a nőket szeretik,akik szeretnek szexelni.

És ha azt hiszed,hogy te magadtól meg tudsz gyógyulni,nagyot tévedsz,mert ez,láthatóan nem megy(én most elolvastam az egész fórumit)ez nem pár óra és hipp-hopp jól leszel,ez egy kiqszott qrva komoly meló lenne,ha mutatnál rá valami hajlandóságot.

Lehet,hogy most nagyon szeret a barátod,de egy év múlva? Minimális együttlétekkel,és egy kielégületlen barátnővel,tényleg azt hiszed,hogy nem lépne?

Hiszen,éppen nemrég magad írtad:"olyan fleegma,és föleg sértődött.aztán nagy nehezen faggatásomra kinyögte mi baja:hát nem akarok vele szexelni."


Ha szeretnéd kommentálni a hozzászólásomat,akkor azt normálisan tedd meg kérlek,mert én is így írtam!

2014. nov. 5. 18:43
Berosálok,bocsi.Minek feltenni a kérdést,ha aki segíteni akar,azt elutasítod,vádolod.
686. 6b006fc769 (válaszként erre: 680. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:43

Nem hiszem, hogy hasznosabb tanácsokat kapnál itt, mint amit a pszichiáteredtől, vagy egy szexológustól.

Egyébként a fórumcímre válaszolva: igen, lehet. Ha a partnernek is hasonlóak az igényei. Ha a szerelmednek más igényei vannak, akkor vagy közelítitek egymáshoz az igényeket, vagy el fognak válni az útjaitok. Ha úgy maradtok együtt, hogy nem tudtok ebben az ügyben zöld ágra vergődni, akkor egyikőtök, vagy mindketten szenvedni fogtok a kapcsolatban.

Egyébként csak meg kellene próbálni azt az együttlétet. Mondjuk ha te lennél felül, te irányítanál, talán sikerülne az orgazmus is - mondjuk feltehetően nem elsőre. Na meg ha szerelmesek vagytok , magának az együttlétnek a lelki töltete is pozitív; nem szabad úgy gondolni a dologra, hogy márpedig EL KELL jutni az orgazmusig, mert akkor teljesen esélytelen a dolog. Nem verseny, nem teljesítménytúra. Lazulj, csináljatok intim programokat, pl. együtt fürdés, masszírozás illatos olajokkal, ilyenek közben kényeztessétek egymást. Előbb-utóbb el lehet jutni odáig, hogy ne blokkolj le, illetve ne az jusson az eszedbe, hogy te ezt nem szereted, amikor ezek folytatódnak egy szeretkezéssel.

685. Miss Angel (válaszként erre: 684. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:37

Ja és ha én elcseszett ember vagyok,de legalább ember,emberi érzésekkel,te meg egy torz lelkű,aljas,kárörvendő,kis SENKI,igen....azt hiszem ezután a lepötyögött hozzászólásocska után ez a legjobb szó Rád ,"kedves"...


ha nem teszik a véleményem,szaladj modihoz ;)

684. Miss Angel (válaszként erre: 683. - Kriszta773)
2014. nov. 5. 18:32

tudod mi vagy te:egy SZÁNALOM,NAGYBETŰVEL!!!!


Puszcsi :DDDDD

683. kriszta773 (válaszként erre: 680. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:28

biztos nagyon odavan érted a pasi, ha kétóra reszelgetés után azzal fordul le rólad, hogy látom, nem akarsz segíteni, és utána megváltozik veled szemben a viselkedése ;) de biztos imád :)


nézd, ha szűzkurv@t játszol a pasiknak, ne csodálkozz, hogy mind elhagy. erről a pasiról meg messziről ordított, hogy egy lúzer, amiket írtál róla, a feleségéről, ahogy kezelte a cikis helyzeteket. biztos jobban nézel ki, mint a nej, meg sajnáltattad is magad eleget neki "barátként", de már most itt tart, hogy a nagy "kapcsolatotok" pár hetében fanyalog


ha nem olvasnám itt a fórumban, el sem hinném, hogy vannak ennyire elcseszett emberek, elég sajnálatos, mert messziről ordít a hozzáállásodból, hogy így maradsz örökre. nekem meg olyan mindegy, lepötyögtem ezt a pár sort, aztán vacsizok egy jót, szexelek egy jót, bújok egy jót, és élem tovább a boldognak és érdekesnek tartott életemet :) hogy egy magányos, keserű nőci, akinek életében még nem volt normális kapcsolata egy férfival, és valszeg nem 20 éves, inkább 30 itt sírdogál, miért kell neki szexelnie, és miért nem fogadják el úgy, ahogy van, az engem nem érint :)


váltsál dokit, mert az eddigi vagy eddigiek sz@r melót végeznek, csak lehúzzák a lóvét ;)

682. vacsa (válaszként erre: 680. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 18:16
Önbizalmad legalább rendben.
2014. nov. 5. 18:11
Kapcsolat lehet,de nem lesz nirmális kapcsolat.
680. Miss Angel (válaszként erre: 679. - Kriszta773)
2014. nov. 5. 18:01

ki írta hogy kiábrándult belőlem???????????

hol ,mutass már rá:OOOO

AMúgy meg évek óta ismerjük egymást,azóta teper csak benne volt egy rossz házasságban és nem volt köztünk semmi sem ,3 hó amiota együtt vagyunk,nagyon figyeltél!!És nagyon szeret,vagy imád?nem is tudom pontosan hogy írtam a kezdő hozzászólásban,bár tökmindegy mert egyet jelent....évekig nem közeledett hozzám ,pedig mindig is kívánt,és zseretett,mert tudta hogy házas ember nekem tabu....

és hol irtam olyat hogy azt várom tőle,SOHA NE SZEXELJEN VELEM???????

Meg mégis mit kéne tennem,pszihiáterhez járok,nem titok hisz kb 10millioszor írtam már le a fórumon,látom,a visszaolvasás is jol megy:D

ne járjam már be Magyarország összes pszichiáterét esetleg????mert FORDULJAK ORVOSHOZ,ezt hajtogatod egyfolytában csak már azt felejted el irni,mégis milyenhez???

szexológus???

dumálgatunk frankón órákat és hipphopp jólleszek,ezt te se gondolod komolyan...meg gondolod,az orvosomnál már nem "lerágott csont"ez a téma????

tudod mit mondok neked,ez a hapsi anyira szeret engem/elnézést a párom,így szebb!!!/hogy az égröl a csillagokat hozná le,ha csettintenék,nemhogy még dobbantana egy másik nővel:D és épp ezért kértem segítséget tudod,illetve próbáltam kérni,hogy őt boldoggá tegyem,mert MAGAM MIATT sose tettem volna,mert magam miatt már nem érdekel....

na jó,tényleg úgy érzem hogy itt kell abbahagyni,teljesen kiforgattad már a szavaimat.Én csak annyi tanácsot tudnék adni neked végezetül,mielőtt írsz bárkinek is bármi,pláne ilyen stílusban,olvass vissza,nézz utána ennek annak a személlyel kapcsolatban,a fórumon,és pláne érdemes lenne egy egy hozzászólást többször végigolvasnod ,mert nme értsz/félreértesz dolgokat,vagy épp kisarkítod azt,amiről szó van.

Érdemes lenne megfogadnod hidd el,és ja még 1 fontos dolog:változtatni a társalgási STÍLUSON!!!!

;)

679. kriszta773 (válaszként erre: 678. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 17:44

pont ezért kéne orvoshoz fordulnod. azt mindenki világosan látja, hogy nem normális, ahogy a férfiakhoz, kapcsolatokhoz, szexhez viszonyulsz. ebben tudna segíteni egy doki, feldolgozni a traumákat, rendbe tenni a fejedet, szívedet, testedet :)


nem várhatod el egyetlen testileg-lelkileg egészséges férfitől sem, hogy ő kapcsolatozzon veled, de lehetőleg ne szexeljen, vagy ha igen, azt is ritkán, mert te utálod. lehet, hogy ezt te nem látod be, pont azért, mert utálod a szexet, és nem érted, minek kell ezt erőltetni. ezért kell a doki.


szerinted mennyi ideig tart majd a mostani párodnak, hogy dobbantson egy olyan nővel, aki szeret vele lenni, akivel kölcsönösen testileg és lelkileg is tudnak adni egymásnak? hiszen pár hét alatt kiábrándult belőled, pedig állítólag nagyon odavolt


vagy próbálsz magadon változtatni, ha egyedül nem megy, akkor segítséggel, vagy tényleg olyan pasit kell fognod, aki nem akar szexelni. ugyanúgy nem várhatod el egy pasitól, hogy lemondjon a szexről érted, mint ahogy tőled sem várhatja el egy pasi sem, hogy szexeljél, mikor utálod. patthelyzet, és vagy nagy szerencséd lesz, és találsz egy impotens pasit, aki jó természetű és jóképű, vagy egyedül maradsz egész életedben, szexelgetve néha segg pasikkal, utána meg kiakadva, hogy elhagynak


tudnál segíteni magadon, csak be kéne látnod, hogy változtatni kell. nem itt, bőven elég magadnak

678. Miss Angel (válaszként erre: 677. - Kriszta773)
2014. nov. 5. 17:25

hisztéria?


hm....hát ha egy ekkora baromi nagy gond hisztériának számít nálad,te vagy a beteg.illetva az,hogy le mertem irni...sztem már ahhoz kellett mersz,sokan inkább magukba tartanák.


Amúgy tudod mit unok a legjobban?

Azt hogy mindig minden helyzetben én vagyok hibáztatva,és mindig mindenben nekem kell adnom,mindig mindenütt és mindent nekem kell tolerálnom,mindenkit NEKEM kell megértenem és pátyolgatnom/bár igaz hogy engem értek pont a legnagyobb traumák,senki sem véletlen cipel ekkora terheket ha cipel,mindennek megvan a kiváltó oka//,de ha már nekem kellene megértés,akkor azt már senkitől sem kapom meg,sőt az még hagyján hogy nem kapom meg,örüljek annak,hogy nem köpnek le.nem igaz????

tudod mit,innentől nem érdekel sem ez a sz*ros fórumki mit mond-ír,mert úgyse segítő szándékkal,csak a másik letaposása céljából törtéik az egész,mint mindig,sőt mostantól a franc fog görcsölgetni azon hogy jajj istenem,nehogy sérüljön mert szeretem,meg a megfelelési kényszereimet is ezen a téren elfújom a francba,na ez a helyes megoldás....nem kell túlságosan érzelgősnek meg görcsösnek lenni,elsősorban magamat fogom nézni ezentúl és csak utánam jöhet mindenki más,nos,ennyit tanultam....

na ezt meg aztán annak nevezheted aminek akarod,meg engem is annak,aminek akarsz.

köszi a "segítő együttműködést",szép estét........

677. kriszta773 (válaszként erre: 668. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 17:15

a te ideális kapcsolatod az lenne, hogy kéz a kézben romantika, közös programok, bújás, közös élet, de szex lehetőleg ne legyen. ez 13 évesen okés, felnőttként problémás


az, hogy te folyton besértődsz amiatt, mert nem érted a lényeget, az a te bajod, őszintén nekem mindegy, hogy te milyen életet élsz


beszélhetsz persze a pasival, csak totálisan, teljesen, halálosan felesleges. mégis mit mondanál? szívem, utáltam mindig is a szexet, nem élveztem, pasikkal szexeltem, megtettem nekik mindenfélét, de utáltam, most hogy veled jobb, nem akarok szexelni, ugye megérted, és vársz rám? mégis mit tehetne csóró pasi? téged is nagyon lelombozna, ha tudnád, hogy a párod nem érzi jól magát veled, nem jó, ahogy vele bánsz, és távolságot kéne tartanod tőle bizonyos szitukban, élethelyzetekben. ha nagyon szerelmes lennél, egy rövid ideig talán megtennéd, utána pedig az első ember karjaiba omlanál, akinél nem kell úgy élned, úgy cselekedned, amire kényszerítve voltál, nem?


lehet, hogy hisztériázol, de szerintem valóban egy doki segítene, magadat is jobban megismernéd, jobban tudnád kezelni az olyan helyzeteket, amikben kényelmetlenül vagy rosszul érzed magad. de persze lehet fórumban is siránkozni éveken át, az is megoldás biztosan :)

676. barbylove (válaszként erre: 674. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:51
Én azt hiszem, dióhéjban leírtam, h igen, beszélj vele! Igyekeztem kielégíteni a kíváncsiságodat. :)
675. Miss Poppy (válaszként erre: 674. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:45

Javasolhatom a teljes őszinteséget?

Kábé,úgy,ahogy itt is mindent leírtál....

Leülteted és elmesélsz neki mindent,tabuk nélkül.


kérdezhetek valamit?

Te most valóban szerelmes vagy?

674. Miss Angel (válaszként erre: 673. - Barbylove)
2014. nov. 5. 15:37
én arra lettem volna kíváncsi,hogy beszéljek a párommal ezekről az érzésekről hogy segíteni tudjon,mert hogy elcsacsogok egy szexológussal a gondjaimról,azzal az életem nem fog változni.Tehát én valamiféle tanácsot vártam volna,amit meg lehetett volna tűzdelni nyilván véleményekkel,vagy akár saját tapasztalatokkal.De itt csak azt látom:"ilyen vagy,olyan vagy",aztán kész,ami vagy hiteles vagy nem,mivel itt senki nem ismeri a másikat.
673. barbylove (válaszként erre: 668. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:31

Nem olvastam az előzményeket, csak az utóbbi pár hozzászólást. Szerintem, senki nem akart bántani téged. :)

Arra akartak rámutatni, hogy ez a probléma nem fog magától elmúlni. Ha mégis helyre tudod rakni a fejedben ezt, ahhoz jóval több idő kell, addig pedig a pasi nem fog várni. Felnőtt férfi, aki igényli a szexet. Próbáld meg leírni a gondjaidat és próbáljátok meg együtt megoldani. De az, h ne érjen hozzád, amíg neked olyanod van,ez olyan mintha begubóznál a saját gondodba. A párod nem tehet róla, h neked ilyen gondjaid vannak! Ő szeretne teljes életet élni veled. Úgy is gondolhatná, h mert más rosszul bánt veled ( nekik mégis megadtad, amit akartak), rajta veled le a port. Pedig ő aztán semmiről sem tehet, sőt próbálna segíteni. Az, h na akkor 3hónapig nem szexelek, szerintem nem oldja meg a gondodat, csak mélyebb lesz benned... te tudod, mit akarsz.

De szerintem a lányok reálisan írtak neked és nem akartak megbántani. :)

2014. nov. 5. 15:27

Látom a sok jóindulatot megint, igen


"fadarab"

"elmentél mindenféle palival"

ez a kettő különlegesen jóindulatú beszólás.Szerintem aki képes szeretkezni a másikkal úgy,hogy figyel annak igényeire,képes sok gyngédséget adni,képes a szenvedélyes csókokra,simogatásra,ölelésre,az nem FADARAB.mint ahogy nem ku*va sem,csak azért mert mondjuk ötnél több pasival volt együtt,azt is életének harmadik x-éig,sokan ezt már a második xi-ig jóval túlszárnyalják:))))))))

még jó hogy mindez nem tetszik.neked se tetszene meg másnak se.erről ennyit,minden jót!

671. Miss Poppy (válaszként erre: 669. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:24
Egyébként meg,én sem 6évre gondoltam.
670. Miss Poppy (válaszként erre: 669. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:23

Most neked mi bajod van?

Teljesen jóindulatúan írtam...

Na,mindegy,majd jön valaki,akinek a válaszával biztos elégedett leszel!

Minden jót!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook