Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
639. 55416fb8e2 (válaszként erre: 638. - Miss Angel)
2013. aug. 31. 17:40
csak az a baj, hogy neked eddig az osszes kapcsolatod, pasid hasonlo vagy ilyen volt. mindenkinek lehetnek peches idoszakai, de ha neked 30-on felul csak ilyen volt es sok, az nekem azt mutatja, hogy vagy nagyon rosszul iteled meg az embereket, ferfiakat, es a jelekbol, viselkedesekbol csak akkor veszed a lapot, ha az mar messzirol ordit, vagy ennyire ketsegbeesetten kapaszkodsz minden lehetosegbe, hatha valaki megszeret, esetleg annak ellenere is, hogy te nem erzel iranta. mindketton lehet valtoztatni, mindenki csak maga tud tenni a sajat boldogsagaert :)
638. Miss Angel (válaszként erre: 637. - 55416fb8e2)
2013. aug. 31. 17:03
mégis kiderült utólag miféle,és mennyire tartott engem+mire kellettem,tehát a megérzésem nem csalt ezzel kapcsban...nyilván ha érzem a szeretetét akkor én is másképp közelitettem volna meg azh egész dolgot meg másképp láttam volna,de mivel nem éreztem felőle törödést egyéb területeken,így persze,h nem tetszett a dolog......
637. 55416fb8e2 (válaszként erre: 633. - Miss Angel)
2013. aug. 31. 16:16

ugy ertettem, erdemes elgondolkodni azokon az eseteken, amikor masok teljesen maskent itelnek meg egy helyzetet vagy embert, mint te. elgondolkodni azon, hogy vajon miert es meghallgatni, hogy miert :) nem itt, a hoxan, hanem altalaban. de itt is erdemes neha.

peldaul amikor irtad, hogy a pasiddal egy het utan talalkoztatok, es o szinte letepert az utcan, nem birt magaval, te kikeltel magadbol, milyen bunko allat, aki nem tud viselkedni, de mindenki mas azt mondta, normalis ez, hogy valaki odavan, altalaban a baratnojuk orulni is szokott ennek :) te csak hajtogattad, hogy a srac hogy kepzeli es meg jol ki is csesztel vele legkozelebb, pedig eleg lett volna atgondolni, hogy ha ilyen szenvedelyes, a kornyezetet figyelembe se vevo leteperest masok normalisnak, sot jonak tartanak, talan benned hianyzott fizikailag es erzelmileg minden vonzalom a srac irant. mert ha valaki nem erez semmit, meg jo hogy zavarja az ilyesmi

636. Miss Angel (válaszként erre: 635. - Anthico)
2013. aug. 31. 15:53

sajnos meg kell szakítsak majd vele mindenféle kapcsolatot....keresi az alkalmakat hogy láthasson,egyre kellemetlenebb és kínosabb,és annyira önzetlenül segítőkész,amennyire az nem jellemző úgy általában az emberekre.Vannak jóemberek nyilván,akik szeretnek segíteni másokon,de ez nem olyan....

viszont józan ésszel gondolkodó ember,tudja hogy nem vonzódom hozzá úgy,mint nő a férfihoz és nyilván ott a házassága is,tehát nem kezdeményezne semmit.

ettől függetlenül nem szabad folytatni mindezt és teljesen egyet értek veled!

635. Anthico
2013. aug. 31. 15:31

Lehet, hogy már lerágott csont a nős férfi barát, de egyet kell értenem azzal, hogy ezt nem lehet barátságnak nevezni. Abból indulok ki, hogy te azt érzed vagy sejted, hogy a pasi többet érez, szerelmes beléd. Ha ez igaz, akkor ez nem barátság, mert már az egyik fél érzelmileg jobban benne van.

Nekem van egy barátom, aki sok-sok éve a barátom, de tudom, hogy eleinte ő többet érzett, nagyon többet. Ennek hangot is adott, de ott is el kellett telnie jó pár évnek. Előtte is sejtettem, de mikor ezt bevallotta, akkor még kínosabbá vált. Én nem akartam megszakítani vele a kapcsolatot, mert nagyon jó barát, de tudtam, hogy ez így nagyon nem lesz jó (főleg neki), mert elég rossz olyannal kapcsolatban lenni, akitől többet is szeretnénk, de nem lehet. Nem akarok nagyon részletekbe belemenni, de annyi a lényeg, hogy az ilyen nem barátság. Ha tudod, hogy a másik többet érez, nem mondhatsz el mindent, mert még fájdalmat okozol neki, kétszer is meggondolod, miket teszel, nehogy félreértse, vagy többet reméljen. Idővel lett neki más, és onnantól visszarázódott minden a régibe. De addig minden tettemre, szavamra vigyáznom kellett, mert közel állt hozzám, de érzelmileg ő jobban benne volt. Nem szabad olyat tenni, amivel bátorítod, amibe többet láthat bele, ami miatt még jobban beléd szeret.

634. Miss Angel (válaszként erre: 630. - Nika0101)
2013. aug. 31. 14:29

köszönöm...

"kezdem" érezni.....

633. Miss Angel (válaszként erre: 631. - 55416fb8e2)
2013. aug. 31. 14:19

érdekes módon a te hozzászólásaidban több arroganciát vélek felfedezni,mint az enyémekben,dehát biztos ezt is rosszul látom,mint mindent:))))))

és azt sem látom sehol,hol irtam olyat:a világ összes embere bunkó....

és igen,sztem sokszor többet adok ,mint kellene,ez a bajom,és többnyire HELYESEN PRÓBÁLOK CSELEKEDNI,én inkább így fogalmaznék,aztán sokszor félresiklik a dolog,ez pech is,meg részben az én hibám is,mint ahogy már sokszor írtAM:balek módon elnézönek lenni emberekkel szemben pl,az egy ostoba cselekedet,tűrni végletekig embereknek szintén ostoba cselekedet,és még sorolhatnám...végül is igazad van hogy rontok,csak abban nincs igazad,miket.Én már érzem,és a jövőben tudni fogom,kihez/mihez hogy álljak...

632. Miss Angel (válaszként erre: 629. - Gribedli***)
2013. aug. 31. 14:12

csak röviden:


Az első mondatod egy nagy marhaság,sose mondtam sehol még csak hasonlót se,SENKINEK:)))))))

ezt hagyjuk is ennyiben....

ált elismerem ha vkinek igaza van,az igazságtalan dolgokat meg nem tűröm,ezért támadnak annyian,főleg neten,ritkábban az életben is,de ott tényleg jóval ritkábban....nem keresem a konfliktushelyzeteket,nem jellemző....sőt,amennyire csak lehetséges,kerülöm őket,és semmivel nem tartom magam normálisabbnak magam a többi embernél,sőt,érzem a saját "fogyatékosságaimat",de azért érzem magam lelkiekben annyira értékesnek,mint amennyire értékes bárki más...


hiszti....milyen hisztire gondolhat,mikor egy panasz szavam nem volt ahhoz a nőhöz,csak az ő siránkozását hallgattam végig,a sok mocskon kívül,amiket rám rakott.tehát a következtetésedet megint nem értem,mert fogalmad nincs,1általán miről beszéltünk,miről nem,de nyomod a hülyeséget,mert ez az....vagy legalábbis megint elhamarkodottan írtál,olyanról,amiröl szinte semmit nem tudsz!és persze én súlyosan beteg vagyok,igaz hogy én tettem azt meg,amit senki se tett volna talán,hogy láttam rajta hogy egy idegroncs,és a sajnálattól vezérelve tűrtem a gusztustalan dumáját és viselkedését,őt is,de persze főleg a srácot sajnálva....mindezek után,a nőci nem beteg,de én az vagyok.:D.



ez meg a köv abszurd:kifejted a pasi engem sajnál,mert tudja az előéletemet és csak szánalombol "támogat"...mondd,te tényleg ennyire buta vagy,hogy 1 ember hősködik azzal hogy pszichiátrián feküdt,meg öngyilkossági kísérletei voltak???szted ezzel én büszkélkedek és mondom fűnek fának???:o

és most nem érdekel mennyire sértettelek végig a BUTA jelzővel..az vagy ha ezekbe nem vagy képes bele gondolni...mert arra következtettél,hogy ők tudnak rólam mindent,főleg a pasas.

csak közlöm:nagyon rosszul tudod,én ezeket rejtegetem,titkolom,nemhogy még mondogassam.csak egy példa:szted ha sokan tudnák mindezt,felvennének bárhova pl dolgozni,felvennének egy iskolába,bárhova????akik egyszer ott voltak,tök mindegy,mi miatt,akár egy pánikbetegséggel,egy depreszzioval,bármivel,mind meg vannak bélyegezve,hogy bolondok....látom hogy megy ez,te nem...mert nem vagy benne,tehát:

Te meg ezt látod ferde tükrön keresztül,hogy aki ilyesmiken megy keresztül,hogyan érez,fogalmad sincs,nyilván azért mert nem vagy a bőrömben/bőrünkben,és súlyosabb traumákat megélt,vagy lelki problémákkal küszködő ember nincs a környezetedben....



mindegy,minthogy mondtam:amit akarsz azt gondolsz rólam,talán a végére még 1 tanácsot adnék:érdemes lenne esetleg CSAK ANNYINAK utána nézned,a pszichés betegségek között és az elmebetegségek között mekkora óriási különbség van,lásd nálam:depresszió.A depresszió nem elmebaj,hanem bármily okból kialakult pszichés/vagyis LELKI/zavar.

Sajnálom,hogy ennyire nem látsz mélyre,és ennyire nincs benned empátia.Azt meg már nem fejtegetném hosszabban,ha vmit nem ismerek,vmit nem tudok,utána nézek aztán írok véleményt,és ha végig gondoltam a dolgokat,és meg vok győződve az igazamrol,majd csak aztán nevezem a másikat IDEGBETEGNEK.


Aztán engedd már meg hogy megkérjelek egyvmire:kerüld a gorombáskodást,nem akarok moderátorokhoz szaladgálni szánalmas módon a megalázó hozzászólásaid miatt,hogy töröljék,mert tegnap is ezt kellett tennem.Az idegbeteg szó eléggé kinyitotta a bicskát a zsebemben...nem kérlek hogy távozz innen,mivel ez egy közös fórum,ahova az ir aki akar,de próbáld már a vérig sértő jelzöket kerülni,rendben???

ha meg vmi problémád van velem,amit meg akarsz beszélni,mert esetleg annyira megbántottalak hogy nem tudod feldolgozni,inkább privátban irjál,beszéljük meg,de a nyilvános alázást nem tartom értelmes és normális cselekedetnek./!!!!!!!!/

köszi...........

631. 55416fb8e2 (válaszként erre: 628. - Miss Angel)
2013. aug. 31. 13:14
a vilag tele van problemas emberekkel, nem aszerint alakulnak ki baratsagok, szerelmek, hogy a masik problemamentes :) neha talan levethetned az arroganciat, es elgondolkodhatnal veled ellentetes velemenyeken, meglatason, mert te vagy az, akinek nincs es nem volt egy normalis emberi kapcsolata sem, tehat lehet, hogy a megiteleseid is tevesek lehetnek sok dologban. az eddigi barmilyen helyzeted leirasaban mindig azt lattad, te helyesen viselkedtel mindig, de a partnered, a tobbiek azok, akik helytelenul viselkedtek, beszeltek, cselekedtek. nem lehet, hogy nem a vilag es az osszes ember a bunko, hanem te nem tudod helyen kezelni a reakciokat, szituaciokat?
2013. aug. 31. 10:49

Nem.

A "normális" párkapcsolat testi-lelki-szellemi közös jóléti állapot egy (és csakis egy) másik emberrel.

629. gribedli*** (válaszként erre: 622. - Miss Angel)
2013. aug. 31. 08:50

Na errol beszelek mint ferde tukor: szerinted mindenki erzelmi analfabeta vagy mas baja van, aki nem azt szajkozza amit te.


Szerintem igenis lesajnalhat a pasas teged mert talan ismerve az elozmenyeket, attol fel, hogy ha magadra hagy valamilyen modon, meg egyszer megteszed hogy begyogyszerezed magad. A feleseget meg nem zavarja, mert szerinte a tied hiszti es ezert nem erdekli, hogy zaklathat-e vagy sem.


Szerintem meg komoly betegseg, ezert is vagy egyedul, mert ez az egesz, amit itt elmeselsz, erre vall, meg ahogy lereagalod az embereket, ez az, amit en ferde tukornek nevezek. Nem latod, mert te vagy benne, a kornyezetet meg elutasitod es barmilyen tieddel ellentetes velemenyt is, szoval en keves remenyt latok, hogy egyszer meggyogyulsz ebbol a betegsegbol.

628. Miss Angel (válaszként erre: 614. - Gribedli***)
2013. aug. 30. 21:38

ferde tükör....

hát az van nálad rendesen,és úgy érzem,semmi közöd ahhoz hogy én mit szedek,vagy szedek e egyáltalán,hány öngyilk.kisérletem volt vagy nem volt,,sőt,1általán semmi az én életemhez...köci:)))

ha meg problémás személynek látna,szóba se állna velem,mert sztem a többség nemhogy kapcsolatra,barátságra ,bármire,EGYÁLTALÁN SEMMIRE NEM AKAR olyan személyt maga mellé akit problémásnak érez,erről ennyit.senki nem olyan hülye,hogy egy felesleges terhet vegyen a nyakába.

a jövöben tehát hagyjuk egymást békében,én betartom ez biztos,mert már besokalltam tőled irtózatosan,nem kedveljük egymást,ez nyilvánvaló,akkor nem igazán értem miért kell mindig "utánam jönnöd",csak jelzem hogy felesleges,mert mostantól tényleg levegő vagy és bármit írsz,nem fogok rá reagálni.

Azt tartasz rólam amit akarsz,kifejtetted már elégszer,de én meg erről azt tartom:mindenki magából indul ki ;)

ágyő

627. ivi79 (válaszként erre: 625. - Miss Angel)
2013. aug. 30. 18:43

hát egyelőre hagyom, elmegyek bulizni csak bosszant, mer beterveztem mára, meg úgy egyáltalán.. többet nem irok rá, most nála van a lehetőség..vagy él vele v sem..

remélem él:D

2013. aug. 30. 18:35
Nem.
625. Miss Angel (válaszként erre: 624. - Ivi79)
2013. aug. 30. 18:25

hagyd...

ami nem megy sose kell erőltetni,hidd el,érsz Te annyit ,hogy lesz különb ;)

624. ivi79
2013. aug. 30. 18:16

képzeld Angel, felhivott a pasi ahogy hazajött külföldről,akart is talizni másnap, de 3féle dolgot(maszekmelót is) is beszerveztem aznapra+meg is volt a havim(ezt nem mondtam el neki), szal mondtam h legkorábban vasnap, de ő meg este jött haza vidékről.. hétfön ráirtam h aznap vmi? irta h jólenne, de sajna estig melo, másnap megint utazik vidékre, aszonta pénteken lesz. irtam h akkor ha jó a péntek nem szervezek be mást, szóljon ha közelebbit tud..

hát szted hivott ma? pöcs.. bosszant, mer má tökre beterveztem h dejólenne..

tökömsetudja h lerázás vagy télleg el van havazva

623. Miss Angel (válaszként erre: 615. - 55416fb8e2)
2013. aug. 30. 16:36

gúnyos hsz,megszokott stílusban,no comment,csak annyi,hogy csinált nem épp kultúráltnak mondott dolgokat,nem sorolnám miket,az az egy épp elég,amit már leírtam:a férje telefonjárol zaklat,önmagát nem felvállalva....

égő és szánalmas:/

622. Miss Angel (válaszként erre: 607. - 55416fb8e2)
2013. aug. 30. 16:02

na ja,kiderült ez meg az....

most komolyan,ha történt volna bármi köztünk,szted lettem volna akkora marha hogy találkozzak azzal a nővel?

ne nevettesd már ki magad.,és bántásnak se vedd,de te olyan hamar tudsz sarkalatos véleményt alkotni dolgokrol,hogy olykor megnevettetsz.Én pl ezen a téren érezlek téged analfabétának,de mindegy,nem sztnék semmi újabb konfliktust generálni.

621. Miss Angel (válaszként erre: 606. - Ittmost)
2013. aug. 30. 15:58

"akkor talán a hála miatt kicsit türelmesebb lennék vele. "


ezt a mondatot különösen köszönöm.

megfogalmaztad a választ,miért lenne KEGYETLENSÉG "dobni"a férfit messzire,pont most,mikor önzetlenül segít és itt az önzetlen szót kiemelném,mert biztos vagyok abban,hogy nem fog várni semmit cserébe.Mint ahogy érzem hogy vonzódik hozzám,de soha nem nyúlt hozzám még 1 ujjal se,mert tudta hogy én nem akarnám....

620. Miss Angel (válaszként erre: 605. - 55416fb8e2)
2013. aug. 30. 15:53

ja és annyit még hozzáfűznék:írtál olyat,hogy az is az én saram,hogy a családom olyan velem amilyen...

erről meg annyit,hogy ha már kisgyerekként is teperni kell anyuci-apuci,nagyi-papa,stb stb szeretetéért,gondoskodásáért,akkor az már GÁZ.

és aki ezt gondolja,az is vhol ferdén gondolkodik.

és jó szülő se válna belőle az életben soha,az ilyen ne vállaljon gyereket....ha én gyereket vállalok,felelősséggel tartozom érte,és az a normális hogy SZERETEM,aztán majd ha felnő ,nagyobb lesz,stb,akkor már esetleg el lehet várni tőle,hogy megfeleljen bizonyos elvárásoknak,addig meg nem,egy kisgyerek az kisgyerek,akinek oltalomra szeretetre biztonságra van szüksége és akinek normális családban nem kell küzdenie a szülei figyelméért....

619. Miss Angel (válaszként erre: 618. - Ittmost)
2013. aug. 30. 15:47

szio,még nem vagyok a toppon,de az leszek,tuti,nem volt még olyan eset,hogy ne tudtam volna vmiképp összekaparni magam,akkor miért pont most adnám fel,:)

egyébként köszönöm szépen az érdeklődésedet és bocsánat hogy nem neked írtam először.csak még nem volt idöm végig olvasni az összes hsz-t,amik azóta születtek,miota nem voltam itt....

618. ittmost
2013. aug. 30. 15:11
szia Angel! jobban vagy?
617. Miss Angel (válaszként erre: 605. - 55416fb8e2)
2013. aug. 30. 15:08

ok ez te vagy,én meg én,aztán jólvan,az én saram biztos a magány,ki mondta hogy nincs hibám?

van-.mint mindenkinek....nem egy és nem is kettő...

az meg hogy te tudnád ejteni,kimondva könnyű csak nem vagyok biztos benne hogy az én bőrömben élve is így éreznél,am meg tudod én is úgy érzem,tudnám a pasast nélkülözni,mivel a hálán kívül nincsenek érzelmeim felé,meg azon kívül,h értékes embernek tartom.Nmr vagyok belé se szerelmes,még csak szexinek se találom....

de írnék azért egy mondatot:úgy érzwm hálásnak kell lennem egy olyan ebernek aki segít nekem a bajban,aki még akkor is kijön meglátogatni a kórházba hozzám,mikor a saját családom lesz*r és senki nem jön,tudod az ilyen embert nehéz elküldeni a pi..ba,nincs szívem hozzá tudod,és ha te ezt meg tudnád tenni,hogy vki ennyire figyelmes hozzád,figyel rád és te csak úgy dobod mint 1 rongyot,akkor szívtelen ember vagy,erről meg ennyi a véleményem....

ja és még annyit:nem szorulok igazábol senkire,mindig mindent megoldottam egyedül,mivel meg kellett,mert egész kiskoromtol mindenre magam voltam hagyva,nem nyaldosták a fenekemet,meg nem nyaldoshattam én is a sebeimet soha,mindig nekem kellett a legerősebbnek lenni,mikor valami borzalom történt,talán ez őrölt fel lelkileg....erről meg lehetne ódákat mesélni igazán,de mifenének,sajnáltatni magam nem szoktam,meg amugy se érzem,hogy erre szüks lenne.....

616. ittmost (válaszként erre: 612. - 55416fb8e2)
2013. aug. 30. 06:49

"szerintem jogosan veres kard, ha egy nos ferfi beprobalkozik egy nonel. serto es megalazo a feleseg szamara,"

Természetesen igazad van.Nős férfi maradjon a saját tűzhelyénél tetszésileg és érzelmileg.Ne legyen másba szerelmes,és azt a mást ne hívja kávázni.

Én nem szerelemről gondolkodtam,hanem némi vonzalomról csak.


Pont ez a lényeg,amit a végén írsz:abból úgysem lesz barátság,sem segítség,ha a nő nem fogadja el a ffi próbálkozásait,és a ffi csak azt akarta volna,tehát nincs miről beszélni.Csak az a ffi maradhat barátnak,aki elfogadja a visszautasítást,és azt,ha nő csak barátságot akar.

Én általánosságban beszéltem arról,hogy a barátságban esetleg egyik fél részéről lehet némi vonzalom is,és erre a vonzalomra ugranak,mint véres kardra,ha előfordul.


Természetesen a barátság nem nemi vonzalmon alapul,de azért simán előfordul,hogy a másik,miközben emberileg értékes számodra,másképp is vonzóvá válik.Csak ezt okosan kell kezelni.


de mindegy,ennyit nem ér az egész,h ennyit írkáljak róla:)

615. 55416fb8e2 (válaszként erre: 614. - Gribedli***)
2013. aug. 29. 17:16
biztos nem kerek a tortenet, mert ha meg talalkozgattak is, a feleseg honnan tudta meg, vagy miert gondolta, hogy itt valami mas van a dologban :) de lenyegtelen is a tortenet, mar a kislanyokat is megtanitjak, hogy ovakodjanak a cukrosbacsiktol es nem fogadjanak el tole semmit :)
614. gribedli*** (válaszként erre: 612. - 55416fb8e2)
2013. aug. 29. 17:09

Mondjuk, a neveben is benne van: baratsag, szoval szerintem sincs baratsag ott, ahol egyik fel szerelmes a masikba.


Amugy elkerulte talan a figyelmemet, de soha nem vallott szerelmet neki a nos pasi, csak tett egy par szivesseget. Ettol fuggetlenul a feleseg feltekeny lett, de nem tudjuk, hogy mire?


Valojaban meg nem tiszta, mert lehet, hogy semmire, vegtere is Angel elegge ferde tukorrel nezi a vilagot, ne felejtsuk el, hogy labilis idegrendszeru, amire gyogyszereket is szed/szedett (?), ongyilkossagi kiserletet is kovetett mar el, szoval szerintem itt eleve nem is beszelhetunk semmirol, csak hogy "neki igy tunik", a pasi soha nem vallott neki szerelmet es amugy is a felesegevel van, meg kozbe sem szolt, amikor a feleseg jelenetet rendezett, szoval mintha neki amugy vagy tok mindegy lenne, vagy szerinte is Angel egy problemas szemely es kesz, nem?


Nem tudom, akkor most hol van a szerelem, de meg baratsag sem ebben a dologban...

613. 55416fb8e2 (válaszként erre: 611. - Ittmost)
2013. aug. 29. 17:04
ertheto angeltol hogy jolesik neki a torodes, de en biztos nem eroltetnek semmilyen kapcsolattartast egy nos ferfival, akinek a felesege ilyen orult modon reagal es fenyeget :) annyira kozel sem jobaratok es ki tudja, mire kepes egy feltekeny es elborult no :)
612. 55416fb8e2 (válaszként erre: 611. - Ittmost)
2013. aug. 29. 16:56

szerintem jogosan veres kard, ha egy nos ferfi beprobalkozik egy nonel. serto es megalazo a feleseg szamara, es serto es megalazo a no szamara is, hogy feltelezi, beeri egy kis legyottal


lehetne ragozni a baratsag temajat, nem hiszek a ferfi-no baratsagban. persze a baratsagot is lehet sokfelekeppen definialni, de barmiket is irsz, engem nem gyozol meg arrol, hogy egy nos es egy no kozott lehet baratsag ugy, hogy a ferfi valoszinuleg szerelmes a nobe, de legalabbis nagyon tetszik neki. megertenem meg a helyzetet, ha 20 ev 'baratsag' allna mogottuk, vagy barki mogott hasonlo helyzetben, de a ferfinak nagyon nem szoktak csak ugy nokkel baratkozgatni :) egy ferfi mindaddig kedves, segitokesz egy novel, mig lat remenyt, lehetoseget arra, hogy lesz kozottuk valami. amint egy no nem nyitott a 'kavezgatasokra', segitsegelfogadasra es egyertelmusiti, hogy nem lesz semmi, a baratsag is tovaszall :) nalam a baratsag fogalma egeszen mas, es nincs koze a nemi vonzalomhoz :)

611. ittmost (válaszként erre: 610. - 55416fb8e2)
2013. aug. 29. 16:11

Azt hiszem,ha tudnék is egyet-kettőt mondani,az is csak a kivétel lenne.

A "nagyon tetszik neki" kitétel a problémás..ha elméletben vizsgálod,akkor ha valamelyiknek tetszik a másik,akkor már nem lehet barátság.(Tehát csak 2,egymásnak nem tetsző ember lehet barát...)Szerintem lehet,ha a helyén tudják kezelni ezt.Ha a nő megmondja a ffinak,h nincs esély kapcsolatra,és a ffi tudomásul veszi,és örül,hogy legalább barátként a közelében maradhat.Ez persze ad egy kis alá-főlérendeltségi színezetet a kapcsolatnak,de ha a nő egyébként bírja a ffit,akkor tud úgy viselkedni,hogy a másik ettől még ne pincsikutyának érezze magát mellette,hanem intellektuális társnak.

A másik a "titok" dolog.Nekem nem úgy rémlik,hogy nagyon titkolni akarták,hisz a ffi hazavitte barátkozni.Ha előtte masszív titkolás lett volna,és úgy derül ki véletlenül,akkor a feleség tán megtépi a férjet.És akkor valószínű Angel sem ment volna el hozzájuk,mert tudhatja,hogy balhészag van,és nem barátkozási szándék.


Érdekes,hogy a barátságra mennyire kényesek vagyunk,hogy vegytiszta legyen.A párkapcsolatban pedig megengedődnek mindenféle mögöttes célok(apát akarok a leendő gyerekemnek..) érzelmi zsarolások(én nem tudok nélküled élni..),társfüggőség..Ezekkel valamennyire elnézőek vagyunk,de ha az ember baráti kapcsolatot próbál kialakítani,ami azért mégse akkora kötöttség,és nem is igényel kizárólagos hűséget,meg közös célokat,akkor rögtön jön a gyanakvás,meg a mérlegelés,meg a licitálás,h ő nem is csak barát akar lenni..stb.

Egy párkapcs. kezdetekor meg megengedett a lila köd,hogy sokan észre sem veszik,h ki vannak használva,h kapcarongyként élnek a másik mellett vagy esetleg meg vannak csalva..de ha már egy barát ffi esetleg bepróbálkozik(pedig nem kapott be senkit,nem erőszakoskodott,és még jól is bánik a nővel),az véres kard,mindenki ugrik rá.

610. 55416fb8e2 (válaszként erre: 608. - Ittmost)
2013. aug. 28. 20:24
ha fel tudsz mutatni akar egyetlen darab nos ferfit, aki titokban talakozgat egy novel, aki nagyon tetszik neki, es szivessegeket tesz neki, hogy a közeleben legyen, es ez valoban egy szimpla baratsag, akkor lehet, hogy megvaltoztatom a velemenyemet :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook