Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
549. Miss Angel (válaszként erre: 547. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 16:05
nem tudom már végképpp,volt rövid hajam meg van fehér felsőm is,de ide nem tettem fel ilyen képet:)))am tényleg mindegy:)
548. bd55e3f068 (válaszként erre: 542. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 16:03

Nem tudom, hogy mi a hiba, én egy lehetőséget írtam, ami aprócska benyomásokból állt össze bennem.

Anthicoval nagyon gyetértek abban, hogyha valaki MINDIG olyan pasik mellet köt ki, amilyenek mellet nem szeretne, akkor magában kell keresni a hibát. Mivel nem kezdeményez, ő azokból szűr, akinek megakad rajta a szeme, és odalép, ezt pedig két dolog határoz meg: a külső megjelenés és a leadott jelek.

A szexualitáshoz való viszonyára csak akkor derül fény, ha eljutnak az ágyig. Nála meg már előbb ki szokott ütközni a baj.

547. 40f1eafcfc (válaszként erre: 545. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 16:01
Szerintem Agostina úgy értett téged,hogy azon a képen nem te voltál.Én is így érettem:)
546. Miss Angel (válaszként erre: 543. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:57
pedig a leírás hasonló az egyik képemre,de mindegy tényleg hagyjuk akkor
545. Miss Angel (válaszként erre: 542. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:57

nézd,őt sem hibáztathatom.

egy kép is kiválthat mást és mást a különbözö emberekből

mint ahogy most írta,hogy látott rólam vhol egy kb3 vagy 4 éves képet,és az neki nem tetszett/nem igy írta,de azt gondolom/.Az egy buli előtt készült vidám mosolygós kép volt,amit bnőm csinált mielőtt bulizni mentünk és "neki"pózoltam.:)

lehet ez az arc nélküli kép is neki már sok.Nem vagyunk 1formák,nem egyforma az ízlésünk sem :)

bár arra azért kíváncsi lettem volna mi jött le neki arról a képről,erre nem sértődtem volna meg...

544. bd55e3f068 (válaszként erre: 541. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:55
Ez költői kérdés.
543. bd55e3f068 (válaszként erre: 539. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:53
Ha máshol láttam, akkor nem te voltál, szóval miről beszélni.
542. 40f1eafcfc (válaszként erre: 540. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:53

Gondolod csak ez lehet a hiba?Én nem látok akkora különbséget.Egy finom lelkű, érzékeny, nőies nőnek gondolom.Ehhez nekem társul a finom nőies vonala, öltözéke...egyáltalán nem kur..ás hatással bír a külső.

Szerintem vagy az ő szűrőjében lehet a baj,ahogy egy időben nekem is volt,és aztán tudtam ezen változtatni és tényleg más típust vonzodtam be.Vagy mág inkább azt gondolom a szexualitáshoz való viszonya.

541. Miss Angel (válaszként erre: 534. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:51
ja és még egy kérdés:szted olyan nőhöz hogy állnak hozzá,akiről lerí mennyire nem érzi jól magát a bőrében?és ezt tegye akár egy ruha vagy bármi más...
540. bd55e3f068 (válaszként erre: 535. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:49
Általánosságban még nagyon sok ilyen bölcsességet megfogalmazhatunk. Olyan személy szerint, aki személyesen ismeri Angelt, disszonancia van a belső és a külső közt, és sajnos az eredmény az, hogy nem olyan férfiak találják meg, akikre vágyik.
539. Miss Angel (válaszként erre: 536. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:48

már rég nem rövid a hajam,de te azt máshol láthattad:)

mindegy,nem lényeg hogy hol....miért,mi jött le neked arról a képről?vagy milyennek jöttem le számodra a kép alapján??

538. Miss Angel (válaszként erre: 537. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:47

elmúlik


bocs

537. Miss Angel (válaszként erre: 530. - Anthico)
2013. aug. 6. 15:46
érzem hogy igazad van,mert ez így végigolvasva teljesen logikus.Csak nehéz,pláne mikor az ember ugyanazt éli át ujra és ujra,ez engem általában legyengít egy kis időre,majd érzéketlenné válok,mintha nem lennének érzéseim,erre az üres szót tudnám használni...aztán kis idő eltelik és vissszaáll minden.
536. bd55e3f068 (válaszként erre: 528. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:46
Fehér feszülős felsőben voltál rajta, és rövid barna hajad van (ha jól rakom most össze a nicket meg a képet).
535. 40f1eafcfc (válaszként erre: 534. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:45
Diktálja,de miniruha és miniruha között is van különbség.Engem a párom a megismerkedésünk idején csak minibe látott,mégis 1 hónap után kerültünk az ágy közelébe.
534. bd55e3f068 (válaszként erre: 512. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:43
Én azt mondom, hogy eleve az első szűrő rossz. Tetszik vagy sem, már a ruha is diktálja, hogy éppen hogy állnak az emberhez.
533. Anthico (válaszként erre: 530. - Anthico)
2013. aug. 6. 15:41
A stabilitást arra értettem, hogy ha egy ember magát helyre tudja rakni önértékelés, önbizalom szempontjából, akkor nem a kapcsolattól fog függni a mindenkori közérzete. Mert ha csak a másikban, egy kapcsolatban találja meg azt, ami kipótolja az űrt, akkor az totálisan a kapcsolattól fog függeni. Ha vége, akkor az érzéseknek, a helyrerakott összképnek is vége.
532. 40f1eafcfc (válaszként erre: 531. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:41
Fura nekem,ahogy írsz róla,totál olyan érzésem van,hogy kedvel téged, de mint nőt...
531. Miss Angel (válaszként erre: 529. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:40
igen
530. Anthico (válaszként erre: 525. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:38

Értem, mit szeretnél, és természetes, hogy mindenki azt szeretné, ha szeretnék, ha foglalkoznak vele. De ennek a pótlását kívülálló emberhez kötni veszélyes is. Mert tegyük fel, hogy találsz egy férfit, aki mellett végre ezt érzed, és valamikor a jövőben mégis tönkremegy a kapcsolat. Akkor talán még lejjebb süllyedsz a szeretetéhségben, mint most vagy, hiszen ezt egy másik emberhez kötötted, ami sosem állandó (bármi történhet bármikor). És ha elveszted, akkor elveszik az általa generált érzések.

Persze nem tudom, milyen az, mikor az ember igazán nem tartozik senkihez. Így lehet, hogy nagyon hülyén és könnyelműen hangzik, de tényleg talán magamban kellene megerősödnöd. Mert így történjen bármi, kapcsolat jöhet és mehet, de te mindig stabil maradsz, nem zuhanhatsz össze azért, mert a másik elvesztése miatt elveszik belőled az általa adott plusz is.

529. 40f1eafcfc (válaszként erre: 527. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:38
Te! Ez az ember férfi?
528. Miss Angel (válaszként erre: 526. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:37

nem emlékszem a képre:O

leírhatod nyugodtan ,milyen képről van szó,mert nem emlékszem.komolyan!

527. Miss Angel (válaszként erre: 523. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:36

egyébként pont a plasztikai műtéteken borult ki,olyanokat vágott a fejemhez,mekkora luxus ez,meg minek kellett,miből telt rá,stb,aztán én meg pimasz lettem,ami ugye csak tett a tűzre,irtózatosan összevesztünk:O

rossz emlék.fájdalmas,mert mint embert,kedvelem,még annak ellenére is rossz rágondolni,hogy aztán bocsánanatot kért:)

526. bd55e3f068 (válaszként erre: 514. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:35
Töltöttél fel másik képet is. Mindegy. Ha szerinted nem, hát nem.
525. Miss Angel (válaszként erre: 522. - Anthico)
2013. aug. 6. 15:33

értem.

hát rám aztán nem lehet mondani azt hogy ragadozó lennnék:))))))

sőt,mostanság már meg sem nézem a pasikat,pedig van jó pasi elég,ugye én meg fokozottan látom őket,hisz sportolni járok igy nyáron,emlitettem...de elmegyek mellettük és kész.

ja és még valami,a kezdeményezés:nem szoktam kezdeményezi soha semmit,nem adok jeleket,hogy ismerkedni szeretnék,ha mondjuk tetszik vki,ehhez mindig bátortalan voltam,ugy is maradt.A kezdeményezés mindig a másik oldalrol jön...

és sajna fokozottan azt érzem,egyre inkább hogy a "valakihez végre jó lenne tartozni"érzést közvetítem kifelé akaratlanul,aztán ezt használják ki.

nem arról van szó hogy nekem már rögtön család kellene meg gyerekek,házasság,dehogy is...maga az,hogy szeressenek,mint nőt,mint embert.csak azt nem tudom,ezt például hogyan lehetne korlátozni,erről is beszéltünk már az orvosnál,és ő is érzi ezt....dolgozik a tudatalatti,ahogy ő szokta mondani,ez pedig nem jó:(

mert ezen hogy változtassak?

524. 40f1eafcfc (válaszként erre: 522. - Anthico)
2013. aug. 6. 15:30
Egyetértek.
523. 40f1eafcfc (válaszként erre: 520. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:29
Igen,akkor ő valóban előítéletes...:)Könnyen elhamarkodottan ítél,aztán megismert,és megfordult benne.Ez lehet a fickóknál is így simán.Illetve azt gondolom, nekik azért a szép nő kihívás is.Biztos inkább abban keresendő a nehézség,hogy neked a vágyad, a szexuális késztetésed más,és ez téged is nehezít.Engem péládul sokáig nem zavart,ha csak kufirc lett valamiből,mert én is élveztem és legalább annyira "használtam" a pasit,mint ő engem.Aztán mikor ebből,ezekből elegem lett, más szűrővel kezdtem figyelni őket, máshogy ismerkedtem és meglett a gyümölcse.
522. Anthico (válaszként erre: 516. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:24

Amúgy érdekes kérdés ez a nőies öltözködés is. Van 2 teljesen ellentéte női ismerősöm. Mindketten szeretik a nőies, testhezálló, szép ruhákat, kiegészítőket. Egyikük nagyon ízléses tud így is maradni, és ha meg is környékezik (bár foglalt), sosem bunkón vagy lényegre törően. A másik ismerősöm ruhatárára se mondanám azt, hogy k*rvás lenne vagy ilyesmi, de ő teljesen más személyiség, belőle nem a nőies, fiatalos, kecses elegancia sugárzik, hanem a ragadozó nőstény. Ő legtöbbször szerető státuszban van, vagy idiótákat fog ki. Jó, viselkedésben is elég szókimondó, szabados, de azt kell mondanom, hogy még akkor sem k*rvás. Ő inkább merészebb ruhákat és összeállításokat szereti. Az elsőként említett ismerősöm se visszafogott, de ő nagyon jól közvetíti azt a csinosan, nőies, kecses stílust.

Tehát nem lehet azt mondani, hogy a nőies stílus csak egyféle üzenetet tud közvetíteni a férfiak számára. Rajtuk keresztül látom, hogy kikkel hozza/hozta össze őket a sors.

521. Miss Angel (válaszként erre: 519. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:23
köszönöm:)
520. Miss Angel (válaszként erre: 518. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:23

tényleg előitéletes egyébként,ha tudnád,hogy indult az egész....

akkkoriban nagyon beteg lettem ,meg csináltam egy marhaságot és bekerültem az osztályára.hát,mikor meglátott olyanokat mondott hogy sírva szaladtam haza,csak aztán olyan rossz állapotba kerültem,hogy a sürgősségin kötöttem ki 7végén,majd megint náluk...

aztán kezdtünk beszélgetni és keezdett megimerni mint embert.Érdekes mekkorát fordult az egész,mert az a mérhetetlen ellenszenv amit felém tanusitott először,teljesen semmivé vált....sőt,azóta megkedvelt,ahogy ő mondja....

és elismerte azt is hogy durva volt velem akkor,és még bocsánatot is kért,pedig senki nem kényszeritette rá+10 hétig ki sem engedett a kórházbol,mig azt nem látta,hogy teljesen jol nem vagyok,szóval szivén viselte a sorsomat.ennek már lassan 3 éve,fura volt az egész :)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook