Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 11. 12:34
Hmm...az orgazmus hiánya mondjuk a kapcsolat boldogságát nem hinném, hogy befolyásolja, max ha ez a partnert frusztrálja..de a másik eset, hogy nem élvezi a nő a szexet, csak essünk rajta túl..az biztos rosszul eshet a másik félnek...szóval ahhoz, hogy úgy működjön, kell szerintem egy végtelen türelmes és önmegtartóztató férfi..vagy nagyon nagyon megértőnek kell lennie a nőnek..
8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 12:32

*voltak bocsi



kicsit szégyellem ezt a témát amugy,de irtó kiváncsi vagyok ki mit gondol erről.Én mindig ugy tartottam,ez nagyon fontos egy párkapcsolatban.És mindenhonnan ezt hallani,ezt olvasni,am hozzátenném,évekig tartó partnerkaspcsolatom nem volt eddig,de én is vhogy úgy képzelem el hogy ott is jó és harmónia van,mint a többi területen...vagyis képzelztem eddig.Most belépett egy férfi az életembe,de rettegek igazábol hogy pnt emiatt veszitem majd el,mert én hiába leszek odaadó,mindegy,ha ráérez hogy velem vmi nem stimmel.....

7. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 12:32
Talán olyan ffit kellene talâlni,aki rád is figyel.Egyébként önkielégítéssel képes vagy orgazmusra?A partnereid tudtak ròla,h nincs orgazmusod?
6. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Sünike79)
2013. júl. 11. 12:29

harmadik x körül vagyok :)

tehát azért vlak partnereim,nem is millio,de nem is egy vagy kettő.mármint szexuális partnerre gondolok,egyikkel se volt jobb mint a másikkal.

5. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. júl. 11. 12:28
nincs orgazmus sem és a szex semmilyen örömöt nem nyújt,olyan essünk túl rajta alapon megy.a párját szereti kényeztetni,de ennyi...
2013. júl. 11. 12:26

Hány éves vagy?

Biztosan te nem élvezed, vagy csak nem találtad meg azt a partnert, aki ki tudna elégíteni?


Nagyon kevés olyan nő van, aki semmilyen módon nem tud orgazmust elérni. De szerintem annak is lehet normális párkapcsolata, ha mellette minden más megvan a kapcsolatban.

2013. júl. 11. 12:26
Mit értesz azalatt, hogy nem tudja élvezni? Hogy nincs orgazmus, vagy nem szeret szeretkezni?
2013. júl. 11. 12:25

kényes kérdés mindenesetre kiváncsi vagyok,ki hogy látja ezt....

előre bocsátom,poénkodó beszólásokra nem fogok reagálni,mert bizti lesznek,veszekedni nem kívánok...viszont kaptam már itt tanácsokat ill olvastam olyan hozzászólást milliot ami épitő jellegű és ami elgondolkodtató...hát hajrá,a többi majd menet közben....

2013. júl. 11. 12:23
Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook