Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
669. Miss Angel (válaszként erre: 667. - Miss Poppy)
2014. nov. 5. 15:20
Nyilván nem 6 évre gondoltam,csak néhány nap hét ami a kis fejemben meg mert fordulni,óóó bocsánat,hofgy mertem egyálatlán ilyenre gondolni.....
668. Miss Angel (válaszként erre: 666. - Kriszta773)
2014. nov. 5. 15:19

fiyelj már,azért nem gondolod,hogy sértő,amiket írsz?elmentél mindenféle palival.....nem vagyok egy utcasarki már bocs,nincs jogod arra hogy így beszéljél rólam.

én meg úgy érzem,ha szeret valaki,akkor igenis elvárhatom hogy tudjon várni rám kicsit.és igenis,valahol mentség a sok rossz tapasztalat meg trauma,vagy mondjuk egy megerőszakolt nőnek például nem mentsége,hogy béntották és nem tud nem i életet élni mert undorodik a szextől a súlyos lelki trauma következtében???ez kicsit sarkos példa,de példa...

gondolkodjál már te drága,mielőtt vlakiről ilyesmiket le mersz írni,ismered e az illetőt vagy sem.....akkor ennyi rővel a hozzászólásod alapján én meg rádsüthetném hogy nimfomán vagy meg szexmániás,jajj istenem :DDDDDDDDDDDDD

AMUGY MEG ORVOSHOZ MAJD MEGYEK HA ÉN ÚGY ÉRZEM HOGY KELL OKÉ?:)KÖSZI;)

667. Miss Poppy (válaszként erre: 665. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 15:02

Szia!

Nem az,hogy rád nem lehet várni,de azóta ő már egy felnőtt férfi,és így már más tészta.

Egyébként,krisztával egyetértek mindenben.

666. kriszta773 (válaszként erre: 665. - Miss Angel)
2014. nov. 5. 14:55

én megértem a pasit, hogy frusztrált lett és csalódott, mert ki szeretne egy fadarabbal együtt hálni, legyen az férfi vagy nő? marhára kiábrándító, és el is veszi az ember kedvét, nemcsak a szextől, hosszú távon a másiktól is


miért kéne rád várnia, ezt nem értem. csak te tudsz változtatni a dolgon, ha eddig simán elmentél mindenféle palival, akik iránt nem éreztél, nem volt jó a szex, de bedobtad magad, akkor arra, hogy most meg olyannal, akivel végre jó, fadarabként viselkedsz, nem mentség az előző sok rossz tapasztalat. de még ha mentség is lenne, érthető lenne, ha a pasi lelépne, mert attól még neki most rossz, veled :(


ha nem akarsz, nem szeretsz szexelni, akkor olyan partnert kell keresned, akinek szintén nincs nagy igénye erre, mert azért az átlagpasiknak, átlagnőknek fontos része ez a kapcsolatnak. nem pusztán a kielégülés miatt, hanem az intim együttlétek miatt, amit élveznek, nemcsak a végét :) menj el dokihoz, komolyan, mert így soha nem lesz egy normális, tartós kapcsolatod (kivéve olyannal egy plátói kapcsolat, aki képtelen fizikailag a szexre)


beláthatod azért ennyi idő, pasi után, hogy komoly problémáid vannak, erre valók a dokik, segítenek :) mert írhatna itt bárki bármit, hogy hogyan viselkedj, mit csinálj, ha nálad alapból gondok vannak. egy doki viszont segíthet, és feltárhatja az okokat, ami miatt ilyen vagy, és a megoldásban is segíthet

2014. nov. 5. 13:18

Sziasztok.ÚGY érzem érdemes írnom a fejleményekről,amik azóta alakultak,mióta a fórumon jártam.

Írtam előző hsz-ban,hogy együtt vagyunk,az az igazság hogy imádjuk egymást ,annyira egy hullámhosszonvagyunk lelkileg hogy sokszor már megdöbbenek,hogy lehet ez meg hogy nem vettem eddig ezt észre.DEHÁT az igazság az,más egy párkapcsolat és más az,ha valakit/egy férfit/egy nő csak barátkénz kezel ill enged közel magához....

viszont van probléma,ami egyelőre még csak számomra az,de ebből lehet késöbb akár komolyabb konfliktus is,úgy érzem.

A minap történt,észrevettem,kicsit más lett a viselkedése,olyan fleegma,és föleg sértődött.aztán nagy nehezen faggatásomra kinyögte mi baja:hát nem akarok vele szexelni.Eddig kétszer volt köztünk orális szex és mivel segítséget várok,kénytelen vagyok részletesen leírni,mi történt.

E két alkalommal jó volt,bár hosszú idő kellett,de sikerült kielégítenie,én viszont nem csináltam semmit,illetve nem adtam neki semmit csak ölelést gyengédséget simogatást,csók és ennyi...teljesen megbénultam,amennyire aktív voltam eddig most annyira nem voltam képes adni.Sejtem hogy ez a hosszú ideig tartó egyoldalú együttlétek következménye lett és lelki oka van....

miután mindez megtörtént,bevallottam neki hogy ő az első férfi akinek sikerült.meglepödött de elhitte.

HANEm visszatérnék oda ahol abbahagytam:a sértődöttség,mert nem vagyok vele ÚGY .elmondtam neki azt,hogy milyen férfiakkal volt eddig dolgom,akik csak vártak de itt kifújt,önzök voltak,akik többnyire csak használták a testemet és kész,nem figyeltek rám,tudja rólam azt,hogy mennyit próbálkoztam,hogy hátha a másik férfi majd különb lesz mint az előző,de mindezt már leirtam itt a fórumon.És megmondtam neki kerekperec hogy félek az együttléttől,félek attól hogy nem tudnék neki adni úgy ahogy ő adna nekem....

ennyit mondtam neki,de az az igazság hogy nem csak ennyi a gondom.

A legutobbi szeretgetéskor két órahosszát kinlódott ,nem elégültem ki,már eleve nem volt kedvem az egészhez de nem akartam nemet mondani,féltem a reakciojátol v nem is tudom,ezt nemtom megmagyarázni...bár tudom hogy mi volt a fő baj:NEM MEREM irányítani,úgy érzem,képtelen vagyok rá,és sose fog menni,nekem az valahogy ciki,hagyom tegye úgy ahogy ő érzi és kész.Ha megszakadok se megy ez a dolog....aztán már türelmetlen lett,tett egy ilyen megjegyzést:"szóval nem segítesz ..." ,aztán meg mondtam hagyjuk inkább az egészet,erre dühös lett és mondta,oké akkor hagyjuk.És türelmetlen volt a hangja és ingerült:(((

fáj ez az egész,igazábol részben megértem,részben meg nem-.

megértem mert kétóra kényeztetés után a bnőm nem elégül ki és nem is segít nekem aban hogy kielégithessem...hát igen ez vmennyire érthető.De nem értem meg azért mivel irtam már,h ő egy elvált férfi,saját maga vallotta be nekem,hogy a feleségét 15 évesen ismerte meg és 6 évet várt a csajra,mindketten szüzek voltak még....mi hivatalosan 3 és fél hónapja vagyunk együtt,énrám miért nem lehet várni....vagyis ez hülyeség,vmilyen szinten a lelkem mélyén érzem hogy várna még,mert imád engem és ahogy mondja én vagyok neki a minden.Érezteti mindenben és mindenhogy,ahogyan csak lehetséges...de mit tegyek....először is:nem vagyok egy túlságosan nagy szexuális étvágyú és félek ha ez kiderül ebből lesz gond de ezen hogy a fenébe változtassak? ha hagyom magam akor nem elégülök ki ez nyilvánvaló,de az az igazság,én/mint ahogy írtam is már az előző hsz-ban/képes lennék vele lenni akár sexuális kielégülés ,élvezet nélkül is 1üttlenni mert szeretem,de most meg attól félek ő túlságosan figyelne és érezné azt,hogy csak odaadom magam és az nekem nem okoz gyönyört ,egyszerűen csak kellemes.Nem értem magam....eddig nem figyeltek rám,mármár frigidnek hittem magam,mostmeg figyelnének,de ez se jó,mert ha figyelnek akkor görcsölök és bennem van a hülye megfelelési kényszer hogyki kell elégülni mert dühös lesz vagy sz*rul fogja érezni magát/főleg utobbi/és én azt nem akarom.Na most mi a fenét tegyek?tehetetlennek érzem magam teljesen....tudom hogy beszélgetnem kellene vele de nemtudom már magam sem hogy miről,mit mondjak neki egyáltalán....kívácsi lennék egykét normális,komoly véleményre:(((((

664. Miss Angel (válaszként erre: 663. - Miss Angel)
2014. szept. 2. 17:13
*fórumon
2014. szept. 2. 17:12

írnék néhány fejleményt:együtt vagyunk a válása óta aminek már több hónapja.

Úgyhogy nem a kárörvendő hozzászólóknak van ugaza/tisztelet a kivételnek,lesajnálás,csak sajnálatból szánalombol meg mif*szom tudja miből keres csak:D na mindegy/,szóval a lényeg:tényleg szeret,a tenyerén hordoz és szeretem őt nagyon is,és kötödöm hozzá,bár sexuális téren nem változott eddig semmi,de akár sexuális élvezet nélkül is tudnék vele élni,ezt érzem,biztos az is eljön majd ha minden körülmény passzolni fog.nos ennyi...

akik meg biztattak és segiteni próbáltak azoknak őszintén köszönöm as lelki támogatást,mint ahogy mindig szoktam,hisz sokan voltatok .azért remélme a fóruon a jövőben lesz még lehetőségem olvasgatni hasznostanácsokat tapasztalatokat,mert,mint ahogy mondtam,életemnek ez a része sajna nem akar egyelőre változni:/ de majdcsak lesz vhogy ezzel is....

2014. ápr. 3. 10:12
igy nehez,de mindent meglehet tanulni.....
661. peppett (válaszként erre: 660. - Miss Angel)
2014. ápr. 3. 07:42
ez nem válasz
2014. ápr. 2. 10:45
Jah és még férfi is az illető,most látom,még jó hogy nem tudja :D
659. Miss Angel (válaszként erre: 657. - Peppett)
2014. ápr. 2. 10:42
Jézusom ::D
658. ivi79 (válaszként erre: 657. - Peppett)
2014. ápr. 2. 08:27
örüljneki ha nem tudod..
657. peppett
2014. ápr. 2. 08:06
Hogy nem lehet élvezni a szexet? Meg tudjátok mondani?
2014. ápr. 1. 14:28

sok minden elhangzott itt,hogy rosszul ítélem meg az embereket,ferde tükör meg minden hülyeség,nem sorolom,de amit éreztem mégis jól éreztem:szeret engem és ezt a tegnappal be is vallotta!!!!!

Az,hogy mindennek mi lesz a folytatása,vagy lesz e egyáltalán bármi,az már a mi dolgunk,csak gondoltam már leírom a fejleményeket,hisz elhangzott itt kismillió százezerszer hogy mennyire lesajnálni való vagyok és az a bizonyos férfi is csak lesajnál:D

sőt,még azt is mondta,mennyire becsül azért,mert nem vagyok könnyűvérű,neki olyan sose kéne,hogy elejétől kezdve szeret,csak nem mondta meg,és amíg el nem válik a csókot sem tervezte velem,ami tegnap elcsattant,és jól esett!!!

lehet hogy egyelőre én szerelmes nem vagyok,de szeretem a jóságát,a tisztaságát,és azt a végtelen nyugalmat,ami belőle árad,és azt is hogy mindig mindenben mellettem volt,olyan helyzetekben is amikor alig hittem volna.Bizonyított és nem tévedtem,most nem...legalább most az 1x nem csalt a megérzésem és az emberismeretem...

hát,csak ennyit akartam....

2014. jan. 8. 10:59
Nem...Aki mást mond az hazudik...Vagy homokba dugja a fejét...
2014. jan. 8. 10:16

Na tegnap már azt is megkaptam,hogy :"Imádlak".

hát ez már rohadtul nem tetszik,mondtam is hogyengem ne imádjon,ilyenkor mosolyog,ami idegesítő.....hát nem tudom hogy építsem le,legszívesbben nem találkoznék vele többé.

kár,hogy nem írhatom le,miben segített,mert akkor érthetőbb lenne ez az egész....és hogy miért kell "elviseljem"a találkozásokat.....ha leírhatnám,mindenki értené.de akár fel is tévedhet ide és rámismerhetne,mint ahogy bárki más is.na mindegy,próbálom azért tartani a távolságot valamiképpen,és a kifogásokat megtalálni,amiket Kriszta,Te javasoltál.köszi szépen a tanácsaidat....

653. Miss Angel (válaszként erre: 652. - Kriszta773)
2014. jan. 4. 18:50

évek óta ismerem,tuti nem pszichopata,de én már magyarul elmondtam mi a szitu nem egyszer,és nem hitegetem semmivel,nem is hitegettem soha....

de mindegy,igazából ha az egész sztorit ismernéd akkor megértenéd jobban,miért nehéz ezt az egészet megszakítani....mármint a találkozásokat.

de azon leszek h vmiképp előbb ritkitsam aztán vége mert nyilván bűntudatom lesz,de túl lehet élni azt is.......

652. kriszta773 (válaszként erre: 651. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 18:38
rengeteg nő tudna arról mesélni neked, hogy lett egy látszólag rendes, a légynek sem ártó pasiból pszichopata mutatványokat felsorakoztató őrült :) a legjobb emberek is ki tudnak fordulni magukból, egy hasonló nős, szép lányokkal segítőkész férfit nem mondanék makulátlannak :) de az is igaz, hogy nem szabad reményeket kelteni egy férfiban, aki cseppet se érdekel. legyél mindig nagyon elfoglalt, amikor keres, hátha leesik neki, hogy valóban nincs esélye :)
651. Miss Angel (válaszként erre: 650. - Kriszta773)
2014. jan. 4. 18:35

ő sose bántana engem,ettől nem félek....

de igazad van teljesen,amitől félek,az az hogy majd egyszer nekem kell majd bántanom őt....

650. kriszta773 (válaszként erre: 645. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 18:29

visszaolvastam egy darabig, szerintem ne érezd úgy, hogy tartozol ennek a férfinek. hiba volt elfogadni tőle a segítséget, bármi is volt az, de ez már megtörtént, fátylat rá :) hiába mondasz egy férfinak bármit, ha a közeledbe engeded, azt mindenképpen reménynek, biztatásnak veszi, jogosan

a helyedben kifogásokkal hárítanám a találkozókat. a sűrűn látogat azt jelenti pontosan, hogy hozzád megy, a lakásodra? mert ha igen, ezt egyértelműen zárd le, mondd meg, hogy ez neked kényelmetlen. vigyázz, mert egy férfi lehet nagyon kedves, rendesnek tűnő, de ha sokáig úgy érzi, hogy köztetek indul valami, majd egyszer kénytelen leszel durván és egyértelműen hárítani, veszélyessé is válhat

649. gribedli*** (válaszként erre: 648. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 18:24

Te is! Ez komoly??


Szerintem lesz még folytatás, ahogy tőled megszoktuk...

648. Miss Angel (válaszként erre: 646. - Gribedli***)
2014. jan. 4. 18:20

.DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ENNYI VAGY

2014. jan. 4. 18:18
Bocs, még nincs 6 hónap, 4 hónap, de nyilván ezért szóltál hozzám pont most. Lecsökkent látogatás miatt
646. gribedli*** (válaszként erre: 644. - Miss Angel)
2014. jan. 4. 18:17

Mi van, 6 hónapig le se carják a topikodat, erre ma jöttél rá, és így akarod fellendíteni?:))))


Most aztán kezdődhet a böfizésed újból, írj csak megint 10-20 oldalas hsz-eket, ha már mindenáron újra akarod éleszteni, ezen ne múljon!

2014. jan. 4. 11:29

a lényeg a többieknek:köszönöm azoknak,akik az utóbbi időben érdeklődtek irántam,hogy vagyok:köszönöm,jobban.Sokkal jobban,ami zavar az az,hogy a srác sajnos túl sűrűn látogat/nem mintha a társasága nem lenne számomra kellemes,nem erről van szó/,túlságosan érdekli,mi van velem,túlságosan sokat érint meg,vagy megpuszil,van mikor elhúzódok,sőt többnyire ezt teszem,mert nem vonzódom hozzá,mint mondtam,szeretem mint embert ,mert értékes és kedvelni való,tele jó tulajdonsággal,de ennyi......egyébként válik a nejétől és az a gyanúm,hogy reménykedik,abban hogy meghódíthat.

Mielőtt még vád érne hogy szédítem.a minap beszéltem vele arról nagyon őszintén,mit érzek iránta,világosan megmondtam hogy sosem fogok tudni bele szeretni,bármilyen rossz neki ez,mosolygott..........mit lehet tenni még????

mondjam meg neki kerek perec hogy húzzál el????ez irtó csúf dolog lenne a részemről,és hálátlanság is.Meg én nem szoktam ehhez hozzá,hogy dobáljam el magamtól az embereket,azokat akik szeretnek....nem tudom,mit kellene cselekedni,hogy ne is reménykedjen,ha a kapcsolat megmarad,csak baráti szinten/hát ennek biz kevés az esélye/.vagy ha már nem marad meg akkor ne sérüljön.....

644. Miss Angel (válaszként erre: 629. - Gribedli***)
2014. jan. 4. 11:21

Betegnek én téged látlak,de SÚLYOSAN,+ ha már a LESAJNÁLÁS szót használtad:így tudom jellemezni azt,ahogyan én "érzek"irántad :D

szánalmasnak talállak,ennyi...mégpedig azért,amennyire tudod élvezni azt,mikor próbálsz másokat alázni a primitiv hozzászólásaiddal,direkt írtam úgy,hogy PRÓBÁLOD,mert PRÓBÁLOD ugyan,de sose sikerül ;)

na részemről tényleg vége,sztem ebben a hozzászólásba mindent bele foglaltam,amit tartok rólad

hello

643. Miss Angel (válaszként erre: 642. - 55416fb8e2)
2013. aug. 31. 18:58
értelek,én meg elsősorban szexuális együttlétre értettem,amit írtál,ill alkalmi kapcs-ra.....bocs.
642. 55416fb8e2 (válaszként erre: 640. - Miss Angel)
2013. aug. 31. 18:22
a sokat nem ugy ertettem, hogy tomegesen fogyasztanad a ferfiakat :) de valoszinuleg tobb ferfival volt dolgod (nem elsosorban szexre, inkabb ismerkedesre ertem), mint a veled egykoruaknak. a veled egykoruak tobbsege azert mar maga mogott tud egy-ket hosszu kapcsolatot, egyuttelest vagy akar hazassagot is
2013. aug. 31. 17:56
Lehet, ha talál egy olyan férfit akivel tudja élvezni.
640. Miss Angel (válaszként erre: 639. - 55416fb8e2)
2013. aug. 31. 17:54

NAGYON SOKAT nem írtam,inkább csak azt hogy többségében ilyenek voltak.Sőt,sztem kevesebb pasival volt dolgom,mint úgy általában a velem egykorúak többségének a mai világban,nyilván számot nem fogok írni....

Az igaz,hogy a magad boldogságáért te tudsz tenni,illetve mindenki a maga boldogságáért,színigaz......

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook