Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
609. ittmost (válaszként erre: 608. - Ittmost)
2013. aug. 28. 14:48

.és szerintem a legtöbb feleség(és férj) viszonyra gyanakodna,ha a férje egy másik,csinos nővel(ffival) találkozgatna,akkor is,ha nincs semmi egyéb "gyanús"körülmény...

Ez egy akadály,amit így vagy úgy,meg kell ugrani a feleségeknek(és persze akár a férjeknek is),és civilizáltan viselkedni ezügyben..

608. ittmost (válaszként erre: 607. - 55416fb8e2)
2013. aug. 28. 14:46

A segítőkészség azért nem olyan gyakori a mai világban,főleg távolabbi ismerősök között.Van,akinek a családtagjai sem segítenek! Nézd innen a dolgot..

Nem lehet mindenkit ezer éve ismerni:) pl. gyerekkorunkból. Szövődhetnek barátságok egyetemen,munkahelyen,továbbképzésen.

és természetesen nem a külső vonzalmon alapulnak :)Bár a ffi részéről ez biztos vastagon benne van.

Tényleg nem szerencsés egy,már nős ffival barátkozni kezdeni.

de Angelt pont a naívsága és a szeretetéhsége miatt nem hibáztatom,h belecsúszott egy ilyen ismeretségbe,és örült neki,amíg lehetett.

Ha olvastad a cikkét,abban leírja,hogy miféle körülmények között áll helyt az életben.Én nem tartom meglepőnek,ha örül minden kéznek,ami jó szívvel nyúl felé.

607. 55416fb8e2 (válaszként erre: 606. - Ittmost)
2013. aug. 27. 16:16
en nem hiszek ferfi-no baratsagban, ha megis elofordul, annak sokkal melyebb alapjai vannak, mint a kulso vonzalom es olykori besegites :) azt megertem, hogy mindenkinek jolesik, ha valaki segit neki, de en peldaul kivancsi lennek, hogy a pasi felesege egyaltalan honna vette, hogy barmi kozuk lenne egymashoz. feltehetoen nem arrol van szo, hogy ezer eve ismernek egymast es azert talalkozgatnak :) angelrol azt tudjuk, hogy ferfikapcsolatokban, reakciokban teljesen analfabetan iteli meg a dolgokat. ha egy nos ferfi elhivogatja titokban kavezgatni, fagyizgatni, mindig felbukkan 'veletlenul', es felajanlja a segitseget, mar ne haragudj, de ez nem eppen egy gyonyoru baratsag kezdete :) az, hogy a felesege ennyire primitiv es durva modon intezte a dolgot, az ot minositi, de akkor csak kiderult elotte ez meg az, amibol a feleseg esetleg viszonyra gyanakodott
606. ittmost (válaszként erre: 605. - 55416fb8e2)
2013. aug. 27. 15:39

Ha a nő tudja,hogy a férje szerelmes másba,akkor nem jól közelíti meg a dolgot.Nem kellett volna Angelt meghívni,hogy barátkozzanak. Nyilván az ember nem barátkozik a riválisával,hanem megpróbálja visszafordítani magához a férjét.Vagy lelép,és elengedi a férjet,aki mást szeret.

Nincs egy barátja Angelnek? Ez a pasi az volt/ lett volna. Legalábbis nálam barátfélének számít az oylan valaki,aki érdeklődik irántam,segítőkész velem,mellém áll,és jókat tudunk beszélgetni.

Először mindenki idegen,aztán jön a folyamat,hogy egyre többet beszélgetnek,és barátok lesznek:)Úgyhogy csak az első pár találkozásig idegen az a pasi:)

Az én barátaim is párkapcsolatban élnek/éltek,vagy házasok voltak,ez az életkorunkkal jár.A barátaink párjait pedig nem mi választjuk,hanem kölcsönösen tolerálni kell a másikat így távolból.

Fájó szívvel,de valószínűleg én is eltávolítanám magamtól azt a ffibarátot,aki a jóindulata mellett ennyi feszültséget kelt.Ugyanakkor ha ő volt az egyetlen,aki Angel mellé állt...akkor talán a hála miatt kicsit türelmesebb lennék vele.

A fenyegetés óta nem találkozott a ffival! Szó sincs róla,h erőltetné a találkozást.

605. 55416fb8e2 (válaszként erre: 601. - Ittmost)
2013. aug. 27. 12:42
a ferfi szerelmes a nocibe, vagy legalabbis nagyon vonzodik hozza, ertheto, ha a feleseg nem nezi jo szemmel a talalkozgatasokat :) az meg angel sara, hogy nincs egy baratja, baratnoje, akire szamithatna, es a csaladjara sem, valoszinuleg nem csak szexualisan van nagy zurben 30 evesen, hanem erzelmileg is, ha az emberi kapcsolatai gyakorlatilag nullak, es idegen pasasok joindulatara, segitsegere van utalva. en siman tudnek ejteni egy nos ferfit az eletembol, akinek fenyeget a felesege, es nem eroltetnem a titkos talalkakat :)
604. Krisz42
2013. aug. 27. 12:29
èn is ûgy gondolom-továbbra is-h,először magadat ismerd meg szexuàlisan is,nyugodtan olvass olyan könyveket,amik pl.a dolgok èrzelmi oldalàval foglalkoznak vagy hogy ki mit hogy reagál le,stb.
2013. aug. 27. 09:21
mindent meglehet tanulni.senki nem szuletett ugy,hogy mindent tud.kitartas.
602. ittmost
2013. aug. 26. 08:37
Jobbulást kívánok,Angel!
601. ittmost (válaszként erre: 587. - 55416fb8e2)
2013. aug. 26. 08:34

Leírta Angel,hogy értelmes,értékes embernek tartja,és jókat tudtak beszélgetni,meg segítőkész volt vele a ffi,mint senki más.Szerintem ez elég indok arra,hogy Angel meg akarja tartani a barátságát.

A ffinek meg nyilván meg lett mondva,hogy ez nem lesz több barátságnál..ha ő még akkor is barátságosan áll Angelhez,akkor itt tiszta helyzet van.

Itt az a hüyle,aki patáliázik ezért,mikor alig találkoznak Angellal valójában.

600. Miss Angel (válaszként erre: 599. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 21:03
*másnak
599. Miss Angel (válaszként erre: 594. - 55416fb8e2)
2013. aug. 20. 21:02

igen,egyet értek,másak is lehetnek épitő jellegűek az itt vagy máshol irt hsz-ok,ezért jóka fórumok.

én nem utállak,sose irtma ilyet,alapbol nem vagyok utálkozó tipus csak érzékeny és lobbanékony.azonnal vissza szoktam vágni az ilyen jellegű megnyilvánulásokra,talán azért rögzült ez bennem,mert szinte csak nyers és durva emberek vettek körül világáletemben és vesznek körül most is.És ezt se hisztinek szántam vgy önsajnáltatásképp,csak mivel ez az igazság,ezért csak ezt tudom írni,hazudni minek hazudjak.....

598. Miss Angel (válaszként erre: 595. - Gribedli***)
2013. aug. 20. 20:50

ja még annyit hozzáfűznék,nyilván ha a családom egy kicsit segít most,mikor IGAZÁN rá vagyok szorulva,akkor nyilván nem egy tőlem távolabb álló segítségét fogadom el.De mivel nem tették,a segítség gyorsan kellett és NEM VOLT SEMMILYEN MÁS MEGOLDÁS/!/,ezért kénytelen volt elfogadnom a felajánlott segítséget.És nem hinném hogy várna érte bármilyen ellenszolgáltatást,azért is mertem elfogadni.

Az már más kérdés,mit tennék akkor,ha ő kerülne szorult helyzetbe v szorulna segítségre,biztos,hogy viszonoznám,nem szoktam cserben hagyni azt,aki engem kihúz/kihúzott a slamasztikábol....mert biz most kihúzott.!

597. Miss Angel (válaszként erre: 595. - Gribedli***)
2013. aug. 20. 20:43

irtam azt is,nem ez az első hogy segített már rajtam,de nyilván nem fogok ide leírni mindent,ne kelljen már kitárulkoznom a végletekig.köszönöm megértésedet.....

amugy meg kis segitség-nagy segitség....egyik embernek egy bizonyos dologban könnyebb segítenie a másiknak nehezebb,mivel nem egyformák a lehetőségeink.ha leírnám talán hogy miben segített most nekem,vagy mit,mindjárt érthetöbb lenne,de nyilván nem fogom leírni,mert abból esetleg rámismernének.....

596. gribedli*** (válaszként erre: 581. - 388b941089)
2013. aug. 20. 19:39
Szerintem se
595. gribedli*** (válaszként erre: 578. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 19:36

Sztem ha csak annyit tett meg, ami egyaltalan nem esett nehezere, es egy pici szivesseg, amit barmelyik barat megtett volna, miert merult fel benned a kerdes, hogy "mi ez, ha nem szerelem??"


Masreszt ez a minimal szivesseg akkora volt, hogy meg a csaladod sem tette volna meg soha, szoval egyik hsz-ben piti dologkent emlited, a masikban meg tulmagasztalt cselekedetkent (szerelemtol vezerelt termeszetesen)...


Nem kell szivessegekbe belelatni nagy dolgokat

594. 55416fb8e2 (válaszként erre: 589. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 19:12

van sok olyan no, aki meg ha sajat szemeivel latna, hogy a parja megcsalja, akkor is a nonek esne neki es ot hibaztatna mindenert. valoszinuleg azert, mert akit szeretunk, nem akarjuk elveszteni, akkor sem, ha tudjuk, hogy a kapcsolat (vagy hazassag) nem mukodik, es a masikban mar nincsenek olyan erzesek, amik kellenek. azert ahhoz, hogy a pasi mindig megtalaljon teged, te is kellesz :) azt en sem gondolnam, hogy bunkonak kene vele lenned, es durvan elhajtani, de ha a felesege ilyen orultfele, es teged semmi nem kot a pasihoz, akkor meg lehet kerni normalisan, hogy ne keressen, es utana nem reagalni a megkeresesere


lehet, hogy neha odamondogatok neked, es durvabban irok a kelletenel, de ha nem erdekelne, amit irsz, es nem gondolnam ugy, hogy talan egy-ket tanacs, hasonlo tortenet segit neked maskent latni a dolgokat (nem ugy, ahogy en latom, vagy mas latja, hanem ahogy te megragod magadban), akkor nem is irkalnek, es mas sem :). mellesleg amilyen helyzetekrol irsz, az masoknak is tanulsagos lehet. es nem banom ha hisztizel vagy utalsz, en is szoktam hisztizni :)

593. Miss Angel (válaszként erre: 585. - 5e0c262058)
2013. aug. 20. 19:10

rendben,köszönöm a jó tanácsot,nagyon fogok vigyázni,és amint vége enek a rémálomnak,jobban leszek és visszaáll minden a régi kerékvágásba,véget vetek az egséznek.van hozzá erőm,hisz már a múltkor is leszereltem,hogy nincs találkozgatás...akkor lett is egy kis szünet....de azóta is flyton érdeklődik,mi van velem,jobban vagyok e már,meggyógyultam e már,stb....

egyébként az is igaz,hogy tényleg az az igazi papucs tipus lehet....sőt:AZ

2013. aug. 20. 19:10

aki nem tudja elvezni, az ne csinalja

egyszeru, mint az agybafekves

591. Miss Angel (válaszként erre: 589. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 19:08

*fenyegettem



bocs az elirásért

590. Miss Angel (válaszként erre: 588. - 55416fb8e2)
2013. aug. 20. 19:07

én nem szoktam,van kivétel,hidd el;)

a sz*rkupacot pedig a beszédstílusodra értettem,ahogy velem beszélsz úgy általában,olvasgass már vissza milyen hsz-aid voltak eddig aztán nézz magadba.kevésbé durván és nyersen is lehet véleményt írni,kicsit több kultúrával,nemde???

és tudod mit,én is azt érzem amit te:hála istennek hogy nem vagyok a bőrödben! ;)

589. Miss Angel (válaszként erre: 587. - 55416fb8e2)
2013. aug. 20. 19:05

a tanácsodat megfogadom,mert abban TÖKÉLETESEN igazat adok neked,hgy nem kell nekem ez a barátság v mi a szösz ezzel a sráccal.

csak tudod történt most vmi olyan,amiben más nem tudott nekem segíteni...ő pedig magátol ajánlotta fel,h segít.megköszntem szépen,elfogadtam,mert mit tehettem volna....

egyébként már milliószor megírtam,hogy mi a büdös életben többé nem fogunk találkozni,hogy képzeli,azután a jelenet után,de mindig megtalál valahogyan....újra és újra és újra,ha nem itt,ott,ha nem így vagy úgy akkor máshogy....

az eset óta nem is találkoztunk.....van fogalmad arról,hogy az után az eset után hogy megkapta ő is a magáét???

és még meg is fenyegetem,hogy mindketten fel lesznek jelentve,ha ez tovább folytatódik/mármint a zaklatások,ilyesmik/,ha én békén hagyom őket,akkor hagyjanak ők is békén engem.



az utolsó mondatodról meg annyi jutott eszembe,bár én egy csodabogár vagyok és ugye sok mindenben másképp gondolkodom mint az átlag.D

ha nekem lenne pasim és elcsábítaná egy harmadik,intenék utána,menjen,tudod miért?

mert ha nem viszi ez,majd viszi egy másik.Aki csábítható az el is csábul.

nem süllyednék odáig hogy a harmadik felet keressem meg és verjem aygon mert minek????

ha az én pasim nemet mond,hiába akarja elcsábitani az a bizonyos harmadik,nem fogja tudni:))))

588. 55416fb8e2 (válaszként erre: 586. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 18:56
hala a jo istennek, en sem erzem magam veled egyenrangunak, ki is ugranek az ablakon ilyen elettel, hozzaallassal, emberek megitelesevel :) meg sosem hallottam, hogy a hiszteria szot szarkupaccal egyenertekunek tartottak volna, szerintem olykor mindenki szokott hisztizni, gyerek, felnott no, felnott ferfi is :)
587. 55416fb8e2 (válaszként erre: 582. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 18:53
de hat ezert irtam, hogy az ilyen szituk mindig zurosek :) hat hianyzik ez neked, meger ennyit a pasi? :) az bonyolitana, ha te is ereznel iranta valamit, de ha nem, akkor mi tart vissza attol, hogy kiiktasd felesegestul az eletedbol? a ferfi konnyen biztatasnak veheti, hogy te elfogadod a meghivasait vagy a segitseget. a felesege nem veletlenul akart veled 'baratkozni', valamiert csak feltetelezte, hogy koztetek lehet valami a ferjevel. es termeszetesen a felesegek sosem azt feltelezik, hogy a ferjuk az, aki probalkozik :) en biztos messzire elkerulnem a palit. ha a felesege mar akkor is pataliat csak, ha nincs semmi, mit fog tenni, ha rajon, hogy meg talalkoztok, beszeltek, es a ferje neked tesz szivessegeket. hidd el, hogy nem a ferjet fogja bantani
586. Miss Angel (válaszként erre: 580. - 55416fb8e2)
2013. aug. 20. 18:53

a hisztéria szót használd már valaki másra oké?mert unlak de nagyon...a provokativ viselkedésedet pláne.

majd akkor reagálok a hozzászólásaidra,ha azt te normális hangnemben és stílusban le tudod írni,addig ne várd,nem egy sz*rkupaccal beszélsz,hanem egy emberrel és sztem én is vagyok olyan ember mint te,már megbocsáss,érzem magam veled EGYENRANGÚNAK.

szevasz

2013. aug. 20. 18:50

Volt egy ilyen esetem, nekem is találkoznom kelett az exbarátnővel, de fogalmam sincs miért. Zaklatta az akkori barátomat az exbarátnője, mert belekattant a szakításba, és nekem találkoznom kellett vele hármasban. Pfff. Na mondott szépeket rólam a csaj, meg a srácról is. Olyan szituációt az életben mégegyszer nem tűrnék el! De hát kellenek az ilyen helyzetek, az ember tanul. :)


SMS-eket küldött a srácnak, hogy most biztos velem van, és hogy borzasztó volt a szex, de majd nekem ez is elég lesz, merthogy milyen kicsi van neki vegye tudmásul :D Aztán a srác küszöbén aludt, és ott sírt, meg ilyenek. Nem nooormális néhány nő.


Szóval részvétem, ez a pasi egy gyenge jellem, vigyázz vele!

584. Miss Angel (válaszként erre: 571. - 5e0c262058)
2013. aug. 20. 18:45

csak tudod nem léphet ki ebből bizonyos anyagi okok miatt,de ehhez semmi közöm...

am igazad van,soha eszembe nem jutott hogy bármit kezdjek a sráccal,barátot akartam,ill barátságot vele,nem is tudnék vele sexelni,mivel nem vonzódom hozzá mint férfihoz.az meg hogy vkit értékes embernek találsz,kevés,egy barátsághoz tökéletesen elég,de a szerelemhez,úgy érzem,több kell....

583. Miss Angel (válaszként erre: 581. - 388b941089)
2013. aug. 20. 18:43

szia,köszönöm hogy ezt beírtad ide.mára már én is rájöttem...

hátha majd 1x,mikor könnyebb lesz és túl jutok ezen a nehéz időszakon,megváltozik a helyzetem....de igazad van,igazábol buta is volt a kérdés,nem igy kellett volna feltenni:)

582. Miss Angel (válaszként erre: 576. - 55416fb8e2)
2013. aug. 20. 18:41

akarod tudni miért voltunk együtt órákig???elmesélem én neked:)

a csaj azzal állt elő hogy meg akar engem ismerni mert ugyis kevés a bnője és ha már a párjával barátkozom,talizzunk már és tegyük hármasban,én ebbe belementem,szted ha bármi hátsó szándékom lett volna a palival kacsban,akkor megtettem volna?

elkezdek hozzá normálisan beszélni,még kezet is nyújtok,hogy bemutatkozzak neki,mire ő elkezd vergődni,hogy mit akarok én az ő férjétől meg mi van köztünk stb.....próbáltam türelmesen megmagyarázni hogy semmi nincs az égvilágon,lesajnáltatta magát hogy vele a férje agressziv veri a haját tép meg mittuodmén,ami nevetséges mert ilyet a büdös életben nem csinálna:D

aztán meg leoszt engem ,hogy végigmutogatott a családjában mindenkinek,hogy nesze itt van,ez a nő akarja a férjemet.DDDD

ÉS HOGY MINDENKI AZT MONDTA NEKI ÁLLITOLAG,hogy én milyen szinten vagyok ronda ő meg milyen csodaszép és hogy a kisujjáig nem érek fel.MONDTA EZT Ő,és ezt én persze elhiszem ja:D

ebből is látszik,hogy egy önmagában nem biztos,egy önmagával elégedetlen,komplexusos,rosszmájú,rosszindulatú nő vergődése az egész,aki az irigységtől nem lát és pont hogy nem érzi magát elég jónak szépnek ésatöbbi,mert ha én elég jónak érzem magam,meg érzem azt,hogy engem szeret a férjem,akkor nem vágok ilyeneket a msáik fejéhez.végig a külsőmmel volt elfoglalva,állandóan arra tett megjegyzéseket,ez is mily érdekes és mily véletlen....

ja,és hozzátenném,ha tényleg olyan sztárnak érzem magam,mint ahogy ő előadta,hogy mindenki megerősítette hogy ő mennyire jó nő,akkor a másikat nem tekintem riválisnak.én igy gondolkodom...

az a baja szegénykémnek,hogy találkozott egy nővel akit pont szépnek és csinosnak lát,szebbnek magánál,és majd megőrül,hogy a férje esetleg elcsábul...

aztán ezek után lehet engem nagyképűnek nevezni,meg beképzeltnek is,de sajnos ez a nagy büdos igazság.....

ja és mindezek után még benyögi nekem hogy igye a jövöben mi leszünk barátnők?:))))ebből is látszik h nem normális....sztem nem kell a történetet folytatnom.

a zaklatások meg a srác telefonjárol történtek,mintha maga a srác tette volna,tehát még annyi vér se volt a pucájában a szerencsétlen némbernek,hogy saját maga fenyegessen:D utolag derült ki az egész.

ez meg ugyanolyan szánalmas,mint az anyuci meg apuci mögé bújás 40 éves kor felé,a témát ezzel lezártam és nem kívánok erröl többet beszélni.

2013. aug. 20. 18:32
Szerintem nem lehet normális kapcsolata annak a nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet.
580. 55416fb8e2 (válaszként erre: 578. - Miss Angel)
2013. aug. 20. 18:31

hiaba hiszteriazol, nincs igazad. ha tudod, hogy egy nos ferfi szerelmes beled, az nem puszta szobaallas. hacsak nem vagytok nagyon jo baratok, nem erdemes az ilyen kapcsolatot fenntartani, foleg ha nem is az eseted, ha viszont jo baratok vagytok, erdemes a feleseggel is tisztazni a helyzetet, akkor nem lesznek kinos szituaciok. az exbaratnokkel, exbaratokkal valo kapcsolattartas nem nevezheto egy szinten ezzel

ertem en, hogy mindenkibe belekapaszkodsz, aki barmit tesz erted, de azert nem kell mindenaron. ha a feleseg valoban olyan gazos, mint leirtad, hianyzik az neked, hogy megtalaljon egyszer a pereputtyaval?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook