Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
489. orsibigyu (válaszként erre: 486. - Miss Angel)
2013. júl. 29. 06:57

Sajnalom, tenyleg nem olvastam vissza nagyon csak par bekezdesig, es igen elhiszem, hogy nem feltetlen benned van a hiba. Masreszt a vilagot, ferfiakat nem vagy kepes megvaltoztatni, csak sajat magaddal tudsz valamit kezdeni. Oltozkodes es smink vegen kerdojelek vannak! Kerdeztem nem allitottam.

Jol teszed, hogy nem folytatod a forumot: a megoldas benned rejlik, meg ha nem is te vagy a hibas, de csak te johetsz ra, hogy mi a baj.

488. 5e0c262058 (válaszként erre: 485. - Orsibigyu)
2013. júl. 28. 20:03

:) Az öltözködés... én kérlek mindig visszafogottan öltözködtem, komoly feleség szerettem volna lenni, aggyal a koponyám mögött. Erre az egyetemet végzett vőlegényem határozott kérése az volt, öltözzek elnézést a szóért kurvásabban. Mondtam, hogy nekem nem ez a stílusom, végül oda jutottunk, hogy szakítottam vele, többek között azért, mert csak a szexen járt az esze. Amikor meg ezen próbáltam kopmenzálni, azt mondta, csak a szexről szól a kapcsolatunk.


Életem, a férfiak nem normálisak! Én magamra esküszöm, sz*rok rájuk, nem felelek meg továbbiakban egynek sem, mert őrültek, tesztoszteronnal az agyuk helyén.

487. ivi79 (válaszként erre: 483. - Miss Angel)
2013. júl. 28. 12:00

megint magadat hibáztatod..és nem vagy totál frigid, mert képes voltál valaha élvezni, meg vágytál a dolgokra.

az meg h gyűlölöd simán csak azért van mert nem élvezed:)

nemtom téged mér használnak annyian, én ezt magamon nem vettem észre(vagy csak vak vagyok), ill igyekszem én használni őket..

na mindegy hosszabbat akartam irni, de most elmegyek strandolni inkább

486. Miss Angel (válaszként erre: 485. - Orsibigyu)
2013. júl. 28. 08:23

erről is volt szó,ha visszaolvastál volna...de mindegy,ne haragudj meg rám,de nem fogom ugyanazokat a dolgokat 600x leírni,és azért távoznék már a fórumról-illetve meg is teszem-mert a többség ítélkezik úgy,hogy fingja nincs arról,milyen ember vagyok+a többség meg se érti még azt sem amiket leírok,vagy inkább totál félreértelmez mindent/tisztelet a kivételnek!/

én meg általában ha nem értek valamit,vagy nem tiszta,először kérdezek.aztán irok véleményt...

mi lett volna ha Te is inkább kérdezel először,mondjuk,hogy öltözöl,milyen sminket hordasz? :)

amugy köszönöm a bókokat Tőled és nagyon remélem,h nem vetted bántásnak amit írtam,mert elsősorban nem rád vonatkozott,+a világért sem bántanálak.csak ez ,hogy mindig oda lyukadunk ki,külsőségek meg viselkedés,tehát hogy mindig én vagyook az oka minden rossznak ami velem történik,ezt kicsit túlzásnak tartom,bár nem mondtál ilyet,de sokan így gondolják,mint ahogy sokan le is írták.Szóval azért TE REMÉLEM TÉNYLEG NEM HARAGSZOL ÉS NEM VETTED MAGADRA!!!

csak gondoltam azért végezetül leírom,miért nem szeretném folytatni a fórumozást,de nem bántam meg hogy megnyitottam,biztos lesznek akik hasznát veszik,mert hasonló problémákkal küszködnek.

nekik sok sikert és kívánom minél hamarabb oldódjon meg a gondjuk!!

2013. júl. 28. 00:13

Bocs, hogy ujra beleszolok, kaptam egy jelet es ezert ujra visszajottem, megnezni, hogy hova jutott ez a tema.

Tudod mikozben olvastalak rajottem, hogy, a pasik nem azt adjak neked amit elvarsz. Es ekkor azon toprengtem, vajon nem adsz olyan jeleket amibol azt sugallod, hogy konnyen megkaphato no vagy. Pl. hogy oltozkodsz? sminkelsz? Testbeszed?! Ha rendesebb hosszantervezo ferfira vagysz, legy kicsit visszafogottabb, amolyan " szuletett feleseg", akinek az ertelmet is erdemes megismerni, nem egybol a bugyijaba nyulni. Biztos ilyen vagy, nagyon erzekeny es ertelmes nonek tartalak, de lehet ontudatlanul is mast sugarzol, vagy csak haladsz valamilyen trenddel, baratnokkel, probalsz beilleszkedni, ugyanolyan lenni mint mas. Fogadd el erzekenyebb vagy, es probald megtalalni magad, ha ez a gond....nem tudom, csak nekem ilyesmi jon le.

484. Miss Angel (válaszként erre: 483. - Miss Angel)
2013. júl. 27. 22:26

*NEM ÚGY REAGÁL


bocs az elírásért


köszi mindent és minden jót Nektek!


a jelek meg mennek,továbbra is azoknak akik minden erejükkel próbáltak segiteni,mind itt,mind privátban,ez a minimum,egy kedveskedő gesztus részemől :):*

483. Miss Angel (válaszként erre: 482. - 55416fb8e2)
2013. júl. 27. 22:24

kösz ezt is.amugy kifejtettem már,hogy az tuti:az csakis az én "hibám"hogy a tstem ne ugy reagál dolgokra mint kellene és tényleg frigid vagyok abszolut.Sőt,tuti...ezzel pont annak az embernek adtam igazat,aki a legellenszenvesebb és leggonoszabb volt itt,amint észrevetted,mégis igazat adtam neki látod...ebben legalábbis

de azt továbbra is tartom,hogy a vágy hiányát és a szex,testiség gyűlöletét a sok csalódás és a sok önző,csak magára figyelő,engem HASZNÁLÓ pasas váltotta ki.ennek ellenkezőjéről senki nem tud meggyőzni....

dehát végül is csak azt használják aki hagyja,nemde?:)

úgyhogy okolhatom magamat ebben is nyugodtan,jó nagy marhaságot csináltam és jó nagy érzelmi nyomorba taszitottam magamat.már mind1,megtörtént ez van.és igen,jól írtad,bele fogok törödni ebbe a helyzetbe.Nem kell szakember,ennek is megvan az oka,miért.....elég nekem már egy szakember aki a többi fájdalmamat próbálja "enyhiteni"nincs szükségem többre.......

482. 55416fb8e2 (válaszként erre: 480. - Miss Angel)
2013. júl. 27. 20:11
szerintem nem kene mindent sertesnek venned, mert vagy beletorodsz abba, hogy neked a szex nem jo, es nem is akarod, es olyan partnert keresel, akinek szinten nem fontos ez, vagy megprobalsz segitseget kerni szakembertol. szidni minden ferfit, akivel dolgod volt, azt is jelenti, hogy magadat szidod, mert ugye ez ket emberes dolog :) az is visszataszito, amikor egy ferfi szid rondan minden not (a sajat serelmei, kudarcai miatt), es altalaban az a ferfi olyan is
481. 55416fb8e2 (válaszként erre: 480. - Miss Angel)
2013. júl. 27. 19:51
furcsa a reakciod, mert mindenre csak hosszan magyarazkodsz es vadaskodsz. pedig teny, te irtad, hogy 30 elmultal, soha nem voltal meg szerelmes, nem volt egy normalis kapcsolatod sem, a szexet sem elvezted soha, minden ferfinak kifogasolod a veled valo viselkedeset. ezert lett volna erdekes, hogy te hogyan kepzelnel egy idealis ismerkedest, egy idealis kapcsolatot. mert amiket irtal, hogy milyen bunkok a pasik, hogy eroltetik a szexet, pedig neked nem jo, mikozben eljatszod, hogy jo, a pasid, amikor egy het utan talalkoztok, szenvedelyesen megcsokol, megkivan akar az utcan is, mekkora egy szemet, raadasul, ha direkt kikapcsolod a telefonodat es nem erhet el, kepes odamenni a lakasodhoz, hogy megnezze, nincs-e valami baj, es ez mekkora bunkosag szinten, sot zaklatas, nekem azt mutatja, hogy te egyaltalan nem kezeled egeszseges, felnott no modjara a ferfiakkal valo kapcsolatodat. azt, hogy en mit csinalnek hasonlo helyzetekben, nem tudom, mert nekem normalis, hosszu, kolcsonosen szerelmes kapcsolataim voltak, nehany kalandom is volt, amiben jo volt a szex :) sosem kellett probara tennem egy ferfit, es sosem beszeltem olyan undorral, csunyan egyikrol sem, mert valakivel egyutt voltam, akkor szerettem, es a kapcsolat eleje, az ismerkedesi fazis az mindig nagyon szep es izgalmas volt. de szerintem ezt sokan elmondhatjak magukrol, keves no lehet, aki olyan pasival marad mar az elejen is, akivel rosszul erzi magat
480. Miss Angel (válaszként erre: 479. - 55416fb8e2)
2013. júl. 27. 18:03

erre ennyi válaszom lenne:

1.mindig magamat adom,sosem játszom meg magam,nagyot tévedtél ismét.ha vidám vagyok akkor tényleg vidám,ha búval bélelt akkor tényleg az,az meg hogy az ominózius taplónak nem voltam elég "életvidám",az egy idiota kifogás volt,semmi több,bántani akart mert nem jött össze neki,amit akart,így járt,kit érdekel már....és érdekes,bár ezt is mondtam,a kritikát amennyire nyomta,annyira nem bírta fogadni.D.Mikor megkapta hogy én milyen hibákat látok benne,akkor még több mocskot vágott a fejemhez.D.Sajnálnom kellene h nem volt vele semmi?NEM,SŐT,HÁLA ISTENNEK,MÉG MINDIG JOBB 1EDÜL MINT 1 ILYENNEL....megjátszani magam max az ágyban,mivel képtelen vagyok élvezni,és ez kínos számomra,ezt is csak azért,többször már nem fogom leírni:))

2.analfabéta legfeljebb abban voltam eddig,de hálisten ezen lehet változtatni,hogy mindenkinek hagytam hogy használjon,tök mindegy hogy pasi vagy barátság,ez mostantol megszünt.

3.képzeld,pontosan el tudnám mondani milyen egy normális kapcsolat,meg egy normális pasi,meg hogy én mire vágyom/vágynék egy pasitol,attól még h nekem ez eddig nem jött össze hosszú távon...ha akkora analfabéta lennék,akkor nem ismerném fel egyáltalán,ki hogyan viszonyul hozzám,és nem vetnék ezeknek a semmirevaló kapcsolatoknak sorozatban véget...mert ugyebár egy-két randi,de többnyire én vetek ezeknek véget,vagy mondom meg hogy elég.mint ahogy most is....ha 1re kellek,ne kelljek,menjen máshoz,arra találhat bárki mást....

4.jó társalgókellemes társaság....sztem az vagyok,igen mivel ezt jelzik vissza.Arról meg nem tehetek ha folyamatosan nem tudok vigyorogni,de sztem nem is kell,mert pont akkor túnnék idiótának,ha azt tenném:D.Nem vagyok full okos,de szorult belém érzés is értelem is,szóval az ellenkezőjét hiába bizonygatod,az önismeretem elég jó.

3.ezt megint úgy adtad elő,mintha te lennél maga a tökéletesség és az emberi kapcsolatok szakértője:D

csöppet sem vagy.

nézd,ha ennyire analfabétának tartasz engem,amint ahogy írtad,akkor én is tarthatlak annak,mivel pont te vagy az aki nem veszi a jeleket,már abbol következtetve,amiket eddig tanácsoltál.Mert te már az utcai jelenetkor is nagy okosan írtad hogy a pasim szenvedélyes és felhúztam egy csókkal,azért nyúlkált a bugyimban,már ne haragudj de ekkor jött rám a röhej először:D

millió szerelmespárt látok az utcán csókolozni,mégse nyúlkálnak egymás gatyájába.

paraszt voltam azért is mert a srác jött hivatlanul,én meg nem engedtem be,mert éreztem hogy nem kell beengednem...de elbizonytalanodtam helyesen jártam e el vele szemben,bűntudatom lett és bocsánatot kérek tőle még én+kérek töle vmit,eztán már egyből nem érdeklem:D

ezek nem egyértelmű jelek igaz????

de sajnos azok,csak pont te nem lettél volna képes ezeket felismerni és még mindig ezzel a puncivadász pasassal lennél,x hétig,vagy napig:D

ezek szerint te így tennél,de engedd már meg hogy én meg úgy döntsek ahogy én érzem hogy nekem jó,mert ez már csöppet se volt jó.Aztán ha emiatt meg akár más dolgok miatt ANALFABÉTÁNAK tartasz,tarts annak....;)

479. 55416fb8e2 (válaszként erre: 476. - Miss Angel)
2013. júl. 27. 16:51

biztos megint sertesnek fogod venni, de szerintem teljesen analfabeta vagy az emberi kapcsolatokat illetoen. hiaba mondana barki is, hogy olvass a jelekbol, hiszen ezen mulik minden, ha nem tudsz olvasni. mintha ferfi-no kapcsolatban teljesen kiveszne beloled minden emberi erzes, kialakitottal magadnak egy viselkedesformat, amirol ugy hiszed, a ferfiak ezt varjak egy notol, akar egy sima tarsalgasban, akar az agyban, es e szerint jatszol es mindig csalodsz. azt egyaltalan el tudnad mondani, hogy te szerinted milyen egy idealis kapcsolat, milyennek kene lennie egy ferfinak veled szemben?

lehet, sot biztos, hogy sokkal tobbre mennel, ha nem jatszanad meg folyton magad. egyreszt mert semmi ertelme, a szerep is rossz, amit valasztottal magadnak, masreszt senki sem tud kibujni a termeszetebol. ezert van az, hogy azt hiszed, szellemes es elvezetes tarsalgo vagy, kellemes tarsasag, mikozben egy pasi mar az elso vagy masodik randi utan kozolte, hogy o az eletvidam lanyokat szereti. te haborogsz, hogy de te ugy viselkedtel. nem ezen mulik. a felvett szerep mindig oriasi mesterkeltseget ad egy nonek, akkor is, ha azt hiszi, fantasztikusan jatszik (agyban, szexben is). ha valaki onmagadert szeret meg, azt nem fogja zavarni a termeszeted, sot azt fogja szeretni :)

478. Miss Angel (válaszként erre: 471. - Ivi79)
2013. júl. 27. 15:49

te jó isten:o

amugy lehet ma már 5 diplomád is akár,irtó nehéz munkát találni .(

igen,sajnos én is hasonló helyzetben voltam,a folytonos kritizálás...jól tanultam,dolgoztam mint az állat,megkerestem mindenre amire kellett nekem és másnak is,meg spóroltam egyfolytában azért hogy olyan lehessek amilyen lenni szeretnék...

egyébként én ol a szépség iránti fokozott vágyamat tudnám visszavezetni a kiskori csúfolódásokra,oviban pll sokat csúfoltak,mert szemüveges voltam,nem is akármilyen...beteg volt a szemem,amit aztán kinőttemm,vagy az orovsi kezelés segitett,v mindkettő,nemtom...meg világéletemben szerettem a szépet,minden téren,ez igy a kettő kialakitotta bennem hogy nekem szépnek kell lenni.A vágy teljesült,az önbizalmam megnőtt,örülök,ha kapom az elismerő tekinteteket,de mivel mindmáig kapom a kritikát,bármit csinálok az sz*r/bocs/,azt nyomják belém,hogy nem vagyok elég jó,sőt...nem sokat érek,és lehet azt érezni/szerintem nálad jobban nem tudja ezt senki/mikor rohadtul nem néznek semmibe,sem téged,sem a munkádat,az erőfeszitéseidet....ezért jutottam oda minek erőlködjek,ha így se úgy se jó amit csinálok:D

Ezt főleg persze a családra értem..ma már azon vagyok hogyx magamnak megfeleljek,meg a leendő pátromnak,ha lesz,de már azt is csak mérsékelten.A pasiknak való túlzott megfelelési kényszer se normális mértékű volt nálam az utobbi időben,nem kel pl azért megtenni dolgokat,hogy többe nézzen.Vagy szeressen a saját lelkemért és a saját személyiségemért vagy menjen és keressen mást,aki neki jobban megfelel,csinos nő meg rengeteg van...igazábol mostanság gondolkodtam el ezen igazán mélyen.Ha az embert szeretik igazán,testét-lelkét,személyiségét, egyaránt szeretik és szeretik jó -roossz tulajdonságaival,erényeivel-hibáival együtt.megtanultam a leckét.

477. Miss Angel (válaszként erre: 472. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 27. 08:10

és ha nem kívánom,tustára adom,de ő mégis mászik rám,az milyen már?az nem faragatlan dolog,igaz?söt,az sem faragatlan dolog,hogy nappalra nem "kellek"csak éjszakára,ha van párod,akkor ti is csak éjszaka "töltitek együtt at idöt?":D.Mert ha igen akkor az full gáz...

az se faragatlanság,hogy ígérget,mindig mindenre van kifogás,meg magyarázat,most a haverokkal szeretnék lenni mert rég láttam őket,most ez most az,jó,oké hogy látni akarja öket meg időt tölteni velük,de hogy minden nap,a bnő meg a háttérbe szoritva,ez egy kapcsolatban nem helyes,ez igy nem is kapcsolat....

ja és még 1 dolog amit tegnap elfelejtettem.bocsáanatot kértem tőle,még tegnap,mert megint ügyesen próbált manipulálni,én hülye meg hagytam.Mondtam bocs hogy ilyen hevesen reagáltam,meg azért is amit csináltam,és elmondtam az őszinte érzéseimet:hogy úgy érzem,jó velem neki szexelni,azért keres mindig este+rosszul esett a multkori utcai jelenet+rosszul esik,hogy nappal nwm töltünk együtt elég időt,én ezt nem értem a részéről,holott el van tőlem "ájulva",milyen frankó velem lenni és mennyire nem unatkozik mellettem.szóval nem értem....ezt nem a szemébe mondtam,neten irtam meg neki,mivel ő is itt írt,lesajáltatta itt magát hogy még kaját is csinált nekem,v mi és szeretett volna örömet szerezni meg mittudomén.talán ez maga hatott meg hogy örömet akart volna szerezni nekem,hogy gondolt rám....

a legfontosabb:beleirtam a levélbe,hogy nézd,én szivesen vagyok veled ugy ahogy eddig,de van 1 dolog amit szeretnék kérni:nem szeretnék veled ÚGY együtt lenni egyelőre,az okát nem fejteném ki,mert van oka,de NEM AZ HOGY VELED NEM JÓ!Ha ezt tudod tolerálni egy kis ideig akkor részemről minden oké és örömmel folytatom....

na és erre mit lett?semmi válasz...úgyhogy hagyjuk már ezt ki a faragatlan,mert sztem 1értelmű.....jó sok megértést várhattam volna tőle,tiszta mázli,hogy nem beszéltem neki arról hogy problémáim vannak a szex-szel,megkíméltem magamat egy kínos beszélgetéstöl

és eztán is még én vok a faragatlan,tudom,meg fogom ujra kapni,de engem már nem érdekel.csak azt bánom,hogy egyértelmű volt ,mi van,én meg megint a lágy szivem után szaladtam,hagyni kellett volna szépen a fenébe már tegnapelőtt...mit kell itt ellágyulni egy-két szép szótól,na részemről ez volt nevetséges:S

476. Miss Angel (válaszként erre: 473. - 55416fb8e2)
2013. júl. 26. 18:02
nem érzem hogy őbenne lehet bízni,de ebben igazat adok,bárhogy vitáztunk már itt.tényleg képtelen vagyok már bízni bennük,de ővele nem hiszem,h sokat vesztettem...
475. Miss Angel (válaszként erre: 474. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 26. 18:00

úgy tettem ahogy éreztem és jol tettem,ezaz,törölje a számomat és felejtsen el


a liba jelzőt meg tartsd meg lécci magadnak ;)

474. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 469. - Miss Angel)
2013. júl. 26. 14:40

eleg faragatlanul viselkedtel...

na igen, a pasi a "bunko", mert megkeresett :(

a helyeben tobbet nem keresnelek...;

mar torolnem is a telefonszamot, hogy hulyere vett egy liba :(

473. 55416fb8e2 (válaszként erre: 469. - Miss Angel)
2013. júl. 26. 12:39
szerintem teljesen normalis volt a sractol, hogy miutan megbeszeltetek, hogy este talalkoztok, hogy hivni fog es te varod a hivasat, de kikapcsoltad a telefonodat, es nem is uzentel neki, hogy mas programod van, odament megnezni, hogy mi a helyzet, hogy talan valami baj van. ha te eleve eldontotted, hogy minden ferfi 'bunko' es csak azert akar talalkozni veled, mert dugni akar, akkor barmit tehetne, barhogyan viselkedhetne, te mindenben ennek a bizonyitekat fogod latni. ha tetszik egy srac, es normalisan viselkedik veled, megelolegezhetnel neki egy kis bizalmat. ha pedig ugy latod, hogy nem viselkedik veled normalisan, ne legyel vele, ne eroltesd
2013. júl. 26. 11:41
Aki nem kivanja, ne menjen bele. Ez nem olyan, mint az uzemi ebed, hogy ez van - eszi, nem eszi, nem kap mast -.
471. ivi79 (válaszként erre: 466. - Miss Angel)
2013. júl. 26. 11:18

persze, szép a vádlim.. :D amugy tökmindegy h más milyennek lát, 30x év negativumot már semmi sem fog tudni megváltoztatni. hiába volt olyan aki szeretett és minden porcikámat imádta és énis viszont. aszittem régen h ha majd lesz olyan aki elfogad mindenestül, akkor ez megváltozik, de nem:(

bennem kiskori csúfolással azt nyomták el, h párkapcsolatomról beszéljek.. oviba meg ált isibe h jajj szerelmes az attilába, mert h vele fociztam mindig, meg utána is húztak 1-2 fiuval, meg 20évesen lebuktam(tesom meglátott és beköpött), h 3évvel fiatalabb pasim van és akkor azé nincs soha pénzem mert én tartom el(milliomosok voltak szülei). szal azóta se beszélek magamról itthon, 7évnyi kapcsolatomról semmit sem tudtak(ő ezt rendkivül jól viselte és megértette). az alkalmiakról meg főleg semmit, mindig vmit hazudok, h melyik barinőmnél voltam reggel 10ig:D szóval 2 életem van, 1 itthon, 1 meg ami nemitthon..


a nap "jóhíre": nem fizeti önkormányzat a tbm, mert anyámmal meg tesommal lakom, igy magamnak kell kifizetni(a semmiből) és aug közepétől mehetek közmunkára havi 35ér. elbőgtem magam szégyenemben, mikor ezt mondták, h 5 szakmával, itt tartok. asszem elmegyek ribinek, ennyit 2 éjszaka alatt megkeresnék..

470. Miss Angel (válaszként erre: 458. - Anthico)
2013. júl. 25. 22:47

ja és neked még azért annyit reagálnék,hogy amugy igazat adok neked ilyen szinten csalni tényleg feleslegs,én mindig azon az állásponton voltam,hogy ha nehéz is,de inkább ne ccaljunk és azt mutassuk ami van,bármilyen is,minthogy csaljunk aztán meg annál nagyobb lesz a szégyen meg a csalódás/mindkét félnél,gondolom/.

De hidd el nekem,ha valaki annyira súlyosnak éli meg testének egyes hibáit,hogy nemhogy pasik előtt,senki előtt nem meri mutatni az adott "hibás részt",akkor muszáj valahogy megoldani,mert ezzel pszichológushoz is lehetne járni akár az a hibát nem fogja eltüntetni,se a szégyent amit érez miatta az ember...

neem utolag tudták már meg a caalád,mit csináltam/mármint a műtéteket/,hát nem mondom,milyen szavakkal illettek,röviden:lebetegeztek és hogy orvos kell nekem nem sebész,főleg elmeorvos:D meg hasonló finomságok:D

mai napig a fejemhez vágják és akkor fokozottan,ha azt látják,hogy jól érzem magam a bőrömben,mintha csak keserítené őket hogy valami jó nekem ami eddig rossz volt.

ez a családom részéről nagyon fájó és sose fogom tudni ezt nekik megbocsátani.ha nekem gyerekem lenne,a boldogsága tenne engem boldoggá,nem az ha szar bőrben látom...

na de itt ezt abba is hagytam,csak több szálon futnak olykor a gondolataim:)

469. Miss Angel (válaszként erre: 459. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 25. 22:36

30as életév környéke:)


amugy járok pszichologushoz,de nem tud segíteni,ebben legalábbis nem,a beszélgetéssel semmire nem megyünk.ezen a téren legalábbis semmire,ő nem tudja megváltoztatni azt hogy érezzek például...mindegy,erről majd még biztos szó esik...


igazábol a következőre szeretnék rátérni,amit mondasz,hogy jobb is ,ha hagyom ezt a pasast.

ma már végképp eljátszotta azt a maradék jót is amit tartotttam róla.Találkoztunk ma megint kicsikarta,de minek,alig töltöttünk együtt időt,el kellett válnunk,aztán kérdezte a szokáésost,vn-e estére programom,mondom semmi.

Játszottam kicsit vele,illetve kíváncsi is voltam arra mit fog csinálni...

mondta hívni fog telón,ki ne kapcsoljam,mondom ááá a világért se:))))))))

erre hát nem kikapcsoltam?:)))))))))))

na viccet félretéve az lett,amit sejtettem.egy intelligens pasi nem úgy reagálna ilyenkor,hogy hagyja a dolgot,mármint kikapsolat a a telót akkor annak vmi oka van,elgondolkodok kicsit....vagy akár közbejött neki vmi...de NEM ZAKLATOM..Vagy én gondolom rosszul?mert én férfifejjel talán igy cselekednék...

erre ez meg idejön és csenget,jó ideig csengetett,majd lelépett,este 10 órakor.Persze tök sötétség és nem nyitottam ajtót.

na most ez mi?:D

egyrészt bunkó,másrészt ha ott feláll akkor az ész megáll ezek szerint,ha kanos,gondolkodni sem tud,vagy nem is akar.

úgy érzem,most sem én vagyok merev hanem ő bizonyított.......bizonyította hogy mennyit tud,vagy inkább a harmadik x-en túl már mi mindent kéne tudnia...:d

468. Miss Angel (válaszként erre: 460. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 25. 22:24
már semmi,hála istennek:)két műtét után...de sebaj,megoldódottt az a lényeg.csak oldódna meg a többi problémám is ./
467. Miss Angel (válaszként erre: 464. - Ivi79)
2013. júl. 25. 22:22
azt viszont tökéletesen átérzem,mikor otthon nem vagy jó senkinek,az életedet nagyban befolyásolni fogja,ahogy a családod hozzád viszonyul.Akár a külsődet kritizálják folyton folyvást,akár a cSelekedeteidet,tök mindegy,mert nyomot fog hagyni benned.Ezt most olvastam,sajnálom tényleg,akkor a probléma főleg innen eredhet.tudom milyen érzés,szörnyű.s
466. Miss Angel (válaszként erre: 457. - Ivi79)
2013. júl. 25. 22:18

túl kritikus vagy magaddal szemben,mindenkin van olyan ami szép.)

örülj annak,hogy neked elég jó méretet adott a sors,nem adott egy gyenge gerincet pl amit egész tinikoromban erősítenem kellett,ha ki akartam nézni vhogy,annyira rossz volt a tartásom,gyenge a hátam,de megdolgoztam érte és helyrejött

sajna -gondolom én-a melleim is a rosssz tartás következtében fejlődtek asszimmetrikusra,az egyik nagyobb volt mint a másik,szembetűnően/!!!/és a kisebb mellem feljebb is esett mint másik,szóval vlt miért gátlásosnak lennem,két műtéttel lehetett csak szépre csinálni,ezért is megszenvedtem rendesen,és sajnos bánom hogy nem változtathattam rajta már 10 évvel ezelőtt,mert nem volt miből:(

gondolj pl erre,mikor a hibákat keresd magadon,hidd el,nem olyan szarvas hibák azok,mint ahogy te gondolod:)amugy meg grat azoknak akik beszólogatnak másoknak,azzal már korán,akár óvodás-iskoláskorban is komoly gátlásokat lehet szrezni,mikor a gyerekek egymást csúfolják,sose értettem ezt,minek kell....ahogy nőnek,ez csak fokozódik,a felnőttek még gonoszabbak egymással.ne foglalkozz ezekkel....én már azzal sem foglalkozom pl a családom miket szól be/mert csak ök szokták ezt rendszeresen/,hogy úgy nézel ki mint egy amorexiás meg hasonlók,csak mert vékony vagyok.Akiek nem tetszik,nem néz rám,sajnálom,én igy érzem jol magam a bőrömben,és te is érd el,hogy jól érezd magad a bőrödben,és itt nem arra gondolok hogy műttesd át magad,hordj olyan ruhákat,sminket ,frizurát,stb amikkel/amikben jol érzed magad,figyelj oda mindig az ápoltságra,szexisnek meg szexis lehetsz,ha kellesz a férfiaknak.csak erre gondolj és ne azokra a dolgokra amik leépitenek...ne törödj senkivel,magadra figyelj;)

465. Miss Angel (válaszként erre: 458. - Anthico)
2013. júl. 25. 22:05
úgy látom nem értetted meg a dolgot,pont hogy azt írtam,hogy nem csak szimplán kicsi melleim voltak,de mindegy ami volt már elmúlt,úgyhogy tényleg felesleges rajta kattogni,megoldódott az esztétikai prbléma,legalábbis az tökéletesen megoldódott.
464. ivi79 (válaszként erre: 463. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 25. 16:41

de most ez volt a lényeg, ezt kérdezte Angel...lehet az volt a gáz h itthon sem a pozitiv dolgokat nyomták felém, hanem negativot, h nagyseggü, görbelábú, meg pasim sem volt 22-30 közt, amitől érezhettem volna h bejövök a másik nemnek, h támogatta volna az egóm.. aztán mikor rámugrott 13kiló totál kiborultam, szégyelltem magam régi ismerőseim elött, kerültem is őket..se kemény edzés, se versenydiéta nem használt.. szakitás után ebből lejött 8, igy egy fokkal már jobb, de még közelse a régi, szar kötöszövet miatt kicsit lóg a böröm.

ja amugy énis pushup hordok, mert abban jobban érzem magam..ennyi.

most már teccik a hajam, és mióta nem én vágom azóta mégjobban..a vádlim foglakozási ártalom, de inas, ill hátam már kevésbé, de izmos és csokibarnára sülök 3alkalom után. seggem már annyiból nem érdekel, h tudom h létezik olyan fiú akinek ez bejön, de öltözni még mindig baromi nehéz hozzá.ja és ált 5-10évvel fiatalabbnak néznek.

de ettől én még továbbra sem fogom hagyni lefotóztatni magam, mert az összekép nemjön be.


nemcsak magammal szemben vagyok ennyire maximalista, hanem pasikkal is. legyen olyan teste h lássam benne a munkát, h ápolja magát kellőképpen(és ne cigizzen mert attól okádok).

kivagyok h 30fölötti pasikra(de sajna sok 20onévesre is) sírok ha rákell néznem, mert annyira el vannak hanyagolva..

463. Mézes-Krémes (válaszként erre: 462. - Ivi79)
2013. júl. 25. 15:52
Észrevetted, hogy csak rosszat, kritikákat írsz magadról?! Akkor a rossz dolgokon túl vagyunk, meg azon, ami nem túl szép. Akkor most jöjjennek azok a dolgok, amik szerinted szépek rajtad, az erősségeid! Azt is írd le, légyszíves. :)
462. ivi79 (válaszként erre: 461. - Mézes-Krémes)
2013. júl. 25. 13:33

van akinek jolall de nekem jellegtelen fejem volt tole es egy csomo nonek az pl itt mellettem a metron is..sok mulik azer eg jo vagason is.foleg az en pici szemeimmel akkoriban meg nem is festettemagam..olyan semmilyen voltam tole.. a dus haj meg siman csak zavaro jo formahoz ritkitani kell hosszunak meg egy orias hajtomeg voltam.nemszerettem.na..

en akkor voltam kibekulve magammal amikor kicsit tulmukodott a.pajzsmirigyem kb 2honapig:-D

461. Mézes-Krémes (válaszként erre: 457. - Ivi79)
2013. júl. 25. 10:33

Nekem is összeér a combom, világ életemben így volt ez. Én járok tortázni már jó ideje és sűrűn, a helyzet nem változott, csak annyiban hogy a hájam jó részét izom váltotta fel. Hát nem vagyok egy modell alkat...

A sok torna miatt az alakom jobb lett, ezt sokan dícsérik, viszont a mellem sajnos kissebb, aminek következtében szerintem már bőven nem áll úgy, ahogyan régen. Elég nagy volt mindig is, most sem kicsi, és így a súlya miatt, meg hogy a kötő anyagból eltűnt bizony már nem olyan a formája.

De valamit valamiért.


Az én hajam is szőkés-barna, és dús is. Mi a bajod azzal? :) Sokáig én sem szeretettem, festettem mindenféle színre, de már nem. Kevés embernek van pont ilyen hajszíne, szerintem szép, és soha többé nem festem be, csak majd ha őszülök!


Én azt mondom mindent tenni kell az egészséges életmódért, hogy ne legyünk elhanyagoltak. De tökéletesek sosem leszünk, mert senki sem az. A párjaink sem azok, a férfiak sem azok. Magunkat el kell fogadni és szeretni, ha nem szeretjük magunkat feltétel nélkül, akkor más embert hogy fogunk, vagy ő hogy fog minket?!

Esendőek vagyunk, de így szép, vagy nem? :)

460. Mézes-Krémes (válaszként erre: 455. - Miss Angel)
2013. júl. 25. 10:20
Mi van a melleddel?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook