Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
519. 40f1eafcfc (válaszként erre: 517. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:19
Köszi! Megnéztem,sajnálom,hogy az arcodat nem látom.Az alakod meg teljesen harmónikus a cicid is, nem túlzó!És a ruha is nagyon dekoratív, és nem kihívó egyáltalán.
518. 40f1eafcfc (válaszként erre: 516. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:17
Előítéletes személyiség...fura hogy segítő szakmában dolgozik.Pont abban kéne téged erősíteni,hogy az ahogy vagy ahogy jól érzed magad,te úgy vagy értékes és szerethető.
517. Miss Angel (válaszként erre: 515. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:15
feltehetek,remélem nem ismer fel senki.bár arcom úgysincs rajta,a kép kicsit homályos bocsi érte.
516. Miss Angel (válaszként erre: 513. - 40f1eafcfc)
2013. aug. 6. 15:14

azt is mondta,valahogy így:nem harmónikus az öltözködésem a viselkedésemmel meg minazzal ami bennem van.És aki szereti a miniszoknyát meg a szűk rucit csak buta lehet vagy üres lelkű???

ezzel én se értek egyet....azzal meg csak rontanék a helyzetemen ha olyan ruhákat hordanék,amiben loncsosnak érezném magam,vagy csak simán nem érezném ugy jól magam,akkor meg azt sugároznám,sztem.......

515. 40f1eafcfc (válaszként erre: 514. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:12
Olyan kíváncsi vagyok már rád.Felteszel egy fotót,csak pár pár percre,úgy megnézném:-)))
514. Miss Angel (válaszként erre: 509. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:11

Agostina,te láttál annak idején két közelröl lefotózott szilikoncicit,amit a mellplasztikásoknak tettem fel,de nem láttál még egészben,hidd el,nem olyan eltúlzottak azok a méretek mint amilyeneknek te gondolod öket:)

tudnék feltenni ide képet fej nélkül,egész alakosat,akkor sztem te is belátnád....de minek,hiszen magamutogatásnak jönne le az egész:)

amugy igazad van,a szilikoncici az irtó érdekes a pasiknak már önmagában és ha kipakolva látják akkor meg pláne megőrülnek,ebben egyet értek veled,hisz én sem vagyok vak,látom,mi megy:)

513. 40f1eafcfc (válaszként erre: 511. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 15:11
Szerintem butaságot mondott neked.Én is magassarkúban, miniszoknyában járok most szinte egész nyáron.Nem ezen múlik.Persze több férfi megnéz mint mikor télen nagykabátba rohangálok...,de én is így érzem jól magam.Úgy öltözz,ahogy neked a legjobb,amiben jól érzed magadat.
512. 40f1eafcfc (válaszként erre: 509. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 15:08

Persze,nem ez hanem az hogy de jó lenne kufizni vele...,de ez még nem zárja ki azt,hogy megkedveljék,megszeressék és úgy is viselkedjenek vele.

Gyanítom a férfiak többségénél amúgy is ez van a fejébe,indulásnál..aztán alakul a többi.

511. Miss Angel (válaszként erre: 508. - Anthico)
2013. aug. 6. 15:08

nézd,én nem foglak győzködni,és bizonygatni sem semmit,tényleg nem ismersz és persze hogy így e neked furcsa,fordítva turi hogy nekem is az lenne:)

de hidd el hogy így van,őszintén írok mindent,ha nem lennék öszinte,a fórumnak értelme nem lenne hisz ha vki segítséget kér,vagy tanácsokat akkor a minimum az hogy őszinte...

egyébként Agostina hozzászólásáról jutott eszembe az,hogy mostanában agyalgatok valamin.

Kitértünk megint ugye a külsőségekre....én is elgondolkodtam azon,hogy a testi adottságaim miatt rGadnak rám pont ez a fajta férfinép...a normálisak meg esetleg félnek.

Komolyan nem hencegésképpen írom,még mielőtt bárki számára annak jönne le,nem az!!

épp a pszichiáteremmel szoktunk erről beszélgetni mostanság,hogy ő másképp öltözködne a helyemben,nem viselne pl testhezálló ruhát,mert túlságosan hangsúlyoz....

hát akkor mit vegyek fel,sátorruhát,fiatalon?úgy öltözködöm,mint egy igényes nő,mint ahogy SOK SOK IGÉNYES NŐ,akiket nap mint nap látok az utcán.

sőt,sokan a ló másik oldalán,mondjuk azt már nem nevezném igényesnek..:)

szóval erröl szoktunk vitázni,hiába mondom neki,hogy nekem ilyen az öltözködési stílusom,nőies,és ha nem így öltözöm,nem érzem jól magam.Már kisgyerekként megcsodáltam a körömcipőt:))))utána meg sokáig nem volt lehetöségem igy öltözködni,gátlások,de főleg az anyagiak miatt,minden pénzbe kerül....

a doki szerint 1ébként én már tudat alatt eldöntöm egy pasiról,hogy egy bunkó puncivadász,és előre lepereg bennem a forgatókönyv,mi fog történni,hogy ugyanúgy minden,mint a többivel....és aztán vhogy én váltom ki azt hogy meg is történik,és szerinte én "eldöntöttem" magamban hogy ugyse kellek senkinek,aztán vezeti mindezt vissza arra,hogy mivel gyerekként is azt éltem meg hogy nem kellek senkinek,ez belém rögzült teljesen,most ujra és ujra átélem,mint anno gyerekként...

nem tudom,sokszor már követni se,nekem ez kicsit bonyolult.de az biztos hogy nagyokat tudnánk beszélgetni ,sokszor szűknek tűnik az a 3/4-ed óra,annyira belemerülünk a vitába:)

2013. aug. 6. 14:51
önálítás=önámítás
509. bd55e3f068 (válaszként erre: 507. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 14:50
Van ellenpélda, de szerintem önálítás ebbe kapaszkodni. Ha meglátnak egy erősen kiszilikonozott cicijű nőt, nem az szokott a férfiak eszébe jutni, hogy milyen jót lehetne beszélgetni vele a világegyetem nagy kérdéseiről.
508. Anthico (válaszként erre: 503. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 14:48

Mivel nem ismerlek se téged, se a gesztusaidat, se a megjelenésedet, sem a stílusodat, így nem tudok erre mit írni.

Csak azért írtam, amit írtam, mert már-már furcsa, hogy te csak olyanokat fogsz ki, akik így viselkednek veled. Ezért gondoltam, hogy talán nem is tudatosan, de adod alájuk a lovat.

Lehet az ember peches néhány pasival, de hogy mindegyik ugyanúgy viselkedjen, ugyanúgy csak azt akarja és minél hamarabb, és ezt nem is taktikázással akarja elérni, az nekem furcsa kategória.

507. Miss Angel (válaszként erre: 505. - Bd55e3f068)
2013. aug. 6. 14:42

érdekes amit mondasz.

én látok nálam sokkal "eltúlzottabb"méretekkel kapcsolatban élő embereket,illetve ismerek is.

Az emlitett volt bnőm már lassan teljesen át van szabva és nemrég lett menyasszony,szóval biztosan van vmilyen szinten igazad,irtam már korábban,hogy első ránézésre aki kicsit nőiesebb csinosabb ,ilyesmi,azt leírják egy könnyűvérű libának.

De 100 százalékig nem tok veled 1etérteni.mert látok ellenpéldákat,ezért...

2013. aug. 6. 14:39
JA ÉS MÉG EGY:SZTem simán levágják már az elején az érzékenységemet és a szeretethiányomat+azt a vágyamat hogy tartozni szeretnék vkihez.Ezt meg kihasználnák/ill használják ha hagyom olykor/na ez nem lesz többet/...tuti hogy ennek is része van az egészben.
505. bd55e3f068 (válaszként erre: 503. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 14:37
Igazán nem akarlak megbántani, mert kedves lánynak tartalak, de emlékszem korábbról a fotóidra. Szerintem túlzásba estél méretekkel, és ez könnyen rossz üzenetet közvetíthet.
2013. aug. 6. 14:36

amugy még az emlitett srácrol eszembe jutott,a második randin annyira félénken kezdte hogy még örülni kezdtem,nem durr bele csók,hanem megkérdezte,megcsókolhatlak e,megengedtem,végül is 2.randin egy csók sztem normális.....aztán pár óra múlva annyira felbátorodott hogy megtette ott az ajánlatot az erdőn,padon ülve,amin kiakadtam,de jelét nem mutattam,csak megmondtam h NEM!

nemtom ez az álszenteskedés is mire volt jó,gondolta meghat majd,mert az elején de jófej volt???

pffffff

503. Miss Angel (válaszként erre: 502. - Anthico)
2013. aug. 6. 14:33

milyen jelre gondolsz?

nem írom ki magamra hogy dugj meg,és még csak nem is viselkedek úgy,mit a régi bnőm,mert ő pl küldte a jeleket rendesen::D

mégis akadt neki ilyen is olyan is,igen,valóban több volt aki csak azt akarta nála,de volt kivétel,nekem nem sikerül.ezt én inkább pechnek nevezném.Meg sztem ha vkivel elkezdesz beszélgetni,valamennyire lejön,hogy egy üresfejű ágyra való buta liba,vagy akár mást is lehet vele kezdeni...

502. Anthico (válaszként erre: 501. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 14:14

Olvasom, hogy mik a tapasztalataid és szinte le vagyok döbbenve. Én is sok csatornán ismerkedtem anno, mielőtt Páromat megismertem,de ilyen pasikkal én sose futottam össze. Mármint persze volt kiéhezettebb, volt bunkóbb, de olyan, hogy kerek-perec nekem esett volna minden előzmény nélkül, sosem. Akadt, aki próbálkozott, de nem rögtön és nem is úgy, hogy semmi előzmény után a lényegre törően.

Nem lehet, hogy nem tudsz róla, de jeleket küldesz a férfiak felé, hogy szabad a pálya? Esetleg félreérhetően viselkedsz, vagy ilyesmi?

Olyan furcsa, hogy te csak olyanokat fogsz ki, akik rögtön le akarnak fektetni, és nem is taktikáznak, hanem egyenesen neked esnek.

501. Miss Angel (válaszként erre: 500. - Ivi79)
2013. aug. 6. 13:31

figyi sztem tojd le milyen híred van,kit érdekel...rólam anno olyanokat terjesztettek az exem révén,-aki kihasznált és akiről már biztos meséltem milyen meredek dolgokat csinált,én hülye meg 5 hónapig tűrtem-hogy eleinte égnek állt a hajam.Aztán meg úgy döntöttem,nem fog érdekelni,az igazságot tudom én,meg tudják azok akiknek fontos vagyok,az a néhány ember,ez a lényeg,a többivel meg úgyse semmi .MEG lesüllyedt azóta annyira szegénykém,hogy róla milyen vélemény lehet vajon:D na mindegy..amugy sok sikert kívánok a srácnál;)

netes ismerkedés......igen,ezt elismerem,az ismerkedési formák közül ez a legrosszabb és legkockázatosabb,tény.De nincs más lehetőségem,de tapasztalom,ha máshol ismerem meg se jobb semmivel.Azon is kiakadtam mikor kutyasétáltatáskor ismertem meg a srácot és már a második randin az erdön szeretett volna meg..ni,utána meg mikor megmondtam:szó se lehet róla,lelépett.Az is egy kiéhezett pasas volt csak akinek kellett vki,mint aki nőt nm érintett évek óta kb.Nyilván lépett és keresett vkit...

én ezt valahol igénytelenségnek is találom,egyeseknél,meg se válogatják már lassan kivel meg hol,csak legyen,olyan hiányuk van.Azt gondolom,ha nekem normális vágyaim lennének és normálisan kívánnám,mint általában,akkor sem AZ erdőn egy majdnem ismeretlennel,védekezés nélkül fognék neki.....nem értem meg ezt se.

500. ivi79 (válaszként erre: 496. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 11:04

sajnálom h ilyen parasztokba futsz bele mindig, de így látatlanban nem lehet megítélni h ki mit ront el..van egy barinőm, folyton összejön pasikkal, és mindre azt mondja h bunkó, kidobja őket a lakásból.. még arra is aki tökrég tetszik neki, aki teper mint állat és amugy egy baromirendes okos srác... na most kiderült h igazából ő kezeli úgy őket, h mást nem tudnak tenni, mert osztja őket.. és nem feltétlen bunkók, csak mongyuk részegen kicsit akaratosabbak...

mongyuk nekem meg fát lehet vágni a hátamon, sok baromságot nem veszek fel, amit mások meg igen..


neked inkább azt kéne felülvizsgálni, h hol ismerkedsz, mert ott futsz bele érdekes emberekbe, ez a net elég nagy lutri..


én most azon mesterkedem, h ráüzenek a srácra aki szeretőnek akart h meggondoltam magam, csak még gyűjtöm a bátorságot:D igazából az elutasitástól félek, mer az tökre önbizalomromboló, és az amúgy is kevéskének ez nem hiányzik. 1hónapja beszéltünk utoljára, talán nem szerzett be mást:D rájöttem h inkább egy fix, mint minden héten más, mert nem akarom h rossz hírem legyen, mint a fent említett csajnak.

499. Miss Angel (válaszként erre: 497. - Pasionella)
2013. aug. 6. 08:57

nem,mlghozzá azét mert máskor is előfordult hasonló csak akkor nem volt szándékos.Kikapcsoltam a telefonomat,mert volt itthon este csomó dolgom,gondoltam addig ne zavarjanak,aztán meg majd visszahívom,ha keresett vki....akkor is beszéltük,hogy jön,és hív.Aztán meg bealudtam....és nem jött ide.Akkor is aggódhatott volna,vajon mi történt velem,mert abban maradtunk,még aznap ismét találkozunk este...

egyébként sose hiszek a megérzéseimben,úgy vagyok ezzel,egyes emberek rendelkeznek azzal a képességgel,hogy megéreznek dolgokat és az aztán bejön,de velem nem szokott ez történni.Most viszont,miota hazajött azóta kezdtem el érezni,hogy nekünk talán jobb lenne külön,nem akartam tudomásul venni ezt az érzést,pedig ha hallgatok rá,már akkor vége lett volna,aztán ö megy egyik irányba én meg a másikba,mindkettönknek igy ltt volna a legjobbb.

498. Miss Angel (válaszként erre: 496. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 08:51
mármint távolságtartóbb a pasikkal ;)
497. Pasionella (válaszként erre: 469. - Miss Angel)
2013. aug. 6. 08:50
Az meg sem fordult a fejedben, hogy aggódott?
2013. aug. 6. 08:50

jah,és elmondtam neki pl azt az esetet ami az utcán történt,miután már tudta hogy szétmentünk....

kiváncsi voltam,hogy látja mindezt egy fiatalabb de normálisabb srác,mivel itt a többség nyomatta, h nem annyira gáz az utcán fogdosás,csak én érzem annak meg hogy ha kíván az csak jó,meg én voltam a bunkó mikor már megelégeltem hogy csak az ágyamra akart járni,ez volt az oka hogy beszéltünk minderről a sráccal...a válasza az volt,tipikusan rá vall és hogy egy bunkó.igy mondta szó szerint,meg azt is hozzá tette,imádja a feleségét,de nem szokott az utcán a ruhája alá nyúlkálni.Pedig nem mondható konzervatív,begyepesedett embernek egyik se:)))

na mindegy,megint tanultam,jobban fogok vigyázni,talán kellett egy kis lecke ismét,eztán méginkább távolságtartó leszek....

2013. aug. 6. 08:41

igen,ment...

és a legszörnyűbb hogy igazolodik amit éreztem,tehát jol döntöttem.van egy közös ismerősünk,kiderült,hát,nincs épp jó véleménnyel a srácrol:)))))A múltkor összefutottunk,együtt látott minket és most mondja nekem,nem is értette igazából mit keresünk mi együtt,annyira mások vagyunk....meg kifejtette nekem a véleményét róla,komolyan ,még szégyelltem magam...:/ tudom hogy nem szép dolog igy kibeszélni senkit,de ő kezdett el róla beszélni ,nekem meg az állam leesett...hogy tudtam megint ennyire vak és h*lye lenni:(

494. ittmost
2013. aug. 6. 06:01
Mi újság,Angel? :)
493. ivi79 (válaszként erre: 491. - Miss Angel)
2013. aug. 5. 23:25
hejj mizu? vmi változás? pasit kidobtad?
492. Miss Angel (válaszként erre: 491. - Miss Angel)
2013. júl. 30. 07:39

*kérdésedet


bocsi az elirásért

491. Miss Angel (válaszként erre: 490. - 40f1eafcfc)
2013. júl. 30. 07:39

szia,köszönöm kérédes,jol vagyok,ált hamar megemésztem a dolgokat:)

nem haragszom orsira,az iménti monologom sem neki szolt igazávol,csak 1 dologban nem értettem vele egyet talán,aztán kicsit elkanyarodtam már irányba:)

tényleg okosakat ír.kell változnom dolgokban és körvonalazódik,hogy mikben.Itt is sejtem miket ronthattam el,csak egy példa:lehet ha nem adom magam hamar ennél a fickónál,lelép az elején,sőt biztos...ezt kellett volna tenni-de még rengeteg mást sorolhatnék amikben változnom kell,ettől az esettől függetlenül...

2013. júl. 29. 18:50

Szia Angel! Hogy vagy?

Orsi sok jó gondolatot ír.Akár hogy is van,akár hány csalódásba futunk bele, nekünk kell belül változni,formálódni valahogy.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook