Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


670. kiwiko (válaszként erre: 642. - Butaliba)
2011. márc. 4. 10:58

Köszönöm a választ.


Te is Ignácz doktornőnél voltál? vagy itt mindenki hozzá jár? :)

néztem hol rendel, de több helyen is Bp-en. (teleki,virányos) melyik rendelőben voltatok vagy hogy is van ez?

669. GabciBSB (válaszként erre: 665. - Butaliba)
2011. márc. 4. 10:15
Azt hiszem óriási életminőség változáson fogsz keresztülmenni. :) Néztem a képeidet és hihetetlenül látványos lesz a változás, de még hetekig el fog tartani, amíg a végleges képet megkapod. Ettől függetlenül már varratszedés után ki fogsz bújni a bőrödből örömödben, ezt garantálom! :))))))
668. GabciBSB (válaszként erre: 660. - Pilluci)
2011. márc. 4. 10:10
Óóóóó Pilluci! Te örök etalon! :))) Annyira jó, hogy láttam a képeidet, mert nálam is ez adta meg a végső lökést. Annyira boldog vagyok!
667. GabciBSB (válaszként erre: 656. - Nibiru61)
2011. márc. 4. 10:07
Szia! :) Hát igen, tényleg a legjobb kezekben leszel! Bővebben kifejtettem priviben. :)))) Írj majd!
666. GabciBSB (válaszként erre: 643. - Kingik)
2011. márc. 4. 10:04

Szia Kingik!

Nem egészen a szemöldökhöz adják, hanem kicsit a szemöldök alá a külső szemzug felé. De ez sem fáj, max. egy cseppet csíp!!! Nem vicc. Nyugtatót a klinikán is adnak, ha kérsz, de nem éri meg izgulni, mert tényleg semmiség az egész. Én vártam nagyon és szinte "élveztem" minden percét, pedig még SOHA nem voltam kés alatt. 40 perc-1 óra max., majd kicsi pihenés, azután pedig mehetsz dolgodra :) Ja és nem hallod a szikét és az öltést, nincs hangja! Vágj bele bátram! Én hétfőn leszek 4 hetes és NAGYON NEM BÁNTAM MEG!!!! :)

665. butaliba (válaszként erre: 664. - Nibiru61)
2011. márc. 3. 23:51

Hétfőn szedik ki a varratokat.

Sztem jól bírom mert nagyon örülök, hogy túl vagyok rajta.És látom, hogy napról napra szebb lesz a szemem,apad és a sárgás-zöldsség is halványul.

664. nibiru61 (válaszként erre: 657. - Butaliba)
2011. márc. 3. 21:44
Mikor lesz a varratszedésed? Jól bírod?
663. butaliba (válaszként erre: 658. - Vajdai)
2011. márc. 3. 17:22

Ne is mondd ! Már botrányosan néztem ki de nagyon tartottam tőle !

Ez a fórum adta meg a végső lökést és főleg az, hogy egy konkrét doktornőt dícsértek a lányok és eredményt is láttam.

662. nibiru61 (válaszként erre: 660. - Pilluci)
2011. márc. 3. 16:39

Pilluci, én a te szemeidet már milliószor megcsodáltam :)

Csak hát ahogyan te leírtad egyszer a doktornő szavait: "hozott anyagból dolgozunk"

Így sajna nem tudok hasonlókat rendelni magamnak , pedig isten bizony, megtenném :) :)

661. nibiru61 (válaszként erre: 659. - Vajdai)
2011. márc. 3. 16:36
Köszi a drukkolást!...Biztos vagyok benne, hogy nem bánom meg, mert sajna elértem azt a határt,aminél már minden csak jobb lehet :)
660. pilluci (válaszként erre: 656. - Nibiru61)
2011. márc. 3. 15:41

Szia!

Bátorság, meglátod nem fogod megbánni! Ő műtött engem is és 100%-ig elégedett vagyok, mind az eredménnyel(fotom az adatlapomon), mind a Doktornő precizitásával és kedvességével!

659. vajdai (válaszként erre: 656. - Nibiru61)
2011. márc. 3. 14:31
Drukk neked. Ne gondolkodj rajt ,nem bánod meg.
658. vajdai (válaszként erre: 655. - Butaliba)
2011. márc. 3. 14:29
Nagyon jó lesz. Ügyes vagy. Gondolom már szépen gyógyul. Nem akarlak megbántani ,de neked is elkelt már ez a műtét a képedet nézve.Nagyon szép leszel.
657. butaliba (válaszként erre: 656. - Nibiru61)
2011. márc. 3. 14:16

Gratulálok az elhatározáshz !

Hidd el a legjobb kezekben leszel!

2011. márc. 3. 13:42

Sziasztok :)!


Már kb egy éve olvasgatlak benneteket, és látom, hogy hogy sokan már megszépültetek azóta .

Én az idén leszek 50 éves, miskolci vagyok, és mivel a lelógó szemhéjam elérte az XXXL-es méretet, lépnem kell!

Mióta többen is pozitívan nyilatkoztatok a műtétről, és bizonygattátok, hogy nincs mitől félni,én is elszántam magam.

Képzeljétek el, hogy ma délelőtt írtam dr Ignácz Zsuzsának, és máris visszajelzett, és adott időpontot( egyenlőre még csak konzultációra) hétfőre!

Szóval velem is elindul a lavina, de örülök neki, és már nagyon várom, hogy én is azok közé kerüljek, akik szerencsésen túl estek a beavatkozáson, és elégedettek az eredménnyel( remélem nagyon) .


Puszi mindenkinek, a frissen műtötteknek gyors javulást kívánok, és majd kb kedden írok!


Zsóka

2011. márc. 3. 11:13

Tettem fel képeket,nem tudom, hogy kell sorrendet változtatni de a lényeg látszik.

A következőt majd varratszedés után !

654. butaliba (válaszként erre: 653. - Gina61)
2011. márc. 3. 09:41

Valóban nincs miért ! :)

Amikor nekem mondták azok akik már túl voltak rajta, én is kételkedtem !Persze nem győzöm hangsúlyozni, hogy rengeteg minden múlik az orvoson !

653. Gina61 (válaszként erre: 650. - Butaliba)
2011. márc. 2. 22:21
Köszi szépen. Kicsit izgulok, főleg a műtét utáni napoktól, ugye nincs miért?
652. a0c1361e44 (válaszként erre: 651. - Butaliba)
2011. márc. 2. 21:22

Köszi:)

Elmegyek a szemészetre és ott elmondom, hogy mit szeretnék?

651. butaliba (válaszként erre: 648. - A0c1361e44)
2011. márc. 2. 21:17

Írisz szerintem neked mindenképpen a területileg illetékes szakrendelésre kell először elmenni.

Ha indokoltnak tartják a töbit majd mondják.

650. butaliba (válaszként erre: 647. - Gina61)
2011. márc. 2. 21:15

Gina üdv. a klubban :)

Ha a nickre kattintasz és tett fel az illető képet akkor ott megnézhetd!

649. butaliba (válaszként erre: 646. - Kingik)
2011. márc. 2. 21:13

Hol van ilyen hosszú várakozás ?

Én 2 hétet vártam csak.

A szem formáját elvileg nem befolyásolja,hacsak el nem bök valamit a doki!

Teszek majd csak meg akarom várni legalább a varratszedést.

2011. márc. 2. 21:07

Sziasztok:)

Én is tervezek egy szemhéj plasztikát, de TB alapon szeretném, hogy lehet intézni? Hova menjek dokihoz?

Szerintetek a karikás szemre is jó a szemhéj plasztika? Változik ez is? Nem táskás a szemem, csak karikás és már nagyon zavar. Nem használ semmi. Sem krém, sem borogatás, sem alvás.

Pesten tudtok ajánlani dokit, aki szemész és ilyen műtétet is vállal?

647. Gina61
2011. márc. 2. 19:34

Sziasztok, új vagyok, ma voltam konzultáción és március 17-én lesz a műtétem Cegléden.

Írtok általatok feltett képekről, ezeket hol tudom megnézni?

646. kingik (válaszként erre: 644. - Butaliba)
2011. márc. 2. 19:21

Köszi, h válaszoltál! Az igazság az, h akkorra van csak időpont - hidd el már holnap is mennék ha lehetne :))

Majd fotót teszel fel?

Ja, ami még aggaszt, h egy ismerősömnek mandula szeme volt és a műtét után kerek lett... Tudom ez is dokitól függ, de azért bennem van a para :) Bár a mostani állapotomnál már egy kerek szem is jobb :)

2011. márc. 2. 18:03
Még annyi,hogy engem a doktornő szóval tartott a műtét alatt, mindig mondta mit fog csinálni...kérdezgetett a gyerekekről...mesélte milyen boldogok a paciensei miután kikrültek a varratok..stb.
2011. márc. 2. 17:58

Hogy más orvos hogy érzéstelenít azt nem tudom. Én a saját tapasztalatomat mondom és még kellemetlennek sem nevezném. Igen időben max. egy óra.

Miért vársz május végéig ? Jobb amég nincs olyan erős napsütés.

643. kingik (válaszként erre: 642. - Butaliba)
2011. márc. 2. 17:25

Szia!


Én május 24-én megyek műtétre, ezért olvasgatlak Titeket :)

Szóval a felsőszemhéjhoz a szemöldökhöz adják az injekciót? És ugye max csak az lehet kellemetlen?

Megkérdeztem a dokit, h előtte bedobhatok-e egy nyugtatót, azt mondta, h persze :) Szóval már ez is egyfajta biztonságot ad. Kb.40 perc az egész és ennyi? Nem rossz hallani pl a szike hangját és az öltést?

Köszi a választ!

642. butaliba (válaszként erre: 640. - Kiwiko)
2011. márc. 2. 16:50

A 220 ezer nagyon sok a 100 meg nagyon kevés!

Ismeritek...olcsó húsnak !

Én 160-at fizettem.

Az érzéstelenítőt a szemöldök alatti bőrbe kaptam de komolyan mondom egy szemöldök szőr kihúzása jobbn fáj !! :) A doktornő várt pár mp.-et és utána adta a többit, tehát azt a minimális fájdalmat sm éreztem már !

641. sz.kata62 (válaszként erre: 640. - Kiwiko)
2011. márc. 2. 12:49

szia, szerintem nagyon sok, én még előtte vagyok, de sokkal jobb árakat találtam elég jo dokiktol.

max.100-150 sztem a normál ár.kinél ennyi?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook