Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2196. Borzoska3 (válaszként erre: 2191. - Vajdai)
2011. okt. 16. 08:26

Ez még a soknál is több volt... de úgy döntöttem, megérdemlem, dolgoztam én már ebben az életben éppen eleget :)

Nagy szerencsém volt, mert úgy alakult az idei nyár, hogy időben is meg lehetett oldani, már csak pár nap szabim maradt, azt a két ünnep között veszem ki, meg előtte pár napot a főzésre, rendezkedésre.

Lélektanilag sem kutya ami történt... én eddig sem szenvedtem önbizalomhiányban, de határozottan kezdek elsárkányosodni...ha nem tetszik valami bátran szembeugrok bárkinek és helyreteszem a helyzetet. (persze, csak fontos dolgokban) És mivel közben kedvesen mosolygok - nincs is sértődés...

Eltűnt a fáradtság és keserűség az ábrázatomról (ez a nevető és marionett ráncok miatt volt) ezért pozitiv a kicsengése annak amit mondok és nem egy öregedő satrafa piszkálódásának tűnik.

És igen, igazad van, nagyon rámfért már, szerencsére én ezt akkoriban nem vettem észre :)

2195. Kitty1975 (válaszként erre: 2193. - Tanti59)
2011. okt. 16. 07:58
Így hirtelen is elég szörnyű, amit írsz, de nem egészen értem, pontosan mi történt? A többiek mind tudják?
2194. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2193. - Tanti59)
2011. okt. 15. 23:41
Nyugodj meg, bár érthető a dühöd, remélem azért majd akad egy tehetséges orvos, aki elvállalja a szemed és orvosolja a problémát! Nagyon drukkolok neked!
2193. tanti59
2011. okt. 15. 22:42
Kicsit ki vagyok ma !elutaztam 300km ,telefonon elmodtam az orvosnak miröl van szo,még besem léptem közölte nem vállalja,bizzak meg az operálo orvosba.Majdnem ráboritottam az asztalt!!!Mondom ezt komolyan mondja?6 elcseszet mütét után?akkor nem jövök ide,ez is hülyének nézett.A konz dijat bezzeg kérte-hát en meg a benzin költséget-ott hagytam a szemetet.Látni akart 1 b... szemet,ez volt a konzi dij mondom magamba.Mennyilehuzoval fogok még talizni? Bocsi lányok-ki vagyok akadva!!!
2192. tanti59
2011. okt. 15. 21:55
Sziasztok Lányok!Kicsit eltüntem 1év munka nélkül kéményen érintett!Látom sok régi van még itt.Az új mütötteknek gyors gyogyulástkivánok,gyönyörüek a szemek!talán emlékeztek én voltam akit rendesen eltoltak.Még mindig rossz a bal,az arcom heges 1 év után is.Keresem az orvost-nem vállalt eddig még senki,mert ugye a kontáromhoz nem akarok 6 mütetre vissza menni.
2191. vajdai (válaszként erre: 2189. - Borzoska3)
2011. okt. 15. 21:50

Köszi édes vagy.

A külső csücsökkel. Az még nagyon gáz.Valóban jól látod még mindig ödémás a szemem. Alul is még érzéketlen. Meg olyan fura az is ,hogy ismét feszes. Meg kell szoknom újra. Eddig megtudtam csípni alul a bőrt most meg semmi. Mondjuk ezért mentem.

Újra megnéztem a képeidet. A szemed már nem dicsérgetem azt te is tudod ,hogy szép lett de a szád is ég és föld. Ne sértődj meg de nagyon rá fért.Szép és esztétikus lett. Nem esett át a doki a ló túloldalára. Természetes hatás. Nem venni észre csak azt ,hogy ismét tele van élettel.

csináltass még egy szájtetkót. Jól állna.

Tudom ez most sok volt de jövőre szánd rá magad. Nem akkora költség és hidd el csodákat tesz az is.

2190. Borzoska3 (válaszként erre: 2186. - Vajdai)
2011. okt. 15. 20:31

én dohányzom (amikor abbahagytam rövidesen híztam kb 16 kilót)ezért a szájam körül bizony voltak ráncok. Ezt a töltés tüntette el. Lehet keveset is töltetni, a kontúrba és akkor a ráncok (nagyjából) eltűnnek.

Hosszú évek óta nem rúzsoztam már magam, mert öregített. Most rátaláltam az Astor szájfilcre, ennek a végében balzsam is van. Azt hiszem ez beválik, még az én ügyetlen kezeimhez is, természetes, szép színt sikerült találnom.

2189. Borzoska3 (válaszként erre: 2188. - Vajdai)
2011. okt. 15. 20:14

megnéztem a fázisfotóidat, nincs veled semmi baj ! Még csak 10 napos vagy, nekem ennyi idősen még a varratokat sem szedték ki. Ez egy nagy műtét volt, még picit ödémás a szemed, de ez rövidesen el fog múlni, nagyon szép lettél !

A külső vagy a beső csücsköddel vagy elégedetlen ? Nem látom a képeken sem, hogy hol a csücsköd.

2188. vajdai
2011. okt. 15. 19:19

Hát nagyon köszi. Elnézve a képeimet mindenhol annyira ráncosodok szerencsémre a homlokom nem. így utólag belegondolok mindig is a szememmel hunyorogtam.Azért higgyétek el a szemem csücske gáz. De csak kisimul.

Majd folyamatosan készítek fotókat. Okultam a felsőből akkor nem voltam ilyen profi még a fotózásban.

2187. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2184. - Vajdai)
2011. okt. 15. 18:31
Gyönyörű a szemed, hát, én nem látom a gyűrődést, bár lehet, hogy nem vagyok ehhez elég vájt szemű, én csupán annyit látok, hogy simaság mindenfelé, és ráncnak nyoma sincs, csodálatos, jaj, nagyon jól sikerült!
2186. vajdai (válaszként erre: 2185. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 18:09

Aranyos vagy. Köszönöm.

A szám nem igazán akarom töltetni ,inkább csak a felette levő kisebb ráncokat akarom eltüntetni.

A számon sokat javított a kozmetikai tetoválás.

nagyon profi a kozmetikus aki csinálja és szépen megrajzolta az ívet ,így igazából soha nem rúzsozom magam. Elég vékony a szám és ez sokat jelentett esztétikailag.

Hát a szemem még nem az igazi. Óriási a gyűrődés, és könnyezget is kissé ,de csak a jobb. Az sokkal jobban húzódik. Szerintem az idegek keresik a helyüket.

Alul is még elég gyulladt ,fáj ahogy hozzáérek.

Alig merek krémezni is.

De hát minden nap csak jobb lesz.

Hogy van az anyud barátnője?

Örülhetnek ,hogy ilyen kedves lány vagy. Olyan jó dolog lehet ,hogy azért drukkolsz nekik ,hogy szépek legyenek.

Egyébként a felsőtől még a látás is jobb lesz.

majd ha letelik a 6 hét biztos örülni fog neki ,és az anyukád is kedvet kap.

Ü: I

2185. Kitty1975 (válaszként erre: 2184. - Vajdai)
2011. okt. 15. 17:37

Nagyon szép a szemed. Ha nem hívod fel a figyelmet, egyáltalán nem feltűnő, szinte alig látszik a "gyűrődés". A szád meg feltöltés nélkül is nagyon szép. Milyenre akarod tölteni?

Te is letagadhatsz a korodból minimum 10 évet.

Gratulálok!

2184. vajdai
2011. okt. 15. 16:01

Tettem fel 2 képet.

Hát ezeket a fotókat elég szörnyű nézni ilyen közelről.

Még nagyon féltem a szemem akkor is ha fürdök alig merek hozzáérni és még nagyon érzékeny is.

Most a szemem sarkát gyűröttebbnek látom ,mint előtte. De mondta a doki ,hogy szépen ki fog simulni. Legyen igaza.!!!

2183. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2181. - 4e26ebc823)
2011. okt. 15. 12:50
Talán a cicusokról szebbek az emlékei...:))
2182. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2180. - 4e26ebc823)
2011. okt. 15. 12:49
Hogyne lehetnél,ez egyáltalán nem önzőség, azért mert másnak nem adatik meg, miért kellene rosszul éreznie magát annak, akinek igen, inkább örüljön a lehetőségnek, és éljen vele, ha vágyik rá!:)
2011. okt. 15. 12:28
Borzaska, szívesen nézzük a régebbi felső szemhéj-képeidet is. Vedd le az egyik macskát, és máris feltöltheted a képeket:)))))))))
2180. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2179. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 15. 12:26

igen sajnos tényleg az az igazság, hogy sokan, ha akarnák sem tudnák félretenni az árát. Szerencsések vagyunk, hogy mi megtehetjük, bár gondolom, közöttünk is a legtöbbünknél bőven meglenne a helye.

Én pl rengeteget melózom + otthon minden az én vállamon, úgy érzem, lehetek ennyire önző magammal szemben.

2179. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2178. - Vajdai)
2011. okt. 15. 11:34

Nagyon jól látod, sajnos nemcsak a hiúsági motiváció, de a kiélezett versenyhelyzet is nagy szerepet játszhat, hiszen a munkahelyi pozíciók, és egyáltalán a munkahely megtartásához is legtöbb esetben szükséges a minél fiatalosabb külső.

Az a szomorú, hogy sokan ezt nem engedhetik meg maguknak ,és így a munkaerőpiacon is hátrányban maradnak, hiszen sem a fiatalok életkorával, sem a saját korukkal járó külső jelekkel nem tudják felvenni a harcot.....azért remélem tévedek, és ezek csupán az én személyes tapasztalataim!

2178. vajdai (válaszként erre: 2175. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 10:21

Nekem is van egy ismerősöm ki pont 60 éve. Ha letakarnák a fejét olyan alakja van ,hogy sok 30 éves megirigyelné.

Mondtam én is neki ,hogy csináltassa meg a szemét ,de úgy tiltakozott mint ördög a tömjénfüsttől.

Egyébként Borzoskának igaza van abban ,hogy sokunkat a munka motivált arra ,hogy ebbe belevágjunk.

A romlás is rohamos. Már sokszor leírtam ,hogy 1-2 éve 10 évet letagadhattam volna ,most meg annyira elkezdtem öregedni.

Ebbe elég nehéz belenyugodni.De vallom ,hogy ezeket a dolgokat azért találták ki,hogy aki megengedheti magának éljen vele.

Azt hiszem ,hogy akik itt vannak ezen a fórumon azok igazi nőből vannak.

De ördögi kör az egész. nekem is tavaly felső ,most alsó ,év elején lézer. Azt mondtam ezzel aztán vége,de soha ne mondd ,hogy soha többet....

Egyébként én mértéktartó vagyok ,nem szoktam átesni a ló túloldalára,most tényleg azt gondolom ez a beavatkozás lesz az utolsó. De a lézerből több kell ,tehát már ismét megyek tovább.

Üdv: I

2177. Borzoska3 (válaszként erre: 2175. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 09:42

Biztos szépen sikerült a műtét, majd írjad meg !

Abban igazad van, hogy ha a barátnő műtétje jól sikerül akkor előbb-utóbb a Mamád is rá fogja szánni magát :)

A tükörben egyébként én sem láttam, hogy milyen tragikus a helyzet - egy családi fotó döbbentett rá a valóságra...

2176. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2167. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 09:37

A fényképek borzasztóan csalókák ám, közel nem adják vissza, még a legjobb felbontás sem mindig, nemhogy a telefonnal készítettek, a valós képet.

Nekem nagy szemem, és szemhéjam van, és a felesleges bőr fényképeken még akkor sem látszik ha ráfókuszálok, pedig életben, bár ott sem feltűnő, de egyértelműen látható, szóval a fényképek csak jelzés értékűek!


Hogy lenne 60 évesen idős egy ilyen beavatkozáshoz, sajnos ez az ő korosztályának a berögződése, hogy már minek fiatalítani, vagy szebbíteni a képen, az ő megjelenésük már nem prioritás, pedig az, fontos, hogy szépnek, és csinosnak tartsa magát egy nő minden életkorban, sztem ez mindenkinek járna!!!!Sajnos ez egy általános hozzáállás manapság, amit a mai "fiatalság-kultusz" táplál belénk, azzal az üzenettel, hogy a 20-as évek életünk csúcspontja , és onnantól már csak a hanyatlás évei következnek, amibe bele kell törődni!(Gondoljatok a filmekre, reklámokra...blabla, már a 25 feletti modell is ritka)

2175. Kitty1975 (válaszként erre: 2173. - Borzoska3)
2011. okt. 15. 09:34

Egy neves szemész főorvos végezte el a műtétét, nem hiszem, hogy ne lenne hozzáértő. Én azt mondtam neki, hogy az is befolyásolhatta a vérzést, hogy éppen teliholdkor volt a műtéte, amikor köztudottan mindenki sokkal vérzékenyebb. Szerdán veszik ki neki a varratokat.

Azért is izgulok, hogy jól sikerüljön, mert akkor anyukám biztos, hogy motiváltabb lesz, hogy ne maradjon csüngő szemhéjjal. Érdekes módon neki hirtelen kb. 2 éve kezdett el megereszkedni a szemhéja, addig szép volt a szeme. Azóta viszont (szerintem) egyre csúnyább. Amúgy meg egy fiatalos, jó alakú, mozgékony nő.Rengeteget ront rajta mostanában a szeme.

2174. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2170. - Vajdai)
2011. okt. 15. 09:27

Ha választani kell én is inkább dokival végeztetném, de sajnos sok esetben ők sem a hatékony módszert alkalmazzák, így mindig utána kell járni az adott személynek!

Hozzáteszem akadnak jól képzett, és lelkiismeretes kozmetikusok is, akik ugyanolyan hatékonysággal, és fele díjazásért végzik a beavatkozást, csak meg kell találni őket, lgbb is gondolom...

Még szerencse, hogy Co2 lézerhez nem férek, mert sztem azt is itthon gyakorolnám magamon!:)

2173. Borzoska3 (válaszként erre: 2167. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 09:26

szép fiatal nők nem szoktak szemhéjplasztikát csináltatni :)

Ha véres a ragasztó akkor vissza kellene mennie az orvoshoz és megnézetni, mert a műtét után még vérzés volt a műtéti területen és az nem jó. Ezért van alul is véraláfutása.

Itt csak 12 képet lehet feltenni, ezért a friss felsőszemhéjas képeim nálam sincsenek már fent. De véraláfutásaim nekem is voltak, az egész pofacsonton és lejjebb is, ez természetes, kb. 2 hét amig elmúlik. Nekem is be volt dagadva az arcom az első pár napon.

A Mamád lehet hogy fél a műtéttől de az is lehet, hogy egyszerűen nem motivált, belenyugodott, hogy lógnak a szemhéjai és jól érzi magát így is. Nekünk itt a fórumon "okunk" volt a műtétre, az egyikünk egyszerűen nem akart megöregedni, mert még fiatalnak érzi magát, én az állásomat féltettem , a másik csak szebb akart lenni a párja / saját maga kedvéért stb. Hatvan körül a mai világban még fiatal egy nő ahhoz, hogy elkezdjen megöregedni, ebben a korban szokták a hölgyek az arcplasztikát megcsináltatni, akinek szüksége van már rá.

Az biztos, hogy csak jó helyre érdemes elmenni műtétre, ami azt jelenti, hogy a szemhéjplasztika rutin műtét, olyan helyet kell keresni, ahol sokat csinálnak, nem havonta egyet - kettőt. Nagyobb gyakorlat - jó eredmény.

2172. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2169. - 4e26ebc823)
2011. okt. 15. 09:24

Persze, én mindenkinek azt ajánlom, hogy először profihoz menjen, és utána majd eldönti. Kiváncsi leszek, hogy csupán 2 kezelés milyen eredményeket hoz majd, igazából mi nem tudhatjuk, mert eddig még senki nem hagyta abba a kezelését 2 alkalom után, így nem is sejthetjük, hogy abban az esetben pár hónap múltán milyen változásokra számíthatnánk!

Tényleg nagyon változóak az árak, és sajnos itt egyértelműen nincsen egyenes arányban a kezelés minősége az árakkal.

Pl. az egyik leghíresebb klinikán kezeltek egy ismert énekest(egy bőrgyógyász végezte), és a videón még egy kis vérzés sem volt látható a srác arcán, alig piroslott kezelés után, márpedig a kérdéses bőrréteg, amit meg kell piszkálni az 1mm-nél kezdődik a bőrben, szóval jól mélyre le kell szúrni a tűket.

Mindenki maga tudja, hogy számára mi a legkedvezőbb, kényelmesebb. Én jelenleg nem engedhetek meg magamnak efféle kezeléseket, de ha majd tehetem, akkor talán néha egy profihoz is elnézek, és persze vannak olyanok, akik nem szeretik az efféle macerákat, és inkább idegen kézre bízzák magukat, különbözőek vagyunk...:)

2171. vajdai (válaszként erre: 2167. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 09:22

Igen a tavalyi felsőmnél nekem is véres volt a kötésem alig a műtét után. Akkor hívtam is egyszerre a dokit aki akkor megnyugtatott ,hogy nem gond.Nyugtasd meg a hölgyet ,hogy minden ok lesz. A dagadás pedig ödéma.Nekem pl a jobb szemem csücske nagyon érzékeny a bal szememét szinte már alig érzem.

Nekem 10 napja volt a műtétem és még mindig ödémás a szemem ,olyan érzés mint aki kinőtte a ruháját és nem akar beleférni.

De pont ezért csináltattuk meg,hogy feszüljön. Már nem parázok ennyire mert a felsővel ugyanezt éltem át ,de azért az alsó rosszabb.

Egyébként ki műtötte?

Ha aggódik hívjátok fel az orvost és más-nem cserélje ki a ragacsokat.

Nagyon szép fog lenni a hölgy !!

Tegyél fel képet róla akkor jobban látjuk.

Majd én is teszek fel újra képeket.

2170. vajdai (válaszként erre: 2169. - 4e26ebc823)
2011. okt. 15. 09:14
Sokkal jobb ezt dokival csináltatni.Én pl erre a Co2 lézerre sem feküdnék kozmetikus keze alá.
2169. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2166. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 15. 08:56

Az öngyötrésre vállalkozók pedig nem feledkezzenek meg a bőrpróbáról, mert erre sem alkalmas mindenki.

Én is érdeklődtem, lehet, hogy januárban elmegyek, ha meggyógyult a szemem. Kérdeztem, hogy mennyi idő alatt leszek szalonképes? Azt mondták pár nap, mondjuk egy hosszú hétvége. Ez szerintem nem igaz, tuti kell egy hét, ha az szakszerűen és a kellő mélységben át van szántva. Azt mondta a doki, hogy nekem nem kellene sok, 1 esetleg 2 alkalom, aztán évente egy fenntartó.Ez még kifizethető szerintem, ennyiért nem próbálkozom otthon. Kényelmesebb elmenni és megcsináltatni. Amúgy érdekes, mert elég nagy különbségek vannak árban ugyanarra dologra.

2168. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2167. - Kitty1975)
2011. okt. 15. 08:47
Ez személyenként változik, adottságtól, nem mindenki gyógyul egyformán és gyorsan. Vannak érzékenyebb típusú emberek, akik mindjárt bekékülnek a legkisebb dolgoktól is , van akit ha szemberúg egy ló is max kicsit bedagad. Mi, akik itt fórumozunk csak csepp vagyunk a tengerben azok közül, akik szemhéjplasztikán estek át, így általánosításra nem vagyunk alkalmasak. A fotók szintén csalókák, valószínűleg anyukád barátnője sem festene olyan szörnyen egy telefonnal készített fotón. Ha megnézitek a hölgyet mondjuk egy hónap múlva, biztosan bátorítólag hat majd :)
2167. Kitty1975
2011. okt. 15. 07:22

Tegnap meglátogattam anyám barátnőjét. Szerdán volt a szemhéjfellvarrása és most megértettem, miért zavarja annyira a ragacs, ami a szemhéján van. Neki egészen lemegy a szempillákra és nem olyan szép tiszta fehér, mint a tiétek a fotókon, hanem látszik, hogy alatta tele van alvadt vérrel. A szeme alatt is brutál. Be van dagadva meg vörös. Anyámnak midjárt jó érv volt, hogy "na ugye, a mi korunkban már nem szabad ilyet csináltatni". Hiába mondom neki, hogy szerintem ez természetes, arra hivatkozik, hogy ezen a fórumon akiket mutogattam neki, mind gyönyörű fiatal nő. Ők hatvanon túl vannak, de szerintem ez akkor sem késő.

Volt köztetek, akinek bedagadt a szeme alja és véres volt a kötése?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook