Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2078. vajdai (válaszként erre: 2069. - Lytta)
2011. okt. 9. 14:27

Szia!

Ez tényleg nem kortól függ. Nekem is már a 30 éveimben elkezdődött. Akkor jött divatba a tus és alig tudtam már akkor rendesen kihúznia felső szemhéjamat ,de akkor én még nem is gondoltam rá ,hogy ez a probléma.

Menj el valami jó dokihoz és ha kell csináltasd meg. Nekem is az alsó még nem lett volna annyira égető ,de már mindig azt néztem a tükörbe. Főleg reggel ébredés után láttam szörnyűnek. Azután úgy nappal még elment.

Mikor elmentem az orvosommal ezt megbeszélni Ő is azt mondta ,ha már meghoztam ezt a döntést akkor jobb túlesni rajta mert csak folyamatosan foglalkoztatna a gondolat.

Még annyit tanácsolt ,hogy a botox az egy elég költséges dolog ,hogy van a lézeres bőrfiatalítás(CO2lézerrel) és azzal is komoly ránctalanítást lehet elérni. Lehet neked még az is elég lenne.

Én még gondolkodom azon is. Lehet az év első hetében megcsináltatom,mert sokkal kevesebb költség ,mint a sok kence amit valljunk be őszintén ha már megvannak ezek a fránya ráncok akkor sajna már semmit nem érnek.

Én is kenegettem mindennel ,de a végén mégis csak a szike segített.

Várjuk a képedet.

2077. vajdai (válaszként erre: 2071. - 4e26ebc823)
2011. okt. 9. 14:16

Szia!

Nem lézerrel csinálta. Sima szike.

Egyébként most már fáj a két szemem csücske,ahol a varratok vannak. Gondolom már szárad,és feszül .

De kedden már kiszedik.

Már az arcomon is alig látszanak a zöld foltok.

Ha nem tudja valaki mi történt talán már észre se veszi.

Egyébként az olvasottakból én sokkal rosszabbra számította.

Én mindenkit csak arra bíztatok ,ha megvan az elhatározás akkor vágjon bele.

Azt csak folyamatosan ez a kérdés foglalkoztatja .

2076. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2075. - Lytta)
2011. okt. 9. 12:27
na de látod, ez is attól függ, hogy mennyire előrehaladott a szemhéjad állapota. Itt van a Vajdai, hihetetlen szinten gyógyul . Te a korod miatt is előnyben vagy, gyorsabbak a gyógyulási folyamatok is.. gondolom...
2075. Lytta
2011. okt. 9. 10:52

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, sajnos én is ezt olvastam, hogy szem alá nincs botox. Pedig az lenne a legegyszerűbb.

Ahogy olvasom az alsó szemhéjplasztika jóval hosszadalmasabb gyógyulási idővel jár, na meg azért csak kés alá fekszik az ember. De hát valamit valamiért ugye.


Fényképeket rakok majd fel, kíváncsi leszek a véleményetekre.

2074. Borzoska3 (válaszként erre: 2072. - 4e26ebc823)
2011. okt. 9. 08:40

Ezzel én is így vagyok .... Még junius elején készült rólam egy rendkívül előnytelen kép - engem az indított el a lejtőn :)

Azóta én is naponta nézem / ellenőrzöm a szemhéjaim állapotát, eleinte elkeseredve, hogy tényleg mennyire lóg, most meg már azért, mert szépen gyógyul. Szóval én is naponta többször bámulom/ellenőrzöm magam a tükörben...

Amikor eldöntöttem, hogy kés alá fekszem, az pici megnyugvást jelentett, mert megvolt a megoldás csak végig kellett csinálni.

2073. Borzoska3
2011. okt. 9. 08:27

Tegyél fel a szemedről képet, megnézzük és akkor pontosabban tudunk véleményt írni.

Aki elmúlt már 16 éves, annak mindenkinek ráncolódik a szemhéja, mert ez így természetes. Ha nem ráncolódna, akkor nem tudnád lehunyni a szemed, kacsintani - azaz: mozgatni.

Amit a TV-ben, képeken látsz az mind profi és vastag smink és retusálás, azért látszik úgy hogy a hölgyek teljesen ránctalanok :)

Menjél el 2-3 plasztikai sebészhez és kérjél véleményt, hogy lehet-e és ha igen akkor mit csinálni a szemhéjaddal. Ez nálad nem a korral függ össze valószínűleg, hanem az izomszálak futhatnak úgy, hogy a bőr (nevetés közben) túl sok ráncot vet.

Ha még nem érdemes az alsó szemhéjat műteni (vagy nincs is mit) a sebész meg fogja mondani, és lehet, hogy valami más beavatkozást ajánl.

Vágjál bele, mert nem érdemes reggelenként a tükör előtt gyötrődni, biztos lesz valami jó megoldás !

2072. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2069. - Lytta)
2011. okt. 9. 07:12

Ha van mit műteni, akkor biztosan megcsinálják, ez nem kor, hanem állapot függő. Valószínűleg egy 10 év múlva újra kell műteni. Alsót tekintve nincs tapasztalatom, a felsőnél igen, mert már műtöttek.. most decemberben lesz 8 éve. A nyoma sem látszik. Igaz az alsó a kényesebb terület, mert kevesebb a redő, ahová rejtsék, de ha tökéletesen heg nélkül gyógyulsz, akkor gondolom, hogy újra megvágják majd. Azt mondom neked, ha tényleg csúnya és nagyon zavar , most csináltasd meg, mert kisebb a beavatkozás is, gyorsabban gyógyulsz.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de mióta rászántam magam újra a műtétre, azóta folyton a szemem állapotát bámulom, mint egy mániákus ... ez az érzés biztosan megmaradna és rettenetesen zavarna, ha nem csináltatnám meg. Ez olyan pszichés dolog is..

2071. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2067. - Vajdai)
2011. okt. 9. 07:00

Gyönyörűen gyógyulsz, ha nem látom el sem hiszem.... ennyi idő alatt.. olyan , mint akit 2 hónapja műtöttek. Hagyományos szikével műtött a doki?

Nem zárom ki, hogy az is közrejátszik, hogy melyik orvosnak milyen eszközök állnak rendelkezésére. Nálam a felső gyógyult így de akkor lézert is használtak műtét közben, az azonnal forrasztotta a heget.

2011. okt. 9. 06:56
Bizonyára azért ráncos, mert van már bőrfelesleg, ami ráncolódni tud, így ha kimetszik feszül újra. Azt nem mondom, hogy teljesen ránctalan leszel, de sokat segít. Nem a szarkalábakra gondolok, ezt nem erre találták ki, bár volt akinek ez is csökkent a műtét után. Szarkalábra botox, a szem alatti vékony régióra nem ajánlják úgy tudom.
2069. Lytta
2011. okt. 8. 22:55

Sziasztok!


Már nagyon régóta olvasgatlak benneteket. Gratulálok mindenkinek, aki már túlesett a műtéten, olyan jó nézni a képeket, tartja bennem a lelket :))

Szeretnék Tőletek kérdezni.

Nekem az alsó szemhéjam ronda nagyon, de olyan mértékben, hogy még 30 sem vagyok, de sok 40 évesnek sem néz ki így, mint nekem. Táskásnak nem táskás, de rengeteg a ránc.

Mivel tudnám ezt eltüntetni?

Botoxot raknak erre a helyre? Megéri az egyáltalán tartósság szempontjából? Vagy csak a plasztika segít? Az alsó szemhéjplasztika eltünteti ezeket a ráncokat?

Elvégzik egyáltalán nekem ennyi idősen? És később mi lesz, ha már ennyi idősen erre szorulok?


Előre is köszönöm a válaszokat!

2068. Borzoska3 (válaszként erre: 2067. - Vajdai)
2011. okt. 8. 20:53
Nagyon szép lettél, a sebhely alig látszik !
2067. vajdai (válaszként erre: 2066. - Kitty1975)
2011. okt. 8. 14:24
Köszönöm szépen.Azért még kivárom a végeredményt.
2066. Kitty1975 (válaszként erre: 2062. - Vajdai)
2011. okt. 8. 13:34

Nagyon szép lett a szemed.

Gratula!

2065. vajdai
2011. okt. 8. 13:08

Lehet egyébként azért gyógyulok gyorsabban ,mert nekem nem kiszedte a zsírt hanem elosztotta a szemem alatt.Most már ez a legújabb ,mert a későbbiekben szükség van a zsírra. Nem is helyi érzéstelenítésbe csinálta ,hanem bódulatban. Tehát nem mély altatásban.Azt mondta ,hogy a csonthártya annyira érzékeny,gondolom nem akart kockáztatni.

Kovács dr kezét be kell aranyozni.

2064. vajdai (válaszként erre: 2063. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 8. 13:04
Köszi,de drága vagy.
2063. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2062. - Vajdai)
2011. okt. 8. 12:34

Hihetetlen gyorsan regenerálódsz, szegény Borzaskának még jóformán a lábujj hegye is lila volt,Neked meg szinte semmi, nekem a szemem alatti,velem született fekete gabonaköreim feltűnőbbek!

érdekes milyen különbözően reagálunk a beavatkozásokra.


Nagyon szép lett a szemed, csak úgy peregnek vissza az évek!

2062. vajdai (válaszként erre: 2061. - Borzoska3)
2011. okt. 8. 11:16

Köszi.

Leestek a ragacsaim ,de még a varrat bent van.

Tettem fel képet.

Tényleg nagyon gyorsan gyógyulok.

Már a pofacsontomon a zöld folt is halványodik. Se be nem vérzett a szemem,se lila foltjaim nem lettek.

Azokat a kicsi ragacsokat én tettem vissza magamnak ,mert attól félek nehogy a fonalat álmomban megrántsam.

Valamit úgyis csináltam az éjjel vele ,mert arra ébredtem ,hogy fáj a szemem csücske . De nem lett semmi baj.

Már várom ,hogy kiszedjék a varratokat.

2061. Borzoska3 (válaszként erre: 2059. - Vajdai)
2011. okt. 8. 10:26
Nagyon jól nézel ki a képen ! Szép lesz, ez egy egészen különleges műtét , gratulálok a gyors gyógyuláshoz !
2060. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2059. - Vajdai)
2011. okt. 8. 08:51

Azt hittem, ha valakinek macskásítanak, akkor azt a felső szemhéjon csinálják. Neked ezek szerint az alsónál?

Kicsit sem tűnik rémesnek a szemed. Remélem, az enyém is ilyen lesz majd:))

2059. vajdai (válaszként erre: 2058. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 7. 20:16

Pedig annyira szörnyű ilyen közelről néznem a szemeim.

Kedden kiszedik a varratokat akkor is teszek fel.

Ma leestek a ragacsaim egy része.

Hihetetlen gyorsan gyógyul már alig látszik a vágás alul. A szemcsücskömet nem látom mert ott a varrat.

Alul van a pofacsontomon szép zöld folt.

Az ödéma teljesen elmúlt ,fájdalom semmi.

Sztem a jövő hétre kikúrálom magam..

Ahhoz képest ,hogy kedden volt a műtét sokkal rosszabbra számítottam.

2058. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2057. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 7. 20:04
Nagyon hihetetlen:))
2057. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2055. - Vajdai)
2011. okt. 7. 20:03
Kben bár nem láttam korábbi képet, de a felső is nagyon hihetetlen szépre sikeredett, így a siker most is garantált!
2056. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2055. - Vajdai)
2011. okt. 7. 20:01

Előtte is nagy szemeid voltak, de most mintha nőttek volna, már így tapasszal is gyönyörű.

Nagyon jól kivehető a macskásítás, amiről beszéltél, nagyon szép leszel az a gyanúm!:)

2055. vajdai
2011. okt. 7. 19:33
Tettem fel képet
2054. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2053. - Hexilein72)
2011. okt. 7. 16:26
Mondjuk , ha eljönnek az osztrákok Magyarországra plasztikáztatni, akkor több mindent megengedhetnek magunknak, mint mi ..... de mi nem mehetünk el sehová, hogy féláron ugyanilyen színvonalon operáljanak.... sajna itt a bibi:))
2053. hexilein72 (válaszként erre: 2048. - Vajdai)
2011. okt. 7. 14:20

Ildi, szuper, hogy lement az ödema!! Meglatod, szep leszel! :-) Mar alig varom a kepeket!!!

Azert az nem igy van am, hogy az osztrakok ilyen plaszt, müteteket csak ugy megengedhetnek maguknak, itt is sokan vannak, akik marol holnapra elnek. De azert jobb a helyzet, mint otthon, azt elismerem. Csak a te dokkered ezt nem tudja, mert hozza csak azok mennek, akik eleve jobb moduak. Aki 1000-1200 Eurt keres (es egy gyari munkas nagyjabol ennyit), az nem nagyon ugralhat, mert a lakas es a megelhetes kültsegei sokkal magasabbak, mint otthon (egy becsi lakasberlet havi szinten 6-800 Eur-tol kezdödik, egy sajat tul. lakas pedig szinte megfizethetetlen). Na meselhetnek...


Borzoska, csak türelem, tuti elmulik az a szürke karika! Jol tetted, hogy megjutalmaztad magad a blezerrel. En is igy szoktam: ha kicsit boldogtalan vagyok vmi miatt, akkor megyek egyet shoppingolni, oszt mindjart jobb lesz a kedvem :-)

2052. hexilein72 (válaszként erre: 2044. - Szédültnapraforgó)
2011. okt. 7. 14:13

Szia Napraforgo! Köszi az erdeklödest, de nem, meg nem voltam 2. konzin, egyelöre nagyon zsufoltak a napjaim, nemtom, mikor jutok el... Valszeg par heten belül Karasz dokkerhez Sopronba, ö a legegyszerübb nekem, aztan meg a Wittmann dokker Móvaron. Ja es van egy konkret idöpontom itt Au-ban egy jonevü plaszt. sebesznel, de csak dec. elejere, de nala ugysem csinaltatom, mert draga (3600 Eur also-felsö). De megkerdezem a velemenyet.

Majd beszamolok.

Viszont jövö csüt. megyek a kozmihoz a szajtetko utanböködesere, bar nagyon sztem nem kene, mert eleg szep lett az elsö is, de azert biztos megbököreszi meg egyszer.

Ja es meg van valami: voltam tegnap börgyogyasznal (mas ügyben), es ö ajanlotta az arcomra az ActiveFX lezert, ami all. nagyon jo feszesitö es ranctalanito, latvanyosan csökkenti a porusokat. Hat nemtom, meg utanaolvasok, de ez meg visz, elfogadhato aron lenne, lehet, hogy benevezek, bar ennek is 1 het a gyogyuloideje, ugyhogy szinten csak kari elött tudnek menni...

2051. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2048. - Vajdai)
2011. okt. 7. 13:06

A kellemetlenségek úgyis hamarosan véget érnek, az a fontos, hogy fájdalom nem zavarja a gyógyulásodat!

Nemsokára itt a kedd, fél lábon is kibírod!

2050. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2048. - Vajdai)
2011. okt. 7. 08:54
jaj de jó... te sem szedtél gyógyszert ödéma ellen?
2049. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2046. - Borzoska3)
2011. okt. 7. 08:53
Ismerős, az én lelkivilágomnak is jót tesz az ilyen. Most is rám férne, ugyanis nagy esélyem van rá, hogy rossz lesz a nőgyógyászati citológiai eredményem :((( Ez eléggé leredukált...de remélem a legjobbakat. A fotódon nem nagyon látszik a szürkeség, gondolom inkább csak közelről látni.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook