Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2138. vajdai (válaszként erre: 2135. - GabciBSB)
2011. okt. 13. 17:43

Szia Gabci!


Elképzelhető ,hogy ez valami heg-ödéma ,mert még mindig püffedt a szemem környéke. Bár akik láttak és tudnak róla azt mondják ,hogy szinte semmi nem látszik. DE ÉN LÁTOM!!

Valóban kell pár hét ,hogy eltűnjön. Én meg a te szemeidet néztem meg ,hát azok is gyönyörűségesek:))

2137. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2133. - GabciBSB)
2011. okt. 13. 15:31

Azt nagyon jól teszed, én ugyanígy vagyok a Szemhéjplasztikával, mire odajutok, tökéletesen fel leszek készülve, és talán elkerülhetek egy sor kellemetlenséget okulva a tapasztalatokból.


A Roller szenzációs, de tényleg nagyon nehéz elég kegyetlennek lenni magunkhoz, én már kb. 6szor magamnak estem, de még mindig van mit tanulnom, sajnos nagyon fáj, de az eredmények miatt egyértelműen megéri!

2136. GabciBSB (válaszként erre: 2133. - GabciBSB)
2011. okt. 13. 15:16
hol = hogy
2135. GabciBSB (válaszként erre: 2131. - Vajdai)
2011. okt. 13. 15:14

Ildi tényleg elképesztően nagy a szemed és nyílt lett a tekinteted! Emlékszem, írtad januárban, hogy olyan fáradtnak tűnt sokáig a műtét után a tekinteted. Most ennek én nyomát sem látom, pedig még csak alig "pár napos" vagy. Nem győzök gyönyörködni benned!!! :) Nagyon boldog lehetsz és ennek végtelenül örülök!

Gyógyulgass és légy türelmes, ki fogsz simulni hamarosan. Ez nem napokban lesz mérhető, hanem inkább hetekben, de lehet, hogy volt az két hónap is nálam, mire észrevettem, hogy volt hurka, nincs hurka. Ja és tényleg érdemes óvatosan masszírozgatni, mert a dokinő is mondta, hogy ezzel segítjük az elterülését. Ő valami heg-ödémának, vagy mi a manónak nevezte.

2134. GabciBSB
2011. okt. 13. 15:07
Lányok! Plíííz, fejtsétek már ki nekem légyszi mi a csuda ennek a macskásításnak lényege. Már annyiszor hallottam róla, de nem fogom miért is jó ez.
2133. GabciBSB (válaszként erre: 2127. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 13. 15:05

Kicsit kacérkodtam én is a legelején az aranyszállal, de a pár napos kacérkodásnál tovább aztán nem is jutottam!

Még nem próbáltam ki a dermarollert, de folyamatosan olvasom a fórumhozzászólásokat és minden hasznos tanácsot szívok magamba, mint a szivacs. Nyáron nem akartam belevágni (logikus) most pedig nagy a hajtás a melóhelyen és mivel nem tudom milyen lesz -és meddig!- a képem utána, ezért óvatosságból kivennék néhány napot. Nehogy azt higgyék, hol élve lettem megnyúzva :)))

2132. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2131. - Vajdai)
2011. okt. 13. 14:16
"elégedett vagyok"- ez a lényeg!:))
2131. vajdai (válaszként erre: 2129. - 5e1c4ed8ef)
2011. okt. 13. 14:11

A felsőnél nem volt macskásítás ,csak az alsónál.

Sajnos eltűntek a képeim géphiba miatt a felsőről,de állítólag nagy szemeim voltak.

de a műtét segített visszaállítani az eredeti állapotot.

Olyan elégedett vagyok ,csak ez a gyűrődés ne lenne már a szemem végénél.

2011. okt. 13. 13:53
A macskásításnak alapvetően mi a célja, megváltoztatja a szem formáját, vagy jobban megnyitja a tekintetet, mint a "mezei" szemhéjplasztika?
2129. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2128. - Vajdai)
2011. okt. 13. 12:49

Neked a felsőt is macskásította a dokid, vagy csak az alsónál alkalmazta ezt a technikát?

A felső plasztika előtt milyen volt a szemed?

Most olyan tágra nyíltnak tűnik, nagyon szép lett, de nem tudom, hogy ez alkatilag adott volt e nálad, vagy a műtét nyitotta meg ennyire a tekintetedet?

2128. vajdai (válaszként erre: 2126. - GabciBSB)
2011. okt. 13. 12:44

Jaj de jó. megnyugtattál. Egyébként a dr is azt mondta ,hogy ez szépen ki fog simulni.

Nem emlékszel mennyi idő alatt történt meg?

Egyébként napról napra javul. Már annyira nem érzékeny.Biztos én vagyok a türelmetlen ,mert mindezt elmondták ,és még csak 10 napos vagyok.

Legalább 6-8 hét a végleges eredmény.

Puszi: I

2127. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 2125. - GabciBSB)
2011. okt. 13. 12:18

Az aranyszál behúzáson én is nagyon sokat gondolkodtam, és tényleg nagyon megoszlanak róla a vélemények, ami nálam nem jelent jót. Magyarul kevés az anyag, de angolul elolvastam egy rakás fórumhozzászólást még annak idején, de nem volt túl sok pozitív vélemény, bár igazán soha nem lehet tudni, hogy ki áll egy-egy hozzászólás mögött, lehet, hogy olyan orvosok, akik éppen nem használják az adott eljárást és le akarják járatni, soha nem lehet tudni, mindenesetre számomra is elrettentő, hogy ha egyszer bekerülnek a szálak, akkor azok ott is maradnak.

Én vmi olyasmit is olvastam, hogy egy későbbi arcplasztikai műtét közben okozott problémát egy ilyen szál, bár az inkább apthos szál(azt hiszem az is vmiféle fémből készült anyag)okozta.


Ezek szerint kipróbáltad végül a dermarollert?:)

2126. GabciBSB (válaszként erre: 2120. - Vajdai)
2011. okt. 13. 11:45

Helyre jön az, de tényleg érzékeny lesz még egy ideig. A gyűrődés is ki fog simulni. Nekem a felsőnél is volt egy ideig hurkácska a két szemem sarkában, aztán egyszer csak észrevettem, hogy már nincs is ott... Az is jó, ha felhúzogatod az alsó szemhéjadat, mint aki szigorúan, vagy gyűlölködve akar nézni! :))) Már ha a kellemetlen érzéstől ezt meg tudod tenni. Egyre jobb lesz és a szem körüli izmoknak is nagyon jót tesz!

Régebben jártam arctornára, ott megtanultam néhány nagyon hasznos, de nehéz trükköt, amivel lehet edzeni az arc izmait. Az már más lapra tartozik, hogy nem csinálom, mert hanyag dög vagyok! :O

2125. GabciBSB (válaszként erre: 2114. - 5edbf6195d)
2011. okt. 13. 11:22

Nanicica volt nála aranyszál behúzáson, de ő tavaly október 31. óta nem volt bejelentkezve! Én leveleztem vele a műtét után és akkor (tavaly év végén) maximálisan meg volt elégedve az eredménnyel.

Ettől függetlenül ezt én nem akarnám, tőlem ez az idegen anyag bebabrálása nagyon távol áll. Sokkal inkább a dermarolleres kollagénháló építésben hiszek! :)

2011. okt. 13. 08:26

Hat csajok, az alvassal en nAGYON hadilabon allok, ha nincs telihold, akkor is. Tegnap pl. 1/2 5 utan keltem es röviddel 5 utan mar rajtam volt a futocipöm es futottam hajnalok hajnalan 11 km-t :-D Ma meg 1/4 6-kor keltem. Ja es 11 elött nem fexem le soha... Nemtom, mi van, de ez csak 2 honapja van igy, elötte azert a 7 oram megvolt, ami elvileg eleg.

Az a furcsa, hogy nem nagyon vagyok faradt napközben, ebed utan kicsit ramjön ugyan az aludhatnek, de akkor nincs ra idöm, aztan meg elmulik, Este meg pörgök, mint a ringlis :-D


Wabi: en mar többször voltam, Karasz doki is ott rendel es nem horror az ara magyar viszonylatban se. Fodrasz es kozmetika viszont dragak, meg a fogorvos is.

Editta, te soproni vagy??


Aranyszal: olvassatok utana a neccen, bar nemtom, mennyi anyag van rola magyarul. En nemetül kerestem ra es eleg neg. a kritika...

2123. Borzoska3 (válaszként erre: 2114. - 5edbf6195d)
2011. okt. 12. 21:31

ezzel a Hold üggyel én is vacakul állok, a képembe sütött - át kellett tennem a fejem az ágy másik végébe, mert nem tudtam aludni. Utálok éjszaka költözni, ágyazni.

Valami van ezzel az idővel, mert pár napja én is majdnem minden nap felébredek éjszaka 1/2 2 körül, eszem egy kis szőlőt-almát, rágyújtok, de persze olyan álmos vagyok, hogy olvasni már nincs erőm. Csak virrasztok,és persze ilyenkor eszembe jut minden vacakság (aminek az ember nappal-ébren nem is tulajdonít jelentőséget) aztán persze reggel későn ébredek - és elkések... Szerencsére még nem szóltak :)

2122. Borzoska3 (válaszként erre: 2120. - Vajdai)
2011. okt. 12. 21:22

Csak akkor masszírozzad, ha az orvos kifejezetten mondta. Nekem nem volt szabad.

Neked nagyon hamar kiszedte a varratokat, nehogy elmásszon a seb !

Érzékenynek nekem még most is érzékeny, ami azt jelenti, hogy nem kellemes érzés, ha picit erősebben kenem el a krémet azon a helyen.

Nekem torzáztatnom kell, ami azt jelenti, hogy az alsó szemhéjjal kell kacsintgatnom naponta pár alkalommal 10-szer. Ezt vezetés közben szoktam művelni - néha furán néznek rám a pasik a szomszéd kocsiból :)

2121. Borzoska3 (válaszként erre: 2111. - 4e26ebc823)
2011. okt. 12. 21:15

Ez jó :)

szerencsére (eddig) még nem húzza...

Szegény Nagymamámnak húzta a görcs a lábát, gyerekkorunkban sokszor hangosan nevettünk, amikor hirtelen felpattant és rá kellett állnia - de hát ilyenek a gyerekek.

2120. vajdai (válaszként erre: 2119. - Borzoska3)
2011. okt. 12. 21:12

Köszi ,hogy válaszoltál. Annyit ajánlottak ,hogy finoman masszírozgassam és tornáztassam a szemem.

Még fáj pl. ha kacsintani szeretnék.

De majd csak helyükre kerülnek ezek a fránya idegek idővel.

Puszi neked

2119. Borzoska3 (válaszként erre: 2107. - Vajdai)
2011. okt. 12. 21:07

most megnéztem az akkori képeimet, varratszedés után nem volt a szemem csücskével semmi, alatta-felette síma. (csak a kötelező szarkalábak)

De nekem a műtét után 2 hétre szedték ki csak a varratokat. Én a szürkés foltjaimmal (karikáimmal) kinlódok, de már az is úgy látom, múlóban van.

Neked valószínűleg azért gyűrött picit a csücsök, mert macskásítva vagy :) megváltozott az izomszálak rögzülési helye, de ne izguljál, amilyen viharos sebességgel gyógyulsz - az is helyrejön rövidesen.

2118. vajdai
2011. okt. 12. 20:47

Jól nézel ki.

Még több ok hogy belevágj.

Én sem mertem volna oda betenni a lában de életem jó döntése volt ,hogy mégis betettem.

Az én férjem is előtte ellenezte ,de már hozzászokott.

Én senki másnak csakis magamnak csináltattam.

Meg persze neki:))

2117. editta16
2011. okt. 12. 20:16

köszi:)

A wabira sosem gondoltam komolyan,mert ugyan minden nap szinte elötte megyek el, de csak osztrákokkal van tele. S attól tartok az árak is ahhoz vannak igazitva. Egy fodr´sz is ott 10 rongy mig a városban sokkal kevesebb. De ha azt mondod az orvos jó akkor megfontolandó. Csak az uramnak hogy adom be :/ szerinte minden úgy jó ahogy van.;)

2116. vajdai (válaszként erre: 2110. - Editta16)
2011. okt. 12. 19:57
Privik mentek.
2115. vajdai
2011. okt. 12. 17:51
Ez a fránya telihold. Akkor nem csak engem visel meg.
2114. 5edbf6195d (válaszként erre: 2113. - 4e26ebc823)
2011. okt. 12. 16:57

Figyelj, nem megyek hozzá, de majd felhívom, vagy írok neki e-mailt. Az a baj, hogy ő azért nem " hiteles " mert maga is csinálja, tehát ebből él.

Viszont volt itt egy lány, akinek csinálta, egyszer láttam a nevét, de én akkor még nem voltam itt. Na attól kéne megkérdezni !

ha logikailag végiggondoljuk, biztos , hogy jobb a lézer, ami a saját bőrödet stimulálja, mint az idegen anyag,, aminek nem kiszámítható a hatása. De ez csak paraszt logika.

Teliholdkor én sem alszom, helyesebben felkelek és megiszom éjjel 1 liter zöld teát.

Aki azt mondja, hogy este nem szabad inni, az elég fura....Én vedelek, reggel fél liter tejeskávé, nappal víz 1,5 liter, este 2 deci vörösbor, éjjel zöld tea, decemberben leszek 43, meg lehet nézni, mennyi ráncom van. Semennyi.

karikás a szemem, de az a nem alvástól van.

És a 48 kilóm se azt mutatja, hogy a szervezet visszatartaná a folyadékot. Pont fordítva, akkor tartja vissza, ha nem kap eleget.

Ráadásul alkalmanként egy pohár víz átmossa a vért, ezáltal csökken a vérnyomás.


puszi,


B.

2011. okt. 12. 15:50

Szóval az aranyszál kihúzva a Pelleve kezelés áll a második helyen továbbra is.

Viki, te mész még a dokinőhöz? Ő hozta be ezt az aranyszálat, gondolom tapasztalata van bőven. Nem kérdeznéd meg a mellékhatásokkal kapcsolatos személyes tapasztalatairól?

2112. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2109. - 5edbf6195d)
2011. okt. 12. 15:48
éN PL TELIHOLDKOR NEM TUDOK ALUDNI... KEZDEK FÉLNI MAGAMTÓL..DDDDD
2111. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2103. - Borzoska3)
2011. okt. 12. 15:45
Jó arra is, ha HÚZZA A GÖRCS A LÁBADAT.dddd
2110. editta16 (válaszként erre: 2109. - 5edbf6195d)
2011. okt. 12. 13:47
szia ! ebben igazad lehet,nagyon keveset iszom és a tarisznyák nönek.:(( Kipróbálom a több ivást, Egy orvos (diabetikus) azt mondta a kolleganömnek, hogy este 6 után viszont ne igyon semmit,mert a szervezet visszatartja a vizet.
2109. 5edbf6195d (válaszként erre: 2097. - Kingik)
2011. okt. 12. 11:12

az ödéma oka mindig belső, szinte tuti, hogy köze nincs a műtéthez.

Lehet az oka kevés ivás, aminek a következménye, hogy a szervezet visszatartja a vizet. Úgyhogy nem vízhajtó kell, hanem ivás.

lehet az oka, pajzsmirigy, vese és szívműködési zavar, illetve nőknél még a teliholdkor is nagyobb a folyadékvisszatartás.

A szervezetben felhalmozódott tartósítószerek ( pl. kaviárban ) is allergiát okoznak, ami ödémásodáshoz vezet.

Csak azért tudom, mert én is küzdök vele, és ezért napi 3 litert meg kell innom és készkaját ne ehetek.


üdv.



B.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook