Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


2011. okt. 12. 09:38

Ildi, az enyem is CO2 lezer, csak egy specko fajta, ebböl is van vagy 5 fele, különbözö hatekonysagu. Van olyan is pl., ami nagyon durva es nagyon melyen leviszi a bör felsö reteget, az legalabb 4-6 hetig gyogyul es all. az a leghatekonyabb es sokkal dragabb is, de en erre meg nem vallalkoznek.

Nem csodalkozom, hogy ennyire bizol Kovacs dokiban, mert tenyleg szipmi es nagyon szep szemeket operalt neked :-)

2107. vajdai (válaszként erre: 2102. - Borzoska3)
2011. okt. 12. 09:25

Borzoska!


Neked is meg volt gyűrődve a szemed csücske a varratszedés után?

Mennyi idő alatt múlt el?

Azért még mindig van ám ödéma a szememen. Éjjel jót aludtam a varrataim nélkül. Remélem innét rohamosan fog simulni a szemem csücske.

Hexi!

Édes vagy . Köszi. Azért várom ,hogy elteljen 1 hónap, hogy már lássam a végeredményt.

Én maradok a CO2 mellet. Állítólag az csodát művel.Én a Kovács dr-ba nagyon bízom. Minden úgy van ahogy mondja.

2106. hexilein72 (válaszként erre: 2105. - Hexilein72)
2011. okt. 12. 08:50

Szoval ILDI, szuuuuper a szemed, annyira szep lett!! Es hihetetlen, mennyire gyorsan gyugyul, mar nem is latszik szinte semmi a mütetböl!

A lezerre en meg iden megyek, kivi vagyok nagyon!


Borzoska, a mikrodermabrazio nem olyan hatasos, en mar 2x voltam es csak 1-2 hetig lesz szebb a böröd, mert ez a melyebb retegekre nem hat, csak a legfelsö felületre. A porusok lesznek kisebbek töle, de nem veglegesen, rancokra semmi hatas.


Kingik, jah, csinaltass verkepet, föleg asv. anyagokat nezess, ezek hianya okozhat karikas szemet. Vagy a nemalvas (nalam ez a gond, nem tudok aludni, max. 5-6 orat, de neha meg kevesebbet).

2011. okt. 12. 08:45
Na szuper, nem jelent meg a hsz-em, ugyhogy meg egyszer...
2104. Borzoska3 (válaszként erre: 2093. - Vajdai)
2011. okt. 11. 22:08
Én ezen a mikrodermabrázión gondolkozom...most, hogy gyógyultnak nyilvánítottak és - szabad a gazda! Még kell találjak egy jó helyet - ha ilyen vacak idő lesz,és nem süt a nap lassan el lehet kezdeni.
2103. Borzoska3 (válaszként erre: 2094. - Kingik)
2011. okt. 11. 21:58

Karikás szemre a bőrgyógyász szomszédom Magne B6-ot javasolt,amikor a múlt héten nyávogtam neki, hogy már nagyon unom a karikáimat. Hazafelé holnap veszek a patikában - ártani nem árthat, bár sem terhes, sem stresszes nem vagyok :) - de Ő biztosan jobban tudja.

Szedtetek már ilyen Magne B6-ot, használt ?

2102. Borzoska3 (válaszként erre: 2094. - Kingik)
2011. okt. 11. 21:43

nekem azt mondta az orvosom, hogy fél év amig teljesen helyrejön a műtéti terület. Ebben az intervallumban még Te is benne vagy, ne aggódjál !

Nálam a felső példásan, gyorsan gyógyult, én az alsóval "kinlódok"... bár ne legyek igazságtalan, most leszek csak 8 hetes.

Időnként picit ödémás lesz a csuda tudja mitől, ilyenkor jegelem mint a filmeken az uriasszonyok, és másnapra elmúlik.

Mindent az időjárásra fogunk, de akár lehet is benne valami.

Gyógyszert, krémet nekem egyiknél sem írt fel az orvosom, mert magától kell meggyógyulnia - mondta.


Nem lehet ez nálad valami enyhe allergia ? Szemfestékre, ételre, mosogatószerre, tusfürdőre stb...

Ha nem múlik el, érdemes lenne egy allergia tesztet csináltatni.

2101. Borzoska3
2011. okt. 11. 21:31

Ma voltam kontrollon !

Minden rendben van (el ne kiabáljam) - elkezdhetem festeni magam!

Vettem mindenféle kenceficét, mint egy tinédzser :)de mivel érzékeny a bőröm, ez elég sokba került. Úgy tűnik nálam a műtét enyhe idiotizmust is okozott - mellékhatásként...

Az orvosnál megnéztem a "régi" képeimet, hát valami borzasztó élmény volt. Nagyon könnyű a jóhoz hozzászokni, már majdnem el is felejtettem a táskáimat - lebernyegeimet.

2100. kingik (válaszként erre: 2099. - Vajdai)
2011. okt. 11. 20:01
Ok Ildi!
2099. vajdai (válaszként erre: 2097. - Kingik)
2011. okt. 11. 19:45

Szívesen. Ha van eredmény írj

Ü.I

2098. kingik (válaszként erre: 2096. - 4e26ebc823)
2011. okt. 11. 19:31
Oxi, tuti elmegyek a háziorvosomhoz!
2097. kingik (válaszként erre: 2095. - Vajdai)
2011. okt. 11. 19:31

Istennő vagy, hogy válaszoltál!

Nincs több víz a szervezetemben, vízhajtóval is próbálkoztam ennek ellenére (is). Nem híztam, max. 2 kilót ami kellett is, mert így már 58 kg vagyok :-)

A vérkép nem rossz ötlet - de abból kiderülhet mi a baj ha baj van egyáltalán? Detralex - megnézem a neten mit tud ez a gyógyszer és max. rákérdezek a háziorvosomnál, hogy ez nekem jó lehet-e. Jól emlékeztél, nekem nem írt fel semmit sem a doki a műtét után, de úgy gondolom, ennek a jelenségnek nem lehet ahhoz köze....

Mágegyszer köszi a tippet és a segítséget!

2096. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2094. - Kingik)
2011. okt. 11. 18:48
igen igaza van az Ildinek, sokszor belső szervi dolog miatt karikás a szem.
2095. vajdai
2011. okt. 11. 18:35

Szia!

Esetleg nem lehet ,hogy víz van a szervezetebe?

Nem gyarapodott kicsit a súlyod annak ellenére ,hogy mondjuk nem eszel többet?

Csináltass esetleg egy vérképet.

Pedig a szemed csodálatos.

Most egy kicsit megijesztettél.

Neked az orvosom ,mint már előtte is leírtam semmi krémet nem ajánlott.

Az ödémára nekem detralex tablettát írt fel.

2094. kingik
2011. okt. 11. 17:43

sziasztok!


Nekem karikás, ödémás a szemem már több, mint egy hónapja. És nem tudom ennek mi lehet az oka:-( Szerintem semmi összefüggés nincs a szemhéj műtétemmel mert az május végén volt és utána semmi sem látszott.

Valakinek van valami ötlete mi lehet a baj? Kenegetem ezzel-azzal, párnán alszom - néha - stb...

2093. vajdai
2011. okt. 11. 16:33
Elfelejtettem kérdezni ,hogy megy valaki mostanában valami beavatkozásra?
2092. vajdai
2011. okt. 11. 16:22

Az ígértbeszámoló

Ma 8-ra mentem. A doki 5 perc alatt kiszedte a varratokat. Abszolut nem fájt ,már alig vártam ,hogy megszabaduljak tőlük.

A szemem csücske még nagyon fáj ,végül is ott volt a varrat. Elég gyűrött a szemem ott. Egy kissé meg is ijedtem ,de megnyugtatott ,hogy ez magától nagyon szépen ki fog simulni.Végül is még mindig ödémás és gyulladt az a rész. Gyógyszert még szednem kell. Még fáj az is ahogy óvatosan hozzáérek és a szemem alatti csonthártya is.A zöld foltom szinte teljesen felszívódott. Tortáztassam és vigyázva masszírozgassam a szemem ezt ajánlotta.. Kérdeztem kell-e rá valami krém ,de semmit nem ajánlott ,mert ez magától meggyógyul.

Végül is a megbeszéléskor mondta ,hogy 8 hét a gyógyulási ideje. Ez meg még csak 1 hetes.

5 hét múlva kell kontrollra mennem. Akkor megcsinálja a számat. Nem igazából töltetni akarom ,hanem a kis apró ráncoktól szeretnék szabadulni.

Január 2-ra megbeszéltük a lézeres hámlasztást.

Annak a gyógyulási ideje kb. 1 hét. Addig azt mondta ,hogy duzzadt csúnya lesz,de ezt úgyis gondoltam. Lejön a felső bőrréteg és a következő bőr alatt beindul a kollagén képződést.

Ezzel is szép eredményeket lehet elérni.

Ahogy gyógyulgatok szépülgetek majd rakok még fel képeket.

Bárkinek kérdése van tegye fel bátran amiben tudok segítek.

Ü: Ildi

2091. vajdai
2011. okt. 11. 14:23

Lányok !

Tettem fel képeket. Vannak köztük elrettentőek is.

Nem megijedni.

Majd írok egy beszámolót.

2090. hexilein72 (válaszként erre: 2089. - 5edbf6195d)
2011. okt. 11. 10:17

En szivesen megirom, nem titok :-)

Az en börgyogyasz dokim, akihez jarok, 400 Eur-ert csinalja (ez nagyon jo ar itt), de az atlagara itt Au-ban 1000-1200 Eur, de lattam mar 2400-ert is!! Mo.-on nemtom, mennyi, de erdekelne, viszont ettöl függetlenül en ezt itt fogom megcsinaltatni, mert ebben a dokiban bizom es nem sokallom a 400-at.

A gyogyulas kb. 1 het, utana meg meg kenegetni kell specko hidratalo kremekkel.

2089. 5edbf6195d (válaszként erre: 2087. - Vajdai)
2011. okt. 11. 10:09

Sziasztok Lányok !


Azt lehet tudni, kb. milyen árban van a lézer és hány nap a gyógyulás, amíg otthon kell lenni ?

Én több, mint 1 hónappal a műtét után most kezfek csak örülni a műtétemnek, keloid elleni gyógyszertári krémmel kenegetem esténként a felső szemhéjamat, hogy visszavilágosodjon.

A bőr már nem feszül, "kényelmes ", csak az én gyógyulásom rohadt lassú volt, lehet, hogy sok volt az a 2-3 cm kivett bőr + 2 cm emelés.

Most már azon vagyok, hogy 1 éven belül az alsót is megcsináltatom és akkor még macskásíttatok egy kicsit.

nem sokat lehet alulról kivenni, de most már tapasztalatból mondom, nem jó a végsőkig elmenni és várni, mert annál rosszabb a gyógyulás.


Puszi mindenkinek,


B.

2088. hexilein72 (válaszként erre: 2087. - Vajdai)
2011. okt. 10. 13:00

Hehe, de ari vagy, köszi! Na en mar 30 evesnek is örülnek :-))) Egyebkent meg igy, taskas szemekkel is 32-33-nak szoktak nezni, azert ennek örülök. De 5 evvel ezelött meg szemelyit kertek tölem a boltban, amikor bort akartam venni, ugyhogy magamhoz kepest sokat öregedtem az elmult par evben (hala az IR-emnek..).


Igen, nekem is azt mondta a börgyogyasz, hogy lehet, hogy többször kell a lezer, de nem biztos, attol függ, kinek hogy reagal a böre, es szte az enyem nem veszes, csak felületi rancok vannak, lehet, hoyg eleg lesz egyszeri alkalom is. Vagy max. 2. Attol függ, milyen a böröd jelenlegi allapota.

2087. vajdai (válaszként erre: 2082. - Hexilein72)
2011. okt. 10. 12:47

Nekem a Kovács dr. is ezt ajánlotta. Sokkal olcsóbb és állítólag nagyon szép eredményeket lehet vele elérni.De állítólag 3x alkalom kell ,hogy a végeredmény tökéletes legyen.Én azt hiszem holnap megbeszélem vele a január első hetét ,mert mi akkor nem dolgozunk. Abba pont beleférne a gyógyulás.

Hexi te amúgy is nagyon szép vagy ,szerintem belőled 20 évest varázsolnának.

2086. vajdai
2011. okt. 10. 12:42

Sziasztok Lányok!

Kösz az elismerő hozzászólásokat.

Már alig várom a holnapi varratszedést.

Kovács dr úgy a szakmájában is profi és emberileg is ritka orvos.

A barátnőm lánya is orvosnak tanul és mesélte Ő is neki ,hogy ilyen orvos kevés van.

Azt mondta amikor a bódulatomban is odajött ,hogy megkérdezze ,hogy minden rendben van-e akkor is tiszta aggodalom volt.A legtöbb dr ebbe csak a pénzkeresést látja ,de Ő még ebben is kivételes.

Na a varratszedésem előtti napomról pár szó.

A pofacsontomon is már alig látszik a sárgás folt.

Nekem lila és véres bevérzésem egyáltalán nem volt.

Annyit érzek ha megnyomom az arccsontomat egy kissé érzékeny.De semmi extra.De hát a csonthártya azért meg lett bolygatva.

Ami zavar a varratom ,már nagyon húzódik.

Várom a holnapi napot ,hogy lássam mi lesz a végeredmény. Bár ez még korántsem a vége ,mert azt mondta a doki ,hogy kb. 6 hét a végleges de inkább 8 hét.

Majd holnap este teszek fel képet.

Szép napot mindenkinek!!!Én még évezem a szabimat:))

2085. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2084. - 5edbf6195d)
2011. okt. 10. 12:40
Viki, te hogy alakulsz?
2084. 5edbf6195d (válaszként erre: 2078. - Vajdai)
2011. okt. 10. 11:53

Szia,


tényleg gyönyörű lettél, gartulálok,én is nagyon örülök neked !


üdv.


B.

2083. GabciBSB (válaszként erre: 2077. - Vajdai)
2011. okt. 10. 11:06

:O Nahát Ildi! Elájultam, úgy mostak fel! :)))

Eszmétlenül nézel ki és még egy hete sincs, hogy boncoltak. Anyám, megfogtad a dokiddal a szerencsemalac farkát is. Nyilván a te szervezeted regenerálódó képessége is közrejátszik a gyors gyógyulásodban, de ettől függetlenül elképesztően gyönyörű az eredmény!!! Holnap már a madzagaidtól is megszabadulsz, akkor lesz ám minden happy. Szuper, hogy végre láthatunk képeket rólad. Tegyél fel majd feltétlenül a végeredményről is! Puszi és millió gratula!!!

2082. hexilein72 (válaszként erre: 2081. - 4e26ebc823)
2011. okt. 10. 10:45
Igen, en pont ezeket olvastam! Asszimetria is, allergia, sebgyulladas belül... Ugyhogy nalam kihuzva, inkabb a CO2 lezer jöjjön, az all. sokkal veszelytelenebb es szinten emeli is a szöveteket, na meg a porusokat, rancokat latvanyosan csökkenti.
2081. 4e26ebc823 (válaszként erre: 2080. - Hexilein72)
2011. okt. 10. 10:03
Én is azt olvastam éppen a hétvégén, hogy az aranyszál nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mivel mechanikai dolog, asszimetriát is okoz, illetve allergiás reakciókat válthat ki. Egyenlőre én is jegelem ezt még gondolatilag is.. ezek után.
2080. hexilein72 (válaszként erre: 2078. - Vajdai)
2011. okt. 10. 09:27

En is keszülök FX Laser-re, valszeg kari elött azt is. Van itt kint egy szuper böärgyogyasz dokinenim, ö ezt is csinalja es sztem elfogadhato aron, hozza keszülök. All. csodakat müvel az is.


Ja es csajok, olvastam egy cikket hetvegen az aranyszalbehuzasrol, haaaaat, nemcsak ppozitivakat irtak... Pl. az amiknal mar par eve me is tiltottak, mert sokaknak komplikaciok lepnek fel es ha egyszer bent a szal az arcban, nehez kiszedni es sokaknal latszik is, hogy bent van... Szoval asszem ezt kihagyom.

2079. hexilein72 (válaszként erre: 2075. - Lytta)
2011. okt. 10. 09:23

Lytta, VAN botox a szem ala es a szem sarkaba is, nekem egyszer volt es tenyleg szepen "megbenitja" a rancokat, de sztem csak akkor erdemes botoxolnod, ha keves a börfelesleg. Ha sok, akkor mütet tuti jobb. Sztem menj el egy konzira es kerd ki egy jo orvos velemenyet.


Vajdai, GYÖNYÖRÜ a szemed, hihetelten, mennyire gyorsan gyogyulsz, mar nem is latni a müteti hegböl vagy foltokbol, ödemabol semmit!! SZUPER, ez meg jobban egerösit benne, hogy ha en is megcsinaltatom, akkor a Kovacs doktornal!!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook