Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1140. Mókica (válaszként erre: 1139. - Kisgé)
2006. jún. 20. 12:32

Persze mindenképpen mondom majd a fejleményeket! Hátha aztán te is belevágsz!

De azért vigyázz ezekkel a hóbortokkal, mert látod kiéhezett a szervezeted...aztán jött a magasabb ch kivánósság! Bár szerintem néha néha szabad, és lelkifuri nélkül ráadásul!

Én most, hogy a párommal kubanc volt, alig ettem, lefogytam 3 kilót, majd ahogy elkezdtem enni szépen visszaálltam a régi súlyomra. De édességet már vagy 1 hónapja nem ettem...

Most hogy kicsit kiéhezett a szervezetem rám is rámjött a zabálás, persze nem túlzósan csak elleneállhatatlanul kivántam a kajákat! Hétvégén sütöttem kakaóscsigát, na két napig azon éltünk a párommal mert olyan qva jó lett :PP...viszont a súlyom meg eggyáltalán nem reagált rá, sőt egy hajszálnyit még fogytam is! Szal ha néha megkivános a MC-t ...engedj csak...;) De ezt mindig megbeszéljük :)), igaz;P!!!

Ezek a bezabbantások valahogy átbillentik a szervezetet és újra beindul a fogyás!


Biztos, hogy a futás majd szépen meghozza a az erdeményt, csak légy kitartó. Bááár őszintén megmondva mikor én is nagyon sokat jártam edzeni, nekem a súlyom alig változott...ez is biztos idő, mig átáll a szrvezet...eleinte csak a ruháimon láttam a változás, volt, hogy még a mérleg többet is mutataott:(( De 1 számmal kissebb nacit kellett viszont vennem....bonyolult egy dolog ez, A lényeg, hogy ne vedd görcsösre, csak lazán, élvezd az életet....már igy is nyagyon jólnézel ki:)) És ez már csak jobb lesz! Kitartás!!:D


Hétfőn kezdem a *t;) amúgy...jelentkezem majd!

1139. kisgé (válaszként erre: 1137. - Mókica)
2006. jún. 20. 11:37

Baba!


Próbáld csak ki, nagyon kíváncsi vagyok hogy jön be neked. Ha bejön, én is lenyomok 2 hetet!


Igen, én is olyan tempóban futottam, ahogy nem szoktam és tomboltam, irtó jó így futni! Már alig várom, hogy menjek haza, mert este megyek megint!:))


Fogyit bűnözésekkel egybekötve folytatom. Van, hogy napokig nuku ch, mert nem kívánom, máskor meg napokig ch. Nem fogyok, csak akkor, ha nagyon megszorítom a dolgokat, de azt nem lehet sokáig bírni. Múlt vasárnap rámjött reggel, hogy böjtölök: parilé, zöldségleves, víz, zöldtea. Másnap délig csináltam, mert jól ment, közben futottam, erre rá egy napra legyengültem, szédültem, alig volt erőm, de még 2 napig alig ettem, nem kívántam. Erre egy barátnőm mekiben akart enni, odaálltam, mondom kérek egy sajtburgert, meg egy fagyit. Én, aki elvből sem eszik Mc Donaldsban, úgy megkívántam, hogy ha nem eszem, összeesem. Aztán jól lettem, tehát tök kiéheztem, de nem fogytam. Úgyhogy most a futás lesz a kulcs szerintem!

1138. Mókica
2006. jún. 20. 11:21

Halihóóó csajok!!!


Hol vagytok???


Mindenki nagyon eltűnt!!! Abbahagytátok a fogyit??? Pedig olyan lelkesek voltatok:(


Gyertek meséljetek:))


Puszika

Móki

1137. Mókica (válaszként erre: 1136. - Kisgé)
2006. jún. 19. 12:04

Köszike cica:))), de azért én elégedetebb lennék még pár kiló minusszal...tudom már régóta csak ezt fújom ...ilyen vagyok;) na....:)

Lesz ami lesz, de mindenképpen kipróbálom:)


Örülök, hogy szerelmes vagy:))Majd mesélj, hogy alakulnak a dolgok;) Kiváncsifáncsi vagyok ám:PPP


Amúgy tényleg ég és föld zenével vagy anélkül futni...én is mindig azzal futok. Volt egyszer, hogy kimerült az elem pont edzés közben, és ugy kellett végignyomnom még 30 percet!Hát maga volt a halál...engem mindig a zene hajt, zene nélkül nem is tudok lemenni a terembe:( Ez már nálam megszokás....teljes hangerőn tombolok álltalában;):))

Nyomassad csak, nagyon csinike leszel:P

Diéta is megy amúgy?


Puszi mindenkinek!

ui: ja igen rendeződtek a dolgok, minden rendben van azóta is! A kapcsolatunk 360fokos fordulatot vett:)) Boldog vagyok végre...és úgylátom ő is;)...érzem....:DD


Kellemes napot!

1136. kisgé (válaszként erre: 1135. - Mókica)
2006. jún. 19. 09:02

Szia Baba!


Te így is nagyon csinike vagy! Én is nézegettem a *t, de én ennék ebédre valami keveset, nem bírnám másképp 2 hétig. A porral van bajom, hogy az drága, nem? Na majd elolvasom megint, de amikor egyszer megnéztem, nem volt teljesen tiszta. Képzeld, megint futok, vettem egy jó kis mp3 lejátszót és azzal, nagyon élvezem!:))) Meg amúgy is most jól kell kinéznem, szerelem a láthatáron!

Lázttam, rendeződtetek a pároddal, ennek nagyon örülök!:)))

1135. Mókica
2006. jún. 17. 17:15

Szega csajosok!


Remélem mindenkivel minden rendben van és ügyesen tartjátok a fogyit:)


Én most megint hóbortolok:PPP


Megtaláltam e *diétát itt a fórumon, nagyon megtetszett, valószinűleg megcsinálom! Olvassátok el hátha nektek is megtetszik!

2 hétig egy fehérjeport kell inni meg zöldséglevest(csak lé).

Megváltztatja a szervezetet, nagyon sokan csinálják és csak jót irnak róla! Nagyon bizakodó vagyok, márcsak a méreganyagok kipucolása miatt is érdemesnek tartom végigcsinálni!

Ponnt jó, mert itt dögmeleg is van, igy könnyebben kilehet birni kaja nélkül ;)


Majd ha elkezdtem jelentkezem az eredményekkel, de még eggyenlőre csak gyűjtöm az infókat, majd meg kell rendlenem a port...aztán bele is vágok!

A párom neksokára elmegy egy másik városba dolgozni és csak minden második héten jön haza...pont jó lesz, mert igy majd nem látja,hogy nem eszek 2 hétig :)))

Ő úgyse értené meg miért csinálom....de ma ha hazajön, csak nézni fog, milyen kicsicsinike lettem:DDD


Puszika és kellemes hétvégét nektek!:)

1134. kisgé (válaszként erre: 1133. - Szika)
2006. jún. 15. 10:01

Szióka!


Mennyi vizsgád van még hátra?

1133. szika
2006. jún. 14. 22:49

Vagyok!


Fogyás nincs...de mindegy...nem egy hónap alatt jött fel..majdcsak elindul.

Bár most bevallom őszintén..tegnap bűnöztem.....kifogott rajtam a túrós, mazsolás tésztájú, vaníliapudingos gyümitorta...úgyhogy elnyeltem egy szeletet...és előtte való nap pedig fagyit ettem...nem diétást. De mostmr mindegy... Holnap léböjt..

Előbb nem mertem, mert ma vizsgáztam, és kellett az erő. meg is lett. :))))) De a következő vizsgáig van még pár napom, úgyhogy belefér. :)))

1132. kisgé (válaszként erre: 1131. - Straniera)
2006. jún. 14. 13:34
és ettől nem fogyott???? Nekem ez a furi!:)
1131. straniera
2006. jún. 14. 12:11

Szia!

Mindenféle folyékony dolgot fogyasztott, leginkább vizet, teát, paradicsomlét, néha erőlevest. Nem volt gyenge, tökéletesen működött az emésztése, emellett dolgozott...Fura egy pasi...:))) Én nem bírtam volna.

1130. kisgé (válaszként erre: 1129. - Straniera)
2006. jún. 14. 09:55

Szia!


Én is egy napot írtam, hogy csináljatok esetleg.

Hogy nem fogyott a párod 40 naptól? Ez fura! Egy ismerősöm 21 naposat csinált, egyáltalán nem volt kövér, mondjuk max. 5 kg lehetett rajta és 16 kg-t fogyott, amiből utána 10-et visszaszedett, de akkor nézett ki jól. Miyen böjt volt az?

1129. straniera (válaszként erre: 1128. - Kisgé)
2006. jún. 13. 15:44

Ez jó ötlet, bár szerintem első alkalommal érdemes egy napig csinálni, nem hosszabb ideig. Legalábbis én így gondolom.

Párom egyszer -már jó rég- csinált 40 napos böjtöt, mondjuk nem fogyós célból, viszont nem is fogyott 1 grammot se...Ellenben utána kezdett rohamosan hízni. Szóval az sok volt, nyilván "megrémült" a szervezete, hogy többé nem kap szilárd kaját, aztán amikor már kapott, mind el is raktározta. Szerintem. Na persze ezzel nem akarok senkit elriasztani a böjttől, csak erre tényleg rá kell készülni, és fokozatosan!

1128. kisgé
2006. jún. 13. 09:43

Mizujs lányok, a fogyival?

Én másfél napig böjtöltem, most olyan vékonynak érzem magam, hogy ihajj! Majd lassan már Ti is csinálhattok ilyet. Én zöldséglét iszom, kb 1,5-2 litert, meg vizet és zöldteát. Szerintem még zöldségleves lé is mehet közben. 1 nappal érdemes kezdeni én általában estig tök jól birom, és utána éhes leszek, de elfogklalom magam és így már nem eszem. Most 1,5 napig böjtöltem, legközelebb lövök a 2 napra! Közben szedek bio rostot és bio slimet, ettőkl az emésztésem még túl jól is működik, ezt nektek is ajánlom!

1127. straniera (válaszként erre: 1126. - Szika)
2006. jún. 13. 09:35
Köszi!!!
1126. szika (válaszként erre: 1121. - Straniera)
2006. jún. 12. 13:49
Gratla a lányzónak! Csak megérte az a sok szenvedés! :)))
1125. szika (válaszként erre: 1123. - Kisgé)
2006. jún. 12. 13:48

Máskor is nagyon szívesen. :))))

Írj majd, hogy mit ötlött ki őfelsége. :))))

puszi

1124. straniera (válaszként erre: 1122. - Kisgé)
2006. jún. 12. 12:00

Remélem is, hogy menni fog...:)

Látom, magánéletileg is történnek dolgok...Drukk! Majd szépen a helyére kerül minden! Aztán lehet máson görcsölődni.:))) Csak magamból indultam ki , bocs, én mindig találok valamit, amin lehet vergődni. Pedig nem kéne.

1123. kisgé (válaszként erre: 1119. - Szika)
2006. jún. 12. 09:29
Képzeld Szika, tegnap jelentkezett. Írt, hogy eddig nem tudta kezelni a helyzetet, és hogy találkozzunk. Vívódik a drága, ez nagyon szupi!:)))))) Még egyszer köszönöm, hogy megnyugtattál!!!!
1122. kisgé (válaszként erre: 1121. - Straniera)
2006. jún. 12. 09:28

Helló!


Hát, vittem a prímet, de aztán semmi bajom nem volt. Tegnap viszont felébredtem és úgy döntöttem, böjtölök. Tegnap csak parilé, zöld tea és víz volt a menü, valamint húsleves, de hát valami kaja kellett!:) Ma délig szintén parilé, aztán valami zöldség, utána parilé. Nem tudom meddig csinálom, de most jó!:)

Nektek meg jó kis családi fogyit kívánok és nem kell görcsölni, megy az!:)

1121. straniera
2006. jún. 12. 08:05

Hello mindenki!

Láttam a képeket, egyesek jól szórakoztak.:))) Ja, kérem, a Jagermeister...:)))

Örömmel tudatom veletek, hogy lánykám végül nagyot alakított, és sikerült neki az a fránya földrajz!

A diétáról viszont nem tudok túl sok mindent írni. Ha "beüt" a szünet, kezdjük a gyerkőkkel, addig nem olyan véresen komoly a fogyózás...

1120. kisgé (válaszként erre: 1119. - Szika)
2006. jún. 11. 15:14

Azért nem olvastam már ezt a bejegyzésed, mert ekkor már nem voltam gépközelben.

Na és mikor varázsolsz, mert a zen kártyák ugyan megnyugtattak, de éhezem és kell nekem!:)))))

1119. szika (válaszként erre: 1118. - Kisgé)
2006. jún. 9. 16:00

Inkább boszorkány....de majd viszek a talira zen kártyát és kihúzod belőle...okés?

meg vihetek ji king jóskönyvet is....abból is sok mindent lehet látni. :)))

Én nagyon bízom minkettőben..többször bejött..úgyhogy mindenesetre nálam lesz, aztán meglátod, lesz e kedved hozzá. :))))

s ha mindne kötél szakad, akár varázslhatok is. :)

1118. kisgé (válaszként erre: 1116. - Szika)
2006. jún. 9. 14:11

Take it easy baby! Csak élvezd az életet és egyél fini, de nem hízlaló dolgokat. Most újat mondtam?:))))))


Honnan tudod, hogy jó lesz? Mondd, hogy varázsló vagy és láttad a gömbödben!:))))

1117. kisgé (válaszként erre: 1115. - 93a74b44ea)
2006. jún. 9. 14:10

Még mindig bizonytalan vagyok, sőt!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Tök hülye vagyok, mikor érzelmeim vannak, de totál idióta. Mondjuk ezt a vonásomat szeretem magamban legjobban!:))))

Szóval azt mondom, kell, persze, kell, de olyan jó és nyugodt apátiában élni, amibe már én is kezdek beleesni...:))))

1116. szika
2006. jún. 9. 10:10

Szép napot!


ma sem fogytam egy grammot sem...brühühühühhü..

Mindegy.

Holnap megyek a talira...elvileg...emrt most olvastam, hogy még akár el is maradhat, ha sni fog az eső. :(

kisgé: ne türelmetlenkedj..majd adja magát a dolgog. :))) Jó lesz az, biztos. :)

1115. 93a74b44ea (válaszként erre: 1114. - Kisgé)
2006. jún. 8. 17:12

:)))

Hát persze, hogy kell!

Neked is, nekem is meg mindenki másnak is, annak ellenére, hogy olyan sokszor feltesszük magunknak ezt a kérdést.

1114. kisgé (válaszként erre: 1113. - Straniera)
2006. jún. 8. 11:21
HA ARRA ÉRDEMES, megfogtad a lényeget!:)))) Na ezt még nem tudom, az a baj és jellemző rám, hogy türelmetlenkedem és tudni akarom és nem szeretem a bizonytalanságot és ilyenkor azt mondom: kell ez nekem???
1113. straniera (válaszként erre: 1112. - Kisgé)
2006. jún. 8. 11:19
Ajjaj. Akkor most mihez drukkoljunk? Hogy maradjon a szerelem, vagy elmúljon ez az érzés? Azért nem olyan rossz szerelmesnek lenni, ha arra érdemes emberkét találsz! :)
1112. kisgé (válaszként erre: 1111. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 11:13
:) Utálom, hogy csak rá gondolok, akkor jönnek a kétségek és erővel kell eloszlatnom és csak élvezni. De ez még ki sincs alakulva, még azt sem tudom mi lesz belőle, csak érzek és majd megfulladok!
1111. 93a74b44ea (válaszként erre: 1110. - Kisgé)
2006. jún. 8. 09:40

Ezzel egyetértek, még akkor is, amikor nincs semmi gáz a kapcsolatomban.(Most éppen van is.)

De mindig jön valami gebasz, és én azt úgy utálom...

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook