Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
674. c28612d577 (válaszként erre: 673. - Csinoska2012)
2014. jan. 26. 10:49
Nézd én 5 éve vagyok egyedül, tudom miről beszélsz, de ez nem jelenti azt, hogy feladom, vagy megalkuvóvá válok az igényeimet tekintve, pedig borzasztó alacsonyan van a léc, majd eljön az igazi. Tudom, hogy nektek lányoknak kicsit fokozottabb az életetek mint nekünk pasiknak, de nem szabad feladnod se bekeseredned mert maga alá temet. A fájdalmadból meríts erőt és kitartást a folytatáshoz. Csak így működik. Ha meg valakivel szeretnéd megosztani a gondolataidat vagy az érzéseidet nyugodtan írhatsz privibe, hátha tudok segíteni.
673. csinoska2012 (válaszként erre: 667. - C28612d577)
2014. jan. 26. 10:36
Azt hiszem egy olyan nö aki igényes magára és a környezetére az nem talál senkit.Nagyon csalodott és elkeseredett vagyok.2 éve ért végett egy kapcsolatom nagy nehezen össze szedtem a bátorságom,hogy nyissak a másik nem felé és sehol senki.Hiányzik a társ akivel megoszthatnám az örömöm és bánatom,de ez nem akar össze jönni :(
672. c28612d577 (válaszként erre: 671. - C28612d577)
2014. jan. 26. 10:31
*Azt hittem, egy életre elment a kedved a pasiktól. XD
671. c28612d577 (válaszként erre: 670. - Miss Angel)
2014. jan. 26. 10:30
Ennyire nyíltan se szegeztek még falhoz. XD
670. Miss Angel (válaszként erre: 669. - Miss Angel)
2014. jan. 26. 10:19
*bennem
669. Miss Angel (válaszként erre: 668. - C28612d577)
2014. jan. 26. 10:18

"lelkisebb vagy és érzékeynebb az átlagnál"


Te pedig jó emberismerő,mert ez pontosan így van:)


egyébként köszönöm a vigasztaló és kedves szavakat,jól esett,örülök hogy egy férfi ilyet lát benne és egyáltalán,hogy írtál ide,mert Téged legalább érdekel a női lélek és a női érzések....


ha esetleg nincs párod én is hasonlókat kíváok Neked,mihamarabb találd meg az igazit!

668. c28612d577 (válaszként erre: 660. - Miss Angel)
2014. jan. 26. 09:22
Miss Angel, ne okold azért mert fogalma sincs arról a pasinak, hogy mit bír el és mit nem bír el. Ő is csak próbálkozik mint mindenki más. Hidd el pontosan tudom, hogy miről beszélsz. Igaz, hogy nem ismerlek, de szerintem te az a fajta kategóriájú lány vagy aki fél a csalódásoktól mert kicsit lelkisebb, vagy érzékenyebb az átlagnál és nagyon oda tudod magad adni a párodnak. Az igazira vágysz már és nem a kalandokra. Borzasztó nagy hiánycikk vagy, remélem tudod magadról. Én szívből kívánom neked, hogy rád találjon az igazi mihamarabb. Én biztos vagyok benne, hogy az a pasi akit majd párodul választasz, mindennél boldogabb lesz ezen a földön, hogy rád talált.
667. c28612d577 (válaszként erre: 665. - Csinoska2012)
2014. jan. 26. 09:00
Szerintem a legrosszabb amit tehetsz, hogy feladod. Ezek a társkeresők azért rosszak, mert inkább alkalmi társkeresőnek kéne őket hívni. Tisztelet a kivételnek mert kivétel mindig akad. Miért magatokat okoljátok folyton? Annyira értelmetlen. Van egy igényetek a társatokat tekintve és pont. Nincs abban semmi rossz ha nem sikerül. A lényeg, hogy elmondhatod, hogy a sok nővel ellentétben aki csak ül és várja a nagy csodát te legalább megpróbálod és teszel érte, amit én borzasztóan hiányolok például a mai lányokban. Szerintem inkább azt kéne leszögezned magadban, hogy milyen társat is szeretnél, milyenek legyenek a külső belső adottságai, tudnád e szeretni ha már nem lennél bele szerelmes, stb. Nem magadat kel leigényteleníteni. Ebbe a hibába én is beleestem, de minek ártsak magamnak. Nem vagyok önmagam ellensége, neked sem szabad azzá változnod. A lényeg csak annyi, hogy mindig elmondhasd azt, hogy te mindent megtettél ami csak tőled telt. Csakis ebben az egy esetben vonhatod ki magadat minden alól.
666. c114183a1c (válaszként erre: 665. - Csinoska2012)
2014. jan. 26. 08:19
A legrosszabb, amit tehetsz! De persze csináld, ha ezt szeretnéd tenni. Ezek szerint nem értettél meg semmit, amit mondani próbálunk...
2014. jan. 26. 08:06
Már feladtam!Ma törlöm magam,és át értékeltem önmagam is,azt hiszem nem leszek olyan igényes magamra mint eddig...minek?no smink meg egyebek.
664. c114183a1c (válaszként erre: 661. - Csinoska2012)
2014. jan. 25. 20:17
Ne add fel! :) Nem szabad! És higgy benne, hogy megtalálod! Mert ha ezt mondogatod magadnak, hogy úgysem sikerül, akkor valóban nem fog!
663. Miss Angel (válaszként erre: 662. - Csinoska2012)
2014. jan. 24. 18:45

akkor így vesztünk,én nem csinálok már ebböl ügyet...

még mindig inkább így,mint egy szélhámossal...

2014. jan. 24. 17:59
És az a szomorú,hogy nincs más módja sem a társkeresésnek és ha a net se jön be...
2014. jan. 24. 17:54
Én is félnék már bárkivel is találkozni,semmi önbizalmam sincs, nagyon vágytam már egy társra és az ismeröseim is piszkáltak,hogy egy ilyen nö hogy lehet egyedül,de szembesülnöm kell,hogy ez van ha ezt a 2 évet elviseltem pasi és szex nélkül a többi x év gyerekjáték lesz :(
660. Miss Angel (válaszként erre: 659. - Csinoska2012)
2014. jan. 24. 17:45

na látod itt a legnagyobb baj,hogy az ÖNBIZALMUNK sérül a lwgnagyobbat.Erről nem is írok többet,én megmondom őszintén jelenleg ott tartok,hogy nem tudna annyira megnyerő lenni egy pasi,hogy valamiféle bizalmat ki tudjon csikarni belőlem és hogy MERJEK TALÁLKOZNI,nem tudna rávenni sehogy,már ő is nehezen tudott.

Mindenesetre egy lelketlen gátlástalan dög,mivel tudta hogy ezen a területen mennyire sérült vagyok,nem kellett volna erőltetnie pont ilyen nővel az ismerkedést,ha tudta hogy mindehhez nincs türelme,meghódítani a kiszemelt nőt,meg benne a hűségnek,őszinteségnek a szikrája sincs.....az ilyen kalandozna inkább és a könnyen kapható leányzók közül válogatna,akik olyasfélék mint ő és akik úgyse akarnak kapcsolatot,rengetegen vannak,minket meg hagynának békén.....

659. csinoska2012 (válaszként erre: 658. - Miss Angel)
2014. jan. 24. 15:07
Ugyan ez a tapasztalatom nekem is,és fel adtam:(Maradok igy egyedül és soha többé pasi, az önbizalmam a béka s...alatt.
658. Miss Angel (válaszként erre: 657. - C114183a1c)
2014. jan. 24. 14:18

én?

csak leírtam a tényeket,vagyis ami eszembe jutott.

amugy pont hogy nem vagyok,mert elment a kedvem egy életre,vagy legalábbis a társkeresés ezen formájától tutira:)

talán nem is baj,elég is volt már ebből bőven...

657. c114183a1c (válaszként erre: 656. - Miss Angel)
2014. jan. 24. 12:20
Tényleg nagyon fel vagy pörögve. :D
656. Miss Angel (válaszként erre: 655. - Miss Angel)
2014. jan. 24. 11:48

ja arról meg már nem beszélve,egy ilyen nő hány száz levelet kap naponta,de abból aztán össze lehetne számolni,mennyi az amiből talán egy normális ismerkedésre lehetne TALÁN következteni,mert a többi mind S*GGnyaló sablon szöveg,milyen jól nézel ki ,ismerkedjünk,mert a látványodtól is megőrülök,soroljam?:D

szinte elképzelem ahogy a képemet látva feláll neki:D

van amelyikkel elkezdek beszélgetni,kiv vok,mi lesz,nem sorolom mik szoktak lenni,de vmelyik nap pl a pasas két mondat után találkozni akart,momndom,te így szoktad?ez ne haragudj de neem vall épp nagy türelemre :)

erre a válasz az volt,hogy napokig,hetekig,hónapokig szerencsétlenkedni itt,na az a gáz.:D

azzal a lendülettel tiltom már az ilyeneket is ,nemcsak a rosszabbakat.......

amugy nem vagyok magamtól elszállt nő és még csak azt se írom sehova,túlsúlyos pasik kiméljetek,v bármi hasonló...mégis megtalálnak ilyen szöveggel,te beképzelt rifke mit képzelsz magadról,jó nagy arcod van hogy még 1 választ se dobsz.....ja,olyan pasinak akiröl semmi info,se fotó semmi,még azt se képes kiírni,mi érdekli vagy mit keres az oldalon stb stb.....

ajj annyi mindent tudnék mesélni,de ebből már inkább egy tanulmányt tudnék írni,mi megy az ilyen oldalakon,mindegy fizetős v sem.....

2014. jan. 24. 11:40

én meg sajnos azt tapasztalom,ha egy lány mondjuk az átlagosnál csinosabb,annyi elég hogy könnyűvérű rifkének nézzék,nem tudom miért kell arra következtetni,hogy ha egy nő jól néz ki már mindjárt üresfejű és tuti csak D*gni akar.Ilyen nőnek nem lehetnek belső értékei?

förtelem..pf

654. c114183a1c (válaszként erre: 653. - Stephenie Queen)
2014. jan. 23. 19:12
Köszönöm szépen! :)
653. Stephenie Queen (válaszként erre: 652. - C114183a1c)
2014. jan. 23. 16:30
létezik még. és még mindig ingyenes. de nem tudom ide ki szabad e írni, úgyhogy piviben küldöm
652. c114183a1c (válaszként erre: 651. - Stephenie Queen)
2014. jan. 22. 21:30
Ez melyik oldal volt? Létezik még?
651. Stephenie Queen (válaszként erre: 649. - C114183a1c)
2014. jan. 22. 20:12

én ingyenes oldon voltam, és tudtam írni, és adatlapokat is nézni meg minden.


Az volt prémium ha smsben kértél értesítést hogy írtak üzenetet. De ez ugye nem létszükséglet.

650. Miss Angel (válaszként erre: 648. - Stephenie Queen)
2014. jan. 22. 13:19

örülök hogy sikerült Nektek:)


igazából én csak a randivonalra írtam,válaszként,hogy az biz fizetős ha az ember ott bármihez akar kezdeni.És a legtöbb ilyen,pl vip nélkül nem tudod megnézni a másik fotóját,nem küldhetsz üzenetet,stb,egyre több vezeti ezt be....persze,vannak inggyenesek is,de az a kevesebb, és persze hogy nem muszáj feltétlenül a fizetőst választani:)

649. c114183a1c (válaszként erre: 648. - Stephenie Queen)
2014. jan. 22. 07:23
Ha nem fizetősen vagy, akkor van olyan oldal, ahol még írni sem tudsz. :) Illetve lehet, hogy csak ilyenek vannak...
648. Stephenie Queen (válaszként erre: 640. - Miss Angel)
2014. jan. 22. 00:01

Miért kell fizetős oldalra menni? Miért nem ingyenesre? Én is ingyenesen voltam. Aztán amikor ott megismerkedtünk a férjemmel, meg összejöttünk akkor letöröltük magunkat.


csak 6 hónapig voltam fenn. Ő meg 2 hete:)mikor írt nekem.


Bár a fél év alatt én is találkoztam cifra emberekkel:D de még így is megérte.

647. Miss Angel (válaszként erre: 646. - Miss Angel)
2014. jan. 20. 19:39

*akkor meg rád repülnek


bocsi ezt akartam irni

646. Miss Angel (válaszként erre: 645. - Cde472ac47)
2014. jan. 20. 19:38

én az életben nem írtam egynek se,megtalálnak azok ;)

rengetegenhidd el,pláne ha jó a fotód arra meg rád repülnek egyenesen....:D

jól mondják azt hogy ha az feláll az ész megáll...tényleg így van.

na de komolyra fordítva én nem tudom mit ajánljak neked,mindenhol vannak olyan emberek akik elveszik a kedvedet az egésztől,meg azt tapasztalom,hogy amelyik egyszer felkerül oda/mármint pasi/az életben le nem vakarod többet onnan,sőt,egyre többre fog felregisztrálni,ez a szomorú tény

írt olyat is a cikkíró,hogy szinte mindenütt ugyanazok az arcok vannak....én is tapasztaltam ilye,volt olyan,hogy akárhova felmentem,mindenütt megtalált és még a hatszázadik visszautasításból sem értett,de általánosságban megfigyeltem,hogy rengeteg az ismétlődő arc....

oldalt majd ajánlanak neked a többiek,én inkább nem teszem.....

645. cde472ac47 (válaszként erre: 640. - Miss Angel)
2014. jan. 20. 19:16

Oké köszi, akkor melyik az ami még jó úgy nagyjából?

Bennem még az elhatározás sincs meg teljesen hogy na igen belevágok, mert nekem nagyon idegen ez a netes ismerkedés. De élőben nem megy egyáltalán.


Meg ti hogy csináljátok? Ti írtok a pasasoknak, vagy várjátok hogy ők írjanak nektek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook