Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én fórum

SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SOHA TÖBBÉ - az internetes társkeresés és én

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
704. Miss Angel (válaszként erre: 703. - C114183a1c)
2014. febr. 9. 14:07

ilyen a 99 százalék:)

merthogy úgyis a "személyes találkozásnál dől el minden "-süket szöveggel....:)

ilyenkor mindig olyan érzésem van,mintha szemrevételezni akarnának,mint 1 árúcikket,és ha győzködöd hogy márpedig te nem vagy ennek híve,az azonnali randizásnak,játssza az értetlen hülyét.

Amúgy meg ha egy pasinak nincs türelme ahhoz sem,hogy egy nővel váltson néhány levelet,vagy levelezzen vele mondjuk egy hetet,akkor annak mihez van,vagy attól mit lehetne várni??????????

703. c114183a1c (válaszként erre: 702. - Kriszta773)
2014. febr. 9. 13:53
Szerintem nagyon fontos, hogy el tudj Vele beszélgetni. Ha pedig nem akar, hanem rögtön randi, akkor ints neki búcsút! :)
702. kriszta773 (válaszként erre: 701. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 12:59
sok ilyen tapintatlan, de ennél rosszabb férfi is akad, az ilyenekre legyinteni kell és annyiban hagyni, keresni mást :) és jobb, ha már az ismerkedés elején kiderül, minthogy rászánnád az időt, randizgatnál vele, aztán később bántana meg jobban. nézd inkább úgy, hogy a társkeresőben már egy kis beszélgetéssel is ki tudod szűrni, kivel érdemes és kivel nem érdemes tovább menni :)
701. Miss Angel (válaszként erre: 700. - Kriszta773)
2014. febr. 8. 12:55

annyit írt hogy neki az más mint a többi képem,meg valakire emlékezteti az a fotó.......hát én ezt nem írtam volna egy pasinak,még hasonlót sem,sőt,neki is az első fotói olyanok voltak,hogy elmegy,mint ahogy írtam sajnos nm volt a zsánerem:(

a többi már kifejezetten nem tetszett mégse írtam meg neki,hogy megbántsam.hát sajnos hiányzik belőle a jóérzés meg a tapintat,nincs mit sajnálni rajta,csak még ennyi év után is "kaphatok újat",az lepettt meg.:)

700. kriszta773 (válaszként erre: 699. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 12:35

de hát ha te késztetést érzel arra, hogy fürdőruhás képet mindenképpen megmutassál egy csomó vadidegen pasinak egy társkeresőben, arra mit lehetne mondani? :) minden nő, akinek jó alakja van, büszke az alakjára, ez teljesen érthető, de hacsak nem a testiségre hegyezi ki valaki a társkeresést, akkor teljesen felesleges. ne mondd nekem azt, hogy ennyi idő töltve a társkeresőben nem jöttél már rá arra, mennyi numeravadász meg agyilag beteg ember is van ott :)


de mintha te a férfiakat is nagyon rosszul ítélnéd meg :( ha egy férfi ennyire bántó megjegyzést tesz már csak a képeidre is, hogy azt nem kéne felraknod, és fanyalog, és azt mondja, most elbizonytalanodott veled kapcsolatban, az irtó tahó, ilyenekkel minek állsz le? még egy nőtől is tapintatlan és bunkó megjegyzés lenne egy számára még szinte ismeretlen férfi felé, pláne ha addig jól ment az ismerkedés, de egy férfitől egy nő felé nagyon gáz, mit várhatnál a későbbiekben?

egyébként meg mindenkinek vannak rosszul sikerült fotói :)

699. Miss Angel (válaszként erre: 697. - Kriszta773)
2014. febr. 8. 12:09

vegyesen voltak fenn a képek,amatőr is meg nem is és a legutolsó találkozásra invitáló levél pont hogy nem "profi"fotó hatására született:D

de tényleg teljesen mindegy,nekem csak az utolsó mondatok egyike esett rosszul,hogy meg akarom mutatni minden porcikámat a hapsiknak...akit nem ismerek,arra ilyet nem írok,egy két elejtett mondata alapján.Na de tényleg hagyjuk....nekem a partnerkeresésnekez a formája nem jött be,ezt el kell fogadni és kész.

698. Miss Angel (válaszként erre: 695. - C114183a1c)
2014. febr. 8. 12:04

nézd én nem haragszom rátok,pláne rád.ÉS a Kriszta is lehet hogy rendes csaj,de tele van előítéletekkel,ami nekem azért idegen,mert én meg nagyon nem vagyok olyan,ennyi az egész.De mint mondtam,ez megszokott dolog....

én szeretek ismerni valakit és csak aztán sarkallatos vélemyént alkotni,és vigyázni is szeretek arra,hogy ne bántsam meg a másikat az elhamarkodott véleményemmel.

sok olyan van fent a neten,de én úgy gondolom,ahhoz már irtó erősen kell csalni,Photoshoppal,miegymással...

697. kriszta773 (válaszként erre: 693. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 12:04

ezt egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, de azt hittem, az ilyesmit mindenki így látja :) igenis nagy különbség van egy profi és egy amatőr fotó között, mégha nincs is agyonretusálva :)


de nézd olyan szempontból, hogy te is másként ítélsz meg egy olyan pasit, akiről csomó félmeztelen, kigyúrtan pózoló kép van a nagy merci előtt, mint egy olyan pasit, akinek hétköznapi, normális, helyes fotói vannak kint, nem?

696. c114183a1c (válaszként erre: 694. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 11:55
Nézd, nem megbántani akartalak, hanem levezetni valamit, amit úgy látom nem értettél meg. Sajnálom. :(
695. c114183a1c (válaszként erre: 693. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 11:54

Hidd el, Kriszta rendes csaj, csak néha kicsit nyersebben fogalmaz. Nem akart Téged megbántani szerintem.


Én is láttam már olyan fényképet, ami nem is úgy nézett ki, mint akiről készült, tényleg rá sem ismerni. Nagyon sok ilyen van fent a neten.


Én csak a saját példámból okulva írom azt, hogy nem tennék fel, csak olyan képet, amin fel vagyok öltözve, mert magamat csak annak szeretném majd megmutatni, akivel összejövök. :) Ő lásson meg fürdőruhában, vagy anélkül. És hidd el, a komoly társkeresők biztos megnézik a fürdőruhás képeket, de nem azt a lányt fogják választani komoly kapcsolat reményében.


Vagy nem így van srácok? Szóljatok már hozzá! :P

694. Miss Angel (válaszként erre: 692. - C114183a1c)
2014. febr. 8. 11:49

ez meg olyan volt mintha legalábbis meztelenül raktam volna ki magam:D

oké lehet rajtam csámcsogni,meg azon az egy darab fürdőruhás képen,sok sikert és jó szórakozást :D ;)

693. Miss Angel (válaszként erre: 691. - Kriszta773)
2014. febr. 8. 11:48

örülök hogy ennyire ismersz,meg annak is mennyire tudod hogy festek ezen a fotón meg azon holott sose láttál még:D

ismerni se ismersz de azért jól "kielemeztél".

és ne haragudj,nem megbántani akarlak de ostbaságot írsz,profi képpel lehet csalni,de nem annyit amennyire te azt hangsúlyozod,ahhoz hogy annyira éles különsbség legyen fotó és fotó közt,le kell cserélni magát az embert,Voltam ebben a szakmában,tudom,hogy működik,te nem de azért okoskodsz.

mindegy végül is,tényleg....ez a hozzászólás is azt bizonyítja mennyire előítéletesek az emberek,ahogy te is az vagy,nem zavar,megszoktam már,és már nem is tud érdekelni sem ,meghatni sem:))

ámen

692. c114183a1c (válaszként erre: 691. - Kriszta773)
2014. febr. 8. 11:46

Vagy fordítsuk meg a dolgot...

Én is láttam már, de szerintem mindenki olyan fotót, ahol a pasi mutogatja magát félmeztelenül. Van, amelyiken egy jót mosolygok, de van olyan, amelyikre azt mondom, hűűűűűűha! :)


De melyik pasit választanám? Azt, amelyik egy ingben teszi oda magát, vagy amelyik mutogatja magát? Ha egyéjszakás kalandot keresnék, tuti a másodikat, ráírnék, sőt én is küldenék neki priviben kis tangás bugyisat magamról. De mivel komoly kapcsolatot, ezért elmerengek magamban. Mi a fenéért mutogatja magát?

691. kriszta773 (válaszként erre: 689. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 11:35

pedig hidd el, biztosan más vagy a profi, előnyös képeken, mint a magad által készítetteken, különben a pasi, akivel már egy ideje leveleztél, nem jegyezte volna meg, és nem mondta volna, hogy most elbizonytalanodott. és biztosan nem azért, mert az egyik képen több ruha volt rajtad vagy másmilyen :) lehet, hogy te úgy látod, mindegyik képen te vagy és valóságos, de ha már egy idegen is, akinek megtetszettél az egyik képen, hátast dob egy másikra, akkor abban van valami


egy társkeresőben, ahol a kép és a szöveg dominál, ha egy fürdőruhás képet teszel ki, azzal azt sugallod, hogy az alakodat akarod megmutatni (mintha csak a külső számítana). egy felöltözött képen is látszódhat, hogy nem vagy elefánt, és csinos vagy, nem beszélve arról, hogy az ilyen társkeresőkben sok beteg, perverz ember is van, minek oda ilyen képeket felrakni?


ha kiteszel egy hétköznapi, téged valóságosan tükröző képet, írsz magadról pár őszinte sort, és arról is, milyen kapcsolatot, társat keresel, azzal sokkal többet érsz, és nagyrészt elkerülöd a bugyivadász pasikat. de látom, neked hiába írnak hasonlókat itt, mert nagyon ragaszkodsz ahhoz, hogy megmutasd minden porcikádat a pasiknak, kihangsúlyozva, hogy dögös vagy, csábító, aztán csodálkozol, ha olyanok találnak meg, akik csak el akarnak csábulni egy alkalomra, és tesznek nagyívben arra, hogy te milyen ember vagy :)

2014. febr. 8. 11:31

na mindegy nekem ez többé nem kell,nekem itt van vége.Majd ha "kikerülök az életbe"és elkezdek dolgozni,hamarosan,biztos találok párt,mert szemtől szemben nem mernek annyira linkeskedni és hazudozni az emberek/már ha elejétől szemtől szemben ismerkedtek/,mint ezeken a netes szar oldalakon.Nem hiszek bennük,soha nem is fogok,úgyis mindig mindenre van kifogás,mindenre rá lehet kontrázni és mindegyik "társkereső" ugyanolyan:D.Ugyanazokkal az arcokkal javarészt .D

meg a képernyő mögül mindenki olyannak adhatja ki magát amilyennek csak akarja,közben meg még baltás gyilkos is lehet.D

mindenesetre nektek azért sok sikert kívánok!

689. Miss Angel (válaszként erre: 687. - Kriszta773)
2014. febr. 8. 11:20

hát nézd,akkor adnék neked igazat,ha egy bányarém lennék a nem profi fotóimon/amiből mellesleg több van és általában azokból teszek fel többet!/,de nem vagyok az.Sose voltam eltelve magammal,de tisztában vagyok az adottságaimmal.

rengeteg olyan csaj van,aki csal,feltesz magáról előnyös képeket,aztán a valóság teljesen más,én nem ilyen vagyok.Ezért is döbbentett most meg ez,mert nem vagyok másmilyen a saját magam által készített képeken se.....nem szoktam csalni,soha!minek?találkozásnál úgyis engem lát majd,amilyen vagyok.

ha meg felteszek egy darab fürdőruhás képet is,számomra még nem jeletni azt,hogy "árulom magam"és nem is gondolom senkiről sem ezt,ha ilyet látok.....szóval az én szememben egy fürdőruhás képpel nem lesz senki ku*rva,de ezt is mindenki másképp látja.

688. c114183a1c (válaszként erre: 684. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 10:55

Én nem értek Veled egyet. Felmentem én is pár napja egy társkeresőre. Rögtön többen rám is ugrottak, mint új husira. Az egyikkel elbeszélgettünk komolyabban, és Neki pont az tetszett meg bennem, hogy nem raktam ki a cicimet (na ezt várhatja bárki is), hogy nem sminkeltem agyon magam (egy képemen volt smink, az is nagyon finom, a másik kettőn egyáltalán nincs).


Akik komolyan veszik a társkeresést és nem csak arra mennek, hogy megfektessenek, szerintem az ilyen nőket keresik. De igazából nem tudtam meg, mert hibernáltam magam egyéb okokból. Ha még egyszer visszamegyek, elmondom, hogy jól éreztem-e. :)

687. kriszta773 (válaszként erre: 684. - Miss Angel)
2014. febr. 8. 10:46

szerintem nagyon nem jól látod a dolgokat. ha egy nő kihívóbb, fürdőruhás képeket tesz fel, persze hogy azoknak kelti fel az érdeklődését elsősorban, akik szexkalandokat keresnek. és azok is joggal kérdezhetnék tőled, ha nem "árulod" magad, akkor miért ilyen képeket raksz ki? (és a szexre hajtók közül is csak egy része tér rögtön a lényegre, a másik része próbál kedvesen fűzni)

a profi fotós képek sem túl szerencsések, mert bárkiről lehet nagyon szép képeket szerkesztgetni, annál nagyobb lesz a csalódás személyes találkozáskor, amit nem fognak a szemedbe mondani jobb esetben, csak csodálkozni fogsz, hogy egy lelkesen indult ismerkedésben miért válik a pasi nagyon hamar linkké. lehet, hogy a szerényebb képekre kevesebb pasi fog írni neked, de azok között valószínűleg több lesz az, aki valóban társat keres, akinek valóban te tetszel külsőre is, és nem csak két cicit lát minden nőben :)

2014. febr. 8. 10:30

Ja végszóként még egyet:köszi annak az embernek akivel elkezdtem priviben beszélgetni és a végén MEGVÁDOLT azzal,hogy én csak a külsőre megyek ismerkedésnél,igazán "jól esett"pont Tőled.

Gondolom ezek után megérted ha nem akarok veled többé beszélni mert ezzel bántottál meg és ezért is döntöttem úgy,hogy leírom az előbbieket.Ebből leszűrhető,melyikünk ment jobban a külsőre,Ő VAGY ÉN.Nem ismersz te sem,mégis ítélkeztél,így már gondolom megértetted miért nem írok vissza,de azért sok siekrt kívánok a további életedhez.

2014. febr. 8. 10:18

azóta ismét felnéztem,érdekes módon az újabb fejlemény:már épp hogy nem könyörög,hogy találkozzunk.Az új fotó úgy látszik már tetszetősebb,a szűk farmer magassarkú csizmával és teljesen testhezálló felsővel,bár a smink itt is szolid...de azt a hatást és reakciót váltotta ki,amit vártam:D

egy szavam van az illetőre:SZÁNALMAS.

Istenem mekkora mázli hogy nem találkoztam vele,nem hittem volna,hogy a szép szavak mögött ennyire "romlott",lehet erős,de megírtam neki hogy ku*rvát keressen ,mert neki az kell.Aztán tegye ahova akarja.

Nincs több véleményem a társkeris témáról,itt kimerült,még annyi:TELJES MÉRTÉKEKBEN IGAZAT ADOK A CIKKÍRÓNAK,és sajnálom hogy már nincs a Hoxán.Én sokakkal ellentétben,sok mindenben egyet értek vele............

2014. febr. 8. 10:01

NA ,halljátok érdemes a társkerin kísérletezgetni,tegyetek fel teljesen különböző stílusú fotókat magatokról,de még ilyennel mióta netezek,nem találkoztam:xd

a fickóval levelezgetek pár napj,nem az ideálom megmondom őszintén,külsőt értve,de ha az ember mindig a külsőre hajt,akkor sz*rban van,meg amugy is ért már az a vád egyesek részéről,h tuti túl válogatós vagyok meg csak a külsőt nézem,azért vagyok ennyire sikertelen az ismerkedésben,az itt irtak alapján ezt kaptam.....hát én ismét azt tudom írni:nagy az isten állatkertje alacsony a kerítés,a társkeresőkön összegyűlik az összzes selejt ember.

A hapsi végig olyan finom hangnemben írkált ,senki nem hitte volna róla a mait....feltettem tegnap egy új fotót magamról,ami kicsit "szerényebb"mint a többi,amit úgy kell érteni,hogy a többi képem javarészt fotózásokról összeszedett volt,mivel egy időben jártam fotózásokra.+volt egy-két fürdőruhás is.

Az új kép:egyszerű smink,leengedett sötét haj,mosolygós arc,egyébként sok pozitiv,dícsérő levelet kaptam azóta,nem nagyképűségből,de ez is bizonyítja,hogy mekkora gyökeret fogtam ki megint.

Azt írja ma nekem,hogy úristen de más mint a többi kép,miért tettem fel,nem kellett volna mert most teljesen elbizonytalanodott,vacillál...mondom ne vacillálj,nincs min,mert én már döntöttem helyetted is :D

most komolyan,ez azt hiszi,hogy műbőr miniszoknyában 20 centi magas sarokkal járkálok minden áldott nap???vagy hogy állandóan kicsi tangában,meg fürdőruhában flangálnék előtte?:))))))))))

egy vicc...

na ezért nem értettem egyet sosem azokkal,akik próbálták nekem bizonygatni,hogy szolid képeket kell feltenni,még ha az ember kinéz valahogy akkor is azt a csajt fogják választani,aki mindenét kipakolja,itt az élő bizonyíték.Holott meg tudom,ha találkoznánk,tetszenék neki,csakhát ezek után nem fogunk.

a szolidság és a túl szolid kinézet sehova nem vezet még akkor sem ha az ember szép.ennyit erről,már kezdem érteni,miért van annyi szép,huszas-harmincas éveiben járó ismerősöm 1edül.Mert nem elég vadak,kihívóak....nem mindenki szeret az lenni.És az én hangulatom is olyan,hogy olykor szeretek smink nélkül is kimenni az utcára és nem azért mert megtehetem hanem mert olyan a hangulatom....bár mondjuk én le*szrom,ki mit gondol.

mindenesetre egyre hervasztóbb dolgokkal találkozom,amik azt bizonyítják hogy a lelki értékek a mai világban semmit nem érnek,a kedvesség,lelki finomság érzékenység sem,és sajnos ebben a hitemben már senki nem tud megingatni....

bocs a hosszú monológért.....

683. c28612d577 (válaszként erre: 682. - Miss Angel)
2014. jan. 28. 18:44
Még most jönnek a legszebbek, hova agódsz? :-D
682. Miss Angel (válaszként erre: 680. - C28612d577)
2014. jan. 28. 09:38

hát nekem is lenne mit:)

"eseménydús"életem volt így a harmincas éveimig,talán ezért is érzem úgy néha,hogy elrepültek az utóbbi évek,de csak az utóbbiak :))))

681. c114183a1c (válaszként erre: 679. - Miss Angel)
2014. jan. 27. 20:39
Köszönöm! :)
680. c28612d577 (válaszként erre: 678. - Miss Angel)
2014. jan. 27. 19:23
Nem szabad ennyire magadbaroskadnod. Mesélhetnék, de itt nem fogok az tuti. :)
679. Miss Angel (válaszként erre: 677. - C114183a1c)
2014. jan. 27. 18:38
ugyan,miért haragudnék...
678. Miss Angel (válaszként erre: 672. - C28612d577)
2014. jan. 27. 18:37
nem jársz messze az igazságtól...
677. c114183a1c (válaszként erre: 658. - Miss Angel)
2014. jan. 27. 17:40
Elnézésedet kérem! Összetévesztettelek valakivel. Neki szintén Miss-sel kezdődik a neve! Kérlek, ne haragudj!
2014. jan. 26. 10:57
Sajnos most viszont mennem kell, ritkán tudok gépközelben lenni, de bízom benne, hogy hátha új szemszögből megtudom nektek világítani a dolgot.
675. c28612d577 (válaszként erre: 674. - C28612d577)
2014. jan. 26. 10:51
Ez rád is vonatkozik Miss Angel!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook